Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

xxx

w google wpisz

Zosia

Czy ktoś zna adres e- mail do tej firmy w Gliwicach ?

aaa

ktorego wasatego zwolnili tego co na Witteveen terroryzowal ludzi a potem na Egmond ??

to prawda,ze ten z wasem juz nie robi,ze go wywalili? Jesli tak to bardzo dobrze,dawno mieli to zrobic,myslal ze jest nietykalny,nareszcie

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szparek

tego tez jeszcze o jednego mi chodzi(usunięte przez administratora)

Ladne kokosy obiecujatu na miejscu,ale gdy tam zajedziesz to szczeki opadaja.Nie ma z czego i czym jesc,taka stara na hotelu,co juz nie kuma,spi do poludnia,syf.A ten z wasem to pomalu upada,kiedys bylo in\\aczej,szkoda tamtych czasow.

szparek

jeszcze raz prosze o zmiane kierowcy busa na szpar ludzie on nas kiedys pozabija?????? jadac do pracy nie wiem czy dojedziemy a o powrocie to juz nawet nie mysle

Esteban Cambiasso

Pracowalem tam kilka miesiecy na Coopie w Peize , ludzie byli ok - fajna zgrana ekipa , bylo nas tylko kilkunastu wiec nie bylo problemow , w domku czysto, spokoj, pozniej wiosna 2010 zmienilo sie to gdyz zmienil na JOOS domek na mniejsza nore gdzie bylo 3 x wiecej ludzi niz na starym domku (Witteveen), zaczely sie problemy - drobne, m.in notoryczny brak netu etc etc Zjechalem w polowie roku i pozniej zaczal sie dopiero syf i malaria (mam kontakt z kilkoma chlopakami) : pijanstwo, fukanie, bijatyki , zjechalo sie bydlo zwyczajne ktore pracuje na De Boerze w Beilen. Aj...zapomnialem...problemem byl wielki "f(usunięte przez administratora)wykly cham i prymityw , (usunięte przez administratora)

kilka lat temu,ktoś ukradł duzo euro(bardzo duzo) z Amerzoden,pewna osoba wydalo mi to w tajemnicy,ale do dzis ten ktos nie zostal ukarany,dalej pracuje,czy to nie smieszne ha ha

MMA

LUDZIE TO JEST NAJLEPSZE BIURO A JESZCZE JAK DO PANI [usunięte przez moderatora] SIE TRAFI TO JEST BABKA Z KLASĄ . FIRMA JEST WYPŁACALNA I OGOLNIE JEST BARDZO DOBRZE .. SWIETNI LUDZIE I WOGOLE I TAK SIE KRECIŁO POZDRAWIAM

Sekista

Na Witteveen wcale nie jest lepiej , mnostwo fajnych ludzi w ciagu ostnich kilku miesiecy zjechalo bo mieli juz dosc pieknego [usunięte przez moderatora] i jego falszywej geby. Teraz jest dramat najechalo sie bydla , pelno prymitywow co robia na de boerze w beilen, w domku masakra, syf i malaria. a gwiazda kanapowa - podstarzala lala [usunięte przez moderatoratylko lerzy i nic nie robi oprocz donoszenia do [usunięte przez moderatora]!!! [usunięte przez moderatora], zeby chronic swoj zad i zastepce sprzedal fajnego chlopaka ! jeszcze kilka tygodni i zjezdzam do polszuni bo tam sie nie da wytrzymac z(usunięte przez administratora)

nie dawno przeczytałem o wyjazdach urlopowych [usunięte przez moderatora] i chyba i w tym jest chyba jakiś sens przypominam sobie że w czerwcu ubiegłego roku urlop też oboje spędzali w tym samym czasie z panem [usunięte przez moderatora] a po za tym wczesniej u nas na Plusie była impreza zakładowa oczywiście jako kierowca u pani [usunięte przez moderatora] robił pan[usunięte przez moderatora].i po imprezie nie wrócił na hotel około południa więc fakty sie pokrywają CZY TO JEST ROMANS NA EGMOND? ?CZY TO FAKTYCZNIE PARTNER ŁÓŻKOWY Pani [usunięte przez moderatora]???? on zadumany w sobie ona z Egoistka Faworyzująca tylko siebie i mająca wszystkich fizoli gdzieś....to by pasowało tylko gdzie tu obiektywizm gdzie prawda...o której tyle mowa o której tyle mówi ta pani...gdzie fałsz...to parodia i jaja z dorosłych ludzi..i kto tu nas obroni jak taki kochaś koordynatorki jest vooormanem??????

oshee

pracowalem na Coop Peize 7 miechow , mieszkalem na Witteveen , zjechalem bo ogarnalem dobra prace w Polsce , potwierdzam wszystkie negatywne slowa o voormanie RG - to hipokryta, dwulicowy czlowiek , nienawidzacy ludzi , ktorzy maja swoje zdanie i nie boja sie glosno wyrazac swoich mysli :-) Cialem sie z nim non stop. Nie zapomne jak zaczynal sie mecz Argentyna-Niemcy na Mundialu w RP jak powiedzialem "zeby te niemieckie [usunięte przez moderatora] dostaly w [usunięte przez moderatora]" o malo sie nie udlawil obiadem i spojrzal na mnie z nienawistna mina hhe , maly czlowiek uwazajacy sie za Bog wie kogo , tak naprawde jest nikim.

taki wspanialy ten voorman , ze od czerwca juz kilku kumatych chlopakow zjechalo z Witteveen bo mialo go dosc i tej jego falszywej osoby.

hans

Robilem normy na luzaka , a tym [usunięte przez moderatora] i z brzuchem voormanem wielkim nie mialem o czym rozmawiac bo to prymityw!! Wiekszosc kumatych chlopakow juz zjechala, a siedza tam tylko jego [usunięte przez moderatora] . kto mowi "poszlem" tylko on pseudo niemiec

Młody

Pewnie wyleciałes za picie albo za norme z Witteveen i dlatego teraz tak obrażasz vormanna?Człowieku zastanów się co Ty piszesz bo pewnie jak byłeś tutaj na miejscu to się do niego uśmiechałeś i normalnie rozmawiałeś.Powiem jedno jeśli ktoś chce pracowac to pracuje a jeśli uważa że to wakacje to potem wypisuje tutaj takie bzdury i to w dodatku anonimowo.Pozdrawiam anonimowych tchórzy którzy boją się podpisac pisząc takie bzdury.

iceman

pracowalem kilka miesiecy w van ryju i mieszkalem na witteveen- praca monotonna, normy wyrobic banal, czlowiek inteligentny w takiej pracy bedzie sie meczyl - pickowanie , [usunięte przez moderatora] bedzie robil za te 5,9 . atmosfera w pracy srednia , jesli znasz jezyk obcy i rozmawiasz z ludzmi to u :polskiego: wielkiego voormana juz masz przesrane - gdyz , poniewaz,ze on posluguje sie tym swoim zalosnym niemieckim w sposob mierny, druga sprawa jest bardzo chamski, wulgarny i arogancki. generalnie firma [usunięte przez moderatora] to ....bez komentarza!! trzymajcie sie od van ryja z daleka

popieram!!!!!!!!!!!!tak

pit

to od czego one są ?od brania pieniędzy na które my robimy i to ciężko

pit

wszystkie negatywne opinie ovan-roij to prawda.ja to mam na codzień

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)