AS TAXI

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 38 ocen.

Opinie o AS TAXI

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS TAXI

hon13

słabo z zleceniami w asie

Były AS

Nie polecam tej korporacji. Nie będe wylewał tu brudów. Tyle w temacie.

Kierowca Asa

Jeżdżę w Asie prawie dwa lata i nie narzekam. Są dni i miesiące lepsze i gorsze, wiadomo jak w każdej pracy. Nie mam żadnych układów i nie słyszałem żeby takie istniały, dla mnie program i zasady pracy są jasne i przejrzyste. Da się zarobić, relacje z prezesem (rzadkie, bo nie mam powodów zawracać mu głowy, on mi też nie zawraca) koleżeńskie, co wcale nie jest takie oczywiste w różnych firmach. Jak ktoś napisał jest to umowa o współpracy, więc traktujmy się jak partnerzy, a nie rozkapryszone dzieci. Moim zdaniem większość negatywnych opinii piszą kierowcy, którzy zamiast jeździć stoją i plotkują na postojach. Skąd wiecie jak wyglądają dyspozytorki? Może to Wy (wypisujący tu bzdury) przesiadujecie na bazie z nadzieją na dobry układ, a jak się okaże, że układów nie ma to żalicie się necie ... I taka mała uwaga; zanim zaczniecie pisać opinie, zajrzyjcie do słownika ortograficznego, bo wstyd za Was ...

kierowca
@................. 16.03.2018 12:50

Kolejny matołek bez szkoły się odezwał. Tym "wrzystkim" płaczącym kierowcom krzyżyk na drogę do "lepszych" korporacji. A my będziemy mieli więcej kursów. I "w cale" nie będziemy tęsknić za tym bełkotem.

Synuś
@kierowca 16.03.2018 14:36

ŻOŁNIERZ nie unoś się ...nie dobrze nie dobrze .... Meliske trzeba zaparzyć w biurze Michała i wypić razem prawda boli .......

Majko

Uwaga ! Jestem kierowcą Asa od trzech miesięcy , z pewnością moge powiedzieć ze starzy kierowcy Asa dostaja lepsze zlecenia. Jest układ dyspozytorek z kierowcami na jakich zasadach tego niewiem. Z kolegą którym jezdzi w Asie poznaliśmy juź sposoby oszukiwania nasz nowych kierowców. Program jest mało przejrzysty, a dyspozytorki robia to naprawde inteligetnie.

Zając
@Majko 05.07.2017 01:01

Teraz rozumiem dlaczego tak dlugo trzeba bylo czekac. Zanim znajomy dyspozytorki dojechal do mnie np z Gdyni to musialo trwac. Masakra...

klient
@Majko 05.07.2017 01:01

majko jesteś deblem

Kierowca AS

Potwierdzam w AS Taxi słabo z kursami. Dziś czwartk juz prawie 01.00 a ja od 20.00 tylko 3 kursy utarg 52 zł

Taxi driver

Typowe wpisy kierowców którzy nigdzie wcześniej nie jeździli . Pracują na taxi " 3 dni " i wszystkie rozumy pozjadali .

Boy

Dzisiejsza noc pokazała jak słabo z kursami. Coraz gorzej.

Robcio

W Asie tragedia z kursami. 2 godziny bez kursu to juz norma.

Anonim AS

Odradzam pracy w as taxi. Pogarszają sie warunki pracy. Zleceń znacznie mniej. Dyspozytorki i szef teroryzują kierowców ciągłymi tekstami np.że wylecisz z firmy. Nie zdołasz wytumaczyć sytacji np.że klient jest gdzie indziej i już usłyszysz że wylecisz bo nie chcesz jechać itd. Zero zrozumienia sytacji.

anonymous

Nie ma to jak pozbywać się kierowców As taxi i zrzucać wine na nich. Stara śpiewka i taktyka M.O zarabianie na kolejnym wpisowym .Nowy kierowca nowy numer. Kolejny strzał. Kasowanie opinii co 6 miesięcy na facebook które są dla niego niewygodne.Bo internet ma moc a informatyk czyści całą stronkę przed sezonem. Chłop zapomniał się że kierowca podpisuje umowe o współpracę a nie że jesteś pracodawcą jego. Straszenie kierowców jak nie zgodzisz się na oklejenie tylnej szyby to wylatujesz z grupy rozklejasz się Heloł....Co to jest dyktatura ... To oczywista sprawa że kase dostaję a kierowca nic ma nie dostać. Karma zawsze wraca .

Yeti
@bylyas 02.03.2018 08:44

Każdy uniego jest indewidualnie dogadany. Czyli jednemu da dyżury a drugiemu nie da. Tylko nikt nie chce się przyznać do tego.

Kierowca
@anonymous 01.03.2018 23:33

Piotrek przestań pisać głupoty. Internet wszystko przyjmuje nawet kłamstwa które wypisywaliscie

LECHU

JAK KOLEGA NAPISAŁ ODKRYŁEŚ AMERYKA!!!! Do Asa idą teraz jezdzić tylko nieświadomi kierowcy.Szybko tam kończą kariere. Chłopaki koledzy nie dajcie sie w h...ja robić . Tylko nie AS.

anonymous
@LECHU 20.07.2017 20:50

Nie widać jakie zlecenia kto dostaje zablokowany program jest. Oli kierowców jeździ.Wszystko przemyślane tak abyś nie wiedział że przydupas dostał kurs o którym nie jest dane tobie wiedzieć.Poraszka....

Kierowca AS

Pracuje w AS już 7 miesięcy, najdłuszy kurs jaki miałem to do Zukowa. Kolega ma podobnie.Pytam sie gdzie są długie kursy????????????? Jestem pewny ze nas okradają i dają swoim przydupasom.

Anonim
@kierowca 30.07.2017 10:40

To odaj mi wpisowe! Odejde!

anonymous
@Anonim 19.12.2017 01:11

Wpisowe to już nie odzyskasz nigdy, jak i kaucji za koguta.Tak umowę ma zrobioną, działa to w jedna stronę. A jak kończy z Tobą owspółpracę.

Wiki

Dobra firma jaka jest AS TAXI nie może trzymać osób, którym nie po drodze z pracą.

anonymous
@Wiki 11.02.2018 18:36

Że Aż taxi dobra firma nie idą w parze. Odradzam prace w tej "dobrej pracy "

As kierowca

Kiedyś się w Asie zaraniało. Teraz słabo ostatnie miesiace styczeń i luty tragedia. Myśle o zmianie korporacji.

Były kierowca

Od 2 tygodni w Asie nie pracuje. Decyzja była słuszna sa lepsze firmy od Asa. Chciałbym napisać o niedoszkolonych dyspozytorkach co popełniaja mase błedów i obarczają tymi błedami kierowców. Dyspozytorki do wymiany. Pozatym niedopiszczalne jest by facet dyspozytorki jezdził w Asie. A szef Asa to kawał cha........a.

astaxi
@Były kierowca 07.02.2018 05:36

też zrezygnowalem wlasnie dlatego ze prezes to k... ch..

anonymous
@Były kierowca 07.02.2018 05:36

Bardzo dobrym określeniem jest dla P. M.O ( Dyktator ). Cyt. ( nie podoba się to wypad z gruby ).Wszystko jest pod jego dyktando.

Sylwek

Czytając te opinie nic dodać nic ująć. Potwierdzam w AS jest coraz gorzej.

Kierowca
@taxi 23.01.2018 01:12

Bajki to w przeczkolu sprzedawan

anonymous
@astaxi 25.01.2018 21:28

Pranie mózgu ktoś Ci zrobił

Kierowca As

Dyspozytorki stare oble...ne wredne . Zleceń mało. Wymagania wygurowane. Szef chamski.

Kierowca As

Styczeń z kusami jest słabo. Kilku godzinne czekanie na kurs to jest norma.

Daniel były As

Byli koledzy nie narzekajcie ja dziś w mytaxi przez nocke tylko 2 kursy!

JERZY
@Mytaxi 16.12.2017 17:02

TE MYTAXI TO WIELKI PRZEKRĘT

Anonim
@Daniel były As 15.12.2017 05:27

Co nie narzekaj jak jest ch*jnia to mam cicho siedzieć.

anonim

A AS to jedna wielka klika szef wulgarny ignorant z kierowcami przydupasami co godzinami w jego biurze siedzą. Dyspozytorki straszą zawieszeniem wyleceniem z firmy itd. A wzamian daja coraz mniej kursów stoję 1.5 godziny za kursem za 10zł. Kierowcy odchodzą lub myślą nad tym.

Mm

Coraz mniej kursów.To nie co kiedyś.

siwy
@Mm 09.09.2017 05:27

słabo z kursami z miesiąca na miesiac mniej kursów

anonim

Cześć jestem kierowcą Asa i jak z pracą u nas? Ano niestety mamy coraz mniej zleceń a kierowców sporo.Ostatnie tygodnie są tragiczne.Niepokojem patrzę w przyszłość.Inne firmy jeżdżą a my stoimy.

Zając

Jezdzilam bardzo dlugo z Asem, ostatnie kilka miesiecy to porazka. Czas oczekiwania jest nie do przyjecia jak i rowniez 10 esow naraz powiadamiajacych o przybyciu taksowki, schodze na dol i czekam... czasami kolejne 10 minut. Niestety, musze zakonczyc wspolprace z ta korporacja.

As kierowca

Dlamnie rozczarowaniem jest AS taxi .Same liscie po 10 zł. Lepsze kursy dostaja przydupasy szefa. Nocki tragedia nic sie nie dzieje.A dzień przychodnie i szpitale. Gdzie te lepsze kursy?

piotrek21

Firma nie jedt przyjazna. Udreka tam pracować. Odradzam

Były kierowca Asa

Uwaga nowi chętni kierowcy co chcą pracować w AS .Wszystko fajnie na początku jak zapłacisz wpisowe. PO upływie kilku miesięcy szef szuka na siłę by wypalić z firmy.A dlaczego bo ma ponownie od nowego kierowcy wpisowe.Tak wałek kręci szef AS

Kierowca

Odkryłeś Ameryke !!!!!!! Jak dyspozytorki sa żonami kierowców to nie dziwie się ze tak jest. DLATEGO JUŹ MNIE TAM NIE MA

Paweł

Nie polecam tam pracować.

kierowca AS jeszcze

Coraz miej zlecen ,kierowców wiecej, odradzam pracy w tej firmie.Firma sie kurczy.

Ania

Odradzam pracę w As taxi.

KKKKKKKKKKKKKKK

PRAWDA

ASkierowca

Szef AS tylko dba o swoja kieszeń naprzyjmował wielu nowych kierowców , bo z kazdego ma wpisowe,a my starzy kierowcy teraz stoimy bez kursów bo za duzo kierowcow. Opanuj sie chłopie jak czytasz daj zarobić.

Patryk

Pracowałem w AS prawie 2 lat duzo sie pozmieniało ,niestety na gorsza. Jak namawiałem do pracy tak teraz odradzam bo ilość kursów spada z miesiąca na miesiąc.

Tom
@Patryk 13.04.2017 22:39

Niestety prawda Panie Patryk.

Zostaw opinię o AS TAXI - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS TAXI