Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Nicki

wszędzie teraz jest ciężko i Atlantic nie odbiega w tym niczym szczególnym od wielu innych firm. To że nie zapłacą kasy w terminie to też się zdarza. Jak mi się przestało podobać w tej firmie to po prostu odszedłem i nie marudzę tutaj jak to mi źle. Zmieniłem pracę i jest jeszcze gorzej. Jak w każdej firmie są ludzie, którzy kurczowo trzymają się stołka nie dając nic w zamian, i to też takich osób jest bez liku począwszy od szczytu można ich naliczyć kilkanaście i nadal tam siedzą !!! I najwyższy nie robi nic żeby się ich pozbyć bo całą wiedzę na tematy związane z ich podwórkiem znają tylko oni. Ale kończy się rok i pewnie część z nich "da nogę", nikt poza WM nie poniesie konsekwencji tych działań. Szkoda, wielka szkoda.

Majki
@Nicki

Bzdury piszesz... "Wszędzie jest ciężko" to ulubione twierdzenie atlanica. Jakoś u moich znajomych, w moich poprzednich firmach i w obecnej - mozna płacic na czas i nie zdarzają sie obsuwy. W atlanticu nikt nigdy nawet nie pwoiedział głupiego "przepraszam" a ja musiałem się kajac przed bankiem za niezapłacone w terminie raty. Na szczęście teraz juz nie muszę. A jak tobie tak żal WM to zacznij tam znowu pracować. I co ma koniec roku do stołków i kołków na nich? One niejeden rok przezyły i przeżyja, przy korycie najcieplej.

nemo

Na nic pieniędzy nie mają, ale w siedzibie tylko stołkami się wymieniają.Gdzie jest Prezes czy ten człowiek nie widzi co te hieny robią?

kat_ka

Dno. Dno i wodorosty...Kasę za poprzednie zlecenie łaskawie przelali po prawie dwóch tygodniach po terminie,musiałam pozyczać na bilety bo nie miałam jak dojechać a kierowniczki to nie interesuje...Już chyba nie chcę kolejnej umowy z tą smieszną firmą...

bim bom

Ogłoszenie upadłości jest już chyba tylko kwestią czasu. I to bliskiego. Brak strategii i targetu, brak szacunku dla klienta i pracownika taki właśnie dają efekt...

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Atlantic był dobrą marką, niestety zerowe traktowanie ludzi, zero inwestycji w rozwój, brak pieniędzy na wszystko, zamykanie salonów topowych takich jak arkadia czy targówek, jeszcze ktoś się zastanawia czy tam pracować?! Sorry mieli full dobrych ludzi z pasją i chęciami pracujących za grosze ile można wykorzystywać ludzi i traktować jak (usunięte przez administratora) Wiele się tam nauczyłam a przede wszystkim jednego nigdy więcej do kołchozu typu Atlantic

Inspektorek
@ja

Jak to znów? To nie płacą na czas?

Nie ma znów wypłat na czas! I to chyba wszystko mówi o sytuacji firmy!!!

Produkt utrzymuje się stale na tym samym poziomie - średnia półka cenowa, taki fast food bieliźniany, raczej d... nie urywa ani designem ani wykonaniem a tak by to wynikało z cen jakie każą płacić za swoje wyroby. Jest wiele polskich firm z tej półki, które mają taki sam produkt za połowę niższą cenę. Jest tylko maluteńka różnica.... metka. Dla mnie Atlantic = Key = Lama = Cornette. Nie wydam na ich gacie 70 zł

Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz, wychodzą teraz - brak strategii, brak konsekwencji w działaniu, pochopnie podejmowane decyzje, niedbałość o kontrahentów, wizjonerstwo nie poparte żadnymi argumentami (rzeczowymi), oj i można tak jeszcze wyliczać. Pora zejść na ziemię, produkt designersko i jakościowo można teraz porównywać z tym z Wólki Kosowskiej. Długo jeszczeeee ??????

lili

opóżnienia w miernych wynagrodzeniach, nie płacą na czas kontrahentom i za media ( zimna woda w kranie)

Ta "firma" jeszcze istnieje?
@lili

Często wam wyłączają prąd? :-)

No to z tego co jeszcze pamiętam to były działy: HR, Administracja, Projektów, Zakupów, no chyba to wszystko. Powodzenia

hmmm, no wystarczy wejść na ich stronę internetową i są tam informacje o stażach

teraz to chyba tylko na bezpłatny staż :) aaa, i jeszcze widziałem że szukają przedstawiciela handlowego chyba na szczecin jednego i na Wrocław drugiego

Igłowski

Teraz bez TP to już na pewno utoną, bo to była jedyna osoba w zarządzie, która miała pojęcie w którym kierunku iść i to nie po omacku. (usunięte przez administratora)

PawełTomaszuk
@Igłowski

Czyzb nie ma dyrektora zarządzającego to... Paw... Nie dowiary

Nick 1
@PawełTomaszuk

Przy tym podejściu do klientów to za chwilę nikogo już tam nie będzie, dziwię się że jeszcze chce ktoś z nimi współpracować, no i dziwię się konkurencji która chyba zaspała bo wszystkie sygnały z rynku mówią że to najlepsza chwila żeby dobrać się do ich kluczowych klientów, którzy są coraz bardziej zniecierpliwieni słabnącą jakością produktów i ostatnio brakiem jakiejkolwiek opieki. Ja już zrezygnowałem z ich produktów.

YZA

ja kiedyś pracowałam w atlantic i bardzo milo spominam :) wiele sie nauczylam . kadra dyrektorska jak w kazdej innej firmie . nie do mnie nalezy tu wymadrzanie sie odnosnie ich kwalifikacji - ale spotkalam tam wiele osob o bardzo wysokich kwalifikacjach i mozliwosciach rozwoju . nie do mnie nalezy ocena mozliwosci dalszego rozwoju tej firmy ale pozdrawiam i zycze szczescia wszystkim ktorzy tam jeszcze pracuja :)

stuletni pracownik
@YZA

....spotkalam tam wiele osob o bardzo wysokich kwalifikacjach i mozliwosciach rozwoju..... to było dawno i nie prawda?

Xxx

Z Ronaldo chodzi o to, ze chcą rozwijać firmę w Ameryce Południowej. Plany ambitne a nie maja pieniędzy na wynagrodzenie czy na zapłacenie czynszu za lokale w galeriach. Pseudo dyrektor prazmowaty z dużymi ambicjami lecz bez żadnego doświadczenia dokończył żywota tej firmy. Dziwie się tylko Panu Prezesowi który miał super wizje ze zaczną zatrudniać tak niewykwalifikowana i prostacka kadrę dyrektorka. Szkoda patrzeć jak firma która kiedyś dobrze funkcjonowała upada na twarz.

Ubawiony
@Xxx

Rozbawiła mnie informacja o wejściu na rynek zachodniej Europy. Z czym ? Czy ta strategie wymyślił pseudo prezes który szlify zbierał w bankrucie Galeria Centrum czy prowincjonalnej stokrotce. Jedyne doświadczenie to prostackie maniery. (usunięte przez administratora)

yza
@Ubawiony

nawet jesli nie było to wczoraj - to przecież ci ludzie wciąż tam są . wiele firm ma kłopoty i problemy ale moze dadzą sobie radę ? Gdyby lepiej płacili chętnie wróciła bym do atlantica .

k
@yza

moja droga "tych " ludzi już tam nie ma. tak duża rotacja sprawiła, że niestety ok. 90 % ludzi jest zupełnie przypadkowa. zostali zwolnieni ludzie po 10, 15,czy nawet 20 latach pracy i zastąpieni "tanią" siłą roboczą. pracę trzech ludzi wykonuje jeden człowiek, za połowę stawki jednego. więc nie można mówić w tym przypadku tylko o kłopotach.

Ubawiony

Czytałem ze atlantic szuka szefa finansów i szykuje ekspansję na zachód. Ronaldo w atlanticach pewnie będzie twarzą spółki. Ciekawe jak sie ma to do opóźnień w wypłatach pensji...

bubu

Aaaaaaa, następny handlowiec poleciał - nawet fajne auta dają - przydatne na urlop.

pracownik z kiedyś :-)
@bubu

Poleciał, czy sam se poszedł? :-), bo z tego co tu słychać to trochę chatka się zrobiła z tej firmy :-)

Riki Tiki

Nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować, ale na pierwszy "raz" to dobra firma, tylko nie oczekuj fajerwerków, raczej to zapisanie czegoś w swoim CV.

Riki Tiki

Pracownikowi z jakim takim doświadczeniem trzeba zapłacić stawki rynkowe :)zawsze warto próbować,

Pick

Nie ma co kopać leżącego, pracujecie w tej firmie przecież w większości - jeszcze :) "Zarządzana" w tak żenujący sposób i mająca tak "sumiennych" i "oddanych" pracowników organizacja długo już nie pociągnie i to nie tylko za sprawą demoralizacji jaka ją opanowała ale przede wszystkim dlatego że brakuje tam kilku najistotniejszych czynników predysponujących tą firmę do dalszego istnienia i przede wszystkim rozwijania się i budowania marki, a mianowicie: 1. Brak charyzmatycznego przywództwa - nie będę tego tłumaczył bo każdy wie o co chodzi.... 2. Brak stałej i czytelnej dla wszystkich misji i wizji - tego też nie muszę tłumaczyć... 3. Brak zaangażowania na każdym poziomie organizacji, nie popłynie się do przodu kiedy całą energię poświęca się na utrzymaniu na powierzchni. Z wielkim smutkiem obserwuję co się z tą firmą dzieje, szczególnie w ostatnich miesiącach - szkoda, ale umarł król niech żyje król.

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa