Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Coraz mniej daje-święte słowa! Pracuje w tej firmie kilka lat, a z biegiem czasu zarabiam coraz mniej, nikt nie docenia ani mojego doświadczenia, ani coraz to większego wysiłku, który wkładam w tą pracę.Wraz z pojawieniem się nowej osoby na stołku, pojawiają się nadzieje na lepsze warunki pracy, ale bardzo szybko się okazuje,że w firmie zatrudniono kolejnego psychola, który nie widzi ludzi, dzięki którym robiona jest sprzedaż, a małpy, które muszą tańczyć jak, jak im się zagra!

anonimus

Niestety, w Atlanticu pracuje się coraz gorzej! Firma coraz więcej wymaga, a coraz mniej daje. Jako sprzedawca muszę realizacować, ale przy CIĄGŁYCH brakach w zatowarowaniu jest to niemożliwe. Ja nie wiem, firma chyba myśli, że z powietrza weźmiemy sobie towar, który się sprzedaje. Poza tym, kolekcje są coraz gorsze. Nie produkują asortymentu, którego klienci poszukują, produkują coraz dziwniejsze rzeczy, że kopara klientom czasem odpada. Jeżeli ktoś chce pracować w tej firmie niech się zastanowi. W tej firmie możliwość rozwoju zależy od tego, jak głęboko się komuś wejdzie w dupę. Nie premiuje się pracy zespołowej, a obsadza się na stanowskiach ludzi, ktorzy po prostu się do tego nie nadają!

Odpowiedź jest prosta...jak ma nam się pracować, skoro sama góra narzeka?no jak?

sala

mam wrazenie, ze wypowiadaja sie tylko Ci ktorzy pracuja w centrali... pracownicy sklepów! jak wasze odczucia? region centrum, jak Wam sie pracuje??

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
bla, bla, bla ...

na dzień dzisiejszy w sprzedaży jest jeden rozsądny menadżer, który ma pomysły, jest kreatywny i chce robić coś więcej niż tylko % relizacji. Tylko dlaczego wszyscy inni podstawiają mu () nogi. Kto to taki ??? Ta osoba na pewno to wie, trzymam kciuki...

niebytek

Coś w tym jest, ale nie rozumiem ???

Wróżka

No cóż, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Uważam, że w obecnej sytuacji jest to firma dla ludzi z mocnym kręgosłupem, silną motywacją do osiągania celów i chcących zrobić coś więcej niż tylko przyjść, odsiedzieć swoje 8h i czekać na 10-go. To czego w ostatnim okresie brakuje w tej firmie to komunikacji (i poziomej i pionowej) no i idei, która przez te ostatnie lata zanikła. A tak na zakończenie, niech kazdy zajmuje się tym za co jest odpowiedzialny i niech za tą odpowiedzialność ponosi konsekwencję, (usunięte przez administratora) niech odpowiada za swoje obowiązki ale również niech rozlicza za nie swoich podwładnych, "ja nie rozumiem" chyba nie przystoi na tym stanowisku, i nie jątrz między ludźmi, a (usunięte przez administratora). Przyglądając sie z boku można odnieść wrażenie, że obecnie najważniejszą pracą jaka wykonują niektórzy menadżerowie w tej firmie to pilnowanie swojego stołka. Nie pozdrawiam nikogo, no może tylko niektórych :)))

tytus

dałem sobie spokój bo z tego co czytam firma jeszcze gorsza od mojej obecnej - ciekawi mnie tylko jaki jest nowy (usunięte przez administratora)

jedna taka

tytus - 2011-09-22 11:39:08 Witam - mialem pracować w tej firmie i po przeczytaniu opini zrezygnowałem - jak jakie macie opini na temat (usunięte przez administratora) ? Daj spokój chlopie. Jestes super i wszyscy cie kochają :-)))))))

Adams

Jak to ich karmi? Z darmo im pieniędzy nie daje. To oni karmią jego, bo wykonują pracę za mniej niż jest warta, powiększając jego zyski. Jest dokładnie odwrotnie niż piszesz.

tytus

Witam - mialem pracować w tej firmie i po przeczytaniu opini zrezygnowałem - jak jakie macie opini na temat nowego(usunięte przez administratora)

ja rowniez mam to juz za sobą , współczuje rowniez Tobie, przezyłam to samo ,psychicznie jest bardzo ciezko tez nie chce o tym jak narazie mowic bo jest to za swieza sprawa, TYLKO SZKODA ZE FIRMA POPIERA KIEROWNIKOW (usunięte przez administratora) NIC Z TYM NIE ROBIĄ A WIEDZA CO TAK NAPRAWDE SIE DZIEJE,UCZA NAS ZE ZŁE WIESCI ROZNOSZA SIE SZYBCIEJ TO DLACZEGO NIC Z TYM NIE ROBIA ABY BYŁO TAM LEPIEJ ??? WYZYSK NA MAXA .POLSKA FIRMA AZ WSTYD!!!!!!

To prawda,(usunięte przez administratora)na szczęście to już za mną może kiedyś na forach to opiszę ,teraz jeszcze tym się brzydzę

KOSZMARNA FIRMA ,PLACA ROWNIEZ,A WYMAGANIE Z KOSMOSU.(usunięte przez administratora), NAWET NIE PROBUJ SIE KOMUS POSKARZYC BO TO JEDNA WIELKA RODZINA, OBIECUJA NIE WIADOMO CO A I TAK ZOSTANIESZ WYKORZYSTANY I (usunięte przez administratora) .....JAK MASZ SILNA PSYCHIKE I CHCESZ JA PRZETESTOWAC ZATRUDNIJ SIE TAM.........

Trudno określić słowami co po tej firmie pozostało. Pamiętam czasy kiedy fajnie się pracowało,no ale inne względy wzięły górą.Nie mniej jednak zawsze była to firma kopiująca bez własnego kreatywnego wkładu.Wzory gaci są kopiowane i nie mogło się to dobrze skończyć-logo prawie 1;1 z intimissimi.,witryny tragiczne,a na gacie szkoda pieniędzy. Szkoda zawracać sobie głowę jakimiś rozmowami z tego już nic nie będzie.

bylam dzis na rozmowie w sprawie pracy w sklepie i to nie w mieszczacym sie w miescie w ktorym mieszkam tylko w centrum handlowym oddalonym ok.15 km.od miasta.Stawka jaka mi zaproponowano jest najnizsza krajowa,nawet po okresie probnym nie ma podwyzki i podobno nie ma zadnych premii.????Nie bylo mowy o zadnych dodatkach socjalnych. No coz koszt dojazdu jest zbyt czasochlonny i kosztowny w stosunku do oferowanych warunkow.

sss

Racja, ale tak się dzieje,kiedy każdy chce rządzić, a takich wielu w tej firmie, ludzi bez doświadczenia, a doświadczenie niezbędne, ale co po moich słowach zostanie, skoro każdy uważa się za specjalistę...

Beznadziejna firma. Marketing jest tragiczny. Zarządzanie firmą z powodu ciągłych zmian personalnych jest poniżej krytyki. Najważniejszy dział jakim jest \\\"Dział Handlowy\\\" został zaniedbany a co za tym idzie spadły obroty. No i niekończące się braki finansowe i braki w asortymencie. Brak żelaznej ręki rasowego Managera widać z daleka. Podsumowując same gwiazdy bez charakteru i doświadczenia.

al

a moze mi ktos napisac jak wyglada praca w sklepie? jako sprzedawca? mam propozycje pracy w atlanticu w jednej z galerii handlowej, warunki( jestem studentka) na pierwszy rzut oka mi pasuja i nawet zachecaja, ale czytam te opinie i sie mocno zastanawiam. pracowal ktos w sklepie jako sprzedawca?????

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa