Opinie o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) w Gliwice

młody

Witam wszystkich, napiszę kilka słów na temat mojej przygody z tą firmą.Wszystko poszło dosyć szybko na początku, wysłałem niezbędne dokumenty do Gliwic oni odesłali mi swoje załatwiłem busa i byłem na miejscu.Jak już dojechałem na miejsce docelowe to musiałem czekać bo nie wiadomo było czy tam zostane.Przyjechał po godzinie pan Krzysiek(bardzo w porządku facet) i zabrał mnie na Rossum.Oprowadzono mnie, pokazano gdzie co jest i miałem sie ulokować w pokoju.Odrazu hotel ten nie przypadł mi do gustu ale nie myślałem o tym bo przyjechałem pracować a nie wybredzać.Następnego dnia było spotkanie organizacyjne w Hedel które prowadziła pani Krystyna, miła babka ale jak jej podpadniesz to masz przesrane.Z drugiej strony ona jako jedyna dbała o pracownika który był pod nią i jak nie było roboty to z miejsca potrafiła załatwić nową.Po spotkaniu rozdali ciuchy etc i wróciłem na Rossum gdzie odrazu dowiedziałem się(sic!) że jade na hotel w Ammerzoden a więc kolejne pakowanie i kolejna przeprowadzka.Hotel w Ammerzoden zdecydowanie najlepszy, ludzie na hotelu w porządku i starający się dbać o swoje miejsce w którym mieszkają.Dosyć czysto i przyjemnie. Jeżeli chodzi o prace to trafiłem do firmy Hollander jako zbierający zamówienie.I tu zaczeła sie komedia... uprzedzam, jeśli nie miałeś do czynienia z magazynami, pracą fizyczną to nie pchaj sie tam bo Cie zajadą.Tam jest przesort ogromny, ludzie wytrzymują maks tydzień czasu.Niby jest mówione, że masz czas dwa tygodnie na wyrobienie normy ale już po tygodniu zaczynają Cie cisnąć.A normy są tam cholernie wysokie, jedne z najwyższych w całej NL.Do tego system voice non stop sie sypie przez co są przestoje w robocie.Robota jest ciężka, to też zależy od działu.Trafisz na mleka na sam początek, każdy robi na mlekach na początku.Tam jest naciężej i tam też Cie sprawdzają.Działy sery i obiady to już lajcik, mniej dźwigania za to więcej myślenia przy układaniu.Robota nie jest zła ale normy są komiczne.Każdy tam tylko pieprzy o wysokich normach ale non stop podkręcają tempo i sami sobie robią pod górke. W lato idzie zarobić, są nadgodziny.W jesień zima już słabo, grafik wygląda tak że robisz trzy dni a dwa dni jest na tzw rezerwie która zazwyczaj kończy sie jednak siedzieniem na hotelu. Wypłaty na czas, załatwianie spraw z kordynatorami też raczej ok.Jak jakieś pytanie to pytajcie a z chęcia odpowiem.

nowa

Witam dostałam ofertę do pracy przy pakowaniu ciastek w miejscowości Harderwijk czy ktoś coś wie na ten temat bo że kasa mała to wiem a coś więcej?

Ami
@nowa

hej ja też dostałam tą ofertę pracy i jadę tam w sobote od wtorku zaczynam na tych ciasteczkach. Jestes juz tam ? jakie warunki mieszkalne jak jestes...

AG

Hej Raven i jak dotarłeś do Rossum?Napisz pierwsze wrażenie.Pozdro.Jak co to pisz na legenda2730@gmail.com

Raven

Witam. Dostałem ofertę order piker na magazynie sklepu Plus w miejscowości Beemster. Jak wygląda tam praca , czy są godziny? Zakwaterowanie które otrzymałem w e mailu to hotel w Rossum. Jakie tam są warunki ? Ta agencja rekrutuje dla Stuwarooij Holenderskiej agencji.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

jery

umowę o pracę ?,chyba coś ci się pomyliło gościu dostajesz ,ale umowę agencyjną o pracę tymczasową a to całkiem co innego.

MariAN

Witam czy ktos z was pracowa w centrum dystrybucji Spar i mieszkal w Rossum prosze o opinie. Pozdro

zahovic

czesc,mam propozycje pracy w want2work jako operator suwnicy,czy ktos moze mi napisac jak tam sytuacja wyglada,jakie zarobki ,mieszkanie.z gory wielkie dzieki

koleś

350 ,raczej 250 euro to masz gościu brutto przy dobrych lotach a po odliczeniu za domek i podatek to jak 160 euro zobaczysz to będziesz się cieszył , zresztą są tańsi od polaków emigranci za morza smotruchy więc po co ma agencja przepłacać wystarczy pomyśleć co tu nie hallo , w stu procentach popieram użytkownika Criss to się zgadza taki jest smutny real pracy za granicą niestety ???

cris

Co ty człowieku pierdoliss?!! Gwarancja godzin??? Zapomniałeś dodać że godziny wyrównują po roku a wypłaty dostajesz po 200€ na miesiąc, a jak "się zwolnisz" to okradną cię z całej wypłaty i wywiozą na dworzec. Warunki w hotelu? 1 osobowy pokój na 4 osoby, bez zamka w drzwiach, a jak ci coś zginie to twoja wina... Banda złodzieji i oszustów!!!

ewwwww

Dzięki bardzo pozdrawiam

ewwwww

Witam mój mąz właśnie wyjechał chciała bym się dowiedziec jak z mieszkaniami tz z pokojami czy sa mieszani kobiety i męzczyżni . Jak to wygląda

guest
@ewwwww

Witam jak ja pracowałem to pokoje /domy były albo damskie lub męskie nie było mieszania tak w pokoju może być nawet do 6 osób ,szczerze brak prywatności ,kuchnia mała na 8-9 facetów to jest porażka a 2 lodówki to standard tylko do marketu blisko, jedynie ten aspekt mieszkania był dopracowany pozdrawiam.

guest

Witam kolego ale 60 euro na miesiąc to gdzie wy mieszkacie za przeproszeniem ???

obecnie pracuje

Powiem tak za wiele nie płaca 10 brutto nadgodziny wypłacaja ale nie 125 procent tylko 100 za mieszkanie placi sie 60 e .Ubrania robocze dostaniesz gratis generalnie to polecam to biuro .Włkasciciel biura to cyriel mlody facet [sknerusek ]jak bys chciał podwyżkę ,

reksio
@obecnie pracuje

Stuwanroji tzw Want2work przyjmują takie elementy a potem się dziwią że ludzie nie chcą pracować może niech żądają zaświadczenia o niekaralności ale już w agencji w Polsce (pieprzone ćpuny i rozwodniki SEBA i spółka ściganych pajacy przez komornika w Polsce -mieszkają w Budel )

derek

Z tego co mi wiadomo co ja osobiście doświadczyłem z tą firmą to raczej wyrzucenie nie jest realne i to w ciągu godziny ,może ten koleś coś przeskrobał i uciekał przed szefostwem firmy a to częste sytuacje, najprędzej byłoby to jednak nie wyrzucenie a przeprowadzka no chyba że koleś to kompletny imbecyl to powrót do kraju ???.

Yoyo
@derek

Prawa reka Gab... ?:)

derek
@Yoyo

Kolego żadnej Gabi nigdy nie znałem i nie znam może mnie z kimś pomyliłeś albo chcesz mnie zapoznać z jakąś Gabi ,co innego Firma Van roji tam swego czasu pracowałem i widziałem co się tam wyprawia ogólnie to praca fizyczna i tylko tyle , a tak w ogóle to mam na imię Konrad a derek to taki wymysł fantazji z poprzedniego wcielenia pozdro???

yyy
@Yoyo

Wyrzycenie z każdej firmy następuje albo natychmiast (nawet nie w ciągu godziny), w ciągu doby, a w ostateczności możesz dostać np 2 dni. Nikogo nie intersuje gdzie pójdziesz. Wazne, żeby miejsca nie zajmować w jakimś obleśnym mieszkaniu np. pełnym mysz, nawet na kuchennym stole. Nie trzeba nic zrobić. Firmy wyrzucają tak każdego, kogo zechcą.

kolaga niekwestonowanego

(usunięte przez administratora) to konfident nie z tej ziemi jednego wyrzucili z hotelu nie miał gdzie spać to mu dał dobry chłopak klucze od samochodu firmowego to nawet o to zadzwonił (usunięte przez administratora) nie człowiek Krystyna koordynatorka to skończona idiotka co nic nieogrania, generalnie firma nie jest godna polecenia w hotelach syf i przeludnienie karanie za wszystko nie wypłacają za nic dodatków, ale chłopaki na maskacnie byli zajebiści oprócz Rafiego

marcypan
@kolaga niekwestonowanego

Service Best - magazyn czesci motoryzacyjnych. Super praca w grupie super Polakow. Nie mamy problemow z godzinami, wrecz przeciwnie mamy ich czasami za duzo - sa tygodnie gdzie pracujemy po 50 godzin. Jezeli ktos dostanie szanse aby oprzyjechac tutaj do pracy to polecam. Pani Krystyna - nasza koordynatorka to super babka. Wymagajaca, ale sprawiedliwa i nie jednemu pracownikowi pomogla w trudnej sytuacji. Koordynatorzy musza wymagac bo inavzej wszyscy wlaziliby im na glowy i robili co chcieli.

Konfidentom mówimy nie

Tak, to prawda, a najgorsze jest ze jak Cię wyrzucą to musisz od razu wynosić się z hotelu w ciągu godziny, bo inaczej przyjeżdża pewien Pan i nieuzywajac niexenzuralnych słów może cię wyrzucić siłą. A co zrobić jeśli dzień wcześniej wysłałeś pieniądze do Pl rodzinie etc. Po prostu możesz skończyć na ulicy. Zero szacunku dla drugiego człowieka, tymbardziej że jesteśmy Polakami i powinniśmy sobie pomagać.

Niekwestionowany

Kazdemu kto mysli wyjechac do holandi do pracy przez agencje want2work do agencji stuwarooj (stuwaHUJ) definitywnie odradzam taki wyjazd, warunki mieszkalne katastrofa, dotego jestes rzucany jak pies po tych budach mieszkalnych dzis pracujesz tu mieszkasz jutro nie pasujesz kaza Ci sie spakowac i wypierdalac na inna bude do innej roboty, jestes jak pies tam traktowany do tego okradna Cie z pieniedzy, niby ciuchy za darmo a licza za nie 150f jezeli nie przepracujesz 3 miesiace, ostatnio turasy wjebaly sie na jeden z tych hoteli za dlugi jednego klienta i okradli wszystkich takze takie macie zapewnione bezpieczenstwo w tcyh budach. Pozdrawiam i wszelkie wyrazy wspolczucia tym ktorzy maja tam pracowac lub zamierzaja wyjechac

rafał12

Super zakład i stałe godziny.Fajni ludzie i miła atmosfera. Pracuje tam od roku i to moja najlepsza praca.

Niekwestionowany
@rafał12

Bzdura totalna... super zaklad gdzie kazdy (usunięte przez administratora) kazdego, niedojebani umyslowo holendrzy z murzynem na czele, najwiekszy konfident to Rafi i tylko jeden rafal tam pracuje dlatego nie dziwne ze dla konfidenta to raj i taki opis tego zakladu bzdura

xxx

Witam jakies info o service best(jakis magazyn) Faktycznie sa godziny ??? jak ogolnie z tymi wyplatami , sa ok czy wiecznie czegos brakuje, ogolnie prosilbym o wypowiedz

sebol

Witam uważam iż doradzanie komuś wyjazdu i to nie tak blisko jest nienormalne skoro samem nie pracowało się w tej firnie ,uważa iż lepiej poczytać chociaż część wypowiedzi i podjąć decyzję na własne ryzyko pozdrawiam.

• Jak się pracuje w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Zobacz opinie na temat firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)?

Kandydaci do pracy w Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 251 ocen.

Want 2 Work Sp. z o.o. (w likwidacji)