Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

kasienka28l

witam czy pracowal ktos z tego biura przy pakowaniu ubran zimowych w amsterdamie??wyjezdam w ten weekend i niewiem co to za firma??prosze o info kasienka259@wp.pl

bylu pracownik

dla wszystkich nowych powiedzcie tylko cos na temat zwiazkow zawodowych a zobaczycie tak naprawde co to est van roy pozdrowienia (usunięte przez administratora)

Radek

pracowal ktos przy zaladunku rozladunku towarow prace magazynowe jesli tak prosze o jakis opis opinie inf

Radek

dziekuje za wsparcie nie obawiam sie cieszkej pracy bo tez nie jade tam na wakacje tylko zarobic choć sytulacja mnie nie zmusza bym wyjechal lecz zaniepokojily mnie wpisy za sa jakes kary za bzdurne zeczy jak juz wyzej poprzednicy wymienili no dokladnie to moje miejsce zakwaterowania to Rossum a do pracy bede mial z 10 km jestem tylko ciekaw czy faktycznie wiekszosc tych wpisow to prawda o warunkach zakwaterowania i te kary itd wiem pojade przekonam sie osobiscie i co najwarzniejsze to czy bede siedzial w domku zamiast pracowac bo przeciesz po to jade jak wiekszosc nie by pic czy cpac itd tylko pracowac mam 35 lat i wiele widzialem

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Radek

Lol gdy czytam te opinie to masara mam wyjazd do pracy przez want 2 work w gliwicach wlasnie w ta niedziele na magazyn teraz to zwatpilem

Witam drodzy rodacy poszukujący pracy pozwolę się podzielić śmieszną sytuacją jaka zaistniała podczas mojej pracy w Holandii.Jak zwykle w pracy trzeba wyrobić odpowiednie normy tzw cole no ,mój "kolega"z musu zawsze się przechwalał jaki to z niego świetny pracownik,fakt był szybki i prosty w obyciu ,i tak pewnego dnia w pracy w Plusie zapomniał że wózek ept to nie wagon i na wyjeździe z lokacji wywrócił 2 kontenery z piwem i to przy szefie Holenderskim.Jak reszta chłopaków to zobaczyła to myśleliśmy,że ten Holender pobije naszego ziomka SEBE ze śląska.Ku naszemu zdziwieniu Holender poklepał kolegę SEBE i jeszcze pomógł mu piwo zamiatać ,no myśleliśmy że jeszcze będzie pił te piwo z ziemi HE HE He .

Witam praca w agencji nigdy nie poplaca najlepiej wyjechac na wlasna reke ,pozdrowienia dla bylej koordynatorki pani Roksany z lokacji w BUDEL (jedyna normalna osoba z calego bajzlu)

usialalala

jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem z tą firmą to odradzam, byłam tam miesiąc, wcześniej pracowałam przez inne agencje i zawsze narzekałam, wiadomo jak to przez agencję, ale tutaj to już przechodzi ludzkie pojęcie, warunki mieszkalne dają jak dla bydła, zrobiłam zdjęcia domku w którym mieszkałam gdyby ktoś mi nie wierzył, materace na łóżku porośnięte grzybem to norma, nie zawsze działa ogrzewanie, w kuchni nie ma naczyń do gotowania, jedna suszarka i pięć pralek na 200 osób, itp. aha, no i w stuwarooij nie płacą wam za pracę na nocki - to chyba jedyna taka agencja, w ogóle w biurze czy z koordynatorów o nic tam nikt nie dba, nie piszę tego złośliwie, ale mam porównanie, na prawdę wszędzie jest lepiej niż tam. widziałam, jak przyjeżdżały nowe osoby i po 2 dniach pracy były zwalniane, także dajcie sobie ludzie spokój, szkoda zdrowia i nerwów

tak było

Kolego szanse że trafisz na ten magazyn są małe.Bo robi tam max 2 osoby z stuwarooij,możesz spytać w biurze czy mają tam wolne miejsce ale nie wiem czy Ci się uda.Próbuj a nóż bo tam warto.

seyrt

Kazdy by chcial byc pewny godzin w pracy ale zycie jest brutal kto nie ryzykuje ten nic nie osiagnie albo powiem inaczej kazdy musi sparzyc tylek pozdrowienia do odwaznych swiat nalezy ,moge doradzic zabrac ze soba kase na bilet powrotny i nie pozyczac kasy kolegom jacy super by nie byli gdyz cyt.za granica polak polakowi wilkiem????

Nie pobierane sa zadne kwoty za cokolwiek. Nowi pracownicy otyrzymuja wszystko za darmo. Posciel, ubranie robocze + buty robocze. Jedynym warunkiem jest abys wszystko co otrzymales oddac jak bedziesz opuszczal firme. Oplata za odziez to czysta bzdura. Pracuje w tej firmie od 5 lat. Jestem zadowolony z pracy i warunkow mieszkaniowych. Nie mie mozna wymagac luksusow za 50€ tygodniowo. A to czy mieszkamy w czystym czy w brudnym pokoju zalezy od nas samych. Nikt tu za nikogo nie sprzata. Mamy gwarancje godzin i Ci ktorzy przyjechali tu do pracy a nie na wakacje moga dobrze zarobic. Ci ktorzy nazekaja to osoby, ktorym nie chcialo sie pracowac. Nastawieni byli tylko na picie i cpanie.

patryk
@pracownik

witam ile sie wychodzi miesiecznie po odciagnieciu mieszkania i ubez ? na reke

Im Loken
@patryk

Tyle że możesz wbić zęby w tynk i zajadać :)

DP
@pracownik

Witam co za bzdura nie wiem gdzie pracujesz i mieszkasz ale ja spedzilam ledwo jeden dzien i ucieklam jak zobaczylam warunki mieszkaniowe 5 m kw na 2 osoby gdzie w windzie jest wiecej miejsca. Domek stary brudny w ktorym nie bylo nic i stare walajace sie meble, gdzie zapewne rumuny i uchodzcy maja lepsze warunki a nikt w Polsce nie dal by za ta rudere 800 zl miesiecznie. Oczywiscie okazalo sie po godzinie ze nie ma i nie bedzie pracy a domki znajdowaly sie w miejscowosci Hirden a praca miala byc Harderwejku na ciastkach. Koordynatorka zapytala czy chcemy czyscic kible w piekarni zamiast pakowac ciastka pfff ja ucieklam od razu reszta tez po paru dniach. Mimo ze spedzasz 5 godz w biurze w Holandii to potem kazdy umywa rece i udaje mongola czyt. mowa tu o pseudokoordynatorach. Kto pojedzie z tej agencji wroci bez grosza i z dlugami nie dajcie sie nabrac ludzie,

Quentin
@pracownik

Firma mydląca ludziom oczy! 1.Tydzień czasu pracowałem bez umowy i nie dostałem w ogóle pierwszego solarisa. 2.karty ubezpieczeniowej nie widziałem na oczy.Mimo iż wielokrotnie się o nią dopominałem , to słyszałem cały czas że oni jej jeszcze nie dostali , a byłem świadkiem jak ktoś nowy dostał ją przy podpisywaniu umowy . 3.Umowa tylko w języku holenderskim ! 4.Biuro 100 km od miejsca zamieszkania(przypadek ?Nie sądzę!) , a praca 60 km. 5. Kordynatorki są widoczne tylko gdy przywożą nowych pracowników, tak to całymi dniami mają spotkania z klientami.Natomiast w weekend kazały żeby nie dzwonić bo on muszą odpocząć.(Kama i Monika) 6.Wniosek urlopowy zanosiła 3 tygodnie aż w końcu sam poszedłem do biura w firmie w której byłem zatrudniony i to załatwiłem(parę dni przed wyjazdem bo oni nawet tego wniosku na biurku nie widzieli !). 7.W weekend graliśmy w piłkę i naderwałem coś w nodze zadzwoniłem w poniedziałek rano(Bo w weekendy przecież muszą odpocząć) rozmowa wyglądała tak : -(Ja)Mam prośbę nie mogę stąpnąć normalnie na lewą nogę czy możesz pojechać ze mną do lekarza bo boli mnie od wczoraj i nie czuję poprawy -(M)-NIE! -(Ja)To może wiesz gdzie jest jakaś przychodnia w okolicy ,nie wiem macie może z kimś umowę podpisaną z jakaś kliniką czy coś takiego. -(M)- NiE! -(Ja)-To co mam zrobić , bo naprawdę mnie to boli i ledwo się ruszam! -(M)- Dzisiaj zostajesz w domu a jutro do pracy! Noga boli nadal przy każdym intensywniejszym ruchu czy zrywie więc nie było to moje wymyślone widzimisię. 8.Wypłaty miały być co czwartek , a bywało tak że w czwartek nie było ani solarisów ani pieniędzy ,dopiero po naszych interwencjach (telefonach) pieniądze przychodziły w piątek. Nie była to jednorazowa sytuacja. 9.Jedna osoba czekała nawet 5 dni , a jak się upomniał i powiedział że to zgłosi to go zwolnili ! 10.Dziwne było też to iż pracowaliśmy tak samo po tyle samo godzin a często różnice w wypłatach wynosiły grubo ponad 50 e 11.Z tygodnia na tydzień pensja stopniowo malała najpierw było 348 później 334,316 itp. 12.Praca 6 dni w tygodniu OBOWIĄZKOWO jak ktoś powiedział czy może nie przyjść w sobotę to usłyszał : -Jak nie przyjdziesz w sobotę to w poniedziałek możesz już nie przychodzić!Jak się nazywa coś takiego?Bo na pewno nie "opieka koordynatora" ale zwykły szantaż ! 13. Natomiast ostatnie wypłaty zostały wstrzymane .Dzwonię : -(Ja)- witam czemu nie dostałem ostatniej wypłaty. -(K)-Bo wasz kierowca nie wypełnił kilometrówki...... Pytanie moje brzmi co ja mam do tego i co mają do tego wypracowane przeze mnie pieniądze ! MAŁO ?Jak dla kogoś mało to niech tam idzie.

kordian
@Quentin

Szkoda słuchać wcześniej było lepiej ,ale nie o tym chciałem powiedzieć w przeciwieństwie do pana to ja nie odbierałem telefonu i tyle , a pozdrowienia dla byłej koordynatorki pani Roksany- szkoda ,ze jest pani taka obrażalska?

PARKA

witam pomocy dostalismy oferte pracy na jakies kurczaki na noz niepamietam dokladnie nazwy firmy RENKERS czy jakos tak mamy mieszkac w EPE,prosze napiscie nam co to za firma jakie sa warunki mieszkania w EPE????jakie sa wyplaty itp????mamy wyjazd juz w niedziele,mamy sie zastanowic i szybko odzwonicPROSIMY DAJCIE JAKA KOLWIEK ODPOWIEDZ

młody
@PARKA

Ogólnie jest zle, jesli chodzi o firme to Stuwarooij, niema jej najlepszej bez powodów.Oszukują na czym się da.Chyba że jesteście naprawde zdesperowani ażeby jechac.Pozdrawiam

@młody

dzieki mlody za odpowiedz poszukamy innej firmy.A moze cos wiecej odpowiecie na temat tej firmy???pozdrawiamy

młody
@PARKA

Ta firma zabierze każdego centa .Nie płacą za nocki,wciskają ubrania robocze za które pobierają 150 euro(jeśli ktoś nie przepracował 3 m-cy).Pobyt w mieszkaniu policzą co do dnia, co się nie spotkałem w żadnej innej firmie.Kucja za obskurną zużytą pościel też wynosi 40 euro.Jednym słowem właściciel tej firmy ma Polaków za nic,za bydło.Szanujcie się poszukajcie innego biura.Pozdrawiam

krzysiek

NIE BADZCIE FRAJERAMI,NIE PRZYJEZDZAJCIE DO PRACY DO STUWAROOIJ.

Poleciłbym firmie want2work aby żądała od pracowników zaswiadczeń o niekaralnosci może wtedy niektórzy nie wyjechaliby tak szybko i nie przeszkadzali ludzom którzy rzeczywiscie chca pracować pozdrawiam i życze miłego dnia.

szerszeń

Stuwarooij - kolejna agencja pracy pełna patologii!!! Czym się ta agencja zajmuje?? Na pewno nie dawaniem ludziom pracy, a przynajmniej nie wszystkim. Byłam w Stuwarooiju w Van Delftie na ciastkach. Przyjechało nas kilka nowych osób, miała być praca o tak, tyle pracy, mnóstwo pracy, nadgodziny... tak nas zapewniali w PL, mydlili oczy dalej w Hedel. Wszystko pięknie przedstawili, nawet certyfikat oprawiony w ramke przyznali. Porządna firma, można by sądzić. No ale od początku wyglądało to za pięknie. Jednak wszystko się szybko wyjaśniło. Praca przy ciastkach dla nowych osób to jest praca 3 dni w tygodniu. Akurat, żeby człowiek zarobił sobie na domek, ubezpieczenie i jeszcze żeby coś zjadł, to co mu zostaje to marne centy dla których nie warto było wogóle przyjeżdżać. Miało być tyle pracy a gdy przyjechaliśmy pozamykali niektóre linie produkcyjne, niektóre zmiany na liniach więc pracy było nie WIĘCEJ a MNIEJ. Więc siedzieliśmy na tzw. snipach. Prace mieli ludzie którzy byli zatrudnieni już dłużej, albo ci co mieli dobre układy z koordynatorami którzy to układali grafik według własnego widzimisię. Tą lubie, z tym piłem wóde na imprezie- dam mu prace 5 dni w tygodniu, tej nie znam jakaś nowa, niech sobie siedzi na Wezepie. Jak się dzwoniło do koordynatorów to zapewniali że starają się wszystkim równomiernie prace zapewnić i że w następnym tygodniu będzie więcej pracy - no a jak się później okazywało było tak samo jak nie gorzej. Zdarzały się przypadki wykreślania nagle z grafiku, co koordynatorzy tłumaczyli tym, że ktoś (czyli stały pracownik) wrócił z urlopu no i musiał go wpisać na grafik. Generalnie nowi pracownicy jeśli natrafią na okres gdzie tej pracy brakuje to nie mają szans pracować normalnie 5 dni w tygodniu, są na pierwszym miejscu do nie wpisywania na grafik, do wykreślania grafiku. Dzwonienie do biura w Hedel i skarżenie się nie pomaga, a jeszcze pogarsza sytuacje bo koordynatorzy są na ciebie źli, że masz czelność upominać się o prace po którą tu przyjechałeś. Gwarantowane 128 godzin pracy i w razie braku tych godzin zwracają ci pieniądze za niewypracowane godziny??? - JEDNA WIELKA ŚCIEMA. Jeśli już dostąpiło się zaszczytu pójścia do pracy to... praca jak to praca, nie jest zła, nie jest ciężka, często maszyny się psują czy wariują no ale generalnie da się wszystko ogarnąć, nauczyć i pracować. Przerw jest całkiem sporo. Jest gdzie zjeść, co wypić, gdzie zapalić, gdzie schować rzeczy. Dojazd z Wezepu (zakwaterowania) do Harderwijku to ok pół godziny. Sam Wezep też nie jest zły, domki - bungale - w dobrym stanie, czyste, dość sporo w nich miejsca, standard jak za cene 50 euro na tydzień - przyzwoity. Minus - bardzo słaby internet, który o ile się połączy to co chwile rozłącza, o rozmowie przez skype czy oglądaniu youtube można zapomnieć, ciężko zrobić przelew zanim cię rozłączy... No i mała lodówka, jak na 5 osób to wrecz graniczy z cudem żeby się pomieścić, chyba że się ma dobre układy z koordynatorem i załatwi się drugą. Jeśli chodzi o samochód to prawda - masz do przejechania 50 km dla siebie, do sklepu np, ale żeby pojechać gdzieś dalej i zapłacić za paliwo - można o tym zapomnieć, stuwarooij nie pozwala przekraczać tego limitu km. PODSUMOWUJĄC - Stuwarooij nie jest rzetelną agencją, obiecują dużo, w praktyce wychodzi inaczej. Jeśli chodzi o prace przy ciastkach w Harderwijku - nie polecam, ciężko tam zarobić uczciwe pieniądze, a jeszcze się człowiek nerwów naje i szlag go trafi patrząc na grafik i widzać snipa na kolejny dzień. Dbajmy o swoje zdrowie psychiczne - nie pracujmy dla Stuwarooija - NIE DAJMY SIĘ WYKORZYSTYWAĆ

ziomek
@szerszeń

witam szerszeń poszukuje kontaktu do cb i każdego któremu w polsce nakłamano w związku z pracą w stuwarooij a następnie znalazł sie w sytłacji bez wyjścia kamil.jakubek1987@gmail.com

celestyn

Polacy 'Rodacy!Wyszrajbuje wam na lamach tych rozmowek prawde o holendrze'b' i jego rodzinnym biznesie uksztaltowanym na gnojeniu i zalegalizowanym okradaniu Polaka.JEZELI JESTES POLAKIEM;CZUJESZ SIE POLAKIEM;MYSLISZ SERCEM'CZYLI UWAZAJ SIE ZA DUMNEGO PATRIOTE;;;NIE ZAPOMINAJMY ILE RAZY NASZ KRAJ BYL BITY'KOPANY'ROZBIERANY.Ale wracajac do stuwabedrijf z siedziba w Hedel-na uboczu'zeby prestiz nie ucierpial bo pociagajacy za sznurki mieszka w ENGELEN PAN BERT KTORY OTOCZYL SIE turkiem i nadal mu przydomek 'mus'czyli 'mus rzekl-POLAK MUSI WYKONAC'W 2008 R TO BYDLE ZWANE MUSEM BIEDNEGO 'ROZGORYCZONEGO'POLAKA POBIL NAHEDEL W BIURZE 'BYLA POLICJA I POGOTOWIE-I DOMYSLCIE SIE SZANOWNI KOCHANI RODACY KTO URWAL LEB SPRAWIE?PAN 'B' MA ON BARDZO DUZO PIENIAZKOW I UWIERTZCIE TEN NIBY INTELIGENTNY INSTRUKCYJNY WYKSZTALCIUCH NIENAWIDZI POLAKOW I POLSKOSCI'MNIE ROWNIEZ TEN POCIOT JEST WINIEN PIENIADZE'SIEDEM LAT WOJOWALEM RODACY I NIC 'OTOCZYL SIE PUSTAKAMI W BIURZE CO NAWZAJEM LODY JEDZA NA ZAPLEZCZU 'PANI K ZE STERYDEM A' W ROBIENIU GALEK LODOWYCH MAJA TYTUL MISTRZOWSKI-PANIE BERTI TYCH DWOJE NA CIASTECZKAedrij'LUDZIE'POLACY'RODACY WIEM ZE SYTUACJA ZYCIOWA JEST NIERAZ BARDZO CIEZKA ALE NIE WDEPNIJCIE W TO gowno jakim jest stuwadoorbedrijf'

góral

nie ma co syf straszny w tej firmie (obecnie pracuje) jak cie sytuacja materialna nie zmusza to tu nie jedz domki dramat kordynatorzy i opiekunowie tez zwłaszcza sławna na calego stuwaroja PANI (usunięte przez administratora)kasa cieka a i z godzinami pracy tez bywa ruznie raz niemasz pracy przez tydzien a w nastepnym chca cie (usunięte przez administratora)i pracujesz 70 godzin i ledwo zyjesz a jak sie nie godzisz to cie dyscyplinarnie wyrzucaja i z ostatniej wyplacy figa z makiem

wojtek

Ta firma to parodia , oferują minimum 32h ale tak naprawdę możesz mieć 10h w tygodniu ... wyrównają Ci na koniec roku !!!!! jeśli w innym miesiącu będziesz mieć 50h to się samo wyrówna , warunki mieszkaniowe są tragiczne wszędzie syf ręce się do stołu kleją , praca ciężka i bez perspektyw masz 6euro i ludzie co pracują 5lat też tyle mają , Firma wpycha Ci ubrania firmowe za które później kasuje jak za najlepsze ciuchy NIKE , a oczywiście nie możesz ich nie wziąć , doliczają Ci wakacyjne do wypłaty co miesiąc ,więc tak naprawdę nie masz nawet tych 6euro , bo normalne biuro wypłaca wakacyjne DODATKOWO . Jeśli nie macie noża na gardle to omijajcie to biuro . wypłaty miesięczne , zaliczki 75 euro tygodniowo ,

Hiszpan

I wiecie co było potem? NIC! (usunięte przez administratora)

Hiszpan

za wyjatkiem mojego wlasnie. Moze to byl odwet za fatalnie przebiegajaca wspolprace miedzy nami, a wlasciwie jej brak. (usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)