Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

zniesmaczony

Witam,jestem byłym słuchaczem Liceum dla doroslych.W tej szkole dzieją sie nie samowite rzeczy.Jeżeli chodzi o wykładowców LO to spoko ,ludzie do rany przyłóż,jezeli chodzi o nową pania wicedyrektor to jakaś masakra.Nic nie załatwia na czas,żąda szacunku od ludzi jak sama go nie ma,Ogólnie nie uczcie sie ludzie w tej szkole ,ta szkola to jakaś pomyłka i to wielka

Ona
@zniesmaczony

Dokładnie tak nietaktowna niekulturalna kobieta ,że aż zamurowuje ze zdziwnienia

Nie polecam pracodawcy. Brak poszanowania dla praw pracownika, nieuprzejme i zuchwałe zachowania, często wymagane jest wykonanie zadań spoza zakresu obowiązków pracownika wymienionych w umowie tj. podanie kawy, zamówienie obiadu ...., najważniejsze dla szefostwa jest to ile zostanie podpisanych umów, resztą już się nie przejmują, kasa musi się zgadzać, a nie na tym polega praca, dodatkowo obecność pracodawcy sieje postrach wśród niektórych pracowników. To świadczy wiele o podejściu do pracownika i organizacji pracy ...

@Antosia

Nie ma kasy, nie ma szkoleń.

A ja trafiłam na archiwalne internetowe ogłoszenie dla wykładowcy kursu związanego z kadrami i prawem pracy. Ale to już stare ogłoszenie i ciekawa jestem, jak aktualnie to wygląda. Czy taki wykładowca dostaje UoP czy zlecenie, o dzieło lub b2b? I jak wygląda sprawa godzin? Wykładowcy dostają jakieś fundusze na przygotowanie materiałów edukacyjnych dla uczniów?

@BA

Czyli kursanci ustalają termin kursu? Trochę mi to nie pasuje przyznam szczerze. Nie wiem, czy w ogóle teraz szukają wykładowców, bo nie znalazłam żadnych ofert a rozważam tutaj pracę w formie dodatkowej.

Anka Nowy wpis

Hej, szukam dla siebie pracy dorywczej i widziałam, że ta firma lata temu szukała osoby do roznoszenia ulotek. Czy wiecie, obecnie też firma zatrudnia takie osoby np. na kilka godzin tygodniowo?

Gcx

Fundusze z własnej kieszeni wykładasz, umowa zlecenie na stawkę około 34 - 40 brutto. Praca w tym miejscu to prestiż.

@Gcx

A na jaki czas zawierana jest ta zleceniówka? Potem oddają takie fundusze, chociażby po roku szkolnym? Chyba, że jest to rozliczane jakoś w pensji. Od czego zależy jaką dostanie się stawkę? Nie ukrywam, że zależy mi na tej górnej granicy 40pln.

Gcx

Żadnego zwrotu nie dają. Malo tego wytwory nauczycieli sa nacwlasnosc formy brane. Pensje są brutto. Zleceniówki są na czas kursu.

@Gcx

Czyli w umowie jest już przeniesienie praw autorskich również? Jakaś dodatkowa stawka za to jest? Bo jednak wydaje mi się, że to byłoby trochę mało dla mnie. Często kursy są organizowane? Da się z tego zrobić pracę stałą?

A jak to wygląda godzinowo? Sam mogę sobie ustalić o której czy mam to narzucone z góry? Jest możliwość pracy on-line? Chociaż domyślam się, że w dobie komputerów jest to możliwe.

BA Nowy wpis

Nie ma pracy on line., Godziny kursów popołudniowe. To kursanci decydują kiedy zajęcia

@BA

Czy w SKK Studium Kształcenia Kadr występują paczki/bony świąteczne?

Który kurs warto zrobić?

Po jakim kursie można znaleźć pracę bez doświadczenia w Bydgoszczy? Rynek pracy w tym mieście leży. Tutaj jest tylko ciężka praca fizyczna (czytaj (usunięte przez administratora) albo call center i inne chore miejsca pracy za pensję minimalną. O pracę tutaj trzeba dosłownie ŻEBRAĆ. Zarobki w Polsce są bardzo niskie, więc nie oczekuję cudów. Czy warto wydać pieniądze na kurs?

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Magdalena

Jestem nauczycielem w konkurencyjnej szkole do SKK i tak czytam opinie i jestem w szoku jak pracownicy placówki edukacyjnej mają taki język obrażają się i wyzywają gdzie tu kultura hmm... chciałam polecić szkołę jednemu wykładowcy ale po tym co tu jest napisane to mu odradzę i tak po prawdzie to niestety sami ludzie psujecie obraz szkoły, która może okazać się w porządku a pracownicy, którzy już nie pracują zawsze narzekają na pracodawcę. Skoro jest trak źle taki wyzysk to czemu nikt tego nie zgłosił do PIP???

PIP to atrapa
@Magdalena

PIP nic nie zrobi, bo nie ma narzędzi, by cokolwiek zrobić. Bardzo nieudolny urząd. Bardzo trudno się z tą instytucją w ogóle skontaktować. Rynek pracy w Polsce leży, a życie tutaj za te grosze to strata czasu.

Mary 2

Nie ma żadnych benefitow. Nawet PPK.

@Mary 2

Czyli cała korzyść pracy tutaj, to pensja? Zdradzisz, jak duża jest to korzyść i czy mocno trzeba się w pracy sprężać?

Halina2

Pensja minimalna, premia max 300 zł miesięcznie.

@Halina2

A chociaż łatwo ją dostać ? Zawsze to coś, o ile jest możliwa do wyrobienia. Bo raz w jednej firmie co byłem czy nawet w dwóch to bardziej na papierze tylko te dodatki istniały. A tu za co przysługuje w ogóle?

zniesmaczony

Xxxx-
@zniesmaczony

Jak to łatwo tylko kogoś osądzać, wylać na innych swoje niepowodzenia.Nie zgadzam się z tą opinią kompletnie!!!!!!Ja zawsze mam wszystko załatwione na czas i nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie ,namawia do brania udziału w kursach,szkoleniach,j innych projektach szkoły

@Xxxx-

Pytanie tylko skąd tego typu rozbieżność? Ta różnica 2 lat robi aż tak wielką różnicę tutaj jeśli o warunki chodzi?

kLIENT

2 LATA, DUŻO ZMIAN,

Ona

Słuchaczka 2023

Szkoła którą realizuje zajęcia w formie materiałów których i tak nikt nie wysyła jest jakimś nieporozumieniem nie wspominając o zajęciach zdalnych a pandemii już przecież nie ma. Nie warto, czytajcie co jest wpisane w umowie bo każą wam za to placic.

Czy firma SKK Studium Kształcenia Kadr udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Skk

Nie udziela żadnych pożyczek. Na wsparcie finansowe nie ma co tu liczyć. Firma nie wspiera pracownika finansowo, pracujesz za minimalną w etacie. Niestety ale pracownik jest traktowany jako zbędny koszt.

Aaa
@Skk

No ale to każdy ma tam minimalną? Czy zależy od stanowiska, stażu, daj znać. Doświadczonym nie zapłacą więcej? Ja już mam trochę doświadczenia w tego typu pracy, więc ciekawe, jak to wygląda w takim przypadku.

Aas
@Aaa

Nir jest ważne jakie masz doświadczenie. Najnizsza.ewnetualnie premia, ale to akurat dopiero po kilku miesiącach. Są tacy co premii nigdy nie zobaczyli.

Gabriela
@Aas

Dlaczego niektórzy nie dostali premii nigdy? To co to za premia jest? Ona jest za wyniki czy jakiś inny rodzaj? Świąteczna, uznaniowa, frekwencyjna, jeszcze inna? Od czego ona zależy?

Łuki

Do zapisanych w umowie obowiązków należało z Twej strony pozyskiwanie nowych słuchaczy? Możesz w takim razie opisać, ile zaproponowano Ci podstawy i jaki był system premiowania? I o co konkretnie chodzi z tą atmosferą, jakie zachowania czy słowa miały miejsce, że jak piszesz niektórzy pracownicy dość nerwowo reagowali na obecność szefostwa?

były pracowniik
@Łuki

Widzę, że pracownicy, którzy chcą byc dobrze postrzegani działają.

Maja

A co jak pracownik nie chce wykonywać obowiązków spoza umowy? To sa jakieś kary, zwolnienie? Co się wtedy dzieje jak pracownik odmawia?

Antosia

No ok, jak jest presja na wynik i kasę, to firma oferuje przygotowanie, aby te cele uzyskiwać? Są szkolenia czy wsparcie poprzez kursy, aby móc efektywnie pracować? Firma pomaga w tym?

@Antosia

Nie ma kasy, nie ma szkoleń.

Halina

Jak wyglądają opcje awansu ze stanowisko Specjalista ds. sprzedaży szkoleń? Jest szansa iść w górę? Wgl firma praktykuje rekrutacje wewnętrzne na lepsze posady i doszkala pracowników, aby ich właśnie awansować? Takie ogłoszenie na tę pozycję znalazłam w internecie i bardzo mnie zaciekawiło.

Halina2
@Halina

Jest szansa iść w górę.

@Halina2

Realna? Pensja też wtedy idzie w górę? A oferują jakieś szkolenia na takich stanowiskach sprzedażowych?

Danuta
@Halina2

A mnie ciekawi co trzeba zrobić żeby awansować, wykazać się jakoś? Spełnić jakieś dodatkowe obowiązki? Jak często zdarzają się tutaj zmiany stanowiska na te wyższe? Wtedy gdy stanowisko się zwolni czy tworzą nowe?

Danka
@Danuta

Awans tu nie istnieje, przynajmniej w administracji. Panie Dyrektor owszem po czym odchodzą na inne uczelnie. :)

@Danka

Skoro awans nie istnieje w administracji to są chociaż podwyżki uzależnione od stażu pracy? Są jakieś sposoby na zwiększenie wynagrodzenia?

@Maja

niema czegoś takiego. To wszystko zależy czy "Prezesowa kogoś lubi". Praca w SKK, ALO czy w Wyższej Szkole niższy człowieka

@były pracownik

Pytanie jeszcze za co lubi? Chodzi o jakieś prywatne relacje czy raczej lubienie kogoś za dobre wykonywanie obowiązków? Same podstawy pensji tak w ogóle chociaz spoko?

Paulina

Co masz na myśli, ze z papieru?

mała

(usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) pieniądze w każdym mieście. Szefostwo to porażka.

Dlaczego tak uważasz?

@Julia

Chyba jednak tak nie uważa? Albo nie potrafi uzasadnić skoro od tylu czasu brak odp. Czyli milczenie jest jednoznaczne?

@Natalia

Szefostwo to porażka. Zmuszanie do nękania ludzi, niewolniczej pracy, nadgodziny darmowe i ciągłe humory

@mała

Rozmowy podsłuchiwane i obcinanie pensji za nienamòwienie klienta na kierunek... Nadgodziny. Zero pomocy z innych miast

Ktoś
@Julia

Na dodatek mobbing ze strony przełożonych... aż strach przychodzić do pracy. Na samą myśl że tam idę boli mnie brzuch

@Ktoś

Jakie złe traktowanie masz teraz na myśli? :( Ogólnie to o czym piszecie zdaje się niepokojące, a widzę, że jeszcze dwa lata temu ktoś o inspekcji pisał. To czemu niby aktualnie tak się dzieje, bo nie bardzo rozumiem?

Elka
@mała

Całe szefostwo to jedna wielka kpina a już nie wspomnę o (usunięte przez administratora), która w ogóle nie zna się na oświacie i zarządzaniu pracownikami. Potrafi jedynie liczyć pieniądze i obcinać pensje pracownikom w zależności od humorku. (usunięte przez administratora)

xyz

Odradzam wszystkim prace w tym miejscu! To co na początku przedstawia Ci prezes na rozmowie rekrutacyjnej to wyimaginowany obraz firmy i warunków współpracy, które tak właściwie odbiegają od rzeczywistości. Brak jakiejkolwiek organizacji, brak szacunku do pracownika, nadgodziny to norma (oczywiście nie myśl o tym, że zostaną Ci wypłacone jakiekolwiek pieniądze - będziesz mógł sobie odebrać godziny w innym dniu), można powiedzieć, że jest to niewolnicza praca, musisz poświęcić się całkowicie dla firmy. Oszukiwanie ludzi to podstawa. Podpisujesz z nimi umowy na kursy, kierunki, które oczywiście nigdy nie ruszą (to jest z góry wiadome). I niestety później cała wina i bluzgi są kierowane w stronę pracowników, którzy stosują się do polityki szkoły. A już nie wspomnę o tym z jakimi ludźmi podpisywane są te umowy - dużo z nich ma jakieś upośledzenie umysłowe, okropne wady wymowy i później są problemy przy znalezieniu praktyk, bo żaden pracodawca nie przyjmie do siebie takiej osoby - ale najważniejsze są pieniądze z dotacji przyznawane z urzędu miasta i nic więcej..

Były Pracownik Toruń

Odradzam szczerze współpracę z tą placówką - Oddziałem Toruń. Pani Dyrektor nie posiada odpowiednich kompetencji, nie zna przepisów Prawa Oświatowego, wielokrotnie w swoich wypowiedziach mija się z prawdą i rzeczywistością. Dla Pani Dyrektor ciągłe zmiany w planie nie są czymś nowym. Szkoda tylko, że nauczyciele nic o tych zmianach w planie nie wiedzą. Nauczycielom pracującym od kilku lat w placówce odbierane są ich przedmioty w których są specjalistami i mają ogromne doświadczenie dydaktyczne. Jeśli chodzi o pensje to aktualnie panuje trend ich obniżania. Nie docenia się zaangażowania i kreatywności nauczycieli. Niestety obecna Pani Dyrektor powinna być szczera i otwarta na problemy i prośby pracowników, a nie nastawiona tylko na ilość Słuchaczy. Przykre jest to, że o zmianach kadrowych czy przedmiotowych nikt z nauczycielem nie rozmawia - albo się go zwalnia na kilka dni przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego (jednocześnie zamykając drzwi do szukania nowej pracy) albo obniża się stawkę za godzinę pracy. Zmusza się nauczycieli do pracy na umowę o pracę - gdzie w przypadku kolejnej umowy o pracę wcale nie jest to konieczne. O lojalności i szczerości Pani Dyrektor można byłoby wiele mówić...chociaż raczej skłaniać się należy do braku tych wyżej wymienionych cech. Niestety, rozwoju zawodowego w tej firmie nie ma - za podnoszenie kwalifikacji nie ma żadnych profitów, a wręcz bliżej do zwolnienia niż jakiegokolwiek awansu. To co dzieje się w tej placówce za rządów Pani Dyrektor jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jeden wielki chaos i wielkie zniszczenie tego co poprzedniej Pani Dyrektor udało się zbudować przez wiele lat. Cieszę się, że już nie współpracuje z tą placówką. Dodatkowo o braku klasy i elokwencji Pani Dyrektor należy również brak słowa "Dziękuje" po zakończeniu współpracy. Można byłoby wiele pisać, ale nie jest to odpowiednie miejsce... Jednym słowem nie jest to dobre miejsce ani dla nauczycieli ani dla Słuchaczy.

Xxx,e,m
@Były Pracownik Toruń

Jestem słuchaczem i jestem zadowolona z współpracy z tą szkołą, pani dyrektor bardzo miła, pomocna,zachęca do nauki ,I brania udziału w szkoleniach i podnoszeniu swoich kompetencji.Rozumiem że mamy ciężkie czasy,że żyjemy w zawistosci i złości do bliźniego swego.Ale żeby wylewać pomyję na drugiego człowieka na forum,no nie zrozumiem.Skoro masz taką opinie na temat szkoły i dyrekcji ,czemu nie powiesz tego w twarz danej osobie.A ukrywanie się pod pseudonimem.

Były Pracownik Toruń
@Xxx,e,m

Kochana sama pisałaś ze mną tą informację, więc zastanów się co piszesz...W kościele już byłaś? W pierwszej ławce siedziałaś?

Stan

Sieć szkół, która jest bardzo dobrze znana inspektorom Państwowej Inspekcji Pracy za łamanie praw pracowniczych.

Ron
@Stan

Dokładnie tak. W całej Polsce ta sieć znana jest od najgorszej strony

Mickey
@Ron

Przed rozpoczęciem pracy w ten firmie radzę dobrze zapoznać się z kodeksem pracy i swoimi prawami. Prawa pracownicze są łamane bez żadnych skrupułów. Pensja taka jaką sobie wynegocjujesz. Atmosfera (usunięte przez administratora), jeden wielki cyrk na kółkach. Pracowałam tam krótko i dzięki Bogu, bo gdybym pracowała tam dłużej skończyłabym na silnych lekach na uspokojenie. Jest tyle możliwości pracy a oni nadal traktują ludzi jak w latach 90...nic dziwnego, że jest taka rotacja.

@Mickey

Zgadzam się z opinią, nie polecam pracy w tym miejscu.

Łucja
@Mickey

A które konkretnie prawa są łamane ?? :) Chcę wiedzieć na co dokładnie uważać jeśli miałabym się zatrudnić

jfij
@Łucja

Dyskryminacja, mobbing to na porządku dziennym. Nie wypłacają nadgodzin ani nie można ich odebrać, często nie są zachowywane zasady BHP. To tak na początek.

@jfij

Kurczę, "na początek"? Słabo to wszystko wygląda :/ Takie rzeczy to się zgłasza w odpowiednie miejsca, czy ktoś o tym pomyślał?

Qwerty
@Barbara

Przychodzą kontrole na kawkę do dyrekcji… nikt nigdy nie zapytał pracowników o cokolwiek. Wszyscy są zastraszeni. Większość odchodzi bo tam nikogo się nie szanuje. Jesteś pracownikiem biurowym, sprzątasz, zmywasz, jesteś zaopatrzeniowcem, kierowca, robisz kawki i kupujesz obiady. Pracowników zwalnia się bez tłumaczenia. Jest ciągła rotacja. Zakres obowiązku jest po prostu przeciążony. Zero wsparcia, niezrównoważona dyrekcji i zarząd. Wszyscy traktują cię jak psa na posyłki. Praca do późnych godzin w tygodniu i w weekendy. Brak urlopów. Choroba, czy jakieś nagle zwolenienie to od razu dostajesz najniższa krajowa lub zwolnienie z pracy. Jak masz dzieci lepiej tutaj pracy nie szukaj….

Biuro
@Qwerty

Dziwne, bo pracuję w tej firmie, byłam 2 razy na zwolnieniu lekarskim i dostalam pełne wynagrodzenie plus premię. Mam również dzieci i nie widzę problemów.

@Stan

bo tak jest

duża
@mała

To zależy od człowieka. Jeśli szefowa lubi, to można wszystko, jak sobie upatrzy, to juz inna sytuacja.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Umowa śmieciowa

@Julia

Ok... Ale to preferowane, no nie? więc w razie czego na uop jak ktoś się postara to może liczyć?

@Natalia

Umowa o pracę na pełen etat.

Julia

Liczyć możesz ale na siwe włosy

K.

Jedno z najgorszych miejsc w jakich przyszło mi pracować. Szkoleń brak, jakiegokolwiek wytłumaczenia jak funkcjonuje firma, potem kiedy popełnisz jakiś błąd wielkie zdziwienie. Wszystkiego uczysz się sam metodą prób i błędów, wszyscy są tak zdezorganizowani, że uzyskanie odpowiedzi na pytania graniczy z cudem. (usunięte przez administratora) jaki panuje w dokumentacji, systemie i biurze jest nie do przeskoczenia, może gdyby na miesiąc zamknąć biuro i zatrudnić kogoś do przywrócenia porządku to wtedy coś by się ruszyło. Pracuje się tam z ważnymi dokumentami, a traktowane są jak (usunięte przez administratora) Zarobki jako tako, ale na pewno niewspółmierne do ilości obowiązków. Atmosfera całkiem ok, ale wydaje się być sztuczna. Nie polecam pracy w tym miejscu oraz podejmowania nauki, wiedząc jak wygląda to miejsce od środka.

Leo
@K.

Tragedia, jak najszybciej zapomnieć, że się z tą szkołą miało coś wxpólnego

Grzegorz
@Leo

Cokolwiek tu działa jak należy? Bo same narzekania widzę :P

@Grzegorz

Narzekania są uzasadnione. Według mnie głównym problemem jest to, że szkoła jest nieprzygotowana zupełnie na to jak rozbudowany program chce prowadzić. I to powoduje ogromne domino porażek. Zwiększanie oferty i nastawienie na czysty zysk przynosi więcej strat niż korzyści, ponieważ moce przerobowe zostają takie same bądź mniejsze. Jest za mało osób aby to ogarnąć, nie ma czasu na szkolenia nowych, ludzie non stop odchodzą bo nie jest to fizycznie możliwe żeby dać sobie radę. Stała rotacja powoduje, że nikt tak naprawdę nic nie wie. Nie wróżę tej szkole wielkiej przyszłości jeśli władze nie zrozumieją że trzeba przyłożyć się do kadry pracowniczej.

@K.

Taka opinia zła o szkole, że nie tylko ludzie tu nie chcą pracować, ale nawet egzaminatorzy nie chcą przyjeżdżać na egzaminy????

@Natalia

Za prowadzących i egzaminatorów niestety się nie wypowiem, ponieważ nie miałam z nimi styczności, więc nie wiem jaka jest tego przyczyna. Moje dotychczasowe wypowiedzi dotyczą pracy na stanowisku Pracownika Rektoratu, za kontakt z egzaminatorami odpowiada kierownik

@Natalia

Zgadza się, sam jestem egzaminatorem i moja noga nigdy nie stanie w żadnej szkole SKK

@John

To raczej my ciebie nie weźmiemy, bo sciemniales w chciałeś mieć za to sciemnianie zaplacone

@Teresa

To dlaczego ciągle dzwonicie?

@John

My nie dzwonimy. Jesteś dla nas spamem

@Teresa

Spamem? A to co oznacza? I o co w końcu z tymi telefonami to tutaj chodzi?

pracownik w Toruniu

Odradzam pracę w tej placówce, przynajmniej dopóki jest ta Pani Dyrektor, dyrektorem jest od 3 miesięcy a już 80% pracowników odeszło, to chyba o czymś świadczy....

@pracownik w Toruniu

80%? A ty skąd takie dokładne wyliczenia znasz? Ciekawe czy ktoś może potwierdzić czy prawda to bo niby czemu by mieli odchodzić

@pracownik w Toruniu

W tej sytuacji to jest nieprawdziwa informacja. informatyk może sprawdzić IP i trzeba bedzie sie tłumaczyć. Pomówienie jest karalne. Ja nie widzę zmian 80 % w Toruniu. Wręcz przeciwnie, od 10 lat te same osoby.

Grzegorz

Ta, sprawdzą płytę główną i IP, policja już jedzie XD Dobrze się czujesz? Po co straszysz niewinne osoby?

Dynks
@Grzegorz

No dziwny tekst, nie powiem... :D

Pani Dyrektor
@Maja

Wiem, bo sama ich zwolniłam hahahhahaha

Milena
@pracownik w Toruniu

Uważaj co piszesz!! Jeśli chodzi o Panią Dyrektor SKK Toruń to cudowna kobieta chętna pomagać każdemu kto przyjdzie z jakimkolwiek problemie i nie tylko. Odpowiednia osoba na tym stanowisku a do tego super wykładowca. Ciekawa jestem skąd wziąłeś/aś procenty pracowników którzy rzekomo odeszli. Wiesz że bezpodstawne oszczerstwa są karane ?

Andrea
@Milena

Chyba jak była Pani Justyna, bo teraz to szajs i jaka się liczy

@Milena

Jeśli jest taka dobra to super, ale faktycznie ciekawe co z tymi %. Bo tak naprawdę 80% z całości to ile mniej więcej w ludziach by wyszło?

@Natalia

Około 47 osób pracuje, z tego 80% powinno być wymienionych, czyli nowych powinno być około 37 osób. A nowe są 2.

Barbaros
@pracownik w Toruniu

SKK Toruń,bardzo fajna placówka .Wykładowcy są super,bardzo zachécają do rozwijania swoich umiejętności ,zdobywania wiedzy.Pani Dyrektor ma nastawienie bardzo przyjacielskie a nawet rodzinne.Traktuje każdą osobę poważnie nawet pomaga w problemach .Uważam że jest wspaniałym pedagogiem, umie rozwiązać każdy problem, dotyczący osób, którzy potrzebują wsparcia ,rady i pomocy .Dlatego dla niektórych jest zadrą w oku.A przecież tak niewiele potrzeba aby człowiek dla człowieka był Człowiekiem - a nie Wilkiem .Uczestnik wykladów .pozdrawiam nasza panią Dyrektor oraz jej kadrę .

Natalia

No to faktycznie interes. Ale piszesz "powinno" czyli wszystkie stanowiska zapełnione?

Ewa O
@Barbaros

Pani Dyrektor pani powinna zająć się wystawianiem świadectw a nie wpisami na goworku. No tak fejsik już obcykany to nie ma co robić... żenada pani dyrektor

Teresa

Te same czyli panie sprzątające

@Teresa

Czyli wszystkie inne stanowiska podważasz? Które?

@Barbaros

Tytuł Barbados może na Zanzibar polecisz buahahaha

Portiera ????

A tam to czemu? ;p

Anka

Ta firma niszczy ludzi i ich ambicje. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Jakub
@Anka

Dlaczego wg. Ciebie firma "niszczy ludzi i ich ambicje"? Twoja opinia nie zawiera żadnych merytorycznych argumentów. Masz na myśli, że w SKK Studium Kształcenia Kadr pracownik nie ma możliwości rozwoju zawodowego? Napisz proszę coś więcej, żeby dokładnie można było zrozumieć czy warto aplikować, czy też nie. Będę Ci wdzięczny za odpowiedź.

Anka
@Jakub

Nie warto aplikowac. Chyba, ze chce sie miec niejasne warunki zatrudnienia. Szefowa, ktorej wszyscy sie boja jak ognia bo ma lekko mowic specyficzne zachowania i decyzje. Trzy całe weekendy pracujace w miesiacu. O organizacji pracy, przydzielaniu obowiazkow a takze programach na których sie pracuje nie wspominajac. Jednak wiekszych szczegolow nie mozna ujawniac. Przestrzegam wszystkich zainteresowanych.

@Anka

Dokładnie. Rotacja ludzi we wszystkich oddziałach mówi sama za siebie XDD

@Anka

Zatrudniłam się bo nie miałam pracy i zgodziłam się na stawkę 32 brutto. W umowie pojawiła się klauzula ,że jak będziemy pracować zdalnie to dostanę 80, czyli na rękę 19.coś tam. W drugim semestrze pracuję po 10-12-14 godzin i w soboty, i n niedzielę. To jest nieludzkie. Apoter od oniedziałku do pioątka normalna praca.

Ewa O
@ja

A co leniu byś chciała dostać 100 zł za godzinę?! Leniu jeden i nierobie lepiej byś nauczała bo w (usunięte przez administratora) wam się przewraca. Nauczyciele tacy biedni jesteście...do biedronki czy Lidla do roboty a nie tylko zdalne i roczne urlopy bo ich gardelka bolą od mówienia.....haha od 40 godzin w miesiącu gardelko was boli....

@ja

No to chyba coś ściemniasz. Piszesz że nie miałaś pracy a nagle od poniedziałku do piątku do pracy szałas. Zatem jesteś tropem z żaka albo innego lipnego badziewia

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr