counter
3 8 13 5 1

Praca na dobrych warunkach finansowych. Duży nacisk na wyniki Nie dla leniwych i tych co myślą jakoś to będzie Duża rotacja handlowców z powodu słabych wyników

Pracownik Nowy wpis

Sporo osób w firmie z wieloletnim stażem, wynagrodzenie na adekwatnym do sprzedaży poziomie. Komentarze negatywne pisane przez osoby, które sobie nie poradziły a na koniec czuja urażone ego.

kaja Nowy wpis

@Bogdan to ile tych rozmów w sumie jest ?

Bogdan Nowy wpis
Kandydat

Kilka rozmów z których nic nie wynika, włącznie z szefem odziału w Polsce. Nie otrzymałem informacji zwrotnej odnośnie wyniku rekrutacji. Szkoda czasu na takie firmy. Odradzam

Teodor Nowy wpis

A może trzeba przemyśleć co z wydajnością w pracy? Mamy dobrego pracodawce ale wysokość zarobków również od nas zależy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dubois
@Pracownik

Wynikinslabe, bo firma mało znana. Oczekują za 4 handlowców i garstka firm instalacyjnych rozpropaguje Hovala w Polsce. Smiech konia z krótkowzroczności zarządu.

Anonim
@Pracownik

Rotacja spowodowana głównie ze względu na małe zarobki w tej firmie...zarobki nieadekwatne do wykonywania obowiązków, nadgodzin.

Firma w Polsce taka sobie,
 Rekomendacja

...a w świecie topowa. Wysoka, wręcz najwyższa jakość produktów.

Iga

@heheszki co masz na myśli?

Czy pracodawca Hoval Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Heheszki
@Pytanie

Szkoda, że portalu nie było ok. 2007 roku, gdy rządził poprzedni dyrektor. Ten potrafił...motywować!

anonymous

W tej firmie-obecnie pracuje się dobrze, za dobre wynagrodzenie. Można awansować, jak jest się pilnym.

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych wieści odnośnie firmy Hoval Polska w miejscowości Poznań, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoval Sp. z o.o. - Złotniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad