Opinie o Weco Marine Services Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Weco Marine Services Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Weco Marine Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weco Marine Services Sp. z o.o. w Gdynia

Jak wygląda ścieżka kariery w Weco Marine Services Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Tak Nowy wpis

Tak, trudno. Agencja chyba już nie istnieje z tego co szukam.

Czy w Weco Marine Services Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tyż jo

Weco Marine Services Sp. z o.o. obecnie znajduje się w likwidacji. Taką informację można znaleźć w Google. Dodatkowo strona internetowa agencji nie funkcjonuje. Odpowiadając na zadane pytanie użyję powiedzenia. "Jak grochem o ścianę."

Kazimierz
@Tyż jo

A masz informację co dzieje się teraz z pracownikami? Dostali jakieś odprawy czy po prostu zostali zwolnieni?

Jo Nowy wpis
@Kazimierz

Żyją sobie po swojemu ;) odprawą można nazwać wypłacenie niewykorzystanego urlopu. Bo faktycznie odpraw samych w sobie nie było, albo przynajmniej pracownicy niskiego szczebla nie dostali

Olga

Hej, chciałabym dowiedzieć się więcej o warunkach pracy na statku, piszecie, że przez koronawirusa część załogi została zwolniona, nie zgadzała się również kwota wynagrodzenia za nadgodziny. Czy sytuacja wróciła już do normy, firma działa normalnie? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia, wyżywienia i zakwaterowania? Proszę o jak najwięcej szczegółów, wraz z przyjaciółką rozważamy zatrudnienie się na statku.

Jo
@Olga

Hej, niektórych ludzi sprowadzali tam spowrotem, ale to dosłownie grarstka i to takich z papierami, a nie bez książeczki morskiej etc. Najlepiej wykonaj telefon do agencji i zapytaj się czy mają oferty. Chociaż teraz to pewnie po ptokach już, a łajba będzie na żyletki przerobiona :D Faktem natomiast były problemy z wypłatami nadgodzin, kuchnia kiedy miała braki kadrowe została zmuszona do nadgodzin, poźniej nie do końca dobrze im wypłacali ale ostatecznie chyba doszło do wyrównania pensji. Polacy, z którymi się trzymałem byli świetni, prawdą jest, że mnóstwo osób narzekało, jaby zapomnieli po co wyjechali i że na emigracji jest się (usunięte przez administratora) xd. I typowo zamiast trzymać się jakoś razem, bo jesteśmy Polakami, to ludzie byli sobie wilkami. Bez szczegółow :) (usunięte przez administratora) też był spory, dywany zatęchłe, woda w kranie to już mitologia, szły dziwne opowieści o wypadających zębach, bo w wodzie było chloru dużo żeby zabić bakterie w instalacji wodnej z lat 80 xD itp. Mnie jedzenie smakowało, ale niekiedy miałem zastrzeżenia co do jakości. Było zabawnie często! Szefostwo miało swoich szpicli, była taka Pani z innego kraju, którą serdecznie nie pozdrowię haha. Ja mój 3 miesięczny pobyt tam oceniam pozytywnie, szkoda, że podczas pandemii zostaliśmy zwolnieni praktycznie z dnia na dzień i odesładni a) Szczecin b) Gdynia. A ja z południa Polski i miałem ekstra wycieczkę, na szczęście WECO zwracało kasę za koszta poniesione za samodzielny powrót do domu. Pozdrawiam wszystkich czytających :D i ludzi, z którymi miałem przyjemość żyć na planie serialu SuperStar Libra! Elo

Zuzanna Nowy wpis
@Jo

Jeju jak pozytywnie, aż sama chciałabym się na takie coś załapać. Zazdroszczę wspomnień, bo na całe życie będą. ;) Dziwię się czemu ludzie na forum tak odradzają skoro Ty mogłeś zauważyć takie pozytywy. Ciekawe czy faktycznie doszło tam na kuchni do tego wyrównania, o którym napisałeś. A może ludzie po czasie, który minął nie są źli za te pandemiczne zwolnienia i jednak mają pozytywne zdanie o tej pracy? Ktoś jeszcze z tego rejsu może tu jest?

Pppp

Nie polecam tam jechać byłam miesiąc po czym poinformowano cała obsługę statku ze maja wyjechać ponieważ stocznia została zamknięta i tną koszty wyrzucili nas jak śmieci na bruk mimo obecnej sytuacji z koronawirusem jeśli ktoś zastanawia się nad praca tam odradzam a napewno stanowisko sprzątania i pomocy kuchennej gdy dostaliśmy wypłatę wielu osobom nie zgadzały się pieniądze za nadgodziny jeśli ktoś chce więcej info proszę napisać swój E mail a napewno udzielę więcej informacji

AaaaKkkkk
@Pppp

Czy ktokolwiek wrócił już na statek po tym jak odsyłali nas do domu z powodu koronawirusa? Dzwonię co chwilę do weco i mówią że nic dalej nie wiedzą ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć bo jednak minęło już jakieś 7 miesięcy a oni dalej nic nie wiedzą. Pozdrawiam

Xdddd
@AaaaKkkkk

Wybierają tylko tych co potrzebują.... byłam tam. Nie polecam dalszej pracy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Weco Marine Services Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
AAAAAKKKKK

Ktos

Absolutnie odradzam jakiejkolwiek współpracy z WECO i ColumbiaCruise Services. Statek to jest organizacyjna porażka. Pierw czekanie i codzienne przekładanie terminu wyjazdu, następnie nic nie warty syf gdzie człowiek jest traktowany jak numerek. Większość załogi to Polacy którzy jedynie do czego zostali stworzeni to do marudzenia, narzekania i wbijania sobie noża w plecy. Sodoma, gomora, alkoholizm i narkomania. Pieniądze nie warte świeczki tym bardziej, że traktują tam jak śmiecia a umowa o prace to tylko chwyt marketingowy bo i tak będą interpretować to jak chcą bo kto się będzie sądził z korporacja.

AAAAAKKKKK
@Ktos

Dzoann

Jesteśmy na statku na kuchni jest naprawdę ok Ludzie będą zawsze narzekać bo jest dużo Polaków a wiesz jak to jest... Jak chcesz zarobić to nie przejmuj się opiniami my też się zastanawialiśmy ale jest naprawdę super .

nervousx
@Dzoann

Czy możesz coś więcej powiedzieć o pracy na tym statku? Chciałabym pojechać z chłopakiem na sprzątanie ale nie wiem czy się opłaca, czy będzie ok czy jak zwykle gonitwa za pieniądzem i wykorzystywanie nowych osób do wszystkiego.

nervousx

Edi

Naprawdę jest tak strasznie? Chciałem jechać na statek Libra na stanowisko kucharz

Rozczarowany

Dziś się okazało że nie ma wypłat!!!!

Pracownik super star Libry.

Odradzam wyjazd. (usunięte przez administratora) Statek kompletna ruina. Sanepid powinien zamknąć to miejsce. Jeśli chodzi o firme to od samego początku nie są szczerzy, wyjazd przesuwny o prawie miesiąc, na miejscu problemy z grafikiem, za nadgodziny nikt nie zapłaci , dają dni wolne... Podsumowując to nie polecam nikomu. Warunki mieszkalne nieporozumienie, woda w korytarzach, smród grzyba, brak środków j urządzeń do pracy... Na cały statek działa jedna pralka... Daliśmy się nabrać.

Pracownik libry

Bardzo nie polecam. (usunięte przez administratora) A jesli chodzi o pracę w wismar to sugeruje uważać na jakie stanowisko wysyłają. Pozostawia to wiele do życzenia. A sam statek to ruina, brak szacunku do pracowników. I ścisk po dwie osoby w alych śmierdzących kabinach. Jesli rozważasz wyjazd. Szczerze szukaj innych ofert.

Strasznie traktują ludzi nie polecam

Drp

Nie polecam, przekładają obiecują a jak przychodzi termin wyjazdu to nie ma pracy

były Weco...

"A co wy myślicie o Weco Marine Services Sp. z o.o.? " - oprócz tego, ze zamiast polaków zatrudniają filipińczyków??? Nieee..., no cool :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Weco Marine Services Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Weco Marine Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Weco Marine Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Weco Marine Services Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Starowiejska 17 lok. 4
    81-356 Gdynia
  • NIP: 5862021391 KRS: 0000180938

Weco Marine Services Sp. z o.o.