Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Magda

Hej jest tu ktoś kto coś wie o Terapeucie ds uzależnień ??

Justa
@Magda

Bardzo polecam ! Miło wspominam

Olens
@Justa

Tak tak tak super kierunek

Olaf
@Olens

Bardzo merytoryczne przygotowanie.

Wika

Hejka m pytanie ,poleca ktoś studium policealne o kierunku psychologia i socjologia na skk.?

Pati
@Wika

Bardzo ciekawe zajęcia ! Zwłaszcza z Panią (usunięte przez administratora). Rok szybko mija.

@Pati

Przed studiami dużo mi pomógł. Polecam

@Kasia

Prawda super kierunek. Otwiera myślenie !

Dagmara
@Ania

Również polecam ! Pozdrawiam ciepło Panią (usunięte przez administratora) !

Justyna
@Dagmara

1 zajęcia za mną. Było super ! Ne mogę doczekać się kolejnych

Klaudia

Czy ktos robiø w SKK studium menadzerskie?

Iza
@Klaudia

Tak, w czerwcu ukończyłam. Rzeczowe zajęcia. Dużo można wynieść. Nauczyciele tez Ok. Pozdrawiam Pana Juliana.

Łukasz
@Iza

Również poleca ta szkole.

@Łukasz

Zdecydowanie tez polecam !!!

Marian

Byłem dziś się zapisać i bardzo miło mnie przyjęto. Wszystko czarno na białym. Panie w sekretariacie bardzo przyjemne. Nie wiem czego się czepiacie. Myślę że nauka także będzie fajna.

Ela
@Marian

Mój zapis tez był sympatyczny :) będę na Terapii Zajeciowej

Michal
@Ela

Odniosłem dobre wrażenia przy zapisie. Zobaczymy co będzie dalej. Jestem pozytywnie nastawiony !

ania
@Ela

Opinie, jak zawsze piszą pracownicy.

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Ziółka - grupa

Polecam ziołolecznictwo w Toruniu - naprawdę warto!, właśnie jesteśmy przed egzaminami końcowymi. Bardzo bogato wyposażone laboratorium którym kieruje Pan Tomasz :))) - który z tego co wiem ma też zajęcia na farmacji. Widać że człowiek ma pasje i zrozumienie dla człowieka oraz dar do przekazywania wiedzy w sposób naprawdę przystępny w przeciwieństwie do niektórych pseudo-wykładowców w tego typu szkołach. Jedynie czego szkoda to że rozpoczynaliśmy w sezonie jesiennym i nie było okazji zrealizować zajęć terenowych, no ale pory roku się nie oszuka ;)

Pedro
@Ziółka - grupa

Co Ty piszesz za glupoty, oni nie mają tego kierunku, bo nie mieki chętnych.

Ona :)
@Pedro

Oczywiście że ruszył od października i właśnie się skończył, studium trwa dwa semestry. Polecam serdecznie a w szczególności prowadzących :). Jak nie wierzysz to wystarczy zadzwonić to nie boli. PS: NA egzaminie praktycznym mieliśmy do wykonania mieszanki ziołowe. Kolejna edycja rusza od września. :) I co łyso Tobie panie Pedro? heh

Zielarka
@Ziółka - grupa

Tak rusza we wrzeaniu kolejna edycja. Zapisalam się miesiac temu tyle ze w Toruniu.

Herbaciarka
@Pedro

Ja się od września zapisałam.

@Herbaciarka

ale w Toruniu?

Beata

Ja się zapisałam!

A ten kierunek jest w Bydgoszczy??? Mam bliżej do bydzi niż Torunia :/

Asia
@Zainteresowany

Jest w Bydzi ! Rusza 30 września, nie wiem czy są miejsca ...

Dzien dobry ,czy ktoś robił technika z farmaceutyki ? W Toruniu , ale ciekawi mnie nawet opinia ogólna ;)

Barbara
@Monika

Już nie ma naborów ostatni był w lutym, kierunek został zamknięty przez Ministerstwo Edukacji. :/

Ola
@Barbara

Slyszlam, ze jakoś można się jeszcze zapisać. Najlepiej zadzwonić do skk i się wypytać

Gusia

Kiedy przeczytałam te wszystkie opinie o SKK aż nie mogłam w nie uwierzyć... I dobrze, że tego nie zrobiłam. Zastanawiałam się nad policealną szkołą kosmetyczną, szukałam opinii i trafiłam tutaj. Poniewż już od dawna myślałam o SKK tak czy siak musiałam sprawdzić na żywo, jak się sprawy mają. Poszłam do sekretariatu i powiedziałam, że chciałabym się zapisać, ale najpierw chciałabym sprawdzić np. wyposażenie sali gdzie będą zajęcia praktyczne. Spodziewałam się, że będzie jak piszecie: awantura, jakieś nieprzyjemności, zlewka itd. Zestresowana byłam makabrycznie. I wiecie co?? Nic z tych negatywnych opinii się nie sprawdziło!!! Pani sprawdziła czy sala jest wolna i pokazała mi ich pracownię kosmetyczną, która z resztą jest doskonale i nowocześnie wyposażona (serio). I to była właśnie blondynka. Ja nie wiem, czy piszecie o tej samej, ale ta która mnie oprowadzała była uśmiechnięta i profesjonalnie oraz przyjaźnie do mnie nastawiona, jak wszystkie tam siedzące Panie. Przez te wszystkie negatywne opinie tylko najadłam się stresu... Ja i moja rodzina, bo wszyscy ten temat wałkowaliśmy, a mi na policealnej szkole kosmetycznej naprawdę zależy. Wniosek z tego taki, że nie ma co się przejmować opiniami, a najlepiej sprawdzić samemu. Ja jestem zadowolona. Zapisałam się na rozpoczęcie w lutym i jestem pewna, że będzie dobrze. Pozdrawiam.

Ewelina
@Gusia

Mogłabym prosić żebyś powiedziała jak wyglądają na tym kierunku zajęcia praktyczne? Wgl czy Ci się podoba? Chcę iść już się zapisałam ale ostatnio same negatywne opinie

Gusia
@Ewelina

Zajęcia super ! Są 3 pracownie. Czyste, zadbane i dużo sprzętu :) nie zaluje jest super

Dusiaczek

Hej wszystkim, czy ktoś podejmował się w tej szkole nauki jako asystentka stomatologiczna? Chciałabym zdarzyć się jeszcze zapisać ale nie wiem czy warto akurat w tej szkole. Pozdrawiam Wszystkich

@Dusiaczek

Ja się uczę i jestem zadowolona, fajna pracownia, dużo praktyki, no wiadomo że zajęcia zazwyczaj trwają cały boży weekend ale niestety takie są uroki nauki zaocznej :P

@Joanna

też polecam. Jestem zadowolona bardzo. Egzamin zdany i już pracuję w zawodzie.

@Joanna

Polecam ale tylko w Toruniu u Pani Justyny Gawin. Fajnie było bo mieliśmy zajęcia u niej w gabinecie i można było się uczyć w profesjonalnym gabinecie na sobie bo unit w szkole pozostawia wiele do życzenia tak naprawdę może służyć jedynie jako eksponat w muzeum. Ogólnie zajęcia bardzo ciekawe.

Anka
@Joanna

Lepiej od razu zrobic higienistkę lepsza kasa i praca. Polecam skk fajnie było.

Zły

Nie wiem co to jest za firma ale wpłaciłem kasę za kurs i przez dwa miesiące przekładają terminy rozpoczęcia a mi zależy na czasie, powiedzieli że kasy nie oddadzą bo tak mają w regulaminie i już. Dawno bym miał uprawnienia i kurs zrobiony a tak wpakowałem się w (usunięte przez administratora) Nie polecam.

gru
@Zły

Mam to samo Kurs przekładany od kwietnia aa kasa wpłacona..

Anna Z

Czy ktoś wie czy rusza od września studium perfumeryjne?

Tomasz Skalski
@Anna Z

Drodzy Państwo miło mi bardzo, że kierunek perfumeryjny wszedł tu jako wątek. Studium Sensoryki i Podstaw Kompozycji Perfum rusza tylko w tym momencie gdy uzbieramy grupę osób chętnych ze względu na to, iż jest to kierunek dość specyficzny, wymagający odpowiedniego zaplecza. W razie pytań dotyczących rekrutacji zapraszam do sekretariatu SKK natomiast wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące tematu pomogę rozwiązać na stronie fb: @pracowniaperfum. Pozdrawiam i do zobaczenia! ;)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Pracowałam krótko, ale intensywnie za inne dziewczyny. Bo panie musiały na Facebooku ,,siedzieć,, i pić kawę. Żenada, szkoda że pani prezes o wielu rzeczach nie wie.

niezadowolona
@były pracownik

Chyba nawet wiem które, placem mogłabym wskazać pewną blond Panią z sekretariatu co to bardziej zainteresowana swoim wyglądem jest niż udzielić mi podstawowe pytania odnośnie szkoły. Dlatego zapisałam sie do innej.

Zyta
@były pracownik

Jaki problem, żebyś jej o tym powiedziała?

Sylwia

Jak czytam te pozytywne komentarze i odpowiedzi to mi się śmiać chce :) jeśli piszecie to, to Drogie Panie, które tu pracujecie i musicie pisać pozytywny na swoje miejsce pracy to zmieniające chociaż formę odpowiedzi. Bo trzeba być kompletnym nieudacznikiem żeby się nie zorientować że to Wy piszecie. Panie z dyplomami....:)

Witam, myślę o kursie kadry i płace z płatnikiem. Czy ktoś był na kursie i może coś napisać na ten temat? Chciałabym uzupełnić wiedzę, dlatego też chciałam zapytać o opinie, czy to jest poziom średnio-zaawansowany?

@anonymous

Robiłam kurs w zeszłym roku, nie mogę się do niczego przyczepić. Było ok, kurs od podstaw :)

Elżbieta
@Karolina

Też robiłam kurs kadrowy w SKK i mogę polecić. Prowadząca świetnie przygotowana, miła atmosfera. Zajęcia pod kątem podjęcia pracy w dziale księgowo kadrowym, a nie jakaś sucha teoria, więc dla mnie ok.

Nauczyciel

Jestem nauczycielem w tej szkole i to co tu czytam, aż nie wierze !!! Oczy przecieram ze zdziwienia ! Panie w sekretariatach są bardzo miłe oraz mocno zaangażowane w swoją prace. Nie spotkałem się ani razu z ich strony z wyniosłością. Na tyle godzin co spędzają czasu w weekendy w pracy są uśmiechnięte i pomocne oraz naprawdę cierpliwe. Mamy tyle uczni w szkole, że szczerze wątpię aby miały czas na takie bzdury, które się tu wypisuję. Podkreślam, że w szkole panuje miła i przyjazna atmosfera.

Anita
@Nauczyciel

A ja się pierwszy raz spotykam z pozytywną opinia nauczyciela....pozytywne opinie zazwyczaj wyglądają tak: podchodzi do Ciebie Pani Dyrektor spisuje od Ciebie nick i każe do wieczora pisać pozytywne komentarze po czym je sprawdza na następny dzień. To już najstarsi Indianie o tym wiedzą. By Pan posłuchał co się te mile Panie mówią jak wyjdzie ktokolwiek z nauczycieli bo przerwał im rozmowy o dużym przyrodzieniu chłopaka jednej z Pan z sekretariatu. Pozdrawiam????

Nauczyciel
@Anita

Bo o pozytywach to nikt nie pisze! Zazwyczaj wylewają pomyje niezadowoleni z życia ludzie. W pokoju nauczycielskim dużo słychać pozytywów najwidoczniej Pani tam nie zaglądała i nie rozmawiała z nauczycielami.

@Nauczyciel

Dziwi mnie, że osoba, która nie zna podstawowych zasad pisowni dostała tę posadę! "Uczni"!? Uczniów! Myślę, że ten komentarz świadczy też o poziomie kadry wykładowej...

Pan
@Anna

Aniu , była stażystko nie pogrążaj się już...

Janek
@Anna

Zdziwie Cię, ale uczni to też poprawna forma :)

@Pan

Niestety, nie byłam tam stażystką :)

hary
@Nauczyciel

myślę, że dużo osob nie widzi, że mowa tu o Bydgoszczy i pisze o innych miastach. A tam naprawdę kiła mogiła

Tedi
@hary

Kiłę to Ty masz w rozporku...hahaha

Wykładowca

Pracuję w SKK jako wykładowca od roku, nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłata na czas, miła atmosfera, panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne. Osoby zarządzające bardzo życzliwe, ciepłe i serdeczne. Słuchacze cudowni, z przyjemnością chodzi się do pracy.

Pomil
@Wykładowca

Panie w sekretariacie bardzo miłe hahahaha, szczegolnie w Toruniu. Może i są ale po pracy jak już nikt nie ma do nich sprawy. Nie wiem kto je zatrudniał

Na str.szkoły pisze ze sale profesjonalnie wyposazone...moze sa ale nie mamy w nich zajec tylko w zwykłych z ławkami...i na takich chyba mamy sie masowac.zato zajecia gdzie duzo piszemy zdaza sie ze sa w pracowni,fajna organizacja. wiekszosc nauczycieli jest ok ale nie wszyscy,pan P na poczatku wydawalo sie ze jest zaangażowany natomias teraz mało co robi chyba ze nażekanie i obrazanie tez sie liczy no to sporo,wszystkie techniki masazu juz powinnismy umiec...to po co ta szkoła jesli wszystko takie proste i każdy to wie...

Joanna

@Lena nie wiem, czemu odnosisz wrażenie, że bronię firmy. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w SKK Studium Kształcenia Kadr. Dlatego też pytam osoby, które na wątku się wypowiadają. Sama tego pracodawcy nie oceniam w żaden sposób, bo też nie mam takiej możliwości. Nigdy w tej firmie nie pracowałam. Nie chodzi tu też o zebranie opinii od osób zadowolonych, tylko by poznać jak wygląda praca SKK.

Joanna

@piter nie do końca rozumiem Twój komentarz. Nie jestem pracownikiem SKK Studium Kształcenia Kadr, ani w żaden sposób z tą firmą związana. Dopytuję, by dowiedzieć się więcej o Waszej pracy oraz by osoby, które trafiają tutaj szukając opinii o swoim potencjalnym pracodawcy, mogły znaleźć tutaj pomocne informacje.

Lena
@Joanna

Nie jestem związana z firma ale bronię jej na każdym kroku nie mając o nich pojęcia. Ja mam wrażenie, że po tym jak sporo pracowników poszło do dyrektor na "skargi" i wspomniało o ocenach to teraz prezeska siedzi i pisze tu pozytywy. Nie zdziwilabym się. Wykładowcy co chwila narzekają, muszą błagać o sprzęt, wolne sale, PISAKI DO TABLICY PRZYNOSZĄ WŁASNE BO SZKOLA NIE RACZY KUPIĆ NOWYCH. I tak jest wszędzie.

Aga

Cześć ! Czy ktoś robił ta niedawno kursy z ksiegowości ? Co powiecie? NA jakim są poziomie?

Emilia
@Aga

Witam, ja robiłam jakiś czas temu Pełną księgowość. Bardzo dużo wyniosłam zajęć. Kurs prowadzi Pani Ewa, która ma naprawdę ogromną wiedzę. Podejście do naszej grupy bardzo fajnie, a Kurs poprowadzony pod kątem podjęcia pracy w tym kierunku. Polecam wszystkim!

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr