Opinie o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SKK Studium Kształcenia Kadr. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszcz

Na jakie benefity można liczyć w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Ktos

Na żadne.

Grzegorz
@Ktos

Nic a nic? A podstawy ile jest obecnie?

Pomponik

Brak możliwości brania urlopów, śmieciowe umowy, nadgodziny, brak premii, masa obowiązków i ciagle są dokładne nowe, zapomnij o porządnym przeszkoleniu ale za to na pewno można liczyć na porządny (usunięte przez administratora). Najlepiej siedzieć w pracy codziennie po 12. Atmosfera w pracy fatalna. Pracownicy zmieniają się ciagle bo nikt nie jest w stanie wytrzymać w tym (usunięte przez administratora). Kadra zarządzająca to dobry żart. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Ggg

Może ktoś by napisał o pracy bo tu chodzi o opinię pracodawcy a nie szkoły

Odp
@Ggg

8 godzinny wymiar pracy, choć co jakiś czas 12 godziny zmiany, ale rzadko i jak jest potrzeba. Miła atmosfera, obowiązki jasno ustalone, pomoc od współpracowników i przeszkolenie zawsze na wyciągniecie ręki :)

były
@Odp

Jako były już pracownik zgadzam się z przedmówcą ^^

Wow
@były

Brzmi dobrze :D

BYły prac
@Wow

Ja jeszcze dodam od siebie, że pensja ustalana jest indywidualnie i w znacznej mierze zależy od człowieka i tego jak się wybroni na rozmowie kwalifikacyjnej :) Co uważam za dobre osobiście ;D

@Odp

Mój ośmiogodzinny czas pracy wynosi w soboty 14 godzin i w niedzielę 14. z tego umowa o pracę na 5 godzin . Dodatkowo klauzula, że jak będziemy uczyć zdalnie dostaniemy tyko 80%.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Pracowałam tam przez 3 miesiące. Rozmowa kwalifikacyjna była nieprofesjonalna, żadnych konkretnych pytań, określenia konkretnych zadań, o warunkach pracy dowiedziałam się w pierwszym dniu, gdy późnym popołudniem dostałam umowę. (usunięte przez administratora)Nie można doprosić się podsumowania miesiąca w księgowości na podstawie którego wypłaca się pensję, a wyrównanie wynikające z błędu księgowej dostaje się dopiero po miesiącu. Na umowę zlecenie dostaje się stawkę minimalną, obiecują 2000 brutto, ja ani razu nie miałam tak ustalonych godzin, by się to zgadzało. Nie wdrażają na stanowisko, nie ma żadnej pomocy, komputer zapewniony na stanowisku pamięta windowsa '95, nie dba się także o bezpieczeństwo pracowników, na pierwszym piętrze można zamarznąć, instalacja jest niesprawna przez co nie można poprawnie korzystać ze sprzętów, później, gdy pada kserokopiarka nie wolno informować panów z serwisu o wadliwej instalacji! a w weekendy zakręca się w łazienkach ciepłą wodę!(usunięte przez administratora) Nikt nie widzi tam problemu w przywłaszczaniu sobie cudzych pomysłów i pracy. Duży procent zatrudnionych to osoby niepełnosprawne, często bez wykształcenia kierunkowego, co studia na kierunku turystyka i rekreacja mają wspólnego z pracą w bibliotece? Nie poznałam wszystkich pracowników, ale usłyszałam plotki o każdym, kto gdzie mieszka, kto jest starą panną, kto rozwódką, kto ile ma lat, kto jest pupilkiem pani prezes itd, jaki samochód kupił sobie kanclerz i co robił z pieniędzmi. Na każdym kroku słyszy się plotki. Atmosfera jest co najmniej nieprzyjemna.

Serdeczna
@Anna

Dziwię się że jeszcze PIP się tym miejscem nie zainteresowal...."Panie" jeśli takim określeniem można nazwać wypindzone Paniusie które siedzą a fb i głównym problemem jest jaki dzisiaj kolor paznokci u kosmetyczki wybiorą.... Zapomniałam o włosach.... Fałsz, intrygi to niestety na porządku dziennym. Kazdy ma inne priorytety życiowe....????stawka nieadekwatna do godzin pracy. A osoby które Naprawdę pracują to jakieś że 2 Max 3 osoby.

@Serdeczna

A to koze bys wyjienila te pracujace osoby?

Panie sprzątające :)

@Anna

Ty widziałaś się w lustrze? Zamiast wypisywać te bzdury, lepiej zacznij biegać, bo jiedługo nie zmieścisz się wvdrzwiach!

@Mindi

Kolejny komentarz świadczący o poziomie kultury i o braku profesjonalizmu pracownic :)

@Anna

Tylko na tyle cie stac brzydalu?!

@Mindi

Kontynuuj, w pracy i tak nie masz nic lepszego do roboty ;)

@Anna

Tak sie sklsda pustaku, ze nie musze pracowac i nievpracuje, a ty lepuej zanies dokumenty od stazu do biura, bo jeszcze ich nie dalas!

A.
@Anna

To prawda... Sama miałam nieprzyjemność tam pracować..... Masakra...

Paulina
@Anna

Większych bzdur dawno nie czytałam!!! Ktoś ma wyobraźnię :)

@Anna

Toć to same bzdury ! Nie zgadzam się z taką opinią...

Janina
@Mindi

Jak pracownik szkoły może wyrażać się w ten sposób????

życzliwa
@Serdeczna

To tylko kwestia czasu:)

Ann
@życzliwa

Jakieś sugestie?

Pracuś
@Anna

A to całkiem ciekawe, sam zostałem niedawno zatrudniony i mega sobie chwalę :)

Firlej
@Anna

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić rzeczy, o których piszesz, a jestem tu słuchaczem ;PP

świadomy
@Anna

Tak tylko pragnę przypomnieć, że czasem warto ważyć słowa w sieci, mając w pamięci artykuł 43 Kodeksu Cywilnego ;PP Dezinformacją i łgarstwem można narobić sobie biedy ;P

Anonimtajemniczybardzotak

BYły prac

Co tu się wydarzyło xD

Studi
@Anna

I właśnie przez takich dzbanów tacy jak ja nie mogą znaleźć interesujących nas informacji ;////

do czasu Robaczku, zobaczysz

Wykładowca

Rozmowa krótka, kilka pytań o doświadczenie zawodowe. Niestety bez odpowiedzi. Aplikowałam już w kilka miejsc i zawsze po rozmowie otrzymywałam odpowiedź. Myślę, że nie udzielenie odpowiedzi (także tej negatywnej) świadczy o braku szacunku do innych osób i źle wpływa na wizerunek firmy.

Opowiedzieć o sobie, wykształcenie, doświadczenie zawodowe.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Studi

Warto zapisywać się na kurs pierwszej pomocy? Proszę o opinie!!!

BHP
@Studi

Moim zdaniem tak, choć polecam nie opuszczać żadnego spotkania, bo dużo praktyki jest :)

@Studi

pewnie

Nsmwksn

(usunięte przez administratora) nie mozna brac urlopów, na umowie najniższa krajowa a dostajesz tyle na ile "sie umowiliscie". Ale i tak wszystko zależy od niezrownoważonej Pani Prezes, która robi co chce. Nigdy nie wiesz jaką dostaniesz wypłate i czy ktomuś już nie podpadłeś. Załoga zmienia się średnio co kilka miesiecy.

asdcxzczd

Chyba ty xD

Annn
@Nsmwksn

Pracowałam - potwierdzam, że wszystko to czysta prawda.

msckskmk

Pracowałam, potwierdzam...

Jak wygląda ścieżka awansu w SKK Studium Kształcenia Kadr?

W tej szkole nie ma czegoś takiego, jak ścieżka awansu. Wynagrodzenie troszkę wyższe, niż najniższa krajowa.

Mat804

Jak wygląda kurs kwalifikowanej pomocy medycznej? Są jakieś praktyki jak wygląda egzamin?

Sebastian

Głównie piszą osoby, które uczą się w SKK, a jaka jest opinia na temat pracy w tym studium? Czy ciężko jest się dostać? Jaki etat?

@Sebastian

Nie jest ciężko. Trzeba mieć kwalifikacje, które akurat są potrzebne.

ARose

Gdzie znajdę informacje, na jakie stanowiska można aplikować?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Nie.

mmm

co powiecie o studium wizaż i stylizacja?

Niki
@mmm

Hej, szkoła bardzo fajna, uczą od podstaw, ładna pracownia i fajna wykładowczyni. Bardzo dużo się nauczyłam. Kosmetyków sporo ale ja np. nosiłam swoje bo lubię działać na swoich kto co lubi :)

Ania W.
@mmm

Polecam tą szkołę, naprawdę pracowniami i wykładowcami odstaję od innych. W innych policealnych puste ławki i tyle radz sobie, a tuaj wszystko jest. Szkoła się stara.

Tearsofblood
@mmm

Nie słuchaj tego. Kończyłam szkołę niedawno. Zaczęłam ją w marcu i to pod koniec zamiast w lutym a na dyplomie i tak wpisali 01.02 jako początek studium. Zapomnij o regularnych zajęciach, kosmetyków w pracowni nie ma a jeśli są to strach ich dotykać. Nie nauczyłam się właściwie nic tak jak i reszta dziewczyn. Twoje umiejętności nie mają znaczenia, każdy dostaje ocenę bardzo dobrą, nie chodzisz wcale na zajęcia? Żaden problem i tak ci je zaliczą. Kuferek nosisz swój, bhp pracy wizażysty masz sobie znaleźć w necie, stylizacje ledwo liźniesz a o obiecanej stylizacji paznokci w ogóle zapomnij. Są fajne wykładowczynie po kosmetologii ale co z tego jak nie ma warunków ani sprzętu. Dużo obiecują ale zapomnij, że czegokolwiek dotrzymają. Kosmetyki to rozwalone testery z gr i kij wie jak długo w ogóle tam stoją. Zapomnij o dobrym kontakcie ze szkołą i sekretariatem. Naprawdę nie radzę. Przeznacz te pieniądze na kurs u jakieś wizażystki a ten cyrk sobie daruj.

EwaB
@Tearsofblood

W którym roku kończyłaś kurs? jestem obecnie na tym kierunku i nie mogę złego słowa powiedzieć. Pomimo pandemii mamy kontakt z sekretariatem. Zajęcia teoretyczne mieliśmy przez widokonferencję, a praktyke zaczynamy w przyszłym tygodniu. Nie zauważyłam żadnych starych kosmetyków, szkoła prowadzi też studia i inne kierunki kosmetyczne i pracownia zawsze ok wyposażona. Takie komentarze to chyba tylko konkurencja pisze, nawet po zdjęciach w necie widać ze pracownie są super, nie to co gdzie indziej, co mogę potwierdzić jako aktualny uczeń tej szkoły.

LOL
@EwaB

Ale panie z sekretariatu są dowcipne! Piszą same sobie pozytywne opinie a te od prawdziwych słuchaczek nazywają konkurencją. Śmiech na sali!!! Otóż szanowni pracownicy skk ja także byłam na moje nieszczęście wasza kursantka.. Wasze kosmetyki są często resztkami kosmetyków lub jak koleżanka wcześniej wspomniała to zwykle testery. Strach czegokolwiek ruszać. Wykładowcy faktycznie super ale obsługa to masakra. Panie wyżej zadzieracie nosa niż powinnyscie. Ja się dziwię że szefostwo jeszcze was nie pozwalnialo po takich opiniach jakie zbieracie a teraz jeszcze piszecie sobie pozytywne opinie. Żenada.

Nando
@LOL

Hah (usunięte przez administratora) myślisz że komuś bysię chciało takie komentarze pisać? Śmieszna jesteś!

Lidka

Ukończyłam kurs jako OPIEKUNKA W ŻŁOBKI I KLUBIE MALUCHA. Prowadzące naprawdę miłe i dobrze przekazują informacje szkoleniowe. Szkoda tylko że maja złą organizacje wewnętrzną, brak projektorów na zajęciach, zmiany sal bez wcześniejszej informacje, przechodzenie z sali do sali. A przy tym po podpisaniu umowy okazuje sie na zajęciach, że 100h to e-Learingowe. Z czego to 80% godzin z wykładów które się pokrywają z zajęć stacjonarnych a pieniądze pobrane jak za stacjonarne.

Beata
@Lidka

Lidka, a kiedy kończyłaś Kurs? Ja otrzymałam od razu w rozmowie telefonicznej, info, że robią 100 godzin w e-learningu jeszcze przed podpisaniem dokumentów. Naszej grupie to nawet na rękę, bo można było szybciej zacząć pracę. Zawsze w piątek przed zajęciami dostawałam smsa w jakiej sali w sobotę i niedzielę mamy zajęcia, więc tutaj nie mam się do czego przyczepić. Kurs nam szybko minął w przyjemnej atmosferze.

Weronika

Proszę o rzetelną odpowiedź, techniczne kierunki medyczne, czy praktyki sie odbywaja? Czy trudno zdac egzamin? Proszę o zachowanie kultury w pisaniu. Dziękuję

Ola
@Weronika

Jestem w tej szkole po Asystentkach i Higienistce szkoła ma swoją pracownie, sprzęt itp, odbywała się szkolenia darmowe. Jeżeli chodziło o praktyki zawodowe to nikt w grupie nie miał problemu sobie ich zorganizować. Do egzaminu trzeba się pouczyć no ale w szkole dobrze przygotowują u nas prawie 100% zdało, ale wiesz nic nie ma bez własnej nauki.

Kasia K
@Ola

Również polecam tą szkołę. Bardzo miło wspomniam czas nauki. Super grupa i wykładowczynie. Cały czas utrzymujemy kontakt. Egzamin zdany bez problemu na 100% :) praktyki też zrealizowane. Pracuję w zawodzie. Nie ma się czego obawiać !

@Kasia K

Bardzo dobry kontakt wykładowców jak i z całą grupa Asystentów !!!Przekazywana wiedza i nacisk położony przede wszystkim na uzyskanie umiejętności praktycznych w gabinecie. Mila atmosfera, pozwalająca na efektywne i pracowite uczestnictwo na zajęciach pod okiem profesjonalistki w swoim zawodzie Pani Hani Pacek???? Szkoła godna polecenia ????

Klaudia
@Ania

Zajęcia prowadzone pod okiem profesjonalistek P.Anity oraz P.Hanii, w bardzo miłej atmosferze, polecam ????

Ogólnie jest w porządku. Wykładowcy profesjonalni, sale wyposażone. Jestem zadowolona i prawdopodobnie zapiszę córkę do ich Liceum Akademickiego. W tym roku kończy podstawówkę, a widzę, że w tej szkole ciągle coś fajnego się dzieje.

Aga

Jeśli młodzi pracownicy nie przywiązują się do firmy to i rotacja będzie, ja polecam pracę!

Ann
@Aga

Nie przywiązuja się bo nie maja do czego. Co polecasz konretnie? Jakieś szczegóły?

Maja
@Ann

Z Twojego wpisu wynika, że warunki pracy w SKK nie zachęcają do tego, by zostać tam na dłużej. Byłoby świetnie, gdybyś wyjaśniła, dlaczego. Czy firma oferuje możliwości rozwoju?

szarlota

Chciałabym dowiedzieć się, czy studium instruktora jogi jest trudne do zdania.

Kazik
@szarlota

Polecam Trenera Personalnego z fitnessem. Zajęcia w siłowni ! Wykładowczynie maja ogromna wiedzie i fajnie się z nią dzielą, przez co nie ma problemu ze zdaniem.

Zielona Skoda RS

Kurs Operatora żurawi samojezdnych jest tani i na bardzo niskim poziomie to skutkuje wysoką niezdawalnościa...wykładowca dobry żartowniś ale przekazuje wiedze na (usunięte przez administratora) gdzie przygotowaniem pod kątem do egzaminu i pojęć na nim mało ma wspólnego. To jakby nauczyciel WF mowił ze rzuca Piłke i bawcie sobie sie sami i miał wytrenować kadre Polski. Porażka.

Peti

Panie się tam nie napracują, a teraz są wakacje to tylko paznokcue w głowie, super image i balety. Ciekawe, czy właściciele wiedzą jak sekretariat ,,pracuje"? A raczej zbija bąki i plotkuje o innych. Byłam świadkiem jak taka blondyna grubo jechała na kolegę z działu. Wstyd i hańba. Sekretariat nie miły. Nauczyciele do przejścia.

PP

(usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH!!!!! Mega (usunięte przez administratora) gubią dokumenty, nie wiedza co gdzie maja, ciagle plany zmieniają, itd. Ze wszystkim problem!!!! Nawet nie wiedzą kto za co płaci i ile... nie potrafią nawet logicznie zdań poskładać, tylko byle by uspokoić. Wszystko na ostatnia chwile tez zapisują... kto to widział żeby SMSy przychodziły do wszystkich od CKE. Ta szkoła jest do przeżycia, ale w nerwach!!! A nauczyciele to tez tak średnio, zależy kto jak się przykłada.

Madzia
@PP

a w jakim mieście?

Magda

NIe rozumiem hejtu na SKK, przecież tu jest mega DDDDD: Szczególnie w pracowniach, choć zaliczenie praktyk bywa trudne, no ale jezu, szkoła dużo oferuje to dużo wymaga ;_; W czym problem?

DD
@Magda

w tym, że ludziom się w tyłkach od nieróbstwa przewraca, więc swoje porażki odreagowują na innych ;DDD

@Magda

Panie z sekretariatu już się nie kompromitujcie z tymi pozytywami...

Toniestotne

Tez już nie pracuje i wiele mogę powiedzieć o firmę negatywu: umowy, urlopy, nadgodziny ale nigdy, ze pracownicy nic nie robia, a wrecz przeciwnie. Robia wszystko absolutnie wszystko ludziom nie przychodzi to do głowy jakie ma obowiązki jedna osoba szok i przy tym brak docenienia. Człowiek w tej firmie się tylko spala.... dziwie się o niektórym, ze jeszcze tam pracują

Dddded
@Toniestotne

Niektórzy to tylko wokół siebie robią dużo szumu i nic więcej .... i nie chodzi mi tu o stanowiska podrzędnych pracowników. A szefostwo zaślepione ..... i tak pracownicy się zmieniają, a góra zostaje .....

Zostaw merytoryczną opinię o SKK Studium Kształcenia Kadr - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w SKK Studium Kształcenia Kadr?

Zobacz opinie na temat firmy SKK Studium Kształcenia Kadr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK Studium Kształcenia Kadr?

Kandydaci do pracy w SKK Studium Kształcenia Kadr napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK Studium Kształcenia Kadr