F.H.U. ABUD
3 36 6 1

Opinie o F.H.U. ABUD

Norbert

Słyszałem dużo dobrego o firmie i szukam poparcia w opiniach na forum. Podpowiedzcie czy potrzebuje firma ludzi?

Beata Otwock

Duży wybór towaru a szczególnie panele podłogowe, farby i inne akcesoria sklepu miła obsługa

Administrator

Jakim pracodawcą jest F.H.U. ABUD? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Jack Nicholson

Polecam firmę!

anonymous
@Jack Nicholson 05.11.2017 13:40

ja też!

Aneta

@Jack Nicholson Twoja wypowiedź zbyt wiele nie mówi o firmie F.H.U. ABUD. Czy możesz powiedzieć z jakiej perspektywy polecasz pracę w firmie? Co wpłynęło na Twoją ocenę?

Administrator

Jakim pracodawcą jest F.H.U. ABUD? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Aneta

@Filipjesteś pracownikiem firmy F.H.U. ABUD? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

Filip

Szybko rozwijająca się firma. Polecam.

frbc

Jak widać są plusy i minusy tego wszystkiego @Lukaz powiedz czy będą do was jakieś przyjęca na magazyn?

Lukaz

Na magazynie w radości trzeba mocno wiązać buty by cement nie nasypał się do skarpet. Jednak jak to się mówi widziały gały co brały. Pensja jest płacona zgodnie z ustaleniami. Mi firma odpowiada. Pozdrawiam, do zobaczenia na kajakach. :)

SP

Ja pracują od kilku lat na sprzedaży i jestem zadowolony.

Krzysztof Jarzyna

Wydaje mi się, że większość negatywnych opinii jest pisanych pod wpływem impulsu. Zostałem zwolniony, bo nie chciało mi się uczciwie pracować to teraz się odegram... Wiadome zawsze mogłoby być lepiej ale nie uważam aby było tak źle jak niektórzy tutaj piszą.

zdzisiek

Kierownictwo nie zna się ani na kierowaniu ludźmi ani na towarze. A firma istnieje tylko dzięki kombinacjom i oszustwom właścicieli.

pukki

Szczerze mówiąc to aplikując do tej firmy nie spodziewałem się w ogóle , że będę miał szanse w niej pracować. teraz jest na to opcja, ale jak czytam opinie to mi się odechciewa

swojak

Nareszcie ktoś ogarnięty pojawił się w markecie.chodzi o gościa z dziarą na rękach.ma pojęcie o swojej robocie,co do reszty obsługi snującej się po markecie to nadal porażka.idzie ku lepszemu....

miejscowy

dla czego tak często są ogłoszenia ze szukają pracowników ? kto zgadnie

mati
@miejscowy 24.06.2015 19:37

szanujcie magazynierów bo tak szybko odchodzą haha.....

Zostaw opinię o F.H.U. ABUD - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. ABUD