Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

cfo

znowu ukazało się ogłoszenie o niby szukaniu dyrektora finansowego. Znowu prezes i własciciel będę szukali pomysłów na wyjście z bagna. Bo jeżeli nie można uskładać kasy na terminową wypłatę wynagrodzeń to chyba nie jest dobrze. a prezes szczególnie był zainteresowany postępowaniem układowym.

Dobre czasy pracy w firmie Atlantic bezpowrotnie minęły. Praca w firmie Atlantic jest dla ludzi bez doświadczenia, nie mających żadnych ambicji.(usunięte przez administratora)

xx

Kolejny raz opozninia w wyplacie wynagrodzenia, Obietnice Rks ze to tylko chwilowe opoznienia nie nakarmia mojej rodziny ani nie zaplaca za mnIe raty. Dla Banku nie ma wytlumaczenia za to chilowe trudnosci. Odradzam prace w tej firmie.

szczery

Totalny bałagan komunikacyjny, nikt nie wie o co chodzi. Zarobki mniej niż średnie, niejasny zakres kompetencji i odpowiedzialności. Szkoda czasu i zdrowia.

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
bulinka

Macie racje dziewczyny cały czas straszenie,że jak się nie wyrobi planu czy też innych wskaznikow to pracownik idzie do zwolnienia. W normalnych firmach pracodawca szanuje swojego pracownika,ale najwidoczniej nie w tej firmie. Wymagania nie z tej ziemi człowie się stara ale i tak źle. Dziwie się że co chwile otwierają nowe sklepy, w jedyn mieście po kilka sklepow na co i poco? Jak wiadomo ze sami dla siebie sa konkurencja.

Ela

z tymi pensjami to prawda- w końcu powinien ktoś się do nich za to dobrać a w umowach jest do 10 to powinno być 10 na koncie a nie jakieś późnienia. Z prawnego punktu powinni teraz wszystkim zapłacić odsetki za zwłokę za każdy dzień!!!!!!!!!!!

Askova
@Ela

zapomnij o odsetkach! Bedzie dobrze jak wogóle dostaniemy kase :(

Askova

i nie dosyc że pensja mała to nonstop jest opuźniona! powinna byc 10 na koncie a tu dalej nic jak dzwonie do głównej centrali to udają że nic nie wiedzaa!żenada na maksa.

zz

najgorzej traktowani są pracownicy sklepów sprzedawca pracuje za najniższą krajowa, a kierownik kilka stów więcej( na pewno nie ma 2 z przodu) wykorzystywanie na maxa- podkręcanie sprzedaż, sprzedaż, wskaźniki porównywanie straszenie ciągle że jeździ Dyrektor- znać cyferki na pamięć- nadgodziny- bo nie ma personelu( ludzie już nie chcą tam pracować) ciągle tylko słychać kryzys kryzys- cięcie kosztów( szkoda tylko że koszty tnie się kosztem pracowników sklepów)a wymagania i oczekiwania ciągle rosną. W sklepach zamiast zarabiać coraz więcej to z roku na rok zarabia się coraz mniej. Twojego zaangażowania i ciężkiej pracy nikt nie docenia-bo liczy się tylko cyferki i wynik.Słynne motto regionalnej ciśnijcie dziewczyny- ciśnijcie na maxa- w tym miesiącu nie wyobrażam sobie nie zrobienia planów w 100%.

Cosiek

Byłem na rozmowie na dyrektora finansowego. Prezes Zarządu - gość o dziwnej szczęce pytał się o to jak powinno wyglądać postępowanie układowe i zalety przeszacowania aktywów. Potem jak zobaczyłem jakość asortymentu w outlecie w Piasecznie i gęstość klientów przestałem się dziwić. Prezes ma na rozkładzie już galerie centrum.

Ina

Jeśli czytasz to, to zapewne zastanawiasz się nad zatrudnieniem w tej firmie lub już jesteś pracownikiem i się zastanawiasz czy innym jest tak samo ŹLE jak Tobie. Polecam tą pracę TYLKO studentkom, osobom bardzo młodym, które szukają pierwszego zatrudnienia. Jeśli ktoś szuka stabilnej i dobrej pracy? - odradzam!!! Dlaczego? Powody: 1. Wymagania z centrali ogromne i WSZYSTKO MA BYĆ NA CZAS! ale nie działa to w dwie strony! Oni z wieloma rzeczami i informacjami się spóźniają. Kiedy ty się spóźnisz z mailem możesz usłyszeć, że KTOŚ WYŻEJ od tym się dowie. 2. Bałagan w centrali 3. Niepełna rozmiarówka w sklepie a wymagania, że masz sprzedawać dużo, dużo dużo! Więcej więcej więcej! 4. Brak jakiegokolwiek socjalu 5. Marna kasa 6. Coraz wyższe targety (zapomnij o premii) i ceny, a później klient odchodzi od kasy jak usłyszy, ze gacie kosztują 70 zł. Podkoszulka też :D (W c&a podkoszulki są za ok 20-30 zł a jakoś nie jest niższa). 7. Motywacja zerowa! Ogólnie: odechciewa się!

malmo

Niestety wszystko to prawda. No może oprócz wizyt (usunięte przez administratora)ale co z tego, że przyjeżdża, skoro nie jest żadnym wsparciem w sprzedaży. Wyśrubowane wymagania, ale wszystko jest zrzucone na barki pracowników, nikt nie pomyśli, że aby sprzedawać, trzeba mieć NARZĘDZIA, takie jak choćby dobre zatowarowanie (rozmiarówka!!), reklama, szkolenia, prawdziwy SYSTEM MOTYWACYJNY. A jedyne co (usunięte przez administratora) potrafi zrobić jak są wg. niego słabe wyniki, to cisnąć, tworzyć presje i nie przebierać w słowach. A to działa wręcz odwrotnie. Nikt nie pomyśli, że aby pracownik był pozytywnie nastawiony i czuł się związany z firmą, to powinien czuć stabilność zatrudnienia, czuć, że firma w niego inwestuje, rozwija się, być przynajmniej częściowo zadowolony z pensji. Nikt też nie pomyśli, że "słabe" wyniki to nie tylko, a nawet nie przede wszystkim "wina" personelu, ale realne możliwości ludzi, którzy po prostu kupować nie chcą/nie mają pieniędzy. Człowiek się stara, klient nie chce kupić, a potem się słyszy, ze to i tak wina sprzedawcy i wszystkiego się odechciewa. Zamiast się zastanowić co "góra" może zrobić aby były lepsze wyniki, dosłownie wszystko się zwala na sprzedawców. Po za tym wszystko jest robione zawsze na ostatnią chwilę, brak planowania, to rodzi nowe problemy i stres. Ogólnie rzecz biorąc praca pod presją, często bywa ciężka (liczba pracowników sklepu ograniczona do minimum, zwykle 1, max. 2 osoby na zmianie, a trzeba ogarnąć klientów -sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż, dostawy, raporty i masę innych rzeczy), zmiany i weekendy, brak możliwości rozwoju (brak szkoleń), brak dodatków socjalnych, ubranie służbowe wg. dokładnych wytycznych kupujesz sam za swoje pieniądze - wszystko to za najniższą krajową. Premia teoretycznie jest, w praktyce ostatnio mało kto ją dostaje, a nawet jeśli, to raczej grosiki niż setki. ;) Plusem jest umowa o pracę, nawet na czas określony (choć jak zajdziesz w ciążę i kończy ci się umowa to o powrocie raczej zapomnij), możliwość zdobycia doświadczenia - dobre dla osób idących do pierwszej pracy, jeśli są pracowite i w miarę odporne. ;) I dobra atmosfera jak się zespół zgra. Można się dogadać co do grafików. Ale to pewnie zależy w jakim sklepie. Kodeks pracy jest przestrzegany. Gdyby pensje były uczciwsze, zaczęta organizować szkolenia i dział sprzedaży zweryfikował swoje wymagania i przede wszystkim metody to pracowałoby się dużo lepiej.

jaaa

Jakieś 5 lat był to solidny,rzetelny pracodawca. W tej chwili nie szanuje sie pracowników. Koniec 2012 większości pracownikom kończyły sie umowy, następne miały byc na stale.co zrobiono??? Nowe zatrudnienia pod inna spółkę. Na 2,3 lata, bez jakiejkolwiek informacji. Po prostu odechciewa sie pracowac. Plany nierealne,nie odpisują na meile, a wymagania mega. Nie można sie doprosić o żarówki do lamp mimo ze nie dworca, regałów na zaplecze oto. Zenada. Jedyny plus to high life :-) (usunięte przez administratora)przyjeżdża raz na 3-4 mies.i ma wszystko w (usunięte przez administratora)

Ana

Nie polecam - pod każdym względem

finek

Witam, Ja też byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w 2012 roku na szefa finansów. Było 2-ch panów. Jeden trochę spokojniejszy próbował zadawać jakieś logiczne pytania, chociaż różnie mu to wychodziło. Miałem wrażenie, że brakuje mu w tym doświadczenia. Drugi był agresywny i silnie promował swoje Ego. Wiedza i zrozumienie zagadnień finansowych niewielkie, ale paroma definicjami rzucił. Dodatkowo wchodził w agresywne dyskusje na temat mojego hobby. Po prostu dno. Po tamtej rozmowie nawet nie patrzę na sklepy firmowe Atlantica. Szkoda, że właściciel nie interesuje się swoją firmą, bo kiedyś to była fajna marka, ale posiadając takich "super" menedżerów raczej zbyt wiele nie zawojuje. Zresztą o dziwo znowu szukają kogoś na szefa finansów. Tylko, że tym razem robią to bez nazwy. Jednak tak mało sprytnie, że po 10 sekundach wiedziałem, że to ta sama firma. Dno!!!!

cccccccc

napisz gdzie odbyła się ta rozmowa, też mam iść na rozmowe i się teraz zastanawiam czy w ogóle wart w takim przypadku płaca marna a wymagania jak widzę jak na dyrektora sprzedaży?

~Bu

Niedawno brałam udział w jednej z rekrutacji. Dawno nie spotkałam się z naborem, który ma na celu ewidentnie zebranie pomysłów i opinii od kandydatów, czyli z rynku! Dobra rada: uważnie dzielcie się wiedzą podczas rozmów rekrutacyjnych, nie oddawajcie swojej wiedzy za darmo i bądźcie przygotowani, żeby skończyć rozmowę na pytaniu: \"Jak mnie pani przekona, abyśmy panią zatrudnili?\" Klasa sama w sobie....

a

Pracowałam w Atlanticu z 7 lat temu. Miesięcznie zarabiałam 700zł ;/, ale były sklepy gdzie dziewczyny wyciągały 1200 zł a kierowniczka 4000zł z premią. Praca nie była stresująca. Nikt nas nie pilnował , kierowniczkę widziałam raz w miesiącu a regionalna miała nas w (usunięte przez administratora) ce. Były dni gdzie przychodziłyśmy do pracy na 3 godz a płacono nam za 8 :) Te co chciały, wynosiły towar, bo inwentaryzacji nie było i nikt tego nie sprawdzał. Na urlop można było pójść a i tak dostawało się normalną płace bo kierowniczka \"zapominała \"przekazać\" papierów do centrali. Cyrk ! Później zmienił się kierownik regionalny i wszystko się pozmieniało razem z personelem:)

Nie wszystkie sklepy realizują miesięczne plany, ale jeśli już się uda, to oczywiście pracownicy otrzymują premię, której wysokość jest uzależniona od wysokości planu i progu jego realizacji.Pozdrawiam

nowa

hej witam mam pytanie czy wyrabiacie plany i dostajecie jakieś premie dzięki za szybką odp.

gaga

cześć, czy możecie przybliżyć mi warunki pracy w Atlanticu? Mówię o pozycji sprzedawcy. Podobno inaczej pracuje się w sklepie firmowym, a inaczej u franczyzobiorcy. Czy naprawdę jest tak tragicznie? Brak towaru, możliwości wyrobienia norm: jeśli mogę spytać to na jakim poziomie są te normy? Czy wszyscy macie najniższą krajową?? Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa