Nortpol Trade sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Nortpol Trade sp. z o.o.

MX Nowy wpis
Inne

witam, widziałem na stronie firmowej, że widnieje tam na niej oferta dla młodszego magazyniera. chyba jeszcze nie ma opinii na forum w tym zakresie? Nie mam uprawnień na wózek, wiem ze jest w mile widzianych. Interesuje się pracą jako osoba początkująca. Może mi ktoś napisać jakie szkolenie wdrożeniowe by mnie czekało? I czemu w opisie wymagają odporności na stres?

Sasza Nowy wpis
Były pracownik

Szystko ok., pracodawca uczciwy. Wypłaty na czas.

duma Nowy wpis
Pracownik
@Sasza

ok. wszystko gra

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Halina Nowy wpis

I jak spawacze w takim razie osoby z biura postrzegają przy tego typu warunkach? Swoją drogą ile osób w nim teraz pracuje i co wiecie na temat rotacji? Warto myśleć o pracy w nim?

Jolanta
Inne

Cześć, zastanawiam się z czego wynikają tak podzielone opinie. Choć jest ich mało to sie ze sobą nie zgadzacie. Może warto byłoby sprecyzować jak warunki panują w tej firmie, ponieważ do tej pory nie zostało powiedziane nic konkretnego :( jeśli macie jakieś aktualne informacje to byłabym bardzo wdzięczna.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nortpol Trade sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Piotr
Inne

Może chociaż jest szansa na to, aby z upływem określonego czasu zarabiać po prostu więcej? Być może pracodawca sam z siebie potrafi docenić zaangażowanego pracownika i zaproponować mu podwyżkę? Proszę o informację w tym zakresie.

ryba

Nie przesadzajcie z tym wrogiem Jak ktoś się opier..la to niech się nie dziwi. Wole pracę tutaj niż w indiko u bankrutuw i oszustów.

Zostaw merytoryczną opinię o Nortpol Trade sp. z o.o. - Międzyrzecz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Nortpol Trade sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Nortpol Trade sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Nortpol Trade sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii