SKK Studium Kształcenia Kadr

Puck

Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr

piotr

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr?

były pracownik

niemiecka firma polskie realia, na umowę o prace nie ma co od8 do13zł netto na łape plus tam jakieś premie przykład 200godzin razy 10 netto 2000netto słabo nie ale jakieś tam plusy też sa pracy w tej firmie na koniec roku premie na święta zawsze coś wiekszośc na działalnościac gospodarczych niby lepiej się zarabia punkt widzenia

Szukający pracy

Proszę o opinie jak się pracuję w Ekocel-u? Czy ktoś powie o sytuacji pracowników w firmie?

Słowa kojarzące się z SKK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w SKK: Najbardziej nie podobało mi się w SKK:

Zostaw opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Puck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKK Studium Kształcenia Kadr