Budom Market

Poznań

Opinie o Budom Market

cześć. Ostatnio widziałam, że Budom Market poszukiwał magazyniera. Powiedzcie prosze ile osób mniej więcej pracuje na magazynie? Mam swiadomość ze to praca fizyczna i ciężka, ale nie lubie tłoku i jak ludzie się obijają o siebie i zawsze takie obawy towarzyszą mi przy tego typu pracach

aaa

Nie dziwie sie ze za tak male pieniadze kompetencja pracownikow jest zerowa. Odrzadzam tamn wszelkie zakupy

obserwator

Brak wypłaty na dzień dzisiejszy robiąc za stawkę wyjątkowo niską. W budomie jest to od 7 brutto w górę i nie ... nie żartuję. Odradzam. A! Wspomniano wcześniej w "tajniackich" komentarzach o bezstresowej pracy co jest akurat prawdą z tym, że po prostu w budomie nie ma ruchu ale są za to agenci wywiadu pracowniczego. :D

kicker

czesc [pracowałem w BM - fakt praca moze częsciowo bez stresowa(nie ma pracy bez stresu) ale na pewno nie dobrze płatna, robisz swoje i tak leca lata, nie ma rozwoju i awansu tez nie bedzie, ja nie pracuje juz kilka lat a na wyższych stołkach nic nie zmieniło.... ale dla początkujących bardzo dobra bo może faktycznie bezstresowa:))))

Zostaw opinię o Budom Market - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budom Market