Opinie o Instytut Pracy i Edukacji w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Pracy i Edukacji. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Instytut Pracy i Edukacji o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Pracy i Edukacji w Gliwice

Mireczek

Miejsce pracy dobre chyba tylko dla zarządu i osób które mają ochotę dookoła niego skakać. W sumie skakania wymaga tak naprawdę głównie jedna osoba z zarządu, która o zarządzaniu ludźmi nie wie absolutnie nic. Bezpodstawna niepoparta niczym krytyka, próby nastawiania zespołu przeciwko sobie nawzajem, krzyczenie na pracowników , doprowadzanie ich do płaczu czy wymaganie od nich rzeczy, które nigdy nie miały należeć do ich obowiązków ani nie były zawarte w umowie (masz jednocześnie pracować na ustalonym stanowisku, ogarniać marketing, sprzątać biuro, i brać nadprogramowe "fuchy" za które pieniądze dostaniesz dopiero jak będziesz się prosić kadrowej przez ponad miesiąc). "Najfajniejszym" elementem są "szkolenia" czy spotkania, które sprowadzają się do tego, że pan "prezes" przy wszystkich omawia jak bardzo nie ma w tobie zaangażowania i "on czegoś takiego nie przyjmuje" (mimo, że jak wspominałem, dotyczy to zadań które nie powinny należeć do twoich obowiązków). Kiedy mówisz że to nie należy do twoich obowiązków, to znów słyszysz o wyimaginowanym braku zaangażowania i tym jak to prezes nie jest przyzwyczajony do takiej formy pracy (Bo pewnie jest przyzwyczajony że pracownik ma być na jego każde skinięcie). Z pozytywnych aspektów chyba mamy chyba tylko terminowe wypłaty i część pracujących tam osób, które mimo ciągłego stresu i obwiniania starają się robić swoje (chociaż takie osoby długo się tam nie utrzymują). Zarobki słabe, atmosfera jeszcze gorsza (wydaje się fajna, dopóki prezes się nie "odpali"), możliwości rozwoju (jeśli nie jesteś nastawiony na wchodzenie prezesowi (usunięte przez administratora) praktycznie zerowe. Bardzo odradzam pracę w tym miejscu, jeśli cenicie sobie rozwój i swoje zdrowie psychiczne.

@Joanna

na rozmowie nie ma ustaleń co do zakresu obowiązków. Ja miałem tak, że aplikowałem na stanowisko, którego nazwa została w umowie zmieniona, była inna niż w ogłoszeniu, na które aplikowałem. Nie można się było odnieść do treści umowy w żaden sposób, dostajesz je po prostu jak już Ci tą umowę ktoś z kadr pod nos da do podpisania. Ale, tak jak zostało już powiedziane wyżej, co z tego, co jest na umowie, skoro robisz własciwie to, co Ci akurat prezes zleci do zrobienia. Poza tym chciałem podkreślić to, co napisał Mireczek. Faworyzowanie niektórych osób, które są blisko zarządu jest bardzo widoczne; praca od 8 do 16 - bardzo źle widziana, najlepiej później i dłużej niż 8h; L4 - źle widziane i komentowane; dziwne zachowanie prezesa, jak wchodził do biura to już było nerwowo. Powiem tak - praca dobra dla studentów, ewentualnie osób tuż po studiach, które wezmą wszystko byle tylko zdobyć doświadczenie - to można znieść powiedzmy przez kilka miesięcy, ale dla własnego zdrowia psychicznego - nie dłużej. Ale jeżeli ktoś już ma za sobą jakieś doświadczenie, zamiast dzikich przygód szuka po prostu stabilnej pracy, zdrowej atmosfery w tejże, to szczerze radzę unikać tego miejsca.

Klaster Innowacji Toksycznych

Miejsce, które niszczy człowieka. Można o nim wiele napisać, ale niestety niewiele pozytywnego. Jako była pracownica i osoba znająca pracowników, czuję się w obowiązku napisać coś od siebie ku przestrodze osób które myślą o pracy lub zaczęły ją w tym miejscu. Zacznijmy od tego, że jeżeli chcesz utrzymać pracę w klastrze to musisz pozwolić na kompletny brak szacunku wobec siebie i poświęcić praktycznie całe swoje życie, oddać je sterowaniu innym ludziom, być gotowym na obóz pracy, nie tylko w ciągu tygodnia, ale też w weekendy, czasami od rana do późnego wieczora, wpędzając się w pracoholizm. W innym wypadku zostanie Ci zarzucony brak odpowiedniej efektywności, co równa się z utratą pracy. Straszenie, wywieranie presji, wybuchanie gniewem, wyzywanie, niestosowne żarty, rasistowskie komentarze, obgadywanie pracowników, zaleganie z wypłatami, zarzucanie mnóstwem zadań i nierealne terminy na nie lub odwoływanie ich z czasem, oszustwa, fałszerstwa, obarczanie winą, zwalnianie bez adekwatnego powodu, brak jasnej komunikacji i podziału obowiązków, niepłacenie za nadgodziny ani za wyjazdy i wiele innych tego typu nadużyć funkcjonuje tam na porządku dziennym. Prawda jest taka, że albo dość szybko zostajesz zwolniony, albo sam się zwalniasz lub też zostajesz i dajesz się wciągnąć w to bagno, zatracając się w nim co raz bardziej. Zostają tam niestety osoby, które właśnie to robią, zgadzają się na takie traktowanie i przechodzą przez rollercoaster emocji od nienawidzenia swojej pracy do uwielbienia jej (w końcu projekty społeczne, spotkania z ludźmi i darmowe wyjazdy są takie fajne nie?). Pracownicy którzy zostają tam na lata to mała grupa osób, która jest faworyzowana, dostaje awanse w stanowiskach i dali się przekonać, że muszą być wspaniali skoro jako nieliczni wytrwali w tym toksycznym wyścigu szczurów i w nagrodę mogą wyjeżdżać na krajowe i zagraniczne wyjazdy, nie dostrzegając tym samym prawdy, jak wielką cenę za to ponoszą, czyli ulegając wpływom i będąc ofiarami okrutnego zawłaszczenia i licznych manipulacji, niszczą swoje zdrowie oraz tracą czas w innych obszarach życia. Strach pomyśleć też co stanie się z ich poczuciem własnej wartości jak zostaną zrzuceni z piedestału lub tym bardziej jak stracą tą pracę... W jednym momencie jest wspaniale, później zaś znowu bardzo źle. To uzależniające jak narkotyk. Tak działa więź traumatyczna, którą później leczy się u specjalistów. Jeśli nie chcesz mieć trwałych problemów psychicznych, lepiej nie wchodź w to. Co prawda można tam wyrobić sobie doświadczenie i nabyć wiele różnych umiejętności, ale w sumie po co, skoro później nie będziesz w stanie z nich korzystać bo twoja głowa nie będzie działać prawidłowo? Czy nie lepiej znaleźć inne miejsce pracy, w którym też można się rozwijać, a być przy tym szanowanym, wspieranym, stale docenianym i mieć bogate życie prywatne? Bez poczucia ciągłego niepokoju, lęku czy nadmiernego stresu? Mój apel jest następujący: Przestańmy pozwalać tak się traktować i odchodźmy z takich miejsc pracy jak najprędzej, bo tylko dzięki temu przestaną istnieć, albo chociaż się rozwijać, a przemoc będzie zwalczana. Na koniec dodam, że prawdziwą ironią i zakłamaniem jest to, że miejsce które mianuje się organizacją pozarządową tak naprawdę jest polityczne i dostaje dotacje z rządu, a jej ideą nie jest naturalna dla fundacji chęć niesienia pomocy innym tylko głównie władza i zgarnięcie kasy, co odbywa się kosztem niszczenia psychiki wielu ludzi.

BIM
@Klaster Innowacji Toksycznych

Totalnie się zgadzam i liczę, że wraz z tegorocznym zainteresowaniem mediów działalnością panów prezesów (obecnych czy dawnych), pojawią się relacje pracowników z pracy w tym pseudo korporacyjnym prawicolubnym tworze. Tak, zatrudniani są studenci, którymi prezes gardzi i uważa za (usunięte przez administratora), co potrafi szczerze przyznać. Nie dziwi więc, że przez brak wyszczególnionych zadań na stanowisku pracy i losowe ich przydzielanie można poczuć się (usunięte przez administratora). Szkolenie jedynie wprowadzające w to, jak wygląda piramida ich spółek, fundacji, prezesur i innych. Aroganckie i obcesowe podejście, seksistowskie żarty, a przede wszystkim brak szkolenia na samym początku z zakresu wykonywanych obowiązków i tak zwanego wprowadzającego ,,buddy" do którego można zwracać się o pomoc, powoduje dużo stresu w pracy, która wydaje się na początku spełnieniem pasji społecznika - staje się koszmarem. A prezes podnosi głos na Ciebie tylko dlatego, że jest impulsywny (sorry). Jeśli za mało Ci pracy możesz zostać jeszcze trenerem z PDFa w szkoleniach wszelkiej maści, na które dostali kasę z dotacji. Ludzie nie dajcie się tak traktować, bo ci chłopcy w garniturkach rozdający sobie stołki nawzajem i tak mają już za duże poczucie władzy, co wynika z ich stosunku do pracowników, których nie potrafią utrzymać.

Czy nowo zatrudnione osoby w Instytut Pracy i Edukacji otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@były pracownik

Nie ma szans na umowę o pracę na samym początku czy już ogólnie? Trochę nie rozumiem dlaczego i z czego wynika taka nagła zmiana warunków? chodzi o to, że tez mam przed sobą jakieś przykładowe oferty od Instytutu, chociażby Psycholog, i normalnie umowa o pracę została uwzględniona. W innych warunkach tez się cos zmienia?

Martyna B.

Wspaniałe miejsce do pracy. Zadania są ciekawe i zróżnicowane. Możliwość uczestniczenia w ważnych dla społeczności projektach. Można znaleźć dogodny grafik pracy, a wypłaty są terminowe. Pracowniki są utalentowani i kreatywni)

@Martyna B.

serio to jest jakieś wow, że wypłaty są terminowe? :D ludzie, jakie wy macie fatalne doświadczenia z poprzednimi pracodawcami, że się podniecanie wypłatą na czas? :D uśmiałam się :D

Dzień dobry czy opinie odnośnie warunków oferowanych przez instytut uległy poprawie? pokazała mi się oferta dla Asystenta zarządu ds. realizacji projektów społecznych. Po spojrzeniu na datę można stwierdzić, że jest dość dawna ale zarobki zaciekawiły, bo już wtedy sięgały do 5 500 zł. do tego roku jakie mogły nastąpić podwyżki?

Klaster Innowacji Toksycznych

BIM Nowy wpis
@Klaster Innowacji Toksycznych

Odpowiedź

???????????? Nie, nie ma takiej możliwości. Jedynie zlecenie wchodzi w grę.

Ktoś
@Odpowiedź

A co jest przyczyną tego stanu rzeczy? Nie można nawet po dłuższej współpracy wywalczyć sobie UoP? Skoro tak przedstawiasz sprawę to obecnie ile taki średni staż pracy wyniesie?

@Odpowiedź

A to nie będzie może także zależne od stanowiska? chodzi mi o to, że deklarowaliście tu zlecenie a ja dla przykładu widziałem dawniejsza ofertę dla prawnika, w której od razu była wzmianka o umowie o pracę. w sumie wiadomo dlaczego nie kontrakt?

były pracownik Nowy wpis

Nie. Na początku dostajesz umowę zlecenie, nie ma szans na UoP.

@były pracownik

Z tego miejsca odchodzi się z poczuciem ulgi. Z zarządem i przełożonymi trudno o poważne rozmowy i zachowanie poufności - to, co mówi się w zaufaniu szefowej/szefowi, za moment wie Jaśnie Panujący Prezes (śliski typ i manipulator). Nie ma tutaj profesjonalizmu, jesst za to nastawienie na zgarnianie funduszy. Kasa jest najważniejsza. Pracownicy są zatrudniani za śmieszne pieniądze, ale najlepiej, żeby znalazł się jakiś stażysta/praktykant, który będzie chciał się wykazać i pracować w ramach wolontariatu. Co kilka dni pojawiają się nowe osoby, a jak nie spodobają się prezesowi, to nara - na koniec poproszą cię na rozmowę i będziesz musiał jeszcze powiedzieć, czego się nauczyłeś w trakcie stażu (śmiech na sali). Przemiał ludzi świadczy o tym, że nie ma tam nikogo z kompetencjami HR-owymi, najważniejsze, żebyś jak najszybciej zaczął pracować, bo zespoły nie wyrabiają się z realizowaniem projektów. Nie ma się co dziwić, skoro nikt nie panuje nad tym bałaganem. Masz być specjalistą od wszystkiego, ale najważniejsze żebyś realizował zadania zgodnie z wytycznymi prezesa frustrata, który o twoją pracę podsumuje dwoma słowami, a czasami jednym (np. niecenzuralnym). Mają być wyniki i masz udowadnć, że pracujesz EFEKTYWNIE, bo jak nie, to sie z tobą pożegnamy, kochany pracowniku .Taka miła atmosfera, bardzo motywująca i podlana pseudokołczowską gadką. Słowa, słowa, słowa... Nic się za nimi nie kryje. Szkoda czasu na pracę w takim miejscu.

aaa

Co to znaczy, że pracownicy zatrudniani są za śmieszne pieniądze? Chodzi o najniższą krajową? Może macie jakieś protipy, które pozwolą utrzymać się jednak w tej firmie? Czy za to robienie wyników i pracę efektywną można liczyć na jakieś docenienie w formie premii? :) Co prawda w tamtym roku było info że premii nie ma ale może teraz?

Prawnik

Po przybyciu do siedziby "firmy" dość długo oczekiwałam na "rozmowę" kwalifikacyjną, której właściwie rozmową bym nie nazwała. Otrzymałam do wypełnienia test wymagający podstawowej znajomości matematyki i logiki, bez związku z proponowanym stanowiskiem. Oczekiwanie oraz test miały miejsce w tzw. open space zajmowanej przez pracowników. W trakcie rozwiązywania testu miała miejsce intrygująca sytuacja: jeden z pracowników wyszedł wzburzony z innego pomieszczenia i oznajmił kolegom (wulgarnie i jednoznacznie), że już nie wraca. Po teście w ramach rozmowy zostałam zaproszona do pomieszczenia na innej kondygnacji, przez panią, która wyraźnie się starała, natomiast nie była w stanie udzielić zbyt wielu informacji na temat pracy, prawdopodobnie nie mając ze stanowiskiem zbytniej styczności. Nie miała też pytań innych, niż pytanie o ogólne informacje na mój temat oraz oczekiwane zarobki. Najlepsze na koniec - na stanowisko prawnika, w ośrodku udzielającym porad prawnych osobom pokrzywdzonym, zaproponowano mi umowę zlecenie na okres miesiąca, z najniższym krajowym wynagrodzeniem (w ogłoszeniu była informacja o innych kwotach). Wynik rekrutacji miałam otrzymać smsem. Do dzisiaj sms nie dotarł, czemu nawet się nie dziwię i jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. Stracone 2 godziny z życia.

test na "inteligencję" bardzo ogólne pytanie o doświadczenie zawodowe

@xd

To miejsce to jeden wielki cyrk.(usunięte przez administratora), brak poszanowania prywatności, jawne kolesiostwo i seksualizowanie pracownic przez panów z zarządu. Z całego serca odmawiam prace w tym miejscu.

Martyna B.

@Martyna B.

Dogodny grafik pracy jest tam jedynie dla zarządu. Osoby, które na dłuższą metę kończyły pracę po 8 godzinach lub pracowały od 8 do 16, a nie tak jak oczekiwano od 10 do 18 zaczynały mieć z tego tytułu problemy lub musiały się dostosować. A terminowe wypłaty wcale nie są tam taką normą, jak się podkreśla. System wypłacania nadgodzin miał być co trzy miesiące, a realnie pieniądze może dostało się po pół roku, a i tak trzeba było się upominać.

Olek
@Martyna B.

Ważne dla społeczeństwa? Chyba ważne dla skarbonki zarządu. (usunięte przez administratora) i kręcenie by zgarnąć jak najwięcej do swojej kieszeni to norma. Pracownik się stresuje bo wie, że robi źle ale wielki Pan grozi zwolnieniem więc młodzi pracownicy póki nie zrozumieją, że to(usunięte przez administratora) środowisko podążają za "rozkazami" By nie iść na dywanik.

Mireczek

@Mireczek

Zdecydowanie potwierdzam wszystko co jest napisane powyżej. Widać mimo upływu czasu nic się nie zmieniło w tym miejscu a brzmi jakby było jeszcze gorzej. Ludzie są traktowani bez szacunku i tylko poniżani. Lepiej omijać ro miejsce.

Aleksandra

A można wiedzieć ile pracowałes w firmie? Jestem ciekawa jaka jest rotacja pracowników, skoro panują tam takie warunki.

@Aleksandra

Większość ludzi nie wytrzymuje 6 miesięcy, niektórzy pracują miesiąc i się zwalniają. Na palcach jednej dłoni można policzyć pracowników którzy są tam dłużej niż rok i są to w 99% osoby które mają dobre "układy" z zarządem (albo jeżdżą z prezesem do Warszawy albo donoszą na innych pracowników). Rotacja jest ogólnie przerażająca, w przeciągu ostatniego roku zmieniła się zdecydowana większość pracowników :). Część osób odchodzi już na okresie próbnym. Ogólnie odradzam tę pracę KAŻDEMU, bo tylko się najecie stresu i będziecie frustrować. Ah, i też ważna kwestia - prezes nie lubi jak pracownicy chcą mieć własne życie poza pracą i otwarcie mówi o tym, że nie ceni osób które "wychodzą po 8 godzinach", krzywo się patrzy też na branie L4.

@Mireczek

Po przeczytaniu mam wrażenie jakby opisano moją sytuację. Wszystko się zgadza. Dodam jeszcze, że oprócz dodatkowych prac, które dostaje się mimo, że nie były nawet wspomniane przy zatrudnieniu lub umowie, na jedno stanowisko przyjmuje się kilka osób co prowadzi do wyścigu szczurów. Po miesiącu część osób zostaje zwolniona. Atmosfera jest napięta, widać stres u pracowników. Reszty nie będę powtarzać, bo przez kilka tygodni, które tam przetrwałem, zauważyłem i doświadczyłem wszystkich wymienionych przez użytkowników minusów.

Łukasz

Dodatkowe obowiązki są dodatkowo płatne? Bo jak dokładają roboty to chyba powinni też więcej dać kasy? Ludzie negocjują warunki czy w ogóle nie ma o czym gadać?

Asystent Zarządu
@Łukasz

Rozmow o podwyzki unikają, nowe obowiązki natomiast wpadają, bo w umowie o prace nie jest dokładnie określone, czym będziesz sie zajmować.

@Asystent Zarządu

a na rozmowie jak te ustalenia wyglądają? mam na myśli to czy samemu możesz odnieść się do treści i tych ewentualnych obowiązków? nie wystarczy określić co chcesz żeby w tej umowie było? z kim o niej gadasz tak naprawdę i kiedy dostajesz ją do podpisu?

@Joanna

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Instytut Pracy i Edukacji? Czy oprócz pensji w wysokości około 5600 PLN można liczyć na dodatkową premię?

5600PLN

A skąd pan Administrator zasięgnął informacji, że pracodawca płaci 5600 PLN? Brutto czy netto? Proszę odjąć tak z 1600/2000 zł brutto na początek. Po pół roku o ile wytrzymasz może dostaniesz podwyżkę, ale trzeba się o nią prosić.

Maria
@5600PLN

pewnie było takie ogloszenie na goworku i admin je spisal po prostu, rozumiem ze nie ma na to szans i była to ściema?

@Maria

Na wstępie dostajesz max 2800/3000 zł netto. Później ewentualnie jak prezes pozwoli dostajesz podwyżkę zwykle 200 zł jakoś. 5600 brutto niestety nie jest osiągalna na początek w tej firmie.

Zofia

To i tak dobrze, do tego pewnie jakaś premia wpadnie? Kto ma 3 na rękę teraz?

@Zofia

Nie ma premii

Odpowiedź.
@Maria

Maria nawet jak po pół roku zaproponują Ci taka stawkę to przez pierwszy miesiąc codziennie będziesz słyszeć, że nie zasługujesz na to i że Twoja umowa powinna być podarta bo Twoja pracę ktoś wykona za najniższa krajowa i będzie się jeszcze cieszył.

@Odpowiedź.

Nie no jak można komuś tak powiedzieć? Tak właściwie to kto konkretnie tak mówi?

@Joanna

Nie wiesz jak można? Zatrudnij się w Klastrze to zobaczysz :D Prezes i jego najbliźsi podwładni. Zaznaczam, że nie polecam dla zdrowia psychicznego zatrudniania się w tej firmie.

Joanna

Nie no jeśli takie słowa naprawdę padają to miło na pewno nikomu nie jest. Tyle, że jak tak patrzę po opiniach to też pozytywne się pojawiają, więc tu jakieś zróżnicowanie ludzi po prostu jest jeśli o traktowanie chodzi?

@Joanna

Pozytywne opinie to wynik polecenia służbowego, ale nie mają nic wspólnego z prawdą. Wiele z tych opinii jest fałszywych, bo piszą je osoby nowozatrudnione, które twierdzą, że pracują tam już kilka lat. Faktem jest natomiast, że garstka osób jest tam faworyzowana, ale raczej nie należy liczyć na włączenie do tego grona, a to też nie daje gwarancji, że jak przyjdzie co do czego to zostanie się potraktowanym uczciwie.

x

Wypłaty zwykle na czas, chyba ze chodzi o zapłatę za nadgodziny (które bezpieczniej wybrać, bo po zwolnieniu trudno o to walczyć), albo jednak zarząd namówił cię na b2b i akurat w tym miesiącu tak średnio to wyjdzie im z tą kasą.

Bartek

Zadowolony z pracy

Grzegorz
@Bartek

Co konkretnie ci tak tu odpowiada? Jaka panuje atmosfera? I ile można zarobić na początku?

Друг з України

Ви дійсно можете знайти кращу роботу. Сюди навіть звертатися не потрібно, бо це шахраї та маніпулятори. Зараз вони наймають багато людей з Укаріни, бо знають, що вони в скрутному становищі. Вони точно використають це проти вас! Краще підіть до маки та зробіть бургери!

Gdyby zatrudnić w tej pracy HR-owca to zszedłby na zawał. Pogwałcenie wszelkich praw pracownika to norma. Zarząd już wcześniej omawia kogo wywalają, a potem przystępują do działania. To ta osoba będzie chciała w końcu sama się zwolnić, bo dostanie natłok zadań z nierealnym deadlinem. Zostanie dodatkowo "zmotywowana" słowami "jeśli nie zrobisz tego, tak jak chcemy to się będziemy musieli pożegnać. Kiedy zarzuci się im (usunięte przez administratora) to jeszcze zrzucą całą winę na pracownika, zarzucając mu brak profesjonalizmu. Za to bardzo chętnie przywłaszczają sobie pochwały za czyjąś pracę. Zasługi są Klastra, a niepowodzenia są porażką konkretnych pracowników.

Olja

Zadowolona z pracy, wszystko jest w porządku. Praca jest odpowiednia dla osób aktywnych, zmotywowanych i kreatywnych. Przyjazny zespół, profesjonalne zarządzanie i ciekawe zadania.

@Olja

Jeżeli profesjonalnym jest darcie się na pracownika przez telefon przy innych kiedy na kanapie oczekuje kandydat na rozmowę kwalifikacyjną to rzeczywiście profesjonalne podejście, tak jak groźby, (usunięte przez administratora), czy bezpodstawne zwolnienia dyscyplinarne. Każdy chciałby tak profesjonalnego szefa XD

Kristina

Mam doświadczenie w tej organizacji. Wypłaty zawsze na czas, miła atmosfera, wsparcie i szkolenia na etapie stażu. Istnieje możliwość rozwoju zawodowego i osobistego)

@Kristina

Jeżeli ktoś musi pisać, że wypłaty są na czas to coś nie gra. To w miejscu pracy norma, a nie benefit. Zresztą zdarzały się tej organizacji wypadki, gdzie wypłata nie przychodziła cała na czas. A rozwinąć to można tam jedynie problemy z psychika i wypalenie zawodowe.

Magda

Polecam pracę w fundacji Klaster Innowacji Społecznych. Miła, przyjacielska atmosfera, możliwość rozwoju, ciekawe projekty. Jeśli będziesz potrzebować pomocy to zawsze ktoś Ci jej udzieli, tutaj pracuje się zespołowo. Praca w tym miejscu otwiera wiele możliwości, a także pomaga zdobyć wiele nowych umiejętności, a także poznać wiele ciekawych osób.

Honorata
@Magda

W jaki sposób można się tu rozwijać? :D chodzi o szkolenia, awanse, czy może o coś innego?

Magda
@Honorata

Pracodawca oferuje różnorakie szkolenia: finansowe, marketingowe itp. Również w tym miejscu pojawiają się możliwości na awanse.

@Magda

W przypadku awansów stanowiskowych to jak to wygląda?

@Joanna

Awans wygląda tak... Popierasz partię Republikanów? Awans Zawieziesz prezesa gdzie sobie życzy o każdej porze dnia i nocy? Awans Podlizujesz się zarządowi i donosisz na innych? Awans

Paulina

Zarząd firmy jest niekompetentny i niewiarygodny, co widać doskonale po trwającej obecnie akcji "poprawy wizerunku" . Natłok pozytywnych, niemerytorycznych i mijających się z prawdą komentarzy z ostatnich dni można skwitować jedynie powiedzeniem, że tonący brzytwy się chwyta. Polecam doedukować się na temat zarządzania ludźmi, bo koniec końców to pracownicy tworzą firmę i pracują na jej sukces.

Tja
@Paulina

Ta poprawa wizerunku zapewne wynika z tego ze zarząd kazał pracownikom pisać pozytywne komentarze

@Tja

A te komentarze to w ogóle cokolwiek firmie dają?

@Joanna

Myślą, że jeśli zmuszą innych do pisania pozytywnych opinii to to coś zmieni. Prawda jest taka, że wystarczy zadbać o pracowników, a sami chętnie by pisali pozytywne opinie, a te negatywne by się nie zdarzały. kto chce żyć w złudzeniu, ten w złudzeniu pozostanie.

A. Nowak

Praca była dobra. Atmosfera w biurze jest przyjemna, a kierownictwo lojalne.

@A. Nowak

Kierownictwo lojalne wobec zarządu co warto dodać XD

Patryk

Nacisk na motywację pracowników, realizację innowacyjnych projektów, ambitne cele, dostępność informacji zwrotnej.

@Patryk

Groźby zwolnieniami są rzeczywiście motywujące...

Natalia

Wspaniały zespół profesjonalistów! Pracownicy są zawsze gotowi do wzajemnej pomocy. Firma zaprasza i wspiera pracę z ciągłym wzrostem i rozwojem. Przyjazna atmosfera, stała interakcja i przyjemna komunikacja ze współpracownikami.

@Natalia

Wyzywanie pracowników to przyjazna atmosfera? Ciekawe... A rozwój dotyczy chyba tylko osób, które kiwają na każde stwierdzenie prezesa lub wożą go gdzie sobie zażyczy. No i stwierdzenie zespół profesjonalistów jest śmieszne, biorąc pod uwagę zarówno sam zarząd, jak i pracowników, którzy ledwo skończyli studia. Każdy specjalista, który miał jakąś wiedzę i doświadczenie nie przetrwał tam za długo, bo miał inne zdanie niż prezes lub był "za stary", czyli inaczej nie dawał sobą tak manipulować.

Pracuję w klastrze od półtora roku, w okresie mojego zatrudnienia nabyłam wiele przydatnych umiejętności, takich jak: samoorganizację, rozwinęłam umiejętności komunikacyjne, otwarłam się bardziej na kontakty z drugą osobą. Pracując tutaj, miałam wiele okazji uczestniczyć w organizacji ciekawych wydarzeń, a także w wyjazdach zagranicę. Podczas pracy w fundacji zdobyłam przyjaźnie. W firmie panuje przyjacielska atmosfera, pomagamy sobie nawzajem w pracy.

@Kasia

Szkoda tylko, że w Klastrze nie ma żadnej Kasi...

@.

Tak? Skąd takie informację?

@Kasia

Bo byli pracownicy znają tam wszystkich. Osoby, które tam pracują półtora roku można zliczyć na palcach jednej ręki, a imion tak łatwo się nie zapomina ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Pracy i Edukacji - Gliwice

• Jak się pracuje w Instytut Pracy i Edukacji?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Pracy i Edukacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Pracy i Edukacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Pracy i Edukacji?

Kandydaci do pracy w Instytut Pracy i Edukacji napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Pracy i Edukacji
2.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Studzienna 6
    44-100 Gliwice