Opinie o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY w Warszawa

nie ważne

Ktoś kto nie pracuje w tej firmie nie może powiedzieć nic na jej temat, firma jest oki ale ludzie nią rządzący beznadziejni, każdy chce rządzić wszystkimi ale nie potrafią tego robić , brakuje osoby która zapanowała by nad tym chaosem, co rusz zmieniają się prezesi i dyrektorzy, firma spada na psy. Szkoda że dyrektorzy tej firmy nie czytają tych opinij, a jak już czytają to nic z tym nie robią. Szkoda że tak się dzieje w tej firmie, a nie dzieje się dobrze i każdy to widzi i jak to się mówi złe wiadomości rozchodzą się 20 razy szybciej niż dobre.:(

ph

pojawilo sie ogloszenie na PH mazowieckie czy zamiast sie klocic ktos napisze jak wyglada w tej chwili sytuacja w firmie? nadal tak zle? ile taki ph dostaje na lape/ile premii moze liczyc? jakie warunki - auto/tel?

plakac sie chce!

sama pierniczysz!! [usunięte przez moderatora] przechodzi sam siebie!

ale bzdury wypisujesz

Przedstawiciel Handlowy

Mało profesjonalna; nie wiedzieli co to plany i jak je realizować; zdziwieni co to jest karta Multisport i że to może motywować pracownika.. Szkoda słów - pracowałam parę miesięcy, ale nie polecam, przede wszystkim, że moim zdaniem firma upada - nie mają pieniędzy na nowy towar, że już o wypłatach nie wspomnę - trzeba chyba iść do Sądu, bo nadal mi wiszą trochę kasy.

Czy zadowoliła by mnie wypłata w formie niepieniężnej i co bym chciała otrzymać zamiast pieniędzy jako wynagrodzenie?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
atlantyda

Pracownik Atlantic'a - 2010-11-06 18:44:10 Brak słów na opisanie beznadziejności Waszych wpisów. Ludzie, przeciaż to jak ta firma wygląda i funkcjonuje to w dużej mierze Wasza zasługa. Każdy z Was ma możliwość na to wpływać, ale oczywiście najłatwiej jest nic nie robić a potem wejść tu anonimowo i wyrzygać się na Atlantica. Żałosne, żałosne. Nie dziwię się, że nie ma Was już wśród nas, i pewnie jeszcze nie jedna osoba odejdzie ale zapewniam wszystkich, którzy chcą u nas pracować, że jeżeli mają do wniesienia do naszej organizacji coś więcej niż tylko żale i żądania to jest na pewno praca dla Was. Nie prości pracownicy decydują co robi firma.. Miejsce jest dobre dla tych którzy chcą pracować za darmo lub jeszcze dołożyć do firmy. Generalnie szkoła dobra.... uczy jak robić nie wolno. Motto dla pieniaczy którzy twierdza ze firma jest ok "nie znacie dnia i godziny a im wyżej siedzicie tym z większym hukiem walniecie o ziemie"

?

Pewnie dlatego nie przedstawiłeś się...?

oszukany 1 z wielu.
@?

NIE KŁAM!!! Pracowałem miesiąc w Pniewach. odszedłem jak zobaczyłem że ludziom nie płacą, co piątek był strajk z powodu nie wypłacania wynagrodzenia. zmieniali tyko termin wypłaty z piątku na kolejny piątek. ja odszedłem 4 miesiące temu i też mi nie zapłacili za cały miesiąc pracy. ZŁODZIEJE i OSZUŚCI WIĘC NIE KLAM ze to przez ludzi

Pracownik Atlantic'a

Jestem byłym pracownikiem i uważam, że firma jest fatalna. Wierzę tym ludziom, że są czy byli źle traktowani i niedoceniani. Tam chyba nigdy nic się nie zmieni. Wstyd,że firma z takim potencjałem tak miernie wygląda...

ha-ha

hi-hi - 2010-10-02 20:18:57 monkey skocz na drzewo i zabaw się w prostowanie ... Kim Ty jesteś, skąd się wyrwałeś... twoje zdania są tak bardzo ... to pewnie dlatego,że mocno ruszasz swoim mięśniem tylko jakim...? mało ważne. poćwicz styl i resztę też. hi-hi fatalny jesteś. Styl monkey jest normalny nie widzę żadnych wad ukrytych. Co do Ciebie hi-hi to raczej Twój styl jest fatalny. OBRAŻASZ.

hi-hi

to chyba nie na temat ale to normalne w tej firmie

monkey

Jesteście beznadziejni. Chcesz mieć tyle pieniędzy co Chief. ZWOLNIJ SIĘ POMYŚL SWOIM MIĘŚNIEM MÓZGOWY. OTWÓRZ FIRMĘ ZATRUDNIJ LUDZI I CAŁA NAPRZÓD. Myślicie że Ten Człowiek miał odrazu takie pieniądze. Jesteście żałośni jak zaglądacie komuś do portfela. BOLI WAS FAKT że człowiek był Kreatywny stwierdził że chce być BOGATY i udało mu się to. Ale miał wiele bezsennych nocy zanim doszedł do spokojnego snu. Żeby człowiek musiał do czegoś dojść musi długo iść. Patrze na was z obrzydzeniem i wstrętem na twarzy ze plujecie na człowieka który was karmi.Za mało zarabiasz to przestań palić. Zobaczysz ile zostanie tobie kasy w spodniach. A tak przy okazji to postukajcie się w głowę i zastanówcie się czy chcecie być Kimś czy Czymś bo na chwilę obecną jesteście dla mnie Czymś. See You.

niunio

Jakbym miał tyle kasy to też szukałbym szczęścia w miłości. A jak skończy się kasa to i kobity odejdą. Teraz jeszcze trwają bo wiedzą na co mogą liczyć.

gdyby mnie karmiła już dawno by mnie nie było. Za takie pensje to nawet fajek nie kupisz. A Ty na jakim stanowisku jesteś żeś taki byczek...?

Czy ktoś go widział na TVN dziś? żenujące jaki jestem bogaty i nieszczęśliwy, jak to pieniądze szczęścia nie dają ,jak prezes firmy może się tak użalać przed kamerami,a może to kolejne wołanie o pomoc jak być szczęśliwym?. Szczęście się ma w sobie i nie można go kupić i to jest zdaje się problem ale w tym wypadku nieuleczalny.

montematyczny

DO BANI JESTEŚ TY. MAM WRAŻENIE ŻE TWOJE IQ WYSTARCZA TOBIE TYLKO DO ODYCHANIA NIE PLUJ NA RĘKĘ KTÓRA CIEBIE KARMI.BO JEST TO ŻENUJĄCE

Firma jest do bani. Niskie pensje, duże wymogi, brak towaru, plany z kosmosu itd. Można wyliczać w nieskończoność. Na palcach u jednej ręki można policzyć osoby z ktorymi dobrze się pracuje. Pozostali to aż szkoda gadać. A najciekawsze jest to , że właściciel żyje jak w bajce. Miłość, sielanka, wyjazdy. Nie wie (lub może nie chce wiedzieć) jaka jest prawdziwa sytuacja firmy. Ciekawe kiedy się ocknie. A może powinien poczytać wypowiedzi ludzi o przecież jego firmie. A takie informacje idą daleko w świat.

TAK JESTEM JA

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I JAK OCENIAM. - BYŁO BARDZO POZYTYWNIE - BYŁO NORMALNIE - BYŁO KOLEŻENSKO - BYŁO BEZ [usunięte przez moderatora] KIEROWNIK NORMALNY PATRZYŁ NA CIEBIE JAK NA CZŁOWIEKA NIE USŁYSZAŁEM ŻADNEGO ZŁEGO SŁOWA W SWOIM KIERUNKU NAWET JAK CZASAMI ZABRAKŁO DO WYKONANIA PLANU. JEŻELI BYŁ OPR. BYŁ KONSTRUKTYWNY BEZ EMOCJI I [usunięte przez moderatora] . PISZCIE PRAWDĘ A NIE BANIALUKI WYSSANE Z PALCA. ZBYSZKU DZIĘKUJĘ ŻE MOGŁEM CIEBIE POZNAĆ I PRACOWAĆ POD TWOIM KIEROWNICTWEM. MIMO ŻE CZASAMI BYLIŚMY WSCIEKLI NA CIEBIE ZA PLANY ALE ZAWSZE MOGLISMY LICZYĆ NA NORMALNA ROZMOWE. ROZMOWĘ KTÓRA BUDOWAŁA MIMO ŻE I TAK EMOCJE CISNEŁY SIĘ NA USTA. TWÓJ SPOKÓJ BYŁ ZAWSZE POZYTYWNY. POWIEM WAM TAK; SZANUJCIE TO CO MACIE BO CZASAMI TRACICIE BEZPOWROTNIE I DOPIERO WTEDY DOCENIACIE TO CO STRACILIŚCIE. DOSWIADCZYŁEM TO I BRAKUJE ROZMÓW SMIECHU WKURZANAI SIĘ I WIELU INNYCH RZECZY. TO JEST MOJE ZDANIE I NIE MUSZE ZNAC WASZEGO POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z ATL.

Jeszcze jedno Nawet logo intimissimi udało się zgrabniutko podrobić tak jakby niby nic przecież nikt się nie kapnie

Nie ma pozytywnych opinii na temat tej firmy z perspektywy czasu widać jak idzie na dno,marka straciła osobowość stała się workiem do którego wrzucane są wszystkie wzory jakie uda się zerżnąć od konkurencji: intimissimi,etam czy cokolwiek innego. Oprawa wizerunkowa żadna żeby nie powiedzieć kicz.

Zostaw merytoryczną opinię o ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY - Warszawa

• Jak się pracuje w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Zobacz opinie na temat firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY?

Kandydaci do pracy w ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATLANTIC PRODUCENT BIELIZNY
1.7/5 Na podstawie 235 ocen.
  • Płochocińska 99A
    03-044 Warszawa