Adres: ul. Tęczowa 10 lok. 13, 56-120 Gdańsk

2 91 579 5 1

Opinie o AS TAXI

Filtruj opinie po kryteriach:

Jeremies

As to dobra firma i przestańcie narzekać. Nie pasuje to odejdzcie. Ja mam obrotu od 120 do 200 zł w 8 godzin teraz plus kursy dalekie czasami wpadną. Jest robota a wy płaczecie.

TakNie1

Artur
@Jeremies

Panie Michale , jak Pan piszesz opinie lub karzesz to zrobić dziewczynom to róbcie to chociaż w odstępach czasowych :) bo to naprawdę nie wygląda na realny wpis . A próba poprawy swojego wizerunku poprzez parę fałszywych wpisów i tak na niewiele się zda ponieważ każdy na mieście już wie jak jest w AS TAXI i co potrafi Michał O.

Tak17Nie

David
@Artur

Dokladnie :) Orzech nie swiruj :)

Tak13Nie

David
@Jeremies

To za te max 200 zl obrotu plac duzy zus, skladke, paliwo i naprawy, jełop....

Tak9Nie

@Jeremies

Uważasz, że 200zl to dobry zarobek? Odlicz samo paliwo. Na etacie masz więcej, a auta tak nie katujesz. Jeśli chodzi o zarobek, to fakt, tyle tylko można uskrobac w 8 godz.

Haha
@Jeremies

Uważasz że to jest dobrze to pewnie jesteś starym ubekiem na emeryturze i płacisz tylko zdrowotne

Anonim As

Niech każdy rozwazający jezdzić w Asie lepiej nie podejmuje tej decyzji. Odradzam.

Tak3Nie
Anonim

Odradzam pracę w tej korporacji mało kursów i na dodatek szef tyran!!! Tak dokładnie tyran ma kierowców za zero.

Tak38Nie
@Anonim

(usunięte przez administratora) Ja odeszłem z Asa i w innej korpo mam lepiej.

Tak32Nie
@Anonim

A sam jest najwiekszym zerem i smieciem, z dala od tej firmy

Tak29Nie
Darek
@Anonim

Szefem to on by chciał byc... tylko i wylacznie współpraca!!

@Były kierowca

Ale nie pisz takich rzeczy . Zapatrzeni , obłąkani żołnierze Michałka nie uwierzą. W Asie jest Najlepiej i Żadna inna firma nie da Ci zarobić. Niech tak myślą .Lepiej dla Nas;)

@Anonim

Szkoda czasu na pracę tu. Wczoraj 6 godzin i 87zl. Pojechałem do domu bo lipa. Dziś niewiele lepiej, 254zl a godzin 11. Szkoda życia na to marne zajęcie.

Tak13Nie
Szybcior
@Powolniak

Zapomniałeś dodać magicznego słowa "obrotu" czyli podzielić przez dwa

AS to poprostu upada.

Dhshhs

Co to za masowe przechodzenie z ASA do Freenow? Dużo aut , co latalo w asie widzę teraz w Fn

Kierowca AS
@Dhshhs

To kierowcy co nie mają kalkulatora. Poszli do free now i jezdzą na stawkach ubera. Wstyd by mi było jezdzić na Free Now.

Tak8Nie15
@Kierowca AS

Czemu stawki tunera jak początkowa jest 8zl, a kilometr 2zl. Ty potrzebujesz kalkulatora. Takie stawki powinny być minimalne, a na tych co się jeździ w asie to są na granicy rozsądku. Porównując rok poprzedni, a ten, to muszę jeździć dwie godziny dłużej, żeby wyjść na to samo co przed rokiem. Też wtedy był uber, mytaxi, skorpion. Klient ucieka, brak reklam, kierowcy uciekają bo coraz mniej zarabiają. Nocni jeżdżą dłużej bo do 7.00. Funkcyjni nawet latają od rana do wieczora. Więc chyba lipa.

X
@Dhshhs

I to nie koniec :) dyżury, dyspozytornia, ukryty podglad zlecen, doloty. Tyle w temacie

Tak16Nie1
Obserwator
@Powolniak

Zapomniałeś tylko o prowizji zlodziejskiej jaka bierze FreeNow i o lajtach ktore wychodza jak Uber , i w których nie ma taryfy nocnej

Tak8Nie10
Czarny
Nazwa działu: Marketing
@Obserwator

Jaki Ty jesteś zorientowany w lajtach. Może też jesteś podpięty we FreeNow jako partner jak co niektórzy kierowcy z Asa. O czymś to świadczy. Nie ma ruchu w Asie. Lepiej płacić wyższą prowizję niż stać za 420zł. lub robić doloty po 6km żeby pojechać za 12zł. Powodzonka.

Tak15Nie2
Czarny

Bo As umiera

Tak22Nie
kierowca
@Powolniak

Co z tego że masz 2 zł za kilometr jak na lajcie jedziesz za 1.30zł . JA BYM NIE SPOJRZAŁA W LUSTR GDYBYM JEZDZŁ W FREE NOW. TO JEST UBER NA KOGUCIE. Wiadomo w Asie zrobiło się źle ale koledzy jak odchodzić to nie do Free Now.

Tak4Nie10
@kierowca

Za to w asie ganiają Cię przez pół miasta żebyś pojechał za 7 czy 8 zł. To uważasz jest jest normalne? Co lepiej zapłacić prowizje czy dokładać do kursu. Tego nikt nie liczy. Tam przynajmniej wiesz za ile jedziesz jak Ci nie pasuje nie musisz przyjmować zlecenia. Każda firma ma swoje plusy i minusy.

Tak17Nie2
@Kierowca AS

Minimalna wartość kursu w asie 6 -6.90 Minimalna wartość kursu we free ( po odliczeniu prowizji ) 14 - 15 zł. To chyba jest mała różnica

Tak11Nie1
@Były kierowca

Dopłaty do lajtow nie będą wieczne

Tak5Nie7
Andreas
@123

Zgadza się ale lepiej z tego korzystać niż stac po godz i jechac za 6 zl z patola lub smierdzacymi dziadkami

AS
@Były kierowca

Daje Ci przykład Gdańsk -Sopot z Free Now 20 zł +dopłata 5zł , a z Asem 39zł to gdzie się opłaca jezdzić????? Kłamiesz by werbować nowych kierowców do FN.

Tak5Nie10
Andreas
@AS

Troche cie ponioslo nie ma takich kursów to raz a w asie z gdanska "Lotu" do sopotu pkp glownw wychodzi ledwo 32 wiec to ty nie koloryzuj

Tak8Nie3
@Andreas

W nocy wychodzi około tej kwoty 39zł. A w dzień możliwe że i te 32zł. Więc nikt tu nie koloryzuje. A ty jak chcesz jezdzić za 20zł w FN to proszę bardzo. :)))) ja z checià zamawia takich służących

Tak4Nie8
@Anonim

Raczej nie zamawiasz, bo nie wiem czy po całej sobocie w Asie chciałbyś przeznaczyć 20% utargu na kurs z Gdańska do Sopotu z freenow:)

@Kierowca AS

Haha jaki wstyd człowieku o czym Ty mówisz najpierw się doinformuj a później pisz głupoty!! Gnij dalej w swoim asiku i jeździj po swoich Panów na Orunie Nowy Port Letniewo. Po kursiki za 6.90 ;) powodzenia

Tak6Nie1
@Kierowca AS

Kup sobie najprostszy, najtańszy kalkulator ( wystarczy z funkcjami plus, minus, mnożenie, dzielenie ). Wystarczy taki za 15zł. Aby na niego zarobić poświęcisz tylko jedną godzinę swojej pracy. Poproś kogoś, może rodziców, żeby Ci pomogli i podziel obrót przez ilość kilometrów. Zobaczysz, że przy tych dolotach w stawce dziennej wyjdzie Ci 1,4zł. za kilometr, a w nocnej 2,0zł. za kilometr. I wtedy przemyśl sobie ile zarabiasz i po jakich stawkach Ty jeździsz.

Tak2Nie1
Kierowca AS
@Poeta

Ma kalkulator w telefonie. Mi w Asie wychodzi w dzień około 1.80 a w nocy około 1.90 a w Free Now w dzień i nocy około 1.30 to gdzie jest lepiej. Pisz dale te bzdury . Doją Was tam w FN. Ale zasługujecie na to :))))))

Nazwa działu: Handlowy

Poszedłem do Asa zapłaciłem wpisowe , chyba upadłem na głowe Stałem 30min.na Przymorzu, oblewał mnie siódmy pot, ale dostałem Sopot Jechałem 20min. w korku, aż mnie skręcało w żołądku Dojechałem na 1 Maja po klientkę o imieniu Kaja Oczywiście jej nie było, bo pewnie jej się nie spieszyło Grzecznie sobie poczekałem i wiadomość po 10min. na bazę wysłałem Baza jeszcze mi odpisać nie zdążyła, a klientka już ku mnie podążyła Gdzie jedziemy Pani Kaju, zapytałem jak to mam w zwyczaju Do Sopotu na molo bo mnie nogi bolo Zapłaciła złotych dwanaście, a mnie krew zalała właśnie Morał z tego taki, że w Asie zarobisz na Tic Taki

Tak27Nie
@Poeta

Tak właśnie wygląda praca tutaj. Są takie kursy non stop. Lata się z rejonu na dwa lub trzy dalej, by pojechać za 6zl lub 10zl. Robisz zwroty, a baza daje ciągle to samo zlecenie. Po czwartym razie Cię zawiesza. Jazda charytatywną. Klient ma alternatywę zamiast tłuc się komunikacja miejska z zakupami dwa przystanki woli jechać razem, bo pod dom dowiezie. Wczoraj z Dmowskiego na Hynka kolega jeden jechał. Za 8zl, a doloty miał 7km. Pani jeszcze z uśmiechem na twarzy mówiła, że jest leniwa i nie chce jej się iść. Jeszcze pyta się kolegi, czy jest leniwa. On na to, że jest bardzo leniwa. Taka tu jest praca.

Gruby
@Poeta

Bardzo dobre i na czasie. Dawaj jeszcze jakiś wierszyk.

Do poety
@Poeta

W FREE NOW za to wpierda...asz kawior z Ukrainy. Imbecyle co jezdzą na stawkach ubeka.

Tak2Nie4
@Do poety

Po pierwsze nie jeżdżę we FreeNow. Po drugie kup sobie najprostszy, najtańszy kalkulator ( wystarczy z funkcjami plus, minus, mnożenie, dzielenie ). Wystarczy taki za 15zł. Aby na niego zarobić poświęcisz tylko jedną godzinę swojej pracy. Poproś kogoś, może rodziców, żeby Ci pomogli i podziel obrót przez ilość kilometrów. Zobaczysz, że przy tych dolotach w stawce dziennej wyjdzie Ci 1,4zł. za kilometr, a w nocnej 2,0zł. za kilometr. I wtedy przemyśl sobie ile zarabiasz i po jakich stawkach Ty jeździsz. A i nie szalej z kawiorem. Nawet tym najtańszym.

Szofer

Odradzam jezdzić w AS . Wszystko w tej korporacji jest nie tak. A co najgorsze to spada ilość kursów.

Janusz1950

A może gdyby Pan Michał podniósł trochę składkę i może podpisał jakieś umowy na naklejki na naszych samochodach to z tych pieniędzy można by było podpisać umowe z jakims hotelem albo reklame dać. Drugą sprawa potrzeba wiecej kierowcow zeby być bardziej konkurencyjnym bo jak brakuje kierowcow to giełda jest. No i zrobic obowiazek stania tam gdzie się skonczy bo brakuje kierowcow na 1/32/20/40/59 rejonach. Potem dochodzi do takiej sytuacji że nie ma kto jechać a giełda wisi. No i dyżury powinno być czestsze do czasu wiekszej ilosci kierowcow. Dodatkowo obowiazek ustawiania sie na postojach żeby ludzie przechodzący obok , widzieli reklame na słupie.

TakNie4
Mr Mercedes
@Janusz1950

Jak składka pójdzie do góry i więcej dyżurów, to będą odchodzić. Te rejony, które napisałeś to martwe z reguły, nikt nie będzie stał tam. Właściciela stać na reklamę bo z samych składek ma około 180 tyś zł, a że ma węża w kieszeni to inna bajka. Większość traktuje to zajęcie dorywcza, w innych korporacjach nie ma dyżurów i jakoś żyją, jeżdżą.

Maciek
Nazwa działu: Handlowy

Cześć byli koledzy z Asa. Odszedłem z tej śmiesznej korporacji to mogę napisać. Nie wyjeżdżałem na dyżury od trzech miesięcy bo pracuję na etacie i nikt tego nie zauważył lub nie chciał zauważyć. Kierowcy odchodzą na potęgę i nikt wam nic nie zrobi za to, że nie wyjedziecie na dyżury. Szef boi się, że jak was zawiesi to odejdziecie i następna składka będzie mniej. Dalej macie takie doloty w korkach po kurs za 10zł.? czy w końcu coś się zmieniło. Oczywiście nie pytam synusiów, bo oni mają dobre kursy.

Tak15Nie1
Krzysztof
@Maciek

Ja tam lubie prsce w Asie taka nie za dochodowa. Zamiast nudzić się w domu lepiej wyjechac w Asie , można spokojnie pooglsdać seriale, poczytać gazetebi czasem trafić jakis kurs. Ale na nude nie ma co liczyć bo nsjczesciej po klienta jedzie sie 15min, czeka sie 10min i z klientem 5min. Pół godziny czasu pracy wypelnione no i drugie pół to przyjemności czyt. Wyżej. Więc ogolnie uwazam że nie ma tragedi. Myślę że troche lepiej niż na berecie.

Tak3Nie
Anonim

Jezdze od 2 tygodni w Asie . Wcześniej jezdziłe w Free Now tam była tragedia. W Asie mam 100% większe zarobki. Z Free Now do Asa przechodzi mnustwo kierowcóe.

Tak3Nie8
Fffff

Chyba odwrotnie

Tak6Nie2
Jan rurka
@Anonim

Weź nie pitol bzdur as stoi

Tak5Nie
za 1.30zł jezdzicie w FreeNow
@Jan rurka

W głowie się nie mieści by jezdzić w Free Now za takie pieniądze w dzień i nocy za 1.30zł jezdzić a na kursy się czeka tak długo jak w Asie

Tak4Nie2
Miodek
@Anonim

Jak tyle w asie zarabiasz to może sobie słownik ortograficzny kupisz

Marvyn Cox

Co jakiś czas Szef organizuje spotkania dotyczące rejonizacji. Trzeba przyjść pogadać o zmianach w organizacji dolotów na rejony. Posłuchac co maja do powiedzenia na ten temat osoby wyznaczające dolot np. 2 min przed terminówką, kiedy czekasz na nią na rejonie. Po co truć na forum. Szefie prośba o organizację takiego spotkania. Pozdrawiam.

Mr Mercedes
@Marvyn Cox

Właściciel asa nie jest szefem. Jest to charakter współpracy. Różnica dość istotna. Forum jest od tego, jak wygląda praca tutaj. Co do spotkania o rejonach, to podobno już było. Nic się nie zmieniło.

Anonim

Dzięki dyżurom AS ma się dobrze Jak się nie podoba to Free Now czeka na Was. Proszę tam iść sami sobie karę wymierzycie.. Powrotu nie ma do AS taxi. Kończę bo mam kurs za 60zł na lotnisko. Takich kursów jest masa ale wy widzicie te za 10zł.

Tak1Nie11
Me Mercedes
@Anonim

Innych kursów nie mamy, tylko za 10zl. (usunięte przez administratora) Wystarczy postać na 21 rejonie i widać jak auta przychylnych jadą z kursami z lotniska, a inni dostają jakieś ochlapy z 20 lub 32 rejonu. Nie raz zglaszalem ten fakt właścicielowi. Kończyło się na tym, że to sprawdzi. Nic z tym nie robi, ma to gdzieś. Wystarczy poświęcić chwilę z nudów jak się stoi, to widać jakie numery ciągle smigaja. Reszta czeka.

Jan rurka

Przez pierwsze tygodnie będziesz jeździł bo dostajesz na zachętę że w asie jest super poczekaj trochę to chleb ze smalcem będziesz jadł a (usunięte przez administratora) jeżdżą dalekie kursy .masz mózg sparaliżowany orzech makaron na u szy nawinął rze y tylko wpisowe dostać.hehe

Jacek
Nazwa działu: Handlowy

Ruchu nie ma, a 240 lata jak wściekły nową furą. Ale przy takim rozdzielaniu kursów stać go.

Dziadek

Brnijmy dalej. Miasto zmienia się co chwilę, rozwija się, rozrasta Ale myślenie zostało na poziomie początków gdzie motto było: damy radę, mamy dużo klientów. W obecnej chwili mało co zostało z owych klientów gdyż firma stoi w miejscu , przy braku konkurencji jak najbardziej można było ponaciagac to i owo ale nie dzisiaj . Program jak i aplikacja zrobione na kolanie bez możliwości dogonienia konkurencji która idzie w kierunku klienta ( nie muszę dzwonić, wybieram auto i jedzie) . Więc zostali tylko Ci którzy dzwonią, czytaj Babcie , patologia i element. Młodych ludzi już nie ma jako klientów bo wszystko poszło w przód.

Tak14Nie1
@Dziadek

Bardzo dobrze napisane. Szkoda że się zepsuło bo było Naprawdę fajnie lecz złe decyzje i brak pójścia naprzód zepsuło tą firmę.Na szczęście mnie już to nie dotyczy. Nigdy więcej samej Taxi .też wam polecam żyje się lepiej;)

Janusz

Jak tam Asy sezon?

@Janusz

Bardzo słabo. Coraz mniej kursów. A i tak są doloty po 6km. W tygodniu w nocy ciężko zrobić 200zł. obrotu. Nie polecam.

Uwaga trolle z FREE NOW

Namawiają do przejścia do Free Now gdzie kursy wychodzą jak w uberze. Nikt normalny nie chce jezdzić w FREE NOW . Trolle zachęcają byście jeździli za grosze.

Tak1Nie10
Mały
@Uwaga trolle z FREE NOW

Niedługo a (usunięte przez administratora)zostaną tylko funkcyjni i pupilki. Wtedy baza będzie miała mniej pracy i nie będzie musiała wybierać kursów o ile będą.

Dziadek

A więc reasumujac częsc wypowiedzi , przykro jest patrzeć na coś co fajnie funkcjonowalo, dawało radość Wlascicielowi jak i kierowcom, przynosiło fajne dochody i dzialalo bez zarzutów. Bez zmian i reakcji może to się bardzo źle skończyć. Pozdrawiam.

Dziadek

Skoro już zacząłem temat to odcinek nr .2 . Totalny brak czegokolwiek w programie, wszystko poukrywane z równie debilnym tłumaczeniem powodu , brak ulepszeń w temacie pracy i obsługi klientów. Typowania do rejonów w większości na siłę bo przecież nie mają kierowcy gadać tylko jechać, mapa lokalizacji kierowców chyba dla jaj bo skoro jest to można spojrzeć, pomyśleć i wówczas wydać zlecenie ale po co ? Każda taka decyzja powoduje wydłużenie czasu dojazdu do klienta gdzie miasto już generalnie jest całe zakorkowane. Koniec odc.2

Dziadek

Witam wszystkich serdecznie. Po biernym czytaniu wpisów postanowiłem dodać swoje trzy grosze do tematu, więc zaczynamy . As pędzi ku ruinie tylko i wyłącznie na życzenie właściciela który w (usunięte przez administratora) ma sugestie kilkudziesieciu kierowców nt pracy bazy , przyjmowania zleceń i obsługi. Jakakolwiek sugestia jest odrzucana z argumentacją własną. Wg tzw. Góry wszystko działa i ma się dobrze a fakty są takie że przyjmowane są zlecenia choćby terminowe bez weryfikacji dokąd, kilkanascie takich super zleceń w jednej godzinie powoduje brak samochodów dla klienta który chce pojechać konkretnie i szybko , glaskanie każdego klienta mimo notorycznego spóźnienia, brak szybkiej reakcji obsługi/ bazy na prośby kierowców, debilne wysyłanie aut na krzyż, wypychanie zleceń byleby wyszły. Koniec części 1

Tak10Nie1
Przemek

Krótko i na temat jaki właściciel taka firma kto pracowalw ten wie nie bez powodu ludzie odchodza...

Zorro

As osiągnął to samo co komfort wlasciciele poczuli sie za pewnie i mysleli ze nikt im nie podskoczy a tu psikus pierwsze sygnaly od klientów ze nie moga sie dodzwonić drugie to ze kierowcy zglaszaja problem z logistyka ale nie nie wszystko gra i jest ok i szczyca sie tez ze firma ma aplikacje ... heh tyle ze lepsza grafike i intuicyjność aplikacji to ja mialem lata temu.. na commodore wystarczyło byc miłym i chciec współpracować i bylo by ok no ale... a tak na marginesie klijeci asa (spotkalem kilku) jezdza w freenow i mowili to samo .. ze nie mogli sie dodzwonic a aplikacja to jeden wielki matrix w ktorym nie wiadomo o co chodzi

Komando
@Zorro

Idźcie do FN sami się ukarzecie. Umysłowiych nieudaczników. tam potrzebujà. Bzdury to sobie wypisujecie tacy na waszym poziomie to będą płynąć te wasze brednie. W FN takich potrzebują.

TakNie8
Darek
@Komando

Bzdury? Chcesz powiedziec ze firma as działa jak na poczatku czy z dwa lata temu? To tyś chłopie chyba ślepy albo sparaliżowany umysłowo

Robert

Orzech sie odgrazasz ze zglosisz nielegalne działanie lite freenow ??? Ty uważaj zebys sam nie miał kontroli w sopocie !!! Bo takich owo kierowcy asa po sopocie nie moga wykonywac no i jeszcze..... wiec hamuj bajere krowa która dużo ryczy mało mleka daje ... a milczenie jest zlotem a w swoich klamstwach juz tyle razy sie zakreciles ze nie masz nawet pojecia a ludzie z ciebie beczą

Były kierowca

Jezdziłem w Asie od samego początku, zrobiłem przerwę w jeździe ustalając z szefem, po powrocie usłyszałem że mam zapłacić za miesiące przestoju wbrew uzgodnieniu. Taki jest Orzech wyparł się rozmowy. Taki jest stosunek do ludzi. Tyle lat i tak potraktowany człowiek.

Tak24Nie1
@Były kierowca

Nic nowego Orzech dziś mówi tak a jutra co innego!Jak choragiewka na wietrze jak jej zawieje to tak jego zdanie jest.Co można (usunięte przez administratora)

VW
@Były kierowca

U niego to normalne. Dlatego i ja odeszłem.

Anonim As

Mało kursów. Gdzie podzieli się klienci? Jezdzą z konkurencją.

Tak25Nie
@Anonim As

A kierowcy poszli za klientami i jeżdżą w konkurencji.

Tak11Nie
do administratora strony

Czy publikowanie imienia i nazwiska kierowcy w połączeniu z numerem bocznym i nazwą korporacji nie narusza aby przepisów ustawy o ochronie danych osobowych?

Mikrus
@do administratora strony

Nie - DG podmiot gospodarczy.

Niebieska Octavia

Jezdzilem w ASie , troche ponad rok czasu . Na temat szefa tylko i wylacznie z wlasnej perspektywy patrzac zlego slowa nie powiem , owszem na miescie slyszalo sie to i owo. Panie dyspozytorki ? Jedne mile i do pogadania , inne bezczelne i bez kompetencji jakichkolwiek . W ASie brakuje zrozumienia pewnej podstawowej kwestii . Samochod jest MOJ paliwo jest MOJE i nie bede zap. Po klienta 5km zeby zrobic kurs do przychodni czy monopola za 6,90 !! Ale dopóki bedą jezdzic przyd,upasy dla ktorych takie doloty to norma w tej firmie nigdy nie bedzie normalnie. Ale to juz nie moja brocha ;)

Tak20Nie1
Riposta
@Niebieska Octavia

Niebieska Octavia po to jest opłata początkowa 6zł ! Byś miał na ten dolot 5 km ile spalisz paliwa 2 zł na podjazd. A jak będzie kurs za 50zł? Ale pewnie teraz jesteś w lepszej korporacji bez odlotów 5 km. Tam nie ma odlotów żadnych bo zleceń brak.

Tak1Nie16
Octavia niebieska
@Riposta

No w szczegolnosci w korku 5km :) Nie badz smieszny . Ja zrobie powiedzmy 5km z rejonu 16 na 14 a w miedzy czasie na 14 pojawi sie wolne auto ktore bedzie lecialo na pusto na 16 :) AS Taxi w pigułce. Nie , nie jezdze w takiej korporacji - jestem mlodym czlowiekiem z ambicjami wiec rzucilem taxi.

Tak16Nie1
@Riposta

Orzech to ty odpisujesz czy twoje przyd.upaski ? Zenada...

Tak18Nie
@Octavia niebieska

W tej popapranej firmie jaka jest As, ciagle jest przeswiadczenie, ze kierowca powinien na kolanach dziekowac, ze tam jezdzi i wozi emerytki za 6.90 :) Wiekszosc kierowcow klnie i narzeka, ale orzecha pajaca boja sie jak diabel wody swieconej :)

Tak17Nie1
Do nierobów
@Octavia niebieska

Jesteś głupi, masz zero wyobraźni! I na dodatek nierobem. Nie nadajesz się na taxi. Tyle mam do powiedzenia.

Tak1Nie12
Stary As
@Do nierobów

Dlaczego mówisz, że nierob? Niebieska Octavia napisał jak jest realnie. Ciągle są takie doloty. Ja robię zwroty jak są powyżej 6km. A stawka początkową jest też dlatego, bo masa ludzi jeździ z bloku do innego obok, albo dwie małe ulice dalej, lub jak kto woli ręczniki się przewozi z hotelu do hotelu.

Tak13Nie1
@Do nierobów

To pewnie ktoras z polglowkow telefonistek napisala :) zawsze podobnie pisza :)

Tak14Nie1
@Do nierobów

Wez sie jelopko jedna z druga za robote tam. Chociaz prawda i tez taka, ze jestescie brane ze spoldzielni dla przyglupich, zeby zus byl mniejszy wiec w sumie czego tu od was wymagac...

Tak15Nie
Były jeździec charytatywny
@Niebieska Octavia

Prosto w sedno , mało tego. Jak jest ruch to wyłączają giełdy i wrzucają kursy jakby w terminówki, których wiadomo wziąć się nie da. Jest szał, doloty po 5km. Z chelmu na kowale. Generalnie ciężko w tej firmie złapać kurs z dzielnicy w której się akurat stoi. 1-2 przed wyjściem terminowki (15min) często trafia sie kurs z trzech dzielnic dalej za 10.50 itd a kolega z ogromnym szczęściem ktory stał za Tobą zmierzą z klientem na Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Po kilkukrotnym odrzucieniu kursu wiadomość w stylu "dlaczego odrzucasz skoro Cie typuje?". Ale co typuje sopot z przymorza ? Nowy port z przymorza? Kowale z chelmu ? Żabianka z Zaspy? Czy jak. Nie możecie pojąć prostej rzeczy. 6zl to nie jest opłata dolotowa tylko początkową. Wychodząc z tego założenia w Asie powinna być na poziomie 15zl. To raz, dwa przy obrocie 300zl , 200km nie jest jakimś mega wyczynem. 8l ropa po 5zl. 40zl x 2 80zl na paliwo, 220 na czysto. Z tym że czesto te 300 obrotu jest przez 10-12 h Pytanie, czy 220zl za 12h minus zus, amortyzacja, ubezpieczenie, składka, leasing, to dużo czy mało? Warto to policzyc bo po roku jezdzenia okaze sie ze auto zajezdzone, poobijane a na nowe nie ma. Nawiązując do wypowiedzi kolegi niebieska skoda. Faktycznie szef jest wporzadku dla osób ktore są wporzadku dla niego.

Tak17Nie
@Były jeździec charytatywny

Zapomniałaś zaliczyć do kosztów leki ( psychotropy) . Idź do Dajana albo Hallo to będziesz miał kursy z tej dzielnicy gdzie stoisz. Wasza wiedza i tok myślenia jest żałosny. Dlatego jesteście od zapier...lania a nie myślenia.

TakNie11
artur
@Pawel

jak się nie podoba robota zawsze możecie długopisy w domu skręcać :))albo zacząć jeździć autobusem tam jest jedna trasa bez żadnych dojazdów księżniczki wiecznie marudzące !!!

Tak4Nie10
Zrezygnowany
@Octavia niebieska

Co prawda to prawda, niestety ale zasady przyznawania zleceń są chore, to nie powinno tak wyglądać, chyba jednak szef widzi co się dzieje w firmie, coraz mniej chętnych do pracy w asie, deficyt kierowców wyraźny, taksówek na mieście w szczytowych porach jak na lekarstwo, klienci dzwonią i nie mogą się dodzwonić, od czasu jak zniknęła giełda w godzinach szczytu klienci czekają na taksówkę pół godziny, czterdzieści minut, a wystarczyło by przywrócić giełdę i typować kierowców którzy są najbliżej klienta po gps a wszyscy byliby bardziej zadowoleni, klient że nie musiał długo czekać na taksówkę a kierowca że nie miał dolotu w korkach 5-6 kilometrów i nie stracił na to pół godziny, jeżeli to się nie zmieni to as niedługo straci wielu klientów i będzie ciężko na stawce 1.80 za kilometr zrobić godziwą dniówkę, stracą kierowcy i straci firma.

Tak15Nie1
@artur

Przydupasek orzecha sie odezwal :)

@Stary As

Reczniki sa The Best :) szczegolnie jak sciagaja z przymorza na sopot i reczniki do pralni za 7 zybla :)

@Riposta

Riposta to do Ciebie! Za 50 zł to gdzie Ty będziesz jechał? :)z Gł. Gdańsk do Gdyni! Łał to jest kurs za 50 zł łał ale strzał jak ktoś ma taki kurs to mówisz ale miałem strzała:):) PROSZĘ o czym ty mówisz 50 zł ręce mi opadają jak takich jak ty słyszę.

Odradzam

Tak16Nie
Olek

Odradzam pracy w Asie. Po pierwsze szef delikatnie mówiąc niekulturalny i niesłown. Po drugie dyżury. Po trzecie organizacja pracy fatalna. Czwarte kompetencje dyspozytoerk mizerna.

Tak20Nie
Lipa
@Olek

Nic dodać. Prawda

Gabi

Jechałam właśnie z kierowcą o numerze 188 , jestem młoda atrakcyjna kobieta ani nawet przez moment nie poczułam ze strony kierowcy żadnego zagrożenia. Bardzo sympatyczny kierowca uśmiechnięty pogodny profesjonalista . Dojechałam szybko sprawnie bez niespodzianek . Bzdury które pisze ta Pani są według mnie wyssane z palca nie wiem co nie kieruje ale uważam że jest śmieszna i żałosna. Serdecznie pozdrawiam oby takich kierowców więcej.

@Gabi

Sama jesteś żałosna..ja wiem o czym mówię bo byłam z nim pół roku..więc nie udzielaj się dziewczynko.

Gabi
@maja7777

Kobieto prujesz się jak podarte prześcieradło , brak inteligencji to jedyne co przemawia w twoich wpisach .

@Gabi

Nikt cię nie pytał o zdanie tłuku

Mikolaj

Witam zgłosiłem sprawę na policje w dniu wczorajszym i pani Maja a tak naprawdę Maria W odpowie karnie za skalowanie mojej osoby i naruszanie Rodos Przepraszam wszystkich za to ze musieli czytać jej falszywe opinie w miejscu gdzie ich nie powinno być

Tak2Nie1
@Mikolaj

Jak śmiesz mnie obrażać..Nawet boisz się wziąć odpowiedzialności za moją ciążę

Zostaw opinię o AS TAXI - Gdańsk

Chcę opublikować: