AS TAXI
2 196 1557 5 1

Ruch jest. Nie ma na co narzekać. Tylko co po sezonie. Zobaczymy

Tak1Nie4
@Do kierowców

A 500 odłożysz codziennie, aby po sezonie odmłodzić rocznik auta? Ruch ruchem - 200 km w 10 godzin - to ile masz utargu ? Zbierasz też na mieszkanie, czy z rodzicami do starości?

@Do kierowców

2 godziny czekam na kurs. I Ty uważasz że jest ruch. To co będzie po wakacjach.

Hok

Po sezonie poczekasz 5 godzin

Tak4Nie
@Adam

A co ty byś chciał o tej porze we wtorek? Poczekaj do 4 to terminowki się zaczną

TakNie3
Przemek AS
@Do kierowców

To mam czekać 4 godziny na kurs. Bez sensu. Nie po to o dziewietnastej wyjechałem by zrobić 4 kursy i czekać do 4 rano. To srednio 1 kurs ns ponad 2 gofziny czekania.

Do kierowców Nowy wpis
@Przemek AS

A kto (usunięte przez administratora) wyjeżdża we wtorek o 19? Po co? Chyba że ze starą nie chcesz w domu siedzieć

Covid Nowy wpis
@Do kierowców

Wszędzie dopłata covidova. Dentysta fryzjer nawet warsztat. A orzech co ? Wozić te babcie ? Czy pan auto zdezynfekował ?! A dopłata to co ?

Gruby Nowy wpis
@Covid

Zrób dopłatę 5 PLN, kto ci broni

HAHAHA

Prawie połowa kierowców od dłuższego czasu jeździ na kilku aplikacjach oprócz asa a orzeszek się chwali w ogloszeniu ze wywalił jednego bo współpracował z inną firma Hahahahahah Gdyby nie dorabianie przez kierowców w innych firmach to nikt z nich już by w ASIE nie jeździł Chcesz byś spoko gość (usunięte przez administratora)wszystkich którzy "dorabiaja"

Bialy Nowy wpis
@HAHAHA

A co mam liczyć na zlecenia z bazy która w nocy nie odbiera tel może warto z tym zrobić porządek w pierwszej kolejności

Tak1Nie1
Lol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Kandydat

I jak wam apka działa? Co za bardak. Nie wiem jak u was, ale u mnie to przelało czarę goryczy. Od sierpnia mnie tu nie ma, z tą firmą a przede wszystkim właścicielem nie da się współpracować

Tak7Nie
Adam

BMW to właściciele werbuje nowych kierowców. Pisze nieprawde o sytacji w asie.

Tak9Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Do kierowców
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

To co się działo dziś wieczorem ów nocy z bazą to jest k... skandal. Ciągle braki łączności, miny i nawet dodzwonić się nie można. Ani na bazę ani do klienta. Klienci mówią że SMS ów nie dostają. Za co my tą składkę płacimy?!?

Tak10Nie
Nowy

Czy są Przyjęcia do firmy as i jakie koszty są z tym związane

@Nowy

Trzeba gadać z Wąsem. Im lepsza fura tym mniej płacisz. Podjeżdżasz nową Astra, Superb to płacisz tylko za lampę na dach i naklejki. Stara Octavia I generacji wejście 5 tyś PLN.

@Nowy

Przyjęcia są zawsze nie ma limitu ilości taxi w firmie AS a co do wpisowego to chyba tego to pryncypał nigdy nikomu nie podaruje

@Ja

Co opowiadasz? Jest limit!

Mały
@Handik

Ha ha ha to się uśmiałem. To nie te czasy. Bierze wszystkich jak leci obojętnie z jakimi samochodami, aby była składka i wpisowe. Widać na mieście jakie sztrucle jeżdżą.

@Handik

Ha Ha Ha kto Ci powiedział ze jest limit kierowców ? Prezes Michał O. ? To zapytaj się kierowców z największym starzem w Asie jak prezes ich (usunięte przez administratora) obiecując ze w Asie nie będzie więcej jak 150 samochodów!!!

5 koła. Chyba żart

@Ja

Mówię Ci, że jest limit. Jak nie wierzysz to możemy się założyć. Moje słowo jest warte 500 pln, co Kolega proponuje?

@Ja

Prawda. Pamietam jak było zapewniane że nie będzie wiecej jak 150 samochodów. Z dnia na dzień poinformowŁ że limit zdjął. Michała właściciela asa zapewnienia są nic nie warte. Okłamuje manipuluje kŕętaczy tak jest szdf asa jak ktoś chce wiedzieć.

Tak6Nie1
@Ja

(usunięte przez administratora) Jest limit! takie amatorskie oprogramowania taxi (bez uwzględnienia życiowych sytuacji) typu 123, i wszystkie papugowane z tiskiela, to max trzycyfrowy numer taksowki! Limit to 999 aut, a chyba nie ma kilkuosobowej obsady na auto?! Więc bez biadolenia, że nie ma limitu. (usunięte przez administratora)

@Kierowca

I tak mało aut. Sobota od rana wstyd - około 20 obecnych? Co ma zrobić jak zamiast w sezonie zapi.... to siedzą na grillu i piwko piją. Musi przyjąć więcej inaczej firma padnie przez głąbów którzy od września do listopada będą płakać, że zleceń nie ma, a samochodów nabrane. CO ROKU TO SAMO. I wszyscy zawsze wokół winni... Wąs, baza, klienci, Uber... No ale trzeba piwko do kiełbaski jak słońce świeci i ciepło.

TakNie11
Handik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

A ktoś z kolegów może mi przytoczyć treść umowy z Wąsem, gdy się przyjmował do Asa. Lub jakiś skan podpisanych przez siebie i wąsa kartek? Jakoś nie ogarniam.

Gruby

O tych podwyżkach to piszą chyba trolle z city którym gul skacze gdy widzą jak my jeździmy a oni stoią. Prawda jest taka, że w As jest przynajmniej jakiś ruch. Czasami to nawet kierowców brakuje. A jak ktoś liczy na to że będzie tak jak powiedzmy 5 lat temu to niech poczeka aż ubiera i inne przewozy nielegalne zlikwidują ????

Tak1Nie6
Robert
@Gruby

A co kierowcy z city za interes ma by pisać o naszych składkach. Bez sensu Gruby myślisz.

Tak4Nie
Prorok

Wąs podnosi 1 taryfę do 2 zł. Szok. Za dużo mu uciekło kierowców chyba. Spoko, zapewne kolejny krok, to składka miesięczna poszybuje do góry. Obstawiam lipiec.

Tak6Nie
@Prorok

Skończ już waćpan. Wstydu oszczędź. Jak się w City stoi? Obkręciłeś 120 PLN w sobotę chociaż? Bo w tym tygodniu do nas co najmniej 2 kierowców z City WRACA po pół roku. Tak tam dobrze.

Tak4Nie10
Prorok
@BMW

Mylisz się, w asie stoję dosłownie. W tygodniu ciężko 120zl uzbierać. Niezachwalaj tak tego asa bo to (usunięte przez administratora) nie firma.

@Prorok

Składka 650 netto od lipca. Było wcześniej napisane.

Tak2Nie2
Mały
@BMW

Przestań już się udzielać na forum bo się robisz nudny tym zachwalaniem asa. Po pół roku wróciło dwóch z City. No sukces. Zaraz napiszesz że jeden po roku wrócił z Dajana. Bomba. I według ciebie wszyscy wracają do asa, żeby patrzeć na wałki. Ale super korporacja. No i jeszcze ma być 2zł. To już będzie rewelacyjnie. Ile by nie zrobił za kilometr to i tak nie będzie kursów dla kierowców bez znajomości. Ty pewnie robisz po 300 obrotu dziennie, dlatego tak się musisz udzielać na forum. Kiedy ty na to znajdujesz czas, jak jeszcze musisz pokawkować?

Tak8Nie4
@Mały

Ważne, że wam się nie nudzi biadolenie jak źle i nie dobrze. Już raz pisałem - Trawa po drugiej stronie jest bardziej zielona. I nigdy nie napisałem, że AS jest super. Tylko jak ktoś jest za głupi żeby czytać ze zrozumieniem to już jego problem :)

Tak3Nie4
@BMW

Po 15 godzinie stałem na Partyzantów 1.5 godziny bez kursu. Więc Michał który zwie się na tym forum BMW skomentuje to!

@Prorok

No to składka miesięczna 850zł murowana.

@Adam

Ja trzy godziny bez kursu stoje od 23.50 do teraz. Ja tez czekam na komentarz BMW ?

@Adam

A co mam komentować? Nie jeżdżę w nocy w tygodniu od dwóch lat, bo się stoi? A teraz jeszcze ta pandemia. Niekiedy w środku dnia stoję po godzinę na dobrym rejonie w tym czasie. Ja mam was uczyć w jakich godzinach pracować? Idź na kasę do Lidla to będziesz miał stałe wynagrodzenie. Mi też spadły obroty o 1/3, a sporo siedzę - dużo więcej niż przed pandemia. Jest źle. Wszędzie zrobił się kibel. Dwa dni temu pizzę przywiózł mi do domu koleś z Neptuna który zawsze siedział na Orlen przy lotnisku na kawce, a jego koleżanka siedzi w Żabce na Zakopiańskiej. Amerykę odkrywacie? U nas przynajmniej COŚ się dzieje. A co komu się opłaca to już indywidualna sprawa. Jakbym płacił 1500 PLN za leasing jak niektórzy to byłby dramat. Ale głupi nie byłem i nie mam teraz problemów. Nie muszę anonimowo po GoWork płakać jak mi źle i niedobrze, bo wychodzę o północy do pracy w środku tygodnia lub stoję na Kowalach przez 4h.

Tak7Nie4
Nowy kierowca
@Adam

Mam pytanie czy ta podwyżka na 800 zł będzie. Bo na Warszawskiej nie uzyskałem odpowiedzi. Czy Was równiesz traktują jak dzieciaka.

Tak5Nie1
@Nowy kierowca

A co masz w umowie? Umiesz czytać? Jak umiesz pisać, napisz, jak nie umiesz pisać, to "kopiuj - wklej", Mamy w grupie niewielką część kierowców, którzy nie są analfabetami..., może Koledze pomogą!

Ogloszenie

Do Wszystkich (usunięte przez administratora) którzy aktywnie udzielają się na tym portalu i do jeszcze większych baranów którzy w to wierzą PRZESTANCIE DO JASNEJ.. wypisywać że będzie podwyżka składki Wypisujecie wyssane z palca informacje A później każdy to powiela i wszyscy w to wierzą ! Osobiście rozmawiałem z Orzechem Nie będzie żadnej podwyżki ale powiedział też że jak to czyta ( bo czyta) to ma ochotę taką podwyżkę składki zrobić A kto jest temu winien Wy Barany jedne Składka w chwili obecnej (uwzględniając to że za terminal płacimy Sami i za Internet w telefonie tez) jest jedną z najwyższych w 3miesie uwzględniają wszystkie korporacje !!!!!!!!!!

Tak1Nie7
AS kierowca
@Ogloszenie

A kto ty jesteś że nspisałeś ogłoszenie. Dobrze by było by Michał takie ogłoszenie napisał. Pazatym do Michała skoto czyta opinie. Jak moge płacić większy abonament tylko by kursów było więcej. Dlaczego Michał nie zrobi prządku z uberem i boltem. Pozdrawiam

Do BMW

BMW bzdury wypisuje. Nie chce mi się tego co wypisyje komentować.

BMW

Żaden rzecznik. Nie jest ideał firma ale najlepsza z konkurencji z pkt widzenia kierowcy. Dajan dyszy. Freenow prowizja i wycena kursów z czapy - dopłaty zerowe. City w weekend stoi, bo biorą każdego jak leci tak jak w U czy Free - Już nawet Ukraina jeździ w City. Chyba największa korporacja w 3 mieście obok Free. Szkoda, że zleceń mniej niż u nas. I niektórzy płaczą, żalą i piszą tutaj o swoich problemach emocjonalnych: Boją się ile zapłacą. Wąs na nich krzyczy. Dorośli faceci z własną działalnością gospodarczą. Na początku to było śmieszne nawet do poczytania. Taksówka się kończy. As też padnie - bo aplikacja jest tragiczna, a to jest przyszłość. Nawet Dajan ma lepszą. Z roku na rok jest coraz gorzej, bo każdy (nawet nie wyedukowany (usunięte przez administratora) jak widać po wpisach) może zostać od kilku lat "taksówkarzem". A dzięki nowej ustawie nawet świeżo wypuszczony z kontenera obywatel Indii.

Tak4Nie2
@BMW

BMW naganiaczy daj już sobie spokuj. Jest już nas w asie za duźo i zleceń brakuje. Co ty chcesz od tego Free Now. Chcą chłopaki to niech jezdzą.

Tak5Nie
Przemek AS
@Ogloszenie

W tym ogłoszeniu nie napisałeś najważniejszego że po pandemi ma być podwyżka. Dyspozytorka potwierdziła że tak ma być. Tylko nikt nie wie czy 650 czy 800zł. Nie traktujecie nas powaznie. Oświadczenia załosne majà na celu zatrzymanie kierowców w asie. Bo był już prawdziwy eksodus do innych firm.

@Przemek AS

Podwyżka od sierpnia, przecież było uzgodnione na spotkaniu. Docelowo ma być 800 ale MO zgodził się na stopniowe podnoszenie. To żadna nowość.

Tak7Nie2
Ja

Jest dobrze można wracać do pracy

Tak4Nie10
Nowy kierowca
@Ja

Ja się zawiodłem nocki marne nic się nie dzieje nawet w weekend.

@Nowy kierowca

Do 2 lat nocki w Asie są słabe. A nic tu się nie zmieni.

Michał

Ostatnio się uspokoił, chyba na prawdę nie ma kierowców. Ale natury nie oszukasz, w końcu się ujawni.

Grzesiek

Dwa razy przez dwa lata gadałeś o pogodzie. A z 300 razy chyba ustalaliście jakie zamieścić wpisy na Goworku rzeczniku asa.

Były kierowca
@Ja

Dpbrze ale nie w asie . Wracać tak ale nie do asa. Odradzam preześ jest człowiekem nie do strawienia. Pozatym nie pozwolołem sobie iblizać Jezdzą tam kierowcy co na to sie godzą. Załosne by tak sie dać traktować.

@Były kierowca

Gosciu jak dałeś sobie ubliżać to tak masz. Bo ja w tej firmie jeżdżę od x lat i jakoś do tej pory mi nikt nie ubliżał. Widocznie faja jesteś i tyle. Pozdrawiam

Kierowca AS

Riposta piękna i prawdziwa w samo setno. Fajkowi są i mają lepsze kursy. Jest ich minimum 10 i to prawda.

Kierowca

Fajkę to twoja stara robi sąsiadowi jak jesteś w pracy. Hahaha no ja pare kursów i do domu a ty musisz jezdzic po 12h a stara u sąsiada haha

Tak1Nie2
Jas
@Kierowca

Prosty wsiochu nic innego w życiu nie potrafisz oprócz trzymania gały i puszczania baków smierdzielu

Do kierowców

City drivers, free kał i innych. Piszcie proszę na swoim forum a nie tu.

TakNie4
Rafał

A czym byś chciał jechać za tą stawkę? S-klasą? Ciesz się, że nie trafiłeś na passerati, albo tego czarnego mercedesa, który już od 10 lat powinien być na złomie. W Tipo przynajmniej klima działa a nie jak u większości jazda z otwartymi szybami.

Handik

Ciesz się kolego, że fabianek flotowych uberowo/freekałowych nie ma, bo to dopiero jest kwaśny zapaszek.

@Handik

Fabia jest spoko. Już na pewno lepsza niż to Tipo. Ma wiosnę chyba sam sobie kupię taką 1.0 MPI kombi.

Lol

Niby jest lepiej ale... Pamiętajcie że już jest sezon. Może do września się będzie jeździć tylko co potem. ZUS już trzeba płacić, składka ma wzrosnąć. A 10 tyś obrotu nawet teraz nie da się ukręcić. A tyle to minimum żeby się opłacało jeździć na taxi na cały etat

Kier.

Najgorsza korporacja w Polsce

Tak16Nie2
Marysia
@Kier.

A ktora korpo najlepsza w PL?

Były as

Jak tam Asiory? Ruch się zaczął i już mordki zamknięte? Wąs dalej będzie was yebać !

Tak6Nie1
Lol

Rzeczywiście wraca ruch do normy. Niby to dobrze, ale z drugiej strony podwyżka składki od lipca będzie uzasadniona. A 800 brutto to sporo. Tak było przynajmniej uzgodnione. Może stopniowo podnieść np po stówie co miesiąc.

Tak4Nie8
Kazik
@Lol

Lol ale w Asie czy w innej korporacji bo Ty we wszystkich korporacjach się udzielasz nawet w Bytomiu

Tak6Nie3
Porciak
@Lol

Ok niech podnosi, ale muszą być zlecenia. Jak będę jeździł i nie będzie kiedy siku zrobić to mu zapłacę więcej, a jak nie, to odchodzę. Jak wielu zresztą.

Tak7Nie1
Gruby
@Lol

W innych korpo też wraca ruch. I nikt nie podnośi. Jak podniesie to ja odchodze już napewno.

Tak7Nie
...Michał...

Cicho siedziałem, ale powiem jak jest. Robię po10h dziennie i spokojnie mam 300 albo więcej. Zazwyczaj przekroczona jest 3setka. Jest epidemia a uważam że to dobra kasa. Pod stołem nic nie dostaję, mam wrażenie, ze panie z bazy, na które placę to nawet mnie nie lubią, tak mi się wydaje. Jutro wstaję, aby zarobić dla Michała i dla bazy. Dobranoc

Tak4Nie13
Karol
@...Michał...

Właściciel Michał sam wstawia pozytywne opi nie, by zachęcić nowych kierowców do jezdzenia w asie. Zleceń mało bo brak reklamy. Zadnej reklamy. Długie kursy dostają pupilki szefa, którzy opowiadają jak to dobrze. Dobrze ale mają pupilki a nie ja zwykły kierowca.

Tak11Nie2
Ja

Ostatnio w firmie troszkę lepiej prezes mniej cwaniakuje (pewnie do czasu) stawka podniesiona kierowcy którzy poodchodzili do innych firm wracają z podkulonymi ogonami. Oczywiście lepsze zlecenia tylko dla wybranych- to bez zmian. Ogólnie narazie OK

Tak6Nie8
Kazik
@Ja

Wracają z pokulonymi ogonami ha ha ha ha ha ha ha

Tak12Nie3
Seba

nocne weekendy nie zarobisz w asie. w tygodniu podobnie.

Tak8Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AS TAXI
2/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13