QSG S.A.
 Rekomendacja

Ja słyszałem że uciekł z 20 milionami

programista Nowy wpis
@Tajemniczy

A jakie ma znaczenie czy z 10 czy 20mln ? (usunięte przez administratora) zostawił na lodzie ponad 50osób załogi nie wypłacając pieniędzy za kilka miesięcy pracy ... Pozostawił po sobie niesmak i szkody ... a wraz ze swoim 'pomagierem' (usunięte przez administratora) oskarżają i byłych pracowników i właścicieli o krętactwa :) Czy to (usunięte przez administratora) nie wypłacali pieniedzy ? Ja do czasu kiedy(usunięte przez administratora). otrzymał akcje(usunięte przez administratora) jako nagrodę przestałem widywać wypłaty na czas (najdłuższy okres 2 miesiące opoznienia) ... tłumaczenie ... czekamy na kredyt rewolwingowy kiedy w kasie firmy i na koncie byla kasa zeby wypłaty przelać pracownikom na czas :) ... mam nadzieje ze Markowi K prokuratura w koncu sie dobierze do (usunięte przez administratora) :)

zeszokowany Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Dlaczego ze strony znikają komentarze? Dlaczego znikają komentarze gdzie zniknął prezes z 10 milionami? :o

TakNie1
Zaciekawiony Nowy wpis

Jak firma radzi sobie z kryzysem koronawirusowym?

Tak1Nie

Jaki jest wkład kierownictwa QSG S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Obi
@Pytanie

Wkład jest ogromny nieoceniony niesamowity No brak mi slow

Franio
@Pytanie

Świetna atmosfera. Gdy pojawią sie problem kierownictwo znika, jak papier toaletowy w razie potrzeby.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dawno tu nie byłem

Jezu co tu się stało, pranie prywatnych brudów tylko budzi niesmak wśród byłych pracowników... smutne...

Nazwa działu: IT

@Michał Soloch Panie Michale pisze sie Hejtu przez jot. Nie rozumiem Pana Pawła K. że tak Pana prezesa Kamienia dobrze wspomina. Człowiek ten nie zapłacił ludziom pieniędzy i się zawinął. Panie Pawle proszę tu nie bronić tego człowieka, nie wstyd Panu? Poza tym to Pan Marek K. pana wykolegował i pana Zalickiego chyba też jak dobrze pamiętam? Czy coś pominąłem? Chętnie bym odzyskał pieniądze jakie pan Marek mi jest winien, ale chyba marne szanse. Szkoda firmy, szkoda ludzi.

Tak7Nie
@Maciek z klanu

Przepraszam wszystkich których razi moja dysortografia, ale już od dawna przestałem wstydzić się swojej przypadłością bo stwierdziłem, ze to nie mnie oczy bolą...:) Ale pozdrawiam estetów czystej polszczyzny.

@Michał Soloch

Kiedy pracowałem w QSG był Pan dla mnie jak ojciec, którego nie miałem. Mam sentyment do tej firmy, ale na pewno nie do Pana Marka. Trzymam kciuki żeby Panu się wszystko udało!

@@Maciek z klanu

Dziękuje bardzo za jedne z niewielu słów wsparcia. Ja i moja rodzina straciła bardzo dużo, nie tylko pieniędzy ale także zdrowia. Czuje że jestem w tym maratonie na ostatnich stu metrach i nie ukrywam, że jestem już trochę zmęczony. Mam wiele nadziei, że po zakończeniu tej wielkiej batalii sądowo prokuratorskiej będę mógł zaprosić wszystkich pracowników QSG przejawiających dobrą wolę, aby zastanowić się czy jest sens i szansa odbudować i oczyścić wizerunek firmy z tego ,,błota” jakie po sobie zostawiło małżeństwo Kaminskich i klakier opalony Pawełek. Wiem, że jeszcze wielu klientów czeka na Nasz projekt i trzyma kciuki za powrót na rynek. Ciekawy jestem czy z Waszej perspektywy widzicie cień szansy? Pozdrawiam

Neo
@Maciek z klanu

Ja czytając te wpisy to jestem zażenowany głównie prostackimi komentarzami pana(usunięte przez administratora), który nic nie wyjaśnia tylko ciągle oskarża i obraża pana (usunięte przez administratora). Dysortografia mi nie przeszkadza. Za to irytuje mnie u pana (usunięte przez administratora) traktowanie pana MK za autorytet i sprytne pomijanie wątku z tym co się stało, jeśli chodzi o pracowników. Większość stale myślała o nowym biurze (praca zdalna to nie praca charytatywna - no sorry), no i o pensjach. Spory inwestorów mnie nie interesują (jak tu też ktoś wspomniał), tylko wypłaty. Niektóre wpisy są tutaj naprawdę niepotrzebne i nic nowego nie wnoszą.

@Neo

Swoją drogą zastanawiam się gdzie się podział pan Matek K. Karma wraca!

@Neo

Kolega Neo trąca solo who yo wom mentalnością kalego. Przypadek Moniki Tomczak to kwestia bliska mnie, ale wyciągający w ostatnich podrygach aktywności w QSG, równocześnie z bankomatu i okienka kasowego pieniądze, oszukańczy MiKS podłych ludzi pozbawił pracowników pieniędzy na wypłaty. Jeśli do tego dorzucimy kwestię wyprowadzonych przez MiKS, na podstawie pustych faktur (co potwierdził Urząd Skarbowy) kilku setek tysięcy, to już szanowny Neo wiesz, jak i o kogo dyrektorowa finansowa ze swoim mężulkiem dbają w pierwszej kolejności. Wierzcie dalej MiKSowi, a zimą będziecie po śniegu zasuwać w japonkach. Ale lepiej pieprzyć farmazony zamiast wybrać się w roli widza na sprawę 7 kwietnia...

TakNie5
Neo
@Paweł

Szanowny panie Pawle, zacznij pisać ładnie i składnie, bo znów rzucasz grypsami, oskarżeniami i serio nie wiele można z tego zrozumieć. Nie jestem niczyim kolegą, ani Twoim, ani pana MS. Pisałem już wcześniej, że nie interesują mnie spory inwestorów, a w szczególności Twoja sprawa w sądzie, mam swoją :)) Pozdrawiam.

@Paweł

Swoją drogą, fajnie by było wiedzieć gdzie się ukrywa pną Marek bo nie wiem czy Pan sobie zdaje sprawę Panie Pawle, że większość z nas nie zobaczyła kilku-miesięcznych wypłat, przy zapewnieniach pana Seteva Jobsa vel Marka K. że pieniądze będą, niektóre osoby zaliczyły osobiste tragedie, więc panie Pawle, proszę nam tu oczu nie mydlić swoimi sprawami bo każdy z nas ma swoje, prywatne tragedie. Może Pan spojrzy w horoskop i powie nam gdzie ukrywa się Pan Marek skoro pan tyle wie? Pan Michał jakoś jest do dyspozycji, nie widziałem tutaj ani jednego wpisu od Pana Marka, gdyby miał chociaż krztę honoru to by się z nami skontaktował a nie ukrywał jak struś w piasku albo lepiej, jak zaskroniec w krzaczorach

Tak7Nie
Dev
@Maciek z klanu

Na telegramie dzis dostepny. Ktos do niego tam pisal?

Były
@Michał Soloch

Tak, na pewno ludzie, którzy procesują się o 3 - 4 pensje zrezygnują ze aktualnej, pewnej pracy, żeby przyjść w samo epicentrum walk zarządu. Dla tych wszystkich benefitów w QSG jak świeże owoce, angielski, nowe komputery wymieniane regularnie, szkolenia i kursy. Ja bym tak zrobił.

Kolega Byłego
@Były

To tego należy doliczyć regularnie płacone składki ZUS, wypłatę do 10 każdego miesiąca (na 100%) oraz regularne podwyżki i jasną ścieżkę kariery. Do tego dochodzą coroczne rozmowy okresowe przynoszące oczekiwane zmiany. Gdzie będzie nam lepiej? Od kiedy można zaczynać?

Tak3Nie1
Były
@Kolega Byłego

No i miłe słowa od prezesa i członków zarządu, kiedy jechali po pracownikach jak towarzystwo z pod budki z piwem. Szczególnie jednego członka zarządu - jednego z ojców założycieli, który chciał wszystkich pracowników wyrzucić z pracy.

Tak4Nie
Daeny pracownik
@Były

Tak i te notoryczne otwarte drzwi od gabinetu miłościwie nam panującego Kamienia, kiedy szedłem korytarzem do kuchni widziałem jak tam siedział, widziałem jak patrzył, jak czerpał perwersyjną przyjemność z obserwowania jak wchodzę do kuchni po kawę. Potem pojawiał się w kuchni, nawet nie powiedział cześć, nic, zero. Wymowna cisza, a ja wtedy jadłem śniadanie. Nie wiesz co myśli. Każdy dzień, przychodziłem do biura i myślałem, żeby go tylko nie spotkać. Przypłaciłem pracę tam ogromnymi nerwami, stresem. Pamiętam zostawanie po godzinach, bo zależało mi żeby firma prosperowała, a potem niepłacony ZUS, brak wypłat i świecenie oczami po rodzinie że mi nie zapłacili wypłaty, a tu trzeba kredyt zapłacić, eh. Ta firma zabrała mi zdrowie :(

Audi_a8

Powiem tyle kupiłem Audi A8 za gotówkę a niektórzy nadal mają Insignie

Tico
@Audi_a8

A ja mam tico w gazie

Stara gwardia
Nazwa działu: IT

Pracowałem tu jeszcze za czasów Pana Zalickiego. Kasia to najwspanialsza osoba z jaką kojarzy mi się firma, zawsze ona i Michał Soloch pozostaną w mej pamięci. Bardzo pozytywnie wspominam pracę w tamtym czasie.

Tak2Nie2
Starsza gwardia
@Stara gwardia

Potwierdzam, państwo S. przekochani. Szczególnie jak chcieli wywalić wszystkich pracowników zatrudnionych przez pana Z.

Tak9Nie
Obligacje QSG
@Stara gwardia

Witam mam pytanie czy jest jeszcze jakaś szansa na odzyskanie gotówki za obligacje QSG

Mati
@Obligacje QSG

Podobno w lipcu...

Głos z przeszłości
Nazwa działu: IT

Ja chciałem napisać coś bardziej pozytywnego. To były czasy kiedy jeszcze pracował snickers i em dżej, czasy biura na metalowej. Do dzisiaj się zastanawiam kto był babolarzem, czy to był Andrzej, a może Miki, albo Robert, chociaż mam wrażenie, że Marek K. Pamiętam, że po przeprowadzce na Kolorową w toalecie dla niepełnosprawnych zaczęły się pojawiać babole i kilka razy widziałem tam Marka jak wychodził. To on pewnie na metalowej zostawił choinkę na ścianie.

Bezimienny
@Głos z przeszłości

Ja podejrzewam Macieja (usunięte przez administratora) o babole.

Ktos
@Głos z przeszłości

Ja pamiętam czasy kiedy pracował jeszcze Zbigniew. Mistrz hotfixów.

Gabriel

P.S. A no i przed tą nazwą "ways2smart " było "e-qsg", a jeszcze wcześniej "rcp rubaszewscy" - o co kaman?

Pokrzywdzony
@Gabriel

Rubaszewski później reprezentował tego gnoja w sądzie. Wyjebka po calosci.

Gabriel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.

O co chodzi z usuwaniem postów dot. londyńskiej firmy ways2smart? Przecież dyrektorem jest ex prezes QSG, to nie są jakieś tajne informacje - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Ja jestem ciekaw, bo pensji nie otrzymałem, ani nie uzyskalem żadnych info czemu tak to wszystko się potoczyło i nagle okazuje się, że firma(?) się jakby yyy przeniosła?

tajemniczy
Nazwa działu: IT

W sumie film o Zenku kojarzy mi się z sukcesem firmy. Przeszedł bez echa. Marek trochę Martyniuka przypomina, podobno sam jest fanem i chodzi na koncerty i słucha piosenki "Los chce ze mną grać w pokera" no i who y przegrał :D yeah bunny :D a i znowu zniknął wpis o nowej firmie marasa :D

ex-pracownik
Nazwa działu: IT

Na pewno się dużo nauczyłem w tej firmie, na pewno to procentuje. ale nadal jest mi przykro, że zostaliśmy tak potraktowani jak zostaliśmy i jest mi przykro. Pozdrawiam całą ekipę z Egnyte!!!!!!!

Franciszek
@ex-pracownik

Powiesz konkretniej w jaki sposób zostaliście potraktowani? Skoro jest Ci przykro, to wnioskuje że stało się coś złego. Opowiesz?

ex-pracownik2
@Franciszek

W skrócie: niemalże wszyscy pracownicy pracowali do końca bez pensji. Zero informacji i odzewu od konkretnych osób.

Problem

Kolejny obłąkańczy, napastliwy i kłamliwy wpis gościa, który z tego portalu zamiast merytorycznej dyskusji o sytuacji w firmie QSG S.A. zrobił sobie kanał obrzydliwego HEITU!!! Obraża mnie, moją rodzinę i wszystkich, którzy choć w niewielkim stopniu podzielają moją opinie. Dlaczego Administrator nie reaguje na taką nieakceptowalną społeczniue formę umieszczania wpisów? Czy celem tego portalu jest obniżenie wartości merytorycznej tego narzędzia? Aby zwracać uwagę na te obrzydliwie kłamliwe wpisy ja również odbiegam od merytorycznej dyskusji.....! Przepraszam wszystkich, którzy muszą wbrew swojej woli czytać tak niegodne wpisy niezrównoważonego człowieka.

TakNie6
Dev
@Michał Soloch

Dawno temu może tu były wpisy o sytuacji w firmie, ale od dawien dawna tego nie ma. MS, ludzi nie intersuja wojenki akcjonariuszy, chyba ze w kontekscie poszukiwania swoich pieniedzy. Jesli chcesz komus pomoc to powiedz uczciwie, ze szanse na uzyskanie czegokolwiek przez kogokolwiek sa minimalne. Czyz spolka od dawien dawna nie jest bytem "widmo" ktory bez kroplowki z zewnatrz nie istnieje?

Problem

Kolejny nadający wpis !!! Szkalujący mnie i moja rodzine!!! Jeśli ten człowiek podpisuje się pod waszym regulaminem to dlaczego po wielu moich skargach ma możliwość szafować kłamliwymi oskarżeniami i szastać groźbami karnymi!!! Tak cywilizowani ,,zdrowi” Ludzie nie dochodzą swoich praw. Jeśli ja pod swoim imieniem i nazwiskiem piszę o zdarzeniach jakie wydarzyły się w przedsiębiorstwie QSG S.A to posiadam na stawiane w nich zarzuty prawomocne wyroki sądowe. A ten gość od dwóch lat publiczne i słownie bez żadnego wyroku niszczy moje dobre imię!!!!

TakNie4
Obserwator
@Michał Soloch

Wytoczyc proces o znieważenie i szkalowanie?

Obserwator
Nazwa działu: IT

Jeśli Pawle masz jakieś dowody to zgłoś na prokuraturę. Ukrywanie dowodow na przestępstwo też jest przestępstwem.

Michał Soloch

Praktyki w Sądach Powszechnych, są zdecydowanie odmienne niż w programie telewizyjnym ,,Anna Maria Wesołowska”

Tak1Nie1
@Obserwator

Prokurator na Młyńskiej ma wystarczający zestaw osiągnięć oszukańczo-złodziejskiego tandemu, więc nie martw się Obserwatorze (solochowy supporcie). Spokój i długie ruchy - jak mawiał mój Ojciec...

Tak2Nie1
Michał Soloch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.
 Problem

Kolejne obrażanie i kierowanie gróźb karalnych p[od adresem osób mojej Rodziny solo who yo wom DO WIĘZIENNEJ CELI! Kest to jedyna sĺuszna nagroda za to, co przez kilkanaście lat zrobiliście innym. To tak na wstępie kachno, bo po wyzionięciu przez ciebie ducha do nieba (w które tak mocno wierzysz) raczej nie trafisz... INSHALLAH

Tak2Nie2
Michał Soloch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.
 Problem

Kolejne wulgarne i hamskie zniekształcanie mojego nazwiska Michale solo who you) Cały post jest pełny obelg i kłamstw jakie ten Gość umieszcza od wielu miesięcy na mój temat i mojej rodziny.

Tak1Nie2
Znawca

Gorzkie żale Solo bardzo słabe. Najpierw sam Kamyka ściągnął do firmy (żeby Kamyk się pozbył wspólników), a teraz płacze, że Kamyk i jego się pozbył.

Tak9Nie3
@Znawca

W życiu popełnia się błędy, a PK jest moim największym błędem.

Tak2Nie6
Żenada
@Znawca

A "żale" pracowników, którzy pracowali do końca bez pensji, dostali nadzieję od Kamyka na nowe miejsce pracy i terminy wypłat też "słabe"?

Tak3Nie8
@Żenada

A gdzie ja piszę o pracownikach? Czytanie ze rozumieniem się kłania.

Tak7Nie3
Żenada
@Znawca

Nie znam Cię, ale domyślam się kim jesteś. I z tego co widzę to jesteś pomagirem MK, który ma zatarg z MS. Szczerze, wali mnie to. Interesuje mnie tylko to co zrobił MK. MS tez jest poszkodowanym. A jak tego nie rozumiesz to zawrzyj buźkę.

Tak1Nie6
@Żenada

A ty jesteś pomagierem Solo, wiec sam zawrzyj buźkę.

Tak4Nie3
@Znawca

Nie komentujcie postów tego psychopaty!Znam go prawie dwie dekady ale nigdy by nie przyszło mi do głowy żeby permanentnie nagrywać wszystko i wszystkich. Dlatego nie zwracałem uwagi dlaczego ten psy..miał zawsze przy sobie dwa lub w porywach trzy telefony. Trzeba zrozumieć ten psychopatyczny umysł wraz z zawistną i zazdrosną mordą .On nie zostawi nikomu z Was którzy krytycznie się do niego zwrócą, bez hamskiej i opatrzonej w pseudo inteligenckie EGO odpowiedzi. Powtórzę jeszcze raz! Nie przegrałem żadnego wytoczonego procesu przez tych dwóch socjopatów i zamierzam reaktywować pod koniec roku działalność QSG na zdrowych rynkowych zasadach.

TakNie5
Byly
@Michał Soloch

Najpierw moze pensje i inne duperele z 2019 :-)

Upadła gwiazda Instagrama

Jak zawsze żyjesz w zakłamanym świecie ZUS się” Stetranej „należał ,choć nie przepracowała ani jednego dnia składając przysięgę w Sądzie . „Będę mówiła prawdę i tylko prawdę „ czy jakoś tak .Zaplata za akacje ,ha ,ha ,śmieszne ... ,nie płacenie podatków itd... dużo by wymieniać ale wam wolno być ,,uczciwym” Prokuratura teraz sprawdzi wasze transakcje .Zobaczymy jak będzie się tłumaczyć z fikcyjnych faktur ... i ukrywania majątku .Powodzenia ! Chciałeś wojny to ja masz. Większej sprzedajnej dziw nego pana ... i nagrywającego who you nie znajdziecie ! .Zreszta wielu z Was juz sobie opinie wyrobiło .

TakNie2
Upadła gwiazda Instagrama

Ty naprawdę masz jakaś psychozę .Problemy psychiczne się leczy. A ty chyba masz źle dobrane leki .Zobaczymy mądralo gdzie ty się znajdziesz !

TakNie2
@Upadła gwiazda Instagrama

Wiem na pewno gdzie się znajdę 7 kwietnia! Wlecę zaprezentować wam moją opaleniznę oraz - rozparty o mównicę - wygłosić kilka fajnych ciekawostek. Na pohybel... wiadomo komu ;)

Michał Soloch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.
 Problem

solo who you Kolejne obraźliwe i wulgarne określenie mojego nazwiska oraz tworzenie kłamliwych historii z rzekomowego mojego życiorysu

TakNie3
Michał Soloch
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.
 Problem

solo who yeah Ten zakamuflowany, wulgarny i obraźliwy zapis, wskazujący na moje nazwisko. Sugeruje iż te kłamliwe zarzuty umieszczone w całym tekście nie mają nic wspólnego z prawdą.

Tak1Nie4
Nazwa działu: IT

W ostatnim czasie zgłasza się do mnie coraz więcej osób z pytaniem, czy będę mógł wystawić roczny PIT lub poprawić świdectwo pracy. Mimo szczerych chęci bez dostępu do dokumentów i programów kadrowych, takiej możliwości nie mam. Zwróciłem się do osób które mogłyby z racji sprawowanej przez siebie funkcji, pomoc w rozwiązaniu tych ważnych dla Was spraw. Sądząc po ich reakcji nie mamy co liczyć na pozytywny efekt. Podejrzewam, że są jedynymi którzy otrzymali 100% wynagrodzeń oraz obietnicę powrotu do realizacji kolejnych kryminalnych działań pryncypała w odbudowie tej nikczemnej działalności, Każdy z Was, który śmiał w sprawach sądowych dochodzić swoich praw i odszkodowań, jest u Niego w gronie skazanych na zemstę. Dyrektorzy zostali narzędziem w jego rękach i nie mają za grosz kolerzeńskich odruchów, aby znaleść rozwiązanie tych niedokończonych spraw firmowych. Liczyłem na to, że po tak haniebnym podejściu do rozliczeń finansowych z Wami to przynajmniej w sprawach administracyjno-prawnych Marek Kamiński dochowa choć minimum przyzwoitości. Niestety nadal przeceniłem jego już i tak parszywy charakter. Pozdrawiam Was Wszystkich i jak będę miał jakieś rozwiązanie to będą informował ps. Serdecznie pozdrawiam Krzysia i Robcia, a Łysego to już nie

Tak5Nie3
Byly
@Michał Soloch

Dostep do papierow i programow ma pewnie marco, jego malzowina i jeszcze pewnie ksiegowa jesli jej zaplacili i/lub dostepow nie wzieli. Nikt inny tu nie poradzi nawet po kolezensku.

Zostaw merytoryczną opinię o QSG S.A. - Poznań

Chcę opublikować: