AAS Property Investment

Łódź

Opinie o AAS Property Investment

gnoui

Z tego co wiem @aek to normalnie zatrudniają na umowę o pracę, nie trzeba się zatem bawić w zakładanie swojej działalności, no a samo zatrudnienie też jest opłacalne, bo mimo iż jest pracownikowi zapewniona podstawa to można także w tej firmie dostać premię

scooby

Moim zdaniem pracownicy tej firmy są mega nie profesjonalni, sam pracuje dla biura w wiele większej renomie oraz wiedzy o rynku i otrzymuje wiele lepszą stawkę oraz sprzęt dodatkowo znaną markę. Moje zarobki są 10 x większe niż w tej firmie, natomiast poświęcam wiele czasu na pracę i samodoskonalenie siebie i moich ofert.

pryn

To jakaś komedia. Koleś daje Ci \"jakże znaną markę\" i 1000zł, no chyba, że przyniesiesz do biura obrót przekraczający 15tys. to wówczas dostaniesz jakiś ochłap więcej, Ty natomiast dajesz wszystko, od własnego samochodu, działalność gospodarczą aż po 100% ryzyko. Zatem czemu nie robić tego samego dla siebie? ........ zamast dla pana spryciarza.

AAS
@pryn 14.11.2012 14:07

Myślę, że przemawia przez Pana frustracja. Gdyby miał Pan blade pojęcia o rynku, wiedziałby Pan że ta oferta jest całkiem sensowna. No ale jak widać Pana pojęcia sprowadza się do "zemsty" w sumie nie rozumiem dlaczego… gdyż nikt z naszej firmy Panu krzywdy nie zrobił… jeśli oferta Panu nie odpowiadała wystarczyło z niej nie korzystać… jak widać zamiast szukać pracy wypisuje Pan takie pierdoły… życzę powodzenia w zakładaniu własnego biuro, poniesie Pan 100% ryzyka… przy 0% wiedzy… to dopiero będzie sprytne ;-)

Zostaw opinię o AAS Property Investment - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AAS Property Investment