Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Poki

Czy wiecie kiedy Asa przejmuje itaxi ?

@Poki

Dzisiaj a wieczorem bankiet z tej okazji jest

Kierowca

Nie idzie zarobić za mały ruch

Kamil

Jest naprawdę dobrze as to najlepsza firma

Poki
@Kamil

To dlaczego sprzedaje itaxi ?

Kierowca

Od (usunięte przez administratora) dowiesz się że itaxi przejmuje Asa w ostatniej chwili tak jak z podwyżką abonamentu. By nie mieć czasu na ucieczkę. Nikt nic nie wie konkretnie. Ta podszlyszala ten widział . Za dużo już tego słychać. Myślę że wkrótce itaxi masz przejmnie.

@Kierowca

Przynajmniej stawki będziecie mieć wyższe i nie będziecie narzekać

@Kierowca

A dajana Michał już nie kupuje plotkarze może jutro ktoś puści plotkę ze kupuje super hallo..albo Neptuna i znowuż będziecie mieli o czym pisać (usunięte przez administratora)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Siko

8:50 minut w pracy 16 zleceń i tu kwota 297 zł aż obrotu ,jak można być tak perfidnym człowiekiem żeby pisac na forum o dniówkach po 1000 zł , po tylu latach pracy z asem mogę odradzić człowieka który nie zna podstawy matematyki , to ze nie mamy podglądu do wszystkiego może znaczyć ze to ty i ciupażki od komisji robią może takie obroty , ale po co tu mówić jak komisyjni jeżdżą za darmo , czepiają się o nic i o wszystko a Rumun narobił bahorów młodej dziewczynie i się smieje ,

@Siko

297 zł też pieniądze na budowie nie zrobisz takiej dniowki ja dzisiaj 12 zleceń i też szału nie ma 610 zł głowa do góry jutro będzie lepiej

Kierol

Wczoraj 9,5 godziny w pracy 274 zł , pisz pisz Michał na dwa laptopy aby opowiadać na forum jaki to jest miód , niewiem i nie znam nikogo w Asie kto ma takie dniówki ale jeśli ty takie bzdury wypisujesz to nie dziwota ze jeżdżą u nas audi 80 a dlaczego miał by ktoś przyjść do firmy w której właściciel ma zachwiania emocjonalne i jest agresywny albo wyzywa od (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) , jak ta twoja żona z tobą wytrzymuje to nie mam bladego pojęcia

@Kierol

A ty masz chociaż żonę...zarobki masz naprawdę konkretne hhhaaa chyba jako jedyny bo chłopaki przy tych godzinach nie schodzą z 800 zł ale widać są też słupy..powodzenia

800 zł to kwota jest nie do osiągnięcia

Nie pisz bzdur. Michał wczoraj w 10 godziń miałem 250 zł

@Fog

Ja dzisiaj słabiej jakoś nie szło...8 h 512 zł jutro będzie lepiej

Kierowca

Firma As taxi jest wystawiona na sprzedaż. Właściciel podniósł składkę aby na sam koniec zebrać ile się da.

Borys

Czy ktoś ma potwierdzone info od kiedy itaxi przejmuje Asa.

Wasek
@Borys

Potwierdzone 1.02.2023

Adndre

Codzień rozmawiam z innymi chłopakami każdy mówi to samo , jeździmy z jagiellońskiej na kołobrzeska by dostać następna przychodnie i jechać z babcia 700 metrów , w środę miałem 17 kursów na całe 263 zl a ty piszesz jak wypiłeś dwie szklanki mleka i zjadłeś bigos , mnie i moich kolegów nawet już na to nie stać . Skończ te prowokacje i nie wypisuj jak jest komfortowo podczas pracy w Asie ! oszukałeś przyjaciela z którym otworzyłeś asa i tak to leci , oszukujesz i będziesz (usunięte przez administratora) taki typ człowieka . Nie masz za grosz kultury ani ambicji żeby zrobić coś byśmy jeździli a nie stali jako najtańsza korporacja w trójmiescie. Chwalisz się tylko Jsk dziecko ze co chwile chcą firmy podpisywać umowy tylko nikt tych firm jak nie widział tak nie zobaczy . Nasza korporacja to seniorzy którzy rano jadą do akademii na badania , po badaniach wracają z nami i tu się rola as kończy . Klienci od nas po odchodzili bo maja dosyc kłamstw ze nam się psują samochody a tak naprawdę musza czekac godzinę bo rozsyłanie i rzucanie aut jest jak przypadkowe . Tego się wyślę tu i nie ważne ze to nasze paliwo i jedziemy 30 minut po klienta żeby zobaczyć jak nam macha jadąc druga taxowka . Jeżdżą tu tylko nie liczni i swoi którzy przychodzą kawkują i ci słodzą , reszta robi miód po 11-15 zł i jak ci się nie podoba to w… nikt nie trzyma cię tu na sile , na tyle cię stać .

Były kierowca
@Adndre

Potwierdzam prawdziwą opinia. Ja odeszłem z Asa i jestem zadowolony z tej decyzji.

Kierol

To wszystko to prawda , pomiatasz kierowcami jak śmieciami , podnosisz nam składkę o 150 zł jak prezent na święta , nie masz szacunku do kierowców i potrafisz tylko wyzywać i obrażać ludzi a kłamstwo goni kłamstwo ,to nic dziwnego ze nie mamy zleceń bo bazowe maja tego pomiatania dosyć i maja gdzieś odbieranie telefonów . Pokaz mi te swoje dniówki ! W grudniu 241 godzin w pracy 24 dni za 8700 obrotu choć i tak ty będziesz wypisywał o dniówkach po 1000 zł , lepiej wychodzi ci naprawa lamp w garażu niż ten stek kłamstw na forum o pracy współpracy z asem . Wszyscy kierowcy wg ciebie to idioci i (usunięte przez administratora) a ocena na go worku nie wzięła się z nikąd , szukasz idiotów do pracy by samemu śmierdzieć lenistwem . Wyjedź na miasto i poczuj ten miód a pozniej jedz na te dwie szklanki mleka z bigosem

Bary

Tak , to dla nas brak poszanowania , po tylu latach prowadzenia firmy żeby słyszeć na postojach od kiedy itaxi nas przejmuje , nawet nie ma tyle odwagi by powiedzieć nam ze firma przeszła pierwsze rozmowy , po co na parkingu firmy pojawiają się samochody itaxi?! To brak poszanowania dla nas

Wasek
@Bary

Info potwierdzone od 1.02.2023 ITaxi.Bazowe dostały wypowiedzenia

Kierowca

W porannych godzinach cztery kursy na łącznie 79 zł , to chyba tylko ty Michał jesteś operatorem na tym forum i masz dniówki po 800-1000 zł , każdy z kim rozmawiam nie jest w stanie zrobić nawet 400 zł a ty wypisujesz jaka to jest dobra firma i dniówki po 800?! Wypisuj wypisuj Michał dalej te anegdoty głupcy przyjdą żeby zapłacić 720 zł i robić babcie po 11,5 a ty masz ich za nic , brak szacunku dla nas

Kierowca

A ja wczoraj zjadłem dobrą kolację bigosik 2 szklanki mleka i dzisiaj 9 h 880 zł zarobione i tak co dziennie pozdrawiam może przejdźcie na dietę to zaczniecie zarabiać

Was
@Kierowca

Bigos popity mlekiem To tylko was może napisać. Obstrukcja po tym a nie zarabianie pieniędzy.

@Was

Może u ciebie bo u mnie jest moc dlatego zarabiam

Dzisiaj 1030 w 13 h jest dobrze

Tom

Dzisiaj 11 h 900 zł teraz do domu bigosik 2 szklanki mleka i jutro znowu 1000 zł zarobek

Kierowca

Odchodzą kierowcy i nagle pojawiają się pozytywne opinie o zarobkach oczywiście nieprawdziwe. Opinie wystawiane przez Szefa Michała Orzech i pupili. To oni zabraniają sługę kursy A my liście po 15 zł.

Jak Michał sprzeda firmę to będziesz miał kursy za 100 zł

KierowcaAs

Czy ktoś wie cos więcej na temat przejęcia Asa przez itaxi . I czy ktoś rozmawiał z Michałem na ten temat.

@KierowcaAs

Nie ma sensu pytać Michała bo i tak nic nie powie. Ja wiem że coś jest na rzeczy. Koledze co ma dobre relacje z telefonistką sprzedał info o tym że itaxi przymierza się do przejęcia Asa.

@KierowcaAs

Tak kolejne bzdury kierowców

Anonim As

Czy to prawda że itaxi ma przejąć asa. Pytanie do Michała który tu na forum jest codziennie i wypisuje głupoty o dużych zarobkach.

Pok
@Anonim As

Dlatego podniósł składke by się nachapać jeszcze przed sprzedażą

Kierowca

Zapamiętaj że as to najlepsza firma a te wpisy tych anty taksówkarzy to głupoty

Dzisiaj nocka 9 h 870 zł zarobione i tak co dziennie jest dobrze

Daro

Ja podobne godziny i 900 zł

Ja w tym czasie 190 zł

@Kierowca

To dlaczego ja w nocy miałem 1 zlecenie. To wychodzi na to że są przekręty. Potwierdza siè to że jeżdżą pupile i inni stoją.

@Kierowca

Bo widać nie umiesz pracować na taxi ja miałem 8 kursów i zarobione 503 zł może zmień branże..ale myślę że to ci nawet nie pomoże

@Anonim

Ja poniżej 600 zł z nocki praktycznie nie schodzę

@Kierowca

Przestańcie pisać o tych pupilach w asie nigdy nie było przekrętów ani nie będzie wszystko jest przejrzyste a jak kto się nie nadaje niech na ciecia

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 478.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 121 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 264 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk