Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Anonim As

Czy to prawda że itaxi ma przejąć asa. Pytanie do Michała który tu na forum jest codziennie i wypisuje głupoty o dużych zarobkach.

Pok
@Anonim As

Dlatego podniósł składke by się nachapać jeszcze przed sprzedażą

Kierowca

Zapamiętaj że as to najlepsza firma a te wpisy tych anty taksówkarzy to głupoty

Dzisiaj nocka 9 h 870 zł zarobione i tak co dziennie jest dobrze

Daro

Ja podobne godziny i 900 zł

Ja w tym czasie 190 zł

@Kierowca

To dlaczego ja w nocy miałem 1 zlecenie. To wychodzi na to że są przekręty. Potwierdza siè to że jeżdżą pupile i inni stoją.

@Kierowca

Bo widać nie umiesz pracować na taxi ja miałem 8 kursów i zarobione 503 zł może zmień branże..ale myślę że to ci nawet nie pomoże

@Anonim

Ja poniżej 600 zł z nocki praktycznie nie schodzę

@Kierowca

Przestańcie pisać o tych pupilach w asie nigdy nie było przekrętów ani nie będzie wszystko jest przejrzyste a jak kto się nie nadaje niech na ciecia

Kierowca

22.00 do 6.00 jedni zlecenie za 20 zł . Odradzam tu jeżdzić. A szef ma problemy psychiczne życzą się z pięściami na kierowców.

Kierowca

Opinie jakoby było duźo zleceń są nieprawdziwe. To wypisuje szef i jego pupile. Bardzo duźo kierowców odchodzi.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Dziś w dzień tragedia utarg w 8 godziń 160 zl

@Były kierowca

Skoro jesteś byłym kierowcą to gdzie tak mało zarobiłeś pewnie w Neptunie..ale 160 zł na Neptuna to i tak dużo

Daro
@Były kierowca

Co ty piszesz skoro jesteś byłym kierowcą to pisz na stronie swojej nowej firmy że mało zarabiasz(usunięte przez administratora)

Już były kierowca as
@Daro

Ty jesteś tym pupilem albo mężem dyspozytorki i masz układy. W tej korporacji co jestem to jest niedopuszczalne by mąż dyspozytorki jeździł. Bo wiadomo o co chodzi . Ja kursy po 12 zł a ty po 50 zl

@Już były kierowca as

To widać sobie polepszyles w tej nowej w 8 (usunięte przez administratora) zł to naprawdę ogień tam macie

Dziś w dzień dobrze utarg w 7 godzin 640 zl

Kierowca as

Licencje taxi wydane przed 2020 Straciły ważność z dniem 01.01.2023 Kto nie wymienił Pracuje na lewo

@Kierowca as

Ja pracuje na prawo daj spokuj z takimi pierdolami

Już były kierowca as

Opinie niby o dużych targach to opinie prezesa i jego pupili. Kłamią bo mają już mało kierowców i mało kto im przynosi 720 zł co miesiąc. Jak by było dobrze to bym nie odchodził.

@Już były kierowca as

Jakich targach hhhhaaaa może byłeś w Amber Expo i się podnieciłeś tak

To gdzie wczoraj zarobiłeś te 160 ...chyba że z puszek tyle wychodzisz

B.W
@Kierowca

Ja dwa kursy utarg 42 zł dojechałem do domu . Szkoda czasu i nerwów.

Jazzo
@B.W

Te dwa kursy przez jakiś czas

10 h 950 zł zarobione i tak codziennie jest dobrze

Ja miałem w 11 h 1040 zarobione ..jak na styczeń to w miarę

@Kierowca as

Kłamstwo w 11 H oscyluje w granicaćh 200 zł

@Kierowca

Kłamstwo nie w Asie utargu są male

@Były kierowca

Chyba w neptunie były kierowco

Coraz gorzej i gorzej i gorzej kursów mniej . Kierowcy odchodzą przez co dojazdy są dłuższe. A jak już masz kurs to za 14 zł . Robię się nieciekawie. I nie zanosi się na poprawę.

@Marek

Kierowcy nie odchodzą bo nie mają gdzie wiedzą że as to najlepsza firma

9 godziń utarg 220 zł. Słabo

Kierowca asiorka

Jeżdżę w asie od roku jeździłem w innych firmach i potwierdzam że as to najlepsza firma

Jas

Ten kretyn na bazie zlecenia już odbiera bo nikt nie pracuje. Podszywa się nickiem.kierowca na srebrzysko się nadaje

@Jas

Jasiu na srebrzysku to twoje miejsce zamieszkania a as to najlepsza firma pod każdym względem i dlugo się to nie zmieni

Kierowca as

Ja nie narzekam w asie jeżdżę po 10 h dziennie i zawsze te 800...900 zł mam przy małej ilości km...

Kierowca

Dzisiaj od 5 do 14 ....950 zł i..gdzie więcej zarobicie as to dalej najlepsza firma

Was

Nie konkurencja michal pisze. Tylko kierowcy, którzy są sfrustrowani bo nie zarabiają. Bo traktujesz ludzi jak (usunięte przez administratora) I nie rozumiesz ze nie klient najważniejszy i baza. I że jak się nie opłaca jechać to się nie opłaca. A ty jedyne co powiesz ze mam jechać bo zawiesisz. A komputer codziennie typuje inaczej. Dają z palca i liczą ze w końcu ktoś pojedzie z kursem po olszynce.

@Was

Ale ogień najlepszy w asie

Jak by było dobrze to by kierowcy odchodzili. Kursów mało A jak to krutki e po przychodniach szpitalach . Utargu 10 godziń to średnio 200 zł.

Kierowca

Dzisiaj dniowka od 6 do 17 940zl ...I tak codziennie tylko konkurencja pisze te bzdury by siać zamęt

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk