Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

franek

Firma wycofuje się z rynku detalicznego. W punktach monobrandowych zastąpi ją Change. Atlantic pozostanie aktywny w kanale hurtowym.

talib

Wlasciciel - propisowski czyli bez kontaktu z rzeczywistoscia chyba czeka na CUD. Od wielu lat.... Fakt, cud ze ta firma jeszcze istnieje! :))))) Panie prezesie kasy niema! KASY! PIENIAZKOW! Brakuje! NA WSZYSTKO! WIE PAN?!?!?! NIE?! DZIIIIIIWNE!

Blondi

No nie mówcie !!!!! Niemożliwe, że to co piszecie jest prawdą :( Przecież jeszcze na przełomie 2013 i 2014 prawie wszystko było wszystko OK. Kto tam teraz trzyma stery w detalu i hurcie, chyba nikt bo trzeba wykazać się niebywałą indolencją żeby tak to sp....ć

szeregowy

Ja dostałam pensję za luty w zeszły piątek. Tydzień wcześniej wysłałam do firmy wezwanie do zapłaty (ostateczne przedsądowe) i widocznie podziałało. Co prawda wysłali bez odsetek, o których napisałam w wezwaniu, ale nie będę się już nimi szarpała o 10 zł, bo wyliczyłam, że po ok 34 dniach spóźnienia tylko tyle odsetek by mi się należało. Także piszcie i wysyłajcie. Sprawę już dawno zgłaszałam do pipu ale wniosek wysłałam mailowo, nie dostałam żadnego potwierdzenia więc nie wiem co z tym faktem zrobili. Miałam plan składać w tym tygodniu pozew do sądu, miałam nawet wszystko przygotowane ale skoro wysłali jedną pensję to czekam jeszcze na marcową (ostatnią-bo już nie pracuję). Jeśli z tym będą się mocno spóźniać wyślę kolejne wezwanie do zapłaty. Działajcie, nie czekajcie aż się ogarną, niech wiedzą że pracownicy znają swoje prawa.

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
byla jeszcze nie byla..

sklep w manufakturze w lodzi zostal zamkniety z dnia na dzien. Dziewczyny po prostu poszly do pracy a tu zonk. Baner zaciagniety a ochrona mowi ze sklep przygotowany do likwidacji. Nikt wczesniej nic nie powiedzial a dzwoniac do centrali oni w szoku ze to niemozliwe. Wyplat za marzec nie ma dostali ci co aktywnie pracuja. Wypowiedzenia dla dziewczyn w manufakturze wypisali kazde inne zeby nie placic odpraw. A na pytanie moje dzisiaj kiedy bedzie wyplata pani powiedziala ze Przedunieta jest na 17 kwietnia. A na pytanie za co mam kupic chleb odpowiedziala nie dostalam takiej informacji. Brawo ja tez.to swoim dzirciom powiem jak mnie zapytaja co na obiad.

Byla

Ci ktorym nie wyplacono powinni zlozyc pismo o rozwiazanie umowy -wazne - z winy pracodawy. Pracodawca MUSI co do zasady wyplacic zalegla wyplate wraz z odsetkami oraz odprawe przyslugujaca pracownikowi w przypadku rozwiazania umowy z winy pracodawy. Inaczej sad i sprawa wygrana! Przetestowane w tej firmie!!!

Składam skargę w poniedziałek do PIP w sumie to bogatemu Atl wszystko wolno!

bla bla bla
@.

I co tym ugrasz?Przyjdzie PIP na kontrole, nałoży mandat a ty - jak kasy nie było tak nie bedzie... a od skargi do mandatu potrwa pewnie ze cztery miesiące. Nie ma rady na nich, niestety... pozozstaje pozyczyć kasę od znajomych i oddac sprawe do sądu - za dwa lata mas zszanse na kase - moze z odsetkami. I trzeba było (usunięte przez administratora)jak przestali płacić - teraz to wiem.

Przychodzi PIPa do prezia Atlantica i kontroluje, kontroluje a na koniec mówi preziu wojciechu za to że nie płacisz pensji dostaniesz mandat. :)

xxx

Czy wszystkim juz zapłacili za luty?

lustereczko

oj tam. najwazniejsza jest fryzura i look "prezesa"!

Oto dzięki "super firmie" i pani....(zainteresowani wiedzą o kim piszę) mamy super Święta...kasa nadal nie wypłacona, ale może są tacy co jeszcze wierzą, podobno wiara czyni cuda, bo tylko to jest tutaj potrzebne.....ja już nie wierzę...Dla zarządzających tą firmą, pamiętajcie: "W decyzjach o kłamstwie potrzebne jest poczucie własnej moralności "!!!

Świąteczna atmosfera fantastycznie dziękuję Atl! To co będzie dalej ile jeszcze wytrzymają miesiąc dwa szkoda wielka szkoda ale jak dalej robią to samo czyli nic żeby to zmienić wiec nie ma co się dziwić.

szeregowy

a ja o dziwo dodzwoniłam się dzisiaj do atlantica, zostałam poinformowana że terminy wypłat przesunięto do 4 kwietnia..

@szeregowy

Taki żarcik sobie zrobili na prima aprilis...że zapłacą.

firma z kategorii "lepiej omijaj z daleka", nie ma kasy na nic , nie potrafią wypłacić wynagrodzenia za luty!!!! Nikt w centrali nie odbiera telefonów, pozostaje jedynie PIP i sąd ...A kiedyś była to normalna firma, szkoda, że tak kończy się sen o potędze...

wkurw

moja żona już 3 tygodnie nie dostaje należnej wypłaty i mnie krew powoli zalewa (usunięte przez administratora) jak tam mają, przechodzi wszelkie pojęcie :/

A PIP, sąd...

szeregowy

Mi jedynie odpisała Pani Olesińska: "Witam, Wg. informacji, którą otrzymałam zaległe wynagrodzenia zostaną wypłacone do końca marca. W pełni Panie rozumiem, ale niestety nie jestem osobą decyzyjną w tej sprawie." Nikt bardziej decyzyjny nie odpisuje na moje maile. Dla sprecyzowania- jestem byłą pracownicą sklepu firmowego atl, który zamknięto całkiem niedawno. Nadzieję na pensję dał nam fakt, że jedna z dziewczyn od nas dostała pensję na konto na początku tego tygodnia. A co z naszymi... jeśli do końca marca to nie licząc weekendu mają jeszcze 2 dni.

No tak
@szeregowy

ale wspominała ta pani o marcu którego roku mówi? :)może chodziło o 2016 rok. ja zostałam zwolniona w marcu i mysle że kasę dostanę pewnie koło lipca tego roku-chyba że inspekcja coś zrobi z tą pożal się Boże firmą.Ma ktoś jakiś pomysł jak otrzymać kase w terminie?

k

jedynie kasę ma kadra menagerska, a pleps niech czeka prawda p.w ?

Odsetki później podliczcie za każdy dzień zwłoki się należą!

bez kasy

Nie tylko Ty nie masz! Chyba płacą tym bez których już totalnie będzie bajzel, a reszta niech czeka prosi. Nawet informacje jest ciężko wysłać kiedy można się spodziewać ale cóż to tylko świadczy o zarządzających. Dziękujemy Atl

ja tez bez
@bez kasy

a kto ma ci wysłac informację jak tam juz prawie nikogo nie ma..telefonów nikt nie odbiera, na emalie nie odpisuje,ostatnie info mam z począrku marca że kasa ma być do 15 i potem cicho.Kto nam te odsetki zapłaci-chyba w gaciach hahahah

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa