Opinie o No Fluff Jobs Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy No Fluff Jobs Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Fluff Jobs Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Fluff Jobs Sp. z o.o. w Gdynia

Jeśli się zastanawiasz, czy warto tutaj pracować to weź pod uwagę poniższe punkty. Warto dopytać o szczegóły podczas rozmowy. 1. Wynagrodzenia praktycznie nie zmieniają się w czasie (niskie podwyżki). Brak benefitów rekompensujących tę sytuację. Brak premii. Oczekiwania wciąż rosną. 2. Brak konkretnej ścieżki rozwoju i niskie zaangażowanie managerów. 3. Brak transparentnie prowadzonej komunikacji i konsultacji na temat planów i aktualnej sytuacji firmy. Ciągle dostajesz info, że jest płaska struktura z dziesięcioma dyrektorami i managerami jednoosobowych zespołów. 4. Negowanie porażek/błędów/braków, co uniemożliwia poprawienie/naprawienie sytuacji. 5. Jedna osoba decyzyjna w każdej sprawie - wszystko przechodzi przez szefa i tu nie chodzi o ważne, strategiczne decyzje, ale o kolor przycisku i inne nieistotne rzeczy. 6. Micromanagement. (usunięte przez administratora) 8. Wysoka rotacja w każdym dziale. (usunięte przez administratora) Jeżeli myślisz, że przesadzam zapytaj się o opinię 2-3 osoby, które pracowały w tej firmie.

Tom

Słaby CEO poza tym firma ok.

Maciej

W No Fluff Jobs, zdecydowanie można się rozwijać, w firmie panuje bardzo ciepła, przyjazna atmosfera. Zainteresowanie oraz wsparcie od strony pracodawcy jest bardzo duże. Dodatkowo w codziennej pracy czuć że organizacja się rozwija a tempo pracy jest dynamiczne- co jest ekstra. W codziennych zadaniach można liczyć na wsparcie ale również przestrzeń do samodzielności. Co również istotne w firmie kultywowane są wartości: szczerość, transparentność i pragmatyzm. Wiadomo, nie każdemu się dogodzi ale jeśli masz ambicje, chcesz wdrażać swoje pomysły, wychodzisz z inicjatywa to napewno zostaniesz tam na dłużej.

. Nowy wpis

Z zewnatrz firma wyglada ok. Dosc szybko mozna poznac ze cos tam nie dziala na gorze. Rok mozna wytrzymac i dalej. Fajne logo do CV ale to tyle...

m&m
Kandydat

odradzam rekrutacje w tej firmie na stanowisko UX - firma wrzuca zadanie rekrutacyjne po rozmowie z HR, a potem dostajemy odpowiedz ze nie maja feedbacku i prawdopodobnie nie bedzie go wogole. Wyglada to malo profesjonalnie i wydaje mi sie ze nie szanuja kandydatow

Jagoda
@m&m

Cześć @m&m, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Szacunek względem kandydatów to dla nas kluczowa wartość, dlatego tym bardziej Twoja opinia dla nas cenna. Rekrutację na stanowisko Lead Designer prowadzimy z pomocą zewnętrznej agencji. Po sprawdzeniu zadania przez hiring menadżera przekazaliśmy agencji informację o kandydatach niezakwalifikowanych do następnego etapu, a dopiero przygotowywaliśmy szczegółowy feedback dla nich, który następnie przekazaliśmy agencji w zeszłym tygodniu. Tak doszło do sytuacji, o której piszesz, która nie powinna się wydarzyć. Jagoda z HR

też były rekrutowany

u mnie było wszystko ok. miałem feedbacki i koniec końców zostałem przyjęty. w firmie jest raz lepiej, raz gorzej, ale i tak o niebo wyższa kultura pracy niż w poprzednich pracach. więc taka uporczywa frustra nie podparta niczym jest dla mnie mocno zastanawiająca.

Brawo Nowy wpis
@też były rekrutowany

No jak cie przyjeli to nic dziwnego, ze był feedback lol. Jak widać krytyczne myślenie nie jest warunkiem koniecznym przyjęcia do NoRaise Jobsa

Nie pozdrawiam Nowy wpis
Kandydat

Agencja zatrudniona przez tychże Państwa zajmująca się rekrutacją jest beznadziejna, albo to kwestia komunikacji między agencją a firmą, w każdym razie nie polecam aplikować do tej firmy, jeśli już masz pracę bo możesz zostać na lodzie. Najpierw dwukrotnie potwierdzają przez telefon, że "tak, tak, chcemy Pana, super!" po czym już nie tak ochoczo, bowiem mailowo wysyłają informację, że głupio wyszło, ale jednak rezygnują, już po tym jak człowiek dał znać w swojej pierwotnej firmie, że odchodzi. Gigantyczna amatorszczyzna starająca się udawać profesjonalną markę (od strony rekrutacji, o wewnętrznym działaniu firmy się nie wypowiadam, ale czytając opinie cieszę się, że jednak po długim jak mur chinski procesie rekrutacji jednak im się odwidziało na sam koniec)

Magda, Co-Founder NFJ Nowy wpis
@Były pracownik

Dziękujemy za feedback. Sporo czasu minęło od czasu jego publikacji, ale chcieliśmy każdy z punktów dokładnie przeanalizować, żeby odkryć obszary do poprawy. W No Fluff Jobs wszyscy popełniamy błędy i otwarcie o nich mówimy:). Co więcej, są dla nas potwierdzeniem, że się rozwijamy i zawsze staramy się wyciągnąć z nich wspólnie jak najwięcej wniosków. Na szczęście zdecydowana większość argumentów w tym wpisie (począwszy od niezmieniających się wynagrodzeń przez brak ścieżek rozwoju do wysokiej rotacji) jest nie tylko nieprawdziwa, ale godząca w nasze dobre imię do tego stopnia, że niektóre punkty zostały usunięte przez administratora. Znamy autora tego wpisu, który opublikował, także anonimowo, kilka poprzednich opinii - niektóre zostały już usunięte przez administratora z uwagi na ich obraźliwy charakter i nieprawdziwe informacje godzące w dobre imię firmy. My niezmiennie życzymy mu samych sukcesów na dalszej ścieżce rozwoju zawodowego i zachowujemy dużo dobrych wspomnień ze współpracy. A, Was drogie Kandydatki/drodzy Kandydaci, zachęcamy do poznania nas w procesie rekrutacji, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na careers@nofluffjobs.com.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy No Fluff Jobs Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Senior PPC Specialist. Jaki był jej rezultat?
Maciej

Jak wam poszła matura z wiedzy o firmie? Będą terminy poprawkowe? Ponoć tylko Tom miał maxa

Kasia

Bardzo lubię tutaj pracować. Jest super zespół i świetny menedżer zespołu. W ogóle wszyscy meneżerowie są super. Rozwijamy się w tempie formuły 1. Teraz jesteśmy mercedesem. Byliśmy trochę jak ferrrari i trochę jak porsche bo było mało miejsca na kanapie ale teraz już jest ok. Rośniemy i zatrudniamy i uważam, że warto dołączyć i być częścią tej firmy i rozwoju. Każdy komu zależy znajdzie dla siebie miejsce. A ten komu nie będzie mówił że tu nie jest fajnie.

Maciej

Świetna firma, procesy jak w Ferrari robią robote

M

Super ludzie w środku, ciekawe projekty, dobra współpraca między zespołami

Bon
Klient

Czy to prawda ze aż 41% ludzi w firmie czuje ze się nie rozwija? Może ktoś potwierdzić?

Karol NFJ
@Bon

Cześć. To nie jest prawdziwa informacja. Z ankiety którą przeprowadziliśmy w NFJ wynika, że 64% pracowników rozwija się na swoim stanowisku, a 80% rekomenduje naszą firmę jako świetne miejsce do pracy. Jeśli aplikujesz do nas to nie bój się zadawać pytań na rozmowie rekrutacyjnej, chętnie odpowiemy na każdą Twoją wątpliwość. Więcej informacji o No Fluff Jobs znajdziesz na naszym profilu https://nofluffjobs.com/pl/company/no-fluff-jobs-s0sx7iby Pozdrawiam, Karol

Mariusz
@Karol NFJ

a czyli 36% nie czuje, że się rozwija, co 3 osoba, sporo dzięki za doprecyzowanie, bo różne plotki słyszałem

Pilny uczeń

Czy wie ktoś co będzie na kartkówce? Ma ktoś jakieś przecieki? Wiadomo tez coś o terminach poprawkowych?

Rafał

Chyba do końca nie mogą się zdecydować gdzie leży granica między startup dream a korpo. Mówią Ci, że nie są korpo, ale bardzo wpisują się w ramy korpo. Samozaprzeczenia/paradoksy. Dodatkowo ludziom z doświadczeniem startującym u nich zarzucają, że są zbyt sztywni, a sami wolą tacy być i boją się rewolucji/zmian i innowacji. Płacić na dzień dobry też chcą mniej. Tyle

Ania

@Tom a co jest jego wadami ?

Tom

Słaby CEO poza tym firma ok.

Andrzej
@Tom

nasz prezes to geniusz, a firma jest wspaniała

D.

Jeśli nie masz własnego zdania i ambicji to jest to fajna firma

Marcin

Jaki ma firma plan na nowy rok?

Anonymous

Uwag - podczas rozmowy pytają o 'current salary' i liczą co do roku doświadczenie patrząc na gołe liczby i na tej podstawie decydując o stawce oraz wymagają wysłania kilkugodzinnego zadania, na które nawet nie odpowiadają - strata czasu.

wojtek
@Anonymous

ale co w tym złego?

Em
@wojtek

Po co current salary kandydata? Co to ma do moich oczekiwań finansowych u Was? To trochę jakby kandydat zapytał np ile zarabia jego przyszły przełożony:/ Najlepiej wtedy zasłonić się polityką tajności wynagrodzeń i podać kwotę czy widełki wynagrodzenia oczekiwanego na stanowisku którego ta rozmowa dotyczy. A brak odpowiedzi po przesłanym zadaniu rekrutacyjnym to wstyd i nie powinno to mieć nigdy miejsca.

Maciek

@annoymus z jakiego powodu obcięte pensje?

Ola
@Maciek

Pensje obcięliśmy na 3 miesiące z intencją zachowania kilkunastu miejsc pracy, co z sukcesem nam się udało. Od września, zgodnie z obietnicą, pensje wróciły na swój wcześniejszy poziom :) - Ola z HR

Kandydatka
Kandydat

hej wlasnie widzialam ze szukaja kogos do marketingu i chcialam zaaplikowac. czy ktos moze mi powiedziec jak sie pracuje podczas pandemii?

Anonymous
@Kandydatka

Ludzie fajni, ale pensje obcięte o 20% więc nastroje obecnie sa słabe, a managerowie nie podaja tego dalej

Dolka

Czesc, Czy podzieli się ktoś informacja na temat rozmowy rekrutacyjnej? Pytam konkretnie o to czy rozmowa w calosci przeprowadzana neta w języku polskim czy od razu weryfikowany jest angielski?

Były kandydat
@Dolka

Wbrew pozorom język polski jeszcze tam znają, angielski będą tylko weryfikować. Anonymous napisał wcześniej coś, nad czym warto się zastanowić. Moje doświadczenie było podobne. Mówią i piszą, że będzie odpowiedź bez względu na wynik, czego nie robią. Myślą o sobie, że są wyjątkowi, ale w rzeczywistości niczym się nie wyróżniają. Polecam pomyśleć dwa razy przed aplikowaniem.

Tomasz
@Były kandydat

Jeśli chodzi o weryfikację języka angielskiego to jest to w formie rozmowy, czy raczej testu. Napisz z doświadczenia, czy wystarcza znajomość komunikatywna, czy raczej trzeba go umieć w stopniu zaawansowanym i mieć to potwierdzone odpowiednimi certyfikatami?

Zostaw merytoryczną opinię o No Fluff Jobs Sp. z o.o. - Gdynia

No Fluff Jobs Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Kaszubski 8 lok. 503
    81-350 Gdynia
  • NIP: 5862324045 REGON: 368568540 KRS: 0000700435

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

No Fluff Jobs Sp. z o.o.