Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

mimi

witam , z tego co wiem to część przelewów juz poszła , ale ja nadal nie dostałam , nie mam już sił na tą firmę . gdzie ta sprawiedliwość , dlaczego część ludzi dostała pensje a ja i pozostała część jeszcze nie , a mamy już 24 marca !

elka

Czy ktoś otrzymał w marcu jakieś pieniądze od ATLANTIC? Pytanie do pracownikow i wierzycieli.

szeregowy

Wie ktoś co się dzieje z tą firmą? Upada, pociągnie jeszcze w takim stanie w jakim jest, czy ktoś ją wykupił jak głoszą plotki?

lili
@szeregowy

Już niedługo powstanie nowa spółka

Czy ktoś ma już pensje ????

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Aaaaa

Ja pracuje jeszcze, ale do czwartku i składam wypowiedzenie. Nie napracowałam sie zbyt długo, bo az 3 tyg. 3 dziewczyny juz sie zwolniły, bo dowiedziałyśmy sie w tamtym tyg, ze zamykają nasz sklep, oczywiscie my nic oficjalnie nie wiemy, wczoraj o 23 kierownik regionalny napisał maila z informacja, ze sie zwalnia, a kierowniczka, ktora była zwolniła sie jak ja przyszłam do pracy. Masakra jakas! Najlepsze jest to, ze dojeżdżałam do pracy 44 km w jedna strone, nie wiadomo kiedy dostanę moja pierwsza i ostatnia wypłatę, o paliwie juz nie wspomnę..

kto

an. Czyli jeszcze pracujesz i wnioskuję, że w dziale, który odpowiada za realizację planu sprzedaży. Zapomniałem, że plan sprzedaży w Atlantic NIE ISTNIEJE, ale od jego realizacji zapewne jest uzależniona Twoja premia. Tak więc przed Tobą b. ważna decyzja i chyba czas ją podjąć bo będziesz w gronie "sprzątaczy"

an

Beznadziejna firma. Zarobki masakryczne i brak kompetentnych ludzi koło mnie..

Zuzia

No brak komunikacji to rzeczywiście bardzo duża bolączka tej firmy, ale to chyba w dużej mierze świadczy o obecnej kadrze menadżerskiej, która powinna stanowić trzon organizacji, zjednywać pracowników, dawać im do zrozumienia że są bardzo ważnym ogniwem w firmie. Każdy pracownik jeżeli czuje jedność z firmą zrozumie kilkudniowe opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia, trzeba jednak przekazać mu tą informację z odpowiednim wyprzedzeniem. Każdy z nas ma jakieś zobowiązania wobec banków, opłaty itp. A tu z tego co widzę to już poszło tak daleko, że wszyscy są tak zgorzkniali sytuacją, że trudno już zapanować nad emocjami. Ktoś już wcześniej o tym pisał - całkowicie nieudolny, nie potrafiący poprawić atmosfery dział HR. Nie wiem kto tam teraz jest odpowiedzialny za ten dział i nie chcę tej osoby oceniać ale wygląda to tak jakby tam nikogo nie było.

kto

Zuzia, kasy nie ma to fakt. Wniosek, skarga do PIP-u byłoby początkiem kontroli w firmie, która z premedytacją łamie podstawowe zapisy KP. Brak dobrej woli ze strony Atlatic w kwestii "dogadania" się z tymi co pozostali jest powalające, ale za brak takiej formy komunikacji przyjdzie teraz płacić. Zwolnienie o którym piszesz jest jedną z form uwolnienia się od tej okropnej codzienności, ale pamiętaj nie z Twojej winy otrzymujesz 80% wyn.

Zuzia

No ale jak nie ma kasy w kasie to i PIP niewiele pomoże. No i jak już tu często ktoś pisał, jeżeli przestaje kogoś rajcować praca w tej firmie i nie chce wciąż oczekiwać na opóźnione wynagrodzenie to trzeba podjąć męską decyzję i złożyć wypowiedzenie. Na zwolnienia raczej nikt nie znalazł jeszcze złotego środka, jak firmy tną koszty to po całości: mniejsze biuro, mniej samochodów, mniej ludzi, ect. Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co jeszcze zostali na pokładzie - nie dajcie się. :)

kto

Czy ktoś jeszcze pracuje w Atlantic?, czy już firma i magazyny zamknięte ? Ilość zwolnień jaka miała miejsce i planowana druga tura, która może dotknąć pracowników magazynu mogłaby i wskazuje, że już niebawem tylko wybrańcy zostaną "sprzątać". Kasy brak a mamy 16.02, ciekawe czy ktoś zgłosił to rażące łamanie podstawowych zapisów Kodeksu Pracy do PIP-u. Może już czas najwyższy na taki ruch co wy na to ?

XCX

Żeby prosić się o swoje pieniądze które każdej z Was się należą to jakaś kpina!!!!

Zuzanna

Oj tam, oj tam, nie tylko pieniędzmi człowiek żyje. Teraz może być już tylko lepiej :)

IW

Dziś 11 ty a wypłaty brak.Brawo Atlantic!!!!!Kolejna Firma która powala mnie na kolana.

wysyłkowy kasy
@IW

Bardzo chciałem wysłać kasę ale mi prąd wyłączyli źli ludzie a komornik zabrał ostatni komputer.... :)

zuzanna

No i miałam rację - szpieg z centrali. Ale odniosę się się do twojej wypowiedzi na temat wynagrodzenia ekspedientek. Masz rację nie mogą zarabiać tyle co "kadra" w A. ale zarobki mozna porównać do tego co zarabiają panny na kasie w biedronce na pól etatu. Czy to jest ok. Ale Mala Mi tego nie rozumie ZRg5

Zuzanna

Ale po co drążysz ? A może szpieg z Ciebie jakiś czy co. A może spytaj się ekspedientki w sklepie ile zarabia albo lepiej magazyniera ile dostaje na rękę za miesiąc pracy w obecnych warunkach. I co to znaczy dużo i mało ? Dla każdego to znaczy coś innego. Ja zarabiam stanowczo za mało jak na warunki w których muszę pracować, stanowczo za mało za pracę jaka muszę wykonywać.

MałaMi
@Zuzanna

Cytat: co to znaczy dużo i mało ? Dla każdego to znaczy coś innego. To twoje słowa że kierownicy zarabiają za duzo - i sama sobie przeczysz tym co zacytowałam. Podejrzewam ile zarabiają sprzedawcy w sklepach - ale są sprzedawcami i trudno wymagac aby mieli pensje kierowników w centrali, niestety. Ale wiesz co? Słyszałam że w innych firmach lepiej płacą... no chyba że ktoś lubi pracowac za darmo. I tak, przejrzałaś mnie - jestem szpiegiem z Krainy Majtkowców.

zuzanna

Za dużo i za mało

MałaMi
@zuzanna

ale widziałaś tą za dużą i za małą kasę na ich kontach czy tak po prostu wiesz? I to chyba logiczne że kierownik zarabia więcej niż magazynier - w końcu ich praca nie jest taka sama.

Zuzanna

Tak, tak dokładnie wiem ile zarabia kadra kierownicza, (i za co) i ile zarabia się w salonie i centrum logistycznym - przepaść !!!!!!!, a na terminowe wypłacenie wynagrodzeń wciąż nie ma. A lekką ręką wyrzuca się duże pieniądze na stworzenie kolejnych konceptów sklepu Atl. i kolejne meble za grube dziesiątki lub setki tysięcy wylądują w magazynie a potem ktoś je zutylizuje. A w Pniewach to za chwilę się dopiero zacznie Sajgon. Ale tu już może pomóc tylko cud.

To napisz.
@Zuzanna

Kto i ile?

olo

To pracuj sobie za darmo albo za pensje jakie mają w CL Pniewy to może zrozumiesz że ludzie nie mają kasy na podstawowe potrzeby.

No ale zdajecie sobie sprawę w jakiej kondycji jest firma, może wykażecie trochę zrozumienia, przecież pieniądze to nie wszystko :)

GrubaKaśka

Ale wszystko bez pieniędzy to(usunięte przez administratora) :-) A poza tym zawsze lepiej płakać we własnym Mercedesie niż w ZTMowym Solarisie :-) Idźcie już do domów, firma już was nie potrzebuje. Po wypłaty przyjdźcie później, wiosną...

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042