Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Były kierowca

Brak szacunku dla kierowców. .Mało zleceń. Najniższa stawka za kilometr. As to marna korporacja.

Kuba Rocztejn
@Były kierowca

Taxi za 2 km policzyło 20 zł, nie polecam, radze unikać, nie dajcie się naciągnąć na nierealne ceny, lepiej skorzystać z jakiejkolwiek innej formy transportu, jeszcze raz nie polecam, nawet się proszę nie zastanawiać, spacer będzie o wiele lepszy!!!!

daro

To samo masz w City co w as taxi przecież to jedno itaxi. Jeździłem dla Citi taxi. Ale na szczęście z tym skończyłem. Nie polecam. Zarobisz na ZUS, paliwo i naprawy auta. Jeszcze w wakacje czerwiec, lipiec i sierpień coś zostaje. A reszta roku to tragedia. Dla firmy liczy się abonament. Nie dajcie się nabrać na to co pan S mówił jak jest dobrze i ile to kierowcy taxi nie zarabiają. Ta praca to praca dla mundurowych co płacą jedynie zdrowotne i chcą dorobić. Nie polecam tej firmy więcej zarobisz w Biedronce na kasie i nie będziesz miał zmartwień żadnych.

Gruba kasa z tego co widzę to u was może być pojęcie jednak trochę względne skoro w ten sposób reagujesz? To już tak całkiem poważnie, jaki wynik udało Ci się w praktyce wykręcić? Są jakieś porady przy tym/

Don

Jak u was zarobki bo mam dylemat czy as czy city wybrać z tego co czytałem to w city dniowka wychodzi ok 1500 zł tak kierowcy piszą city

Janek
@Don

W asie dniowke masz Ok 200 zł w city Ok 1300 zł

Hary as

Ja nie narzekam jeżdżę średnio po 10 h I od 700 do 1000 zł mam zawsze

Harry as
@Kierowca

1000 robię spokojnie w 8 do 10 h

Jak teraz noce tu wyglądają? Jeszcze w zeszłym roku pisaliście, że coś kursów żadnych nie ma i zastanawiam się czy ten problem trwa do dziś. w ofercie dla kierowcy było napisane, że teraz 4,5 zł od km się bierze, zgadza się? ciekawie ile maksymalnie udaje się wyjeździć

A możesz to jakoś bardziej merytorycznie wyjaśnić? Nie żeby cos ale po wejściu tu we wpisy ciężko cokolwiek zrozumieć po takiej opinii a wyglądasz na przejętego. Z czego wynika stwierdzenie o ruinie? Względem czego? Jakich warunków pracy to dotyczy?

Co wy tak rozbieżnie się tu opowiadacie? Koledze wyżej nie wyjaśniono czemu odradza to może chociaż będzie szansa na wyjaśnienie czemu za tych czasów jednak firma funkcjonowała?

Byly taksowkarz Nowy wpis

Firma zyje z abonamentow od kierowcow. Nie bedzie kierowcow nie bedzie firmy. Dlayego zalezy im zeby byli kierowcy. Starzy kierowcy odchodza poniewaz widza nie nie zarabiaja. Jezdzic zeby jezdzic zajechac nowe auto i nie miec zycia malo sie komu usmiecha. Mlody jak kumaty po 2, 3 miesiacach kuma ze trzeba uciekac. Glupi ale bez innych perspektyw poswieca wiecej zycia az wkoncu psychicznie nie wytrzymuje. Praktycznie poza 3 miesiacami letnimi nie ma pracy. Taksowki zniszczyli najpierw emeryci pozniej pozniej dobily najpierw przewozy jak skorpion teraz bolty i ubery.

Byly taksowkarz Nowy wpis
@Byly taksowkarz

Jeszcze dodam że Ukraińcy już się skumali że na boltach nie ma zarobku i uciekają do firm. Tylko nie wiedzą że w firmach też nie ma roboty. A na bolce ściągają nowych z Afryki i Azji Południowej. Taniej siły roboczej i nie zabraknie miliardy czekają na wejście do Unii. Chcesz konkurować z typem który śpi w 10 w mieszkaniu i dostaje niskie ryżu na kolację.

Arek

Dramat. najgorsza korporacja Taxi w gdańsk pod względem zarobku. W nocy zero kursów. A w dzień same krótkie kursy po przychodniach.. A po przejęciu przez itaxi ilość kursów spadła.

Jakub
@Arek

w nocy jest kolesiostwo 100% dlatego reszta stoi albo darowała sobie prace nicą i śpi żeby w dzień chociaż coś ukręcić z babciami i inwalidami po szpitalach i przychodniach. 10 godzin pojezdzi i 150-200 na czysto wyjdzie po odliczeniu oplat. To samo co jakby stal w ochronie na zlecenie na przyklad. Polska i witamy w Polsce.

Jezdze w city
@Arek

Ale w city jest to samo. Po przejeciu spadek ilosci kursow. Zero terminowek bo cokolwiek sie pojawi to znika. Nie kumam tych kierowcow co to biora skad moga wiedziec gdzie beda za pare godzin

Jezdze w city Nowy wpis
@Jezdze w city

Jeszcze wypisuja bzdury ze unas ktos zarabia ponad 1000 zl. Chyba w 3 dni pracy. Bzdury zeby lapac naiwnych mlodych bo starzy uciekaja

Kierowca as

City to teraz najlepsza firma my zarabiamy 300 zł dniowki oni 1300 zł

Ja mam zawsze w 12 h te 1500 do 2000 tys

@Kierowca city

Cześć, dopiero co tu wchodzę i widzę takie rozbieżności w zarobkach. Jak to możliwe? porówna ktoś szerzej obydwie firmy? jeśli faktycznie jest to tysiak różnicy to czemu ludzie decydują się na współpracę? Co innego rekompensuje te kwotę?

nick
@Kierowca city

Ja podchodzę pod 2000 euro dniówki, bo mam same kursy na Berlin i Sztokholm. Się żyje w city.

Czy faktycznie chodzi o dwa tysiące euro dniówki? Na rękę? Zastanawiam się jak to w ogóle byłoby możliwe? jest tu ktoś jeszcze ktoś osiąga właśnie takie zarobki i mógłby co do nich się odnieść? jak taki dzień wygląda?

Normalnie

Bierzesz kredyt na nowe auto przychodzisz do firmy placisz abonament i dostajesz zlecenia z biznesmenami bruksela paryz barcelona. Po miesiacu auto splacone.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Ta sugestia co do odejść jest sprawdzona? Wszyscy tak zrobią? Ostatnio to ludzie faktycznie piszą o jakimś uciekaniu, ale już nie pracują? a ci co aktualnie jeżdżą mogliby napisać, z jakich przyczyn wciąż to robią? Jest wystawiona oferta i się nad nią zastanawiam

Kierowca

Zapewne dlatego, ze kwota abonamentu się powiększyła a kursy zostały takie same. Zaczynaja zdzierać jak podwozy.

Franc

As już nie istnieje,teraz wszyscy kierowcy jak motłoch zostali przygarnięci przez ubera czyli itaxi, śmieciową korporację , jesteś nikim ,zwykłym niedopałkiem krematoryjnym, nie ważne że w Asie byłeś szanowanym kierowcą, babcie i dziadki klepali cię po ramieniu za pomoc w wyjściu z taksówki i kurs za 18zl. Teraz to będziesz miał dwa razy bardziej (usunięte przez administratora) zero terminowek, żadnych rejonów, jak chcesz na lotnisko pojechać to musisz do 23ciej siedzieć z telefonem przyrośniętym do (usunięte przez administratora) żeby sobie coś kliknąć jak masz refleks, potem idziesz spać na 3 rodziny bo o 3 trzeba ruszyć. A jak coś (usunięte przez administratora) to firma kary ci (usunięte przez administratora) po 80zl. Tak że jak chcesz się zaorać fizycznie i psychicznie i (usunięte przez administratora) auto to zapraszam do współpracy AS itaxi. Pozdrawiam wszystkich kolegów co zostali i za chwilę odejdą.

Hej, ciekawi mnie to zapewnienie, że może być jeszcze lepiej. Pod jakim w zasadzie względem? Jeszcze tu nie pracowałem i nie wiem właśnie czy jest w ogóle sens próbować, bo niektórzy faktycznie odradzają

Były kierowca

@Były kierowca

Lepsze zlecenia oddawane pod stołem dla „elity” !!! A ostatnio nawet Michał sam obsługuje wybrane zlecenia.

Robert

Zawsze tak było.

Maja
@Były kierowca

Co to znaczy mało zleceń? Niektórzy to by chyba po milion godzin chcieli robić nie jest tak?

Kierowca

Idz do city tam masz kursy same po 70 zł hhhhhaaaaa i nikt cie nie (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Były kierowca

Szacunek? Za co szanować kierowcę? To przecież zawód nie jest. Idź do pracy.

Jakub
@Były kierowca

Kolesiostwo, szczególnie nocą. Właściciele nic nie robią z tym, Poprzedni właściciel wolał sprzedać firme niż ją poukładać sprawiedliwie, bo to wszytsko na układzie zbudowane zostało. Milicja SB i koledzy z partii,

Katarzyna
@Jakub

O co chodzi z tymi nocami? Rozwiniesz temat? pzt piszecie ze mało pracy jest, czy to nie równa się z jakimiś redukcjami? Co do tej sprawiedliwości to jak powinna być ta robota w takim razie poukładana żeby wszystko było w porządku?

@Były kierowca

Od stycznia składka w as taxi 980 pln .dajan 4 mc składki wogóle noe płaci po wejśćiu do grupy i taxi Giełdę także zabierają asikowi tak jak zabrali wszystki firmy wauchery terminówki .bazowe opowiadają klietom as taxi że nie mogą zagearantować as taxi ale itaxi citydtiwer jest natychmiasy .zniszczyli asika

Kuba Rocztejn

daro

@daro

Nie kolego city to korporacją a nie prywatna firma jeździmy na innych zasadach my sobie nie pozwalamy na takie umowy jak wy śmieszne to my tworzymy tą firmę i dlatego zarabiamy grubą kasę

City
@Kierowca city

No i co kierowco City? Teraz tez tak powiesz jak podnoszą składkę na 400 + 7% od każdego kursu? Pozdrawiam, kolega z tej samej korporacji, ale już niedługo.

Asior
@City

Trzeba uciekac. Bedzie zle. Zaraz dostaniemy abonamnet plus % od kazdego zlecenia. Jak w city. Same folty i sami uberowcy w as. Nie zarobisz juz pieniazkow. Ktos wie kiedy zaczna naliczac kary?

Hary as

Ja nie narzekam jeżdżę średnio po 10 h I od 700 do 1000 zł mam zawsze

@Hary as

???????????? 1000zl ,no proszę Cię, średnia dzienna to 400zl Max, chyba że jeździsz 24h na dobę.

Harry as
@Kierowca

1000 robię spokojnie w 8 do 10 h

Jak długo czekaliście na odzew z AS TAXI? Oddzwaniają zawsze?

Kierowca as taxi

Baza totalne nieporozumienie błędy,pomyłki bzdury w opisach do zleceń . brak współpracy .panie bazowe skupiają sìę na wypytywaniu potencjalnego klienta dokąd będzię kurs ? Z informacją że nie może zagwara tować taxi w 30 min As Taxi ale natychmiast będzie taxi Itaxi lub Citydrivers nie informując że będzie drożęj .

nick
@Kierowca as taxi

Ciekawe macie teorie o city. Drożej ? Jest tyle samo za kilometr co w asie. Natychmiast ? Czasem stoi się ponad godzinę czekając na zlecenie.

Ktoś tu pisał o bledach w bazie i zaczęło mnie zastanawiać to jak pracuje się tu w IT. widzieliście jakieś oferty do niego może? bo ja teraz na necie nie, czy cos źle wpisuje? Albo pracują te same osoby w zespole od lat? to z czego te błędy mogłyby się brać o których ktoś teraz napisał?

Kierowca

Błedy pań z bazy polegają na nie znajomośći miasta ,kluczowych obiektów itp itd

Kierowca city pan

Panowie czemu się męczycie w city 12 h I 1000 zł zawsze się zarobi przy słabszym ruchu ...a sezon przed nami....ja w zeszłym roku lipiec i sierpień obroty 60 tys za mc

Były asior

Faktycznie zarobek 300 zł za 10 h to max w czerwcu przeszedłem do city I zarabiam o 1200 zł a pracuje te same godziny więc pozdrawiam byłą ekipe

driver

w sumie dobry sposob znalezli, żeby opowiadac, ze w asie 200, a w city 1300 dniowki. masa naiwnych przekieruje sie do city, i w asie beda mogli w koncu zarobic, jak polowa keirowcow zniknie. tylko na jak dlugo ? bo jak frajerzy zobacza, że dali sie (usunięte przez administratora) to wrócą.... i co wtedy ? opowiesci, że w city 2500 dniowki ? LOL

Adam.

Prawdopodobnie po to kupili firme za gotówke,żeby przejąć klientów i przesortować kierowców ze zleceniami. AS przestaje istnieć.

Kierowca

No i gdzie nasz postój pod nowo otwartym dworcem? Dużo gadaliście.

to jest tam praca teraz czy nie ma w końcu? Strasznie mieszane te wpisy tutaj, niczego się dowiedzieć nie mogę, a ofert żadnych nie widzę w sumie. Przyjmują kogoś? Na jaki etat, jeśli tak? Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

AS TAXI wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca b.

Tomek 327

Szanowni Koleżanki i Koledzy dzisiaj zdałem koguta, zakończyłem długoletnią prace w ASIE. Chcialem Wam podziękować za fajny czas który razem dzielilismy. Dziękuję przede wszystkim chlopakom 229 Darkowi, 54 Markowi, 53 Grubemu, 401 Grzesiowi, 326 Romkowi, bylym funkcyjnym ktorzy juz nie pracuja z Asem i wielu innym. Dziękuję również Paniom i Panom bazowym dzieki którym istnielismy w trasie Pani Basi, Monice, Justynie, Edycie i Panu Sebastianowi oraz pozostalym ktorych pominalem. Osobne słowo dla Pana Michala Orzecha i Pani Grazyny. Dziekuje Michale, ze zawsze moglem liczyć na pomoc, wsparcie rozmowe i Pani Grazynie za najlepsza kawe. Trzymajcie sie i powodzenia!

W city nigdy nie pójdą zarobki w dół zobacz ile my zarabiamy a ile wy 500 % więcej i mamy najlepsza,ych klientów

Franc

Proszę nie wierzyć w większość tych fikcyjnych opinii , prawda jest taka, firma AS bazuje na starych klientach i to w dosłownym tego słowa znaczeniu , średnia kursu to jest 20-25 zł z domu do szpitala, na rehabilitację lub na działkę, czasami złapiesz lotnisko jak zalogujesz się o 4 rano , w nocy nie masz co liczyć na klientele ASA bo wszyscy śpią, Nawet jak uda ci się zrobić 20 kursów do tej 13stej lub 14 stej to w portfelu nie będziesz miał więcej jak 400-450zł. I okazuje się że pracowałeś 10h , zrobiłeś 180km , na paliwo lub gaz wydałeś stówę , odejmij 50zł za amortyzację , 50zł kosztów związanych z działalnością lub zatrudnieniem przez firmę zewnętrzną i okazuje się że zostało ci 200zł na otarcie łez, po zarwanej nocy i 10h jazdy. po godzinie 14 stej jazda po trójmieście nie ma sensu tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, a jak zdecydujesz się na jazdę w tych godzinach to okaże się że jesteś sam na rejonach i spodziewaj się że będziesz rzucany przez bazę po sąsiednich rewirach ( dojazdy po 5, 6 km) po czym zrobisz kurs z wściekłą starszą panią za 18,50zł . Czy to jest warte zachodu? Pytanie retoryczne.

Anulowali mi zlecenie bo City było bliżej. A bazę place ponad 250 złotych wiecej

@17

Skoro kierowca city był bliżej to chyba normalne że system przekierował do niego zlecenie tak ciężko zrozumieć

Kierowca city

Zanim coś napiszesz to pomysl czy to jest normalne zlecenie czy z giełdy system przydziela najbliższemu i nieklam że firma cie oszukuje bo wszystko jest fairplay

@Kierowca city

System niczego nie przekierowywuje, zlecenia jeśli są przekazywane to robi to człowiek na bazie i tylko i wyłącznie wtedy gdy nie ma komu dać zlecenia z danej firmy a nie kto bliżej. Obydwaj brednie opowiadacie.

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 478.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 121 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 264 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk