hurtownia hydrauliczna Apis

Siedlce

Opinie o hurtownia hydrauliczna Apis

Patrycja

@Pracownikdziękuję za odpowiedź. Ważne, by na wątku pojawiały się rzetelne informacje, które będą w stanie pomóc osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Znam firmę od strony pracownika dość długo i wątpię, żeby ktokolwiek był tu 'zatrudniony' za czarno. Wszystkie umowy pod względem prawnym są zawsze tak, jak być powinny. Odnośnie prezesów, nie powiem też nic złego, bo zawsze można się dogadać . Jeżdżenie po punktach ? Też pierwsze słyszę. co do obiecanego stanowiska kierowniczego to myślę, że każda praca daje możliwości rozwoju i awansu, także praca w Apisie. Każda nadgodzina jest w jakiś sposób wynagradzana. Pytania o rodzinę i dzieci wydają mi się jak najbardziej na miejscu, ponieważ każdemu pracodawcy zależy na pracowniku dyspozycyjnym. Zbierając wszystko do kupy, mam wrażenie, że opinia @Pracownik na czarno jest bardzo mocno przesadzona. Wiele informacji zawartych w tamtej wypowiedzi jest najprościej mówiąc niedorzecznych. Praca w Apisie daje możliwości rozwoju w wielu dziedzinach. Zajmując się sprzedażą szerokiego asortymentu można poznać wiele dziedzin. W mojej ocenie, Apis, jeśli chodzi o wybór miejsca pracy, jest bardzo dobrą decyzją. Pozdrawiam.

Patrycja

@Pracownik na czarnowidzę, że nie masz najlepszej opinii na temat firmy jako pracodawcy. Ktoś z innych pracowników firmy mógłby odnieść się do opinii @Pracownik? Wy też macie podobne doświadczenia?

Pracownik na czarno

Nie polecam tego pracodawcy: + woda do picia dla pracowników + pomieszczenie gospodarcze dla pracowników wyposażone w kuchenkę mikrofalową i ciepłą wodę + kawa, herbata i cukier I to raczej tyle z moich pozytywnych odczuć po pracy w Apisie. Prezesi chamscy, na rozmowie śmieją się z kandydata albo jakieś docinki, które nie powinny paść podczas rozmowy, pytają się o to czy ma się rodzinę, dzieci. Nie potrafią motywować pracownika tylko słychać przekleństwa typu: kur*a, pracownika traktują jak kogoś gorszego od siebie a tak na prawdę mogliby wiele się nauczyć od tych ludzi. Niektórzy tam pracują na czarno, podpisana jest tylko fikcyjna umowa w razie czego jakby kontrola przyszła. Nie płacą tyle ile nawet się umówiliśmy. Chcą żeby swoim samochodem jeździć po placówkach ich i kontrolę przeprowadzić. Nie zapłacili za kilometry( ponad 400 zrobionych własnym samochodem) prezes rzucił tylko 100 zł za to bo więcej się nie należy. Obiecują stanowisko kierownicze a później robisz jako sprzedawca. Swoim samochodem masz na rynek w Zbuczynie w niedzielę rozdawać kalendarze. Za nad godziny nie płaci. Oczywiście nie pojedziesz to wylatujesz z pracy.

klientka

@Ewelina nie wiem którego z Prezesów spotkałaś, ale ja miałam okazję rozmawiać z obydwoma i odniosłam zupełnie inne wrażenie, byli bardzo pomocni podczas moich zakupów, dodatkowo właściciel pomógł mi dobrać kilka rzeczy do mojej łazienki. Są wymagający co do swoich pracowników jeśli chodzi o obsługę klienta i chyba o to chodzi. Jestem w trakcie wykańczania domu, dlatego często ostatnio tu jestem, ciągle widać te same twarze w obsłudze a nawet kilka nowych co raczej świadczy o rozwijaniu się firmy, na towar musiałam trochę poczekać szczególnie płytki, ale projekty są robione wedle moich sugestii, taki asortyment wybiera się na kilka dobrych lat, więc lepiej trochę poczekać i być zadowolonym na długie lata :-)

Ewelina

Obsługa miła do momentu zapłaty, potem nawet nie oddzwaniają mimo zapewnień i nie pilnują terminów... Miałam okazję z mężem poznać Pana Prezesa, niestety niemiła osoba, obcasowo traktująca zarówno klientów, jak i pracowników, czego świadkiem byliśmy...

Ciekawy

Zastanawia mnie dlaczego tutaj nie ma opinii pracowników o pracodawcy, tylko opinie klientów. Od dłuższego czasu są ogłoszenia o pracę w tym miejscu i mnie zastania czy taki zły pracodawca, że ludzie odchodzą czy kandydaci nie spełniają ich wymagań?

Niezadowolony

Czas oczekiwania na towar przekracza znacznie deklarowane terminy. Obsługa przed zamówieniem ok. Po złożeniu zamówienia pikuje w dół.

darek

Powiem wam,że sna naprwdę bardzo dobrze wyposażeni jeżeli chodzi o wszelkie akcesoria łazienkowe i hydrauliczne.

Prezes

Pani Joanno oczekuje zawsze drzwi są szeroko otwarte zapraszam a Pani uwagi będą dla mnie bardzo cenne wejście od strony torów na piętro.Pozdrawiam

Magdalena

Witam serdecznie. W ubiegłym roku robiłam zakupy w firmie APiS. Osobiście jestem nawet zadowolona. Choć najwięcej czasu i uwago poświęciły mi tylko 2 osoby. Pan który oprowadził mnie po całym salonie,u którego finalnie zamówiłam drzwi do całego domu i Pani które przez 3 dni szukała dla mnie interesujących mnie płytek. Na pochwałę zasługuje punkt projektowy. Choć nie skorzystałam z usługi projektowania to doskonale zdaję sobie sprawę z trudnej roli jaką mają Panie na projektach. Jeśli chodzi o oczekiwanie na samo przygotowanie projektu, to powiem, że mój brat skorzystał z tej usługi i był zadowolony. Pani cierpliwie wprowadzała zmiany a na końcowy efekt warto było czekać. Niektórzy powinni to zrozumieć. Ogólną ocenę wystawiam na 4+ bo zabrakło mi trochę zaangażowania u kliku sprzedawców. Pozdrawiam

Joanna

nie polecam tego salonu ze wzgledu na obsługe. z Panem Prezesem bardzo chetnie sie spotkam w tej sprawie, jesli Pan jest tak chetny do rozmowy i spotkan z niezadowolonymi klientami , mysle ze niedługo przed Pańskim gabinetem zbierze sie kolejka.

Prezes

Jestem Prezesem w firmie APIS. Bardzo chętnie dowiem się od osób nie zadowolonych w czym jest problem. Bardzo często jestem na salonie i wręcz odwrotnie, słyszę bardzo dużo pochwał na temat profesjonalnej obsługi. Jak trzeba, chętnie się spotkam. Podaję bezpośredni numer telefonu -( usunięte przez administratora )

*****

Skoro ktoś wypisuje tak negatywny komentarz który nie jest prawda powinien być na tyle odważny żeby podać swoje nazwisko do konfrontacji .Skoro Apis jest tak beznadziejny to dlaczego ma tylu klientów którzy wzajemnie się polecają jeden drugiemu ze względu właśnie na mila i profesjonalna obsługę i niebanalne projekty łazienek oraz dostępność towaru , i możliwość negocjacji cen .

kaka

Witam, drogich czytelników. Chciałam podzielić się informacją na temat robienia zakupów w hurtowni Apis Brzeska.Ogólnie ocena poniżej krytyki.Zacznę od pracowników, nie dbają o klientów, klient sam musi zabiegać o nich żeby doradzili w wyborze towaru.Z paniami od projektu na łazienkę musieliśmy czekać tydzień , żeby spotkać się na umówienie aranżacji projektu łazienki , a kolejne 4dni na realizację co zrobiła i tak beznadziejny projekt, jak zwróciliśmy jej uwagę na to że łazienka nie spełania naszych oczekiwań to z wielką łaską powiedziała, że łazienki projekt robią tylko jeden i nie mają czasu na raelizację kolejnego, gdzie zekałam 1,5h w sklepie na to żeby jeszcze ten projekt omówić bo była tak zajęta, zero profesjonalizmu , zlewanie klienta, gdybym wiedziała,że tak będzie zrezygnowałabym, po mimo tego że zostawiliśmy 13tys, to zero rabatu!!!! na drzwi nam dała 100zł, i tyle!!! Ogólnie nie polecam . Ceny gdy robiliśmy zakupy na płytkach były po 81zł, za tydzień przychodzimy a ona mówi że zdrożały na 87zł!!! w innym sklepie robiłam zakupy za 400zł za płytki do kuchni i dali mi od tego rabat bez niczaego polecam sklep Emchrom, Pani miła i Pan też .

paola

Hurtownia jak najbardziej ładna i zrobiona z rozmachem, ale obsługa (może nie cała )niezbyt miła, zwłaszcza panie od projektów, nie daj Boże o coś zapytać. A ceny jak na hurtownie dla klienta detalicznego- nie polecam. Płytki które wybraliśmy na Dąbrowskiego były 20 taniej bez żądnej negocjacji.

spox

trochę się tam zmieniło i raczej mogę polecić tą hurtownię.

klient

jest pod ogromnym wrazeniem salonu maja bardzo duzo oferte płytek podłóg kamieni sam u nich robilem zakupy z polecenia znajomego i musze powiedziec ze super pozytyw fajan obsluga mile panie ,fajnie potafia doradzic co wybrac ekspozycje pieknie dopracowane , super ze pomysleli o dzieciak , jest gdzie usiac czego sie napic i wybrac towar moglo by byc tylko wiecej pracowników przynajmniej w sezonie ale poza tym wszystko na 5+ polecam budujacym i wykaczajacym dom

klient

BArdzo duzy i ladnie urzadzony salon , przejrzyste ekspozycje duzy wybór towarow , fajna młoda obsługa .Napewno nie raz jeszcze skorzystam z zakupów u nich i polecam innym budujacym domy

jasiu

100% hydrauliki to tylko reklama brak podstawy towaru i nie słowność obsługi w jaka płaca taka praca ludzie z posredniaka na starz to karierowicze na 6miesiecy a potem nastepny prosze towar jak wszedzie tylko ze drozszy bo reklama kosztuje

ziomal

wszystko w jak najleprzym porzadku

Zostaw opinię o hurtownia hydrauliczna Apis - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hurtownia hydrauliczna Apis