Opinie o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Media Markt Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Media Markt Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Aga

Ja pracuje, w Wawce, wiadomo ze tu podstawy sa wyzsze bo nikt by nie pracowal, poza Ukraincami… 4800 brutto to taki real podstawy, za mniej by nikt bez premi w stolicy nie wyżył, co do samej pracy jest ok, zespol wporzadku, kiero tez, wiadomo robota malo ambitna, socjal tak jak piszecie praktycznie zerowy, ale jest glupi multisport…jak juz czlowiek sie mega zepnie i zespol nie bedzie na l4 to te 1000zl brutto realne, ale nic wiecej Ja pracuje 3 lata, wiadomo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.. Weekendy najgorsze praca nawet po 12 godzin…ale praca w lecie w klimie, w zimie w cieple, naprawde niektorzy ludzie maja gorzej… Wszystkiego dobrego

Lo fi
@Aga

czyli stawki od miejscowości zależą, rozumiem?

WawkaMM

Chodzą słuchy że Media Markt jest już w rękach Neonetu? Wiecie coś na ten temat aby firma została sprzedana? Myślicie ze te zmiany które mogą nastąpić wyjdą na dobre? Czy tylko gorzej?

@WawkaMM

pierwszy raz o tym czytam... skąd takie info? i tak z ciekawości to kojarzy ktoś warunki tu i tu jakie mają, żeby przyrównać?

@WawkaMM

Po co wprowadzasz zamieszanie rozsiewając plotki. Neonet jeszcze rok temu miał być kupiony, wg plotek, przez Media Markt. To są tylko plotki. Nie rób zamieszania na ich podstawie bo są ludzie podatni łatwo na bz dury.

flos
@WawkaMM

Pierwsze słysze w ogóle o czymś takim a raczej śledzę jakieś newsy na bieżąco dość.

flos
@Pol

okej skoro to tylko plotki to może wyjaśniać czemu o tym nie słyszałem

Ahmed
@WawkaMM

Nie twoja sprawa bambo, cisnij G plusy

Tak
@Ahmed

Właśnie, przynajmniej 10 zł do podstawy dorobisz. Ja tę plotkę też słyszałem, jakiś przedstawiciel rozsiewa.

Wawa2
@WawkaMM

To ja słyszałem że neonet jest w rękach media prawie. Media właśnie podnosi kapitał zakładowy

Ja pracuje na Ślasku w MM… zarobki tak jak pisza ludzie kpina, najnizsza krajowa, premie od roku to raptem 200-300 zl jesli są… jak zespol jest na l4 premii brak… Nie da sie z tego wyzyc , zyjesz jak biedak, siedze na l4 teraz chodze na rozmowy , szukam jakies corpo State albo Capgemini, podstawy zaczynaja sie od 4700 brutto plus premie i mocny socjal Praca ponizajaca, jest sie zwyklym robolem za grosze, nie polecam nikomu bo nawet sprzatajac kible na dworcu dostaniesz tyle samo co w MM Jak najdalej

Maciek
@Tomek

100% racji … sam pracuje ale sie wstydze tej roboty i odchodze za 2 tygodnie

Frost
@Tomek

A ja tam się zwalniam, do końca miesiąca jestem i z moim doświadczeniem i wynikami idę do żółtych lewel wyżej. Nie narzekajcie tylko weźcie sprawy w swoje ręce.

Pol

Jesteś tak prosty, że aż zastanawiałem się, czy Ci odpisać. Ale zrobię to tylko raz. Widać, że umiesz tylko zgapiać czyjeś teksty a dodatkowo reprezentujesz zwykłą ch o ło tę. Skoro taki z ciebie niby "prawdziwy facet" to ciekawe jakie musisz mieć smutne życie, że lubisz na go work obsmarowywac bezmyślnie firmę lub ludzi. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem (kolejny z małą inteligencją), nawet nie będziesz umial wskazać gdzie niby broniłem pracodawcę. Tak jakbyś nie czytal mojego wpisu, tylko coś sobie ubzdurałeś. Każda firma ma swoje możliwości i podaje warunki. Nikt nie musi się na nie zgadzać. Zamiast robić z siebie męczenników i wiecznych frustratów obsmarowujących anonimowo (czyli tchórzliwie), każdy ma wolną wolę i może pójść pracować tam gdzie jest mu lepiej. Taki jak Ty i tak nie ogarnie tak prostej sprawy.

Luck
@Pol

Sluchaj gosciu, jestes tam zwyklym cieciem, i akurat z moich kregow ktos cie zna, cieciujesz juz tam dlugo i jestes zwyklym włazi (usunięte przez administratora) hah, a to ze ledwo sam sie utrzymujesz i pomagaja ci rodzice to zwykly obciach Wiekszosc tutaj juz dawno nie pracuje w MM cieciu, bo mozna zarobic znacznie wiecej gdzie indziej, to wiadome nic na sile Jestes na liścia gosciu, i szczekac to mozesz na komendzie (usunięte przez administratora) Pamietaj corpo 8-16 od pon-piatku, domek ty do 21 cieciowka Weekendy wolne ty cieciujesz do 21 hah Wczasy pod grusza masz? Nie masz, 13 stke masz? Nie masz… premie masz? Masz: na bilety do kina na weekend hah Pozdro

Jarek

Pol a jak ciebie musi życie uwierać… powiedz mi chlopie, bo ja po 3 miesiacach zrezygnowalem, jak mozesz w takim czyms pracowac? Nie masz marzeń, ambicji? Nie wstyd ci przed kobietą ze tak malo zarabiasz… Dramat

Sprzedawca

Z dwoma bezpośrednimi przełożonymi, 2 etapowa

Czy mam dzieci? Czy planuje je mieć? Czy mam drugą połówkę? Pytania na które odpowiedz twierdząca automatycznie by mnie dyskwalifikowała. O to nie mogą pytać ale przecież rozmów się nie nagrywa, w idzie się na nie po to by dostać prace. Wiec nie idzie się do sądu. Bardzo nieuczciwa praktyka wobec przyszłych pracowników. Usłyszeli to co chcieli

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ram

Pytanie co do pracy w centrali - home office jest możliwy?

Szymo
@Ram

podbijam pytanie może ktoś odpowie bo forum aktywne bardzo :)

bass

jakie stanowisko pytasz?

@Ram

Jest możliwy, piszą w ogłoszeniach, że praca odbywa się w modelu hybrydowym.

@Ram

Jak często to nie wiem, trzeba czekać na pracownika aż się wypowie lub pytać gdzie indziej.

szmiro
@Lenos

jak to w praktyce się rozkłada?

Lenos

Szybkie pytanie. Jaki sprzęt do pracy zapewniają dla stanowiska UX\UI Designer?

JestJakJest

Przy takich obrotach to za miesiąc/dwa będą ciąć etaty. Wtedy najwięksi malkontenci wylecą to i może atmosfera trochę się oczyści

Ktoś
@JestJakJest

Zostaną sami wazeliniarze i stada kierowników/koordynatorów. Od tego oczywiście przybędzie klientów i wzrosną obroty. Na razie gratulacje za akcję wymiany plastików przy cenowkach. Ktoś nieźle zarobił

Yhy
@JestJakJest

Mądralo, takie obroty są, bo centrala postanowiła zabić handel i pozbywa się najwydajniejszych pracowników. To ich decyzja, ale co tam, za jakiś czas przyjdą nowe prezesy i będzie mowa o nowej jakości xD

Nikoś
@Yhy

Co to znaczy pozbywa się najwydajniejszych?

Aha
@Yhy

Klientów nie ma w sklepie. Na kim robić obroty?

@Nikoś

Jak to nie ma klientów?

Adolf

Musiało Was sporo nie być w pracy. Regulamin był jasny - my się załapaliśmy ( Ci co nie chorowali oczywiście )…

Guru

Dlaczego używasz sformułowania "Media okradło"? Jaki masz w tym cel? Media raczej nam zaproponowało taką premię, jeśli nie będzie dużych absencji w sklepach w najgorętszym okresie. Poza tym zasady były przejrzyste i aby nie dostał market takiej premii, to musiało u ciebie wyjątkowo dużo osób nie chodzi do pracy. Albo masz coś z głową, że masz taki tok rozumowania albo nie ogarniasz rzeczywistości, która Cię otacza i bez zrozumienia wszystko łapiesz.

Gadsew
@Guru

A kiedy ta premia jest wypłacana?

@Gadsew

Ze styczniowym przelewem

@Adolf

Tyle, że w ostatnim tygodniu mówili "będzie, będzie"... a po świętach już nikogo na l4 nie było. Wiec CELOWE wprowadzanie w błąd.

Adolf

Nie ma jeszcze oficjalnych danych, nie wiem skąd info że nie ma…

Lepiej
@Guru

Napisz mu jeszcze że się nie rozwinie i że jego życie jest smutne. Kiedyś ten portal pełen był hejterow, teraz z kolei same tuby propagandowe z centrali. Z dwóch złych wolałem hejterow, poziom tych drugich to totalny szłam.

@Adolf

A wiadomo kiedy będą informacje ?

Adolf

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, HR przygotowuje dane.

Hejterek
@Lepiej

A w którym miejscu była napisana propaganda centrali ? Bo czytam i nie widzę. Wskaż cytat.

Czyli jakie rozwiązanie proponujesz? Bo nic nie można wywnioskować z tego co napisałeś. I o co chodzi z amnestią ? Może pomyliłeś branżę i w jakimś więzieniu siedzisz licząc na amnestię ?

Olo

Jak za 2700 na rękę? U mnie większość na sali sprzedaży dostaje 3500-4000 zł na rękę.

zdziwiony300

Bo to prawda, (usunięte przez administratora) zwykle, odpowiedzialność zbiorowa.

@Guru

Premia,dziwny człowieku miała być wypłacana indywidualnie,tak jest w zakładach produkcyjnych,żeby nie chodzili na zwolnienia.O odpowiedzialności zbiorowej nie było mowy.I wcześniej tak było.Teraz to oszustwo,bo bez zapowiedzi zamieniono zasady.Czemu się dziwisz niezadowoleniu

Oroz
@zdziwiony300

Masz coś z (usunięte przez administratora)albo ktoś Cię w błąd wprowadzał. Od samego początku było mówione i zapisane, że jest zbiorowa odpowiedzialność. Zasady były proste. Nic nie było zmieniane w trakcie więc nie kłam.

Tytusek
@Olo

Z premiami tyle mogą dostawać. Nie pisz, jak nie rozumiesz.

Właśnie. Odpowiedzialność zbiorowa!

@Jurek

Ale to pracodawca ustala zasady przyznawania dodatkowych świadczeń. Co do zasady - podstawa jest obowiązkiem - jasne kwoty za jasne zadania. Premia i nagroda jest za coś ekstra a nie dlatego ze się należy. Jedno za osiągniecie wskaźników indywidualnych i zespołowych, drugie za postawę nastawioną na współpracę. Czego nie rozumiesz?

Olo
@Tytusek

Tyle chciałbyś zarabiać bez premii???? To tylko leżeć i nic nierobić.

@olo
@Olo

Chyba z premiami i to na dobrych działach

@Guru

Premia za absencję kiedyś była indywidualna, nie zbiorowa.Jak ktoś choruje, nie dostaje. Wszędzie tak jest. Zbiorowa odpowiedzialność to wymysł m.markt, żeby nie płacić.Ty z kadr,czy zarządu jesteś?

@Adolf

Jaka wspołpraca,jak ktoś nogę złamie,a drugi ma zawał. Jak ci się adolfie wszystko podoba i pasuje,to się ciesz i nie wymądrzaj.

@zdziwiony300

Nikomu nic złego nie życzę i nie wyglądam. Natomiast takie zasady ustaliło MM wiec możemy je zaakceptować albo się pożegnać. To się już nie zmieni - możesz wybierać. Ale wybierz sam. Skonsultuj z żoną, mamą…

@Adolf

Sam się zastanów nad sobą mądralo,bo zarządy i dyrektorzy też się zmieniają.

@zdziwiony300

Po co się pienisz? Bo ktoś prawdę napisał a Ty nie umiesz samodzielnie decyzji podjąć? Pracujesz dalej, to akceptujesz. Jak nie akceptujesz, to zmień pracę. Firmy nie zmienisz. Tym bardziej, jak nie chcesz lub nie potrafisz zrozumieć pewnych zasad. Załóż swoją lub pójdź tam, gdzie będzie Ci lepiej. Przestaniesz męczyć siebie i innych.

@Oroz

No to po co taka niby premia?Za rok się już nikt nie nabierze.W okresie grypowym,zawsze ktoś zachoruje,no i przypadki losowe.Zapomnijmy o tej niby premi.

@zdziwiony300

To nie premia a nagroda. Nie mył tych pojęć.

@zdziwiony300

Już ktoś pisał, ale masz jakiś problem ze zrozumieniem. Poza tym łatwiej Ci będzie zrozumieć, jak pogadasz z dyrektorem lub hr ekspertem, wystarczy chcieć zrozumieć zamiast się pienić. Przy założeniach tej premii brano pod uwagę, że zdarzą się przypadki prawdziwych zachorowań. I takie pojedyncze przypadki nie powodują utraty pełnej premii absencyjnej. Jeśli jest przypadków dużo, to premia schodzi na niższą kwotę, ale jest. Jeśli Twój market nie będzie miał nic, to znaczy, że albo jesteście wyjątkowo podatni na chorowanie albo po prostu jest u ciebie spora grupa, która szuka okazji aby się lenić i nie przychodzić do pracy. Wtedy premii, której nazwa jasno wskazuje za co jest, nie ma. Poza tym premie dopiero będą wyliczane w przyszłym tygodniu, więc po co robisz już zamieszanie. Więcej se ksu, może głowa Ci wtedy ochłonie.

@.

Strasznie dobrze jesteś poinformowany o tych premiach,kiedy będą naliczane itd.Firma kroi pracowników na dodatkach, żeby mieć ich za darmo.Pracuje ,bo tak mi się podoba,a taki typ jak ty,niech się sobą interesuje,a nie wymądrza.

@zdziwiony300

Czemu udajesz że pracujesz i komunikujesz to na forum? Nikt nie pracuje za darmo, nie kłam. Jest umowa, w której masz opisane stanowisko oraz regulamin pracy w którym jest zakres obowiązków dla stanowiska. Sprzedaż rozwiązań, dbanie o ekspozycje, zabezpieczanie tam jest wymienione. Premia w każdej firmie jest za coś - tutaj za realizacje celów zespołowych. To jest jasno określone. Nikt Ci nie obieca premii bo jest zależna od wyników, a nie czyjegoś słowa.

@zdziwiony300

Jestem poinformowany, bo się interesuję i komunikuję. A Ty tylko sz czekasz i u jadasz jak mały p siak. No to jak ci się podoba, to mniej u jadaj bo tylko kłamiesz i oczerniasz bezpodstawnie. Wszystkie zasady pracy są znane i podpisując umowę, jak i pracując dalej, się na nie zgadzasz.

Ula
@Adolf

Ja już po prostu nie robię tak jak kiedyś na maca, patrzę jaki jest rozwój sytuacji i dostosowuję się do aktualnej ;) skoro tak wola, to niech tak mają, regulamin nie każe mi być skutecznym, jedynie się starać. Mi tam pasuje ten taki antyhandel w Mediamarkt.

dokładnie

@Ula

Jeśli starania nie przynoszą efektu, to w końcu ktoś podejmie decyzję. Pytanie, co ty chcesz osiągnąć siedząc tam, gdzie jest Ci źle i pracując na "zaciągniętym ręcznym". Rozwój? Na pewno nie. Stagnacje i frustrację - prędzej.

@zdziwiony300

może zacznij czytać pocztw służbową, to nie będziesz zdziwiony bo zasady były przesłane każdemu pracownikowi a to że nie chciało ci się maila przeczytać nie upoważnia cie do rozsiewania nie prawdziwych informacji

@.

lepiej bym tego nie ujęła

Gomułka
@Adolf

A zatem pytanie czemu premia jest za cele zespołowe? Jaki wpływ na nią może mieć pracownik robiący 500% normy, jeśli inni robią po 10-20%? I czemu karać takiego Przodownika Pracy Socjalistycznej? A może pytanie inne jak go dalej motywować skoro i tak nie dostanie premii?

Gomułka
@Adolf

@Adolf: "Premia i nagroda jest za coś ekstra a nie dlatego ze się należy. Jedno za osiągniecie wskaźników indywidualnych i zespołowych, drugie za postawę nastawioną na współpracę. Czego nie rozumiesz?" Ja nie rozumiem, więc wytłumacz nam 2 sprawy, kto jest Twoim idolem - skąd ten nick? Od kiedy to premia jest za wskaźniki indywidualne? Bajki jak o 1000-letniej Rzeszy piszesz...

@Gomułka

Towarzyszu. Jak robisz 500% wyniku w jednym to znaczy że czegoś innego nie robisz. A towarzyszki ( Ci po 20% ) nadrabiają za Ciebie - dlatego nie dają rady. Świat nie jest czarno-biały a my idealni. Nie nakręcaj się tylko pomyśl jak zrobić tak żeby wszyscy zrobili. Ot sztuka lidera.

@Gomułka

Nick po dziadku - nauczył mnie myśleć. Mam nadzieję że spodziewana. A idoli mam wielu - w zależności od dziedziny życia. Premia jest za dwa obszary na raz ( tak, podwójna zależność ) - własna robota i zespołu. Jak zespół zrobi a Ty nie to masz tyle samo co Ty zrobisz a zespół nie. Najsłabsze ogniwa się wymienia - mam nadzieję, że ktoś Cię prawidłowo oceni. Spróbujesz?

Re
@Adolf

Haha, ale retoryka, centrala w natarciu, widać poszedł świeży przekaz dnia ;)

@Re

Rozwiń co masz na myśli z przekazem dnia. Bo piszesz tak jakbyś nie rozumiał gdzie pracujesz, jakie są zasady itd. Napisał Adolf prawdę, jak jest, wszystko od dawna jest spisane i nigdy nie było ukrywane, a ty piszesz jakbyś był zaskoczony i piszesz od rzeczy, bez sensu i bez nawiązania do czegokolwiek konkretnego. Od tak, aby napisać jak dziecko, które lubi robić zamieszanie z niczego.

@.

Nie wszystko jest spisane. Uzależnienie wypłaty pzs od różnych okoliczności to już szczyt szczytów

@Jurek

To też jest spisane. Było komunikowane. 1. To firma ustala zasady. Jak będziesz miał swoją, to ustalisz swoje (obyś nie splajtował od razu). 2. PZS są kosztem, finansowanie przez dostawców to mit. 3. Uzależnienie PZS od czegoś, co wpływa na rentowność firmy, to normalna i naturalna sprawa, aby skupić uwagę na tym co jest teraz istotne dla stabilności firmy. Lepiej aby jak najwięcej ludzi miało pracę niż doprowadzać do zwolnień, prawda? Może kiedyś, jak dorośniesz, zrozumiesz.

@.

Jaką pracę? U mnie pół roku szukają pracowników i nikt nie chce przyjść na dłużej niż miesiąc. W grudniu bywały dni, gdzie na kasie w weekend było 1.5 osoby i kolejki po 15 osób :D?

@.

Kapłanie MM, domyślam się, że Twoją własnością nie jest ta firma. I jak widać nie rozwija się lecz kroczy ku upadkowi. Jeśli masz duży na nią wpływ. To wiedz ,że zawiodłeś. Czas zwinąć żagle i wyjechać na wschód. Do bliskich Ci ludzi.

Tak
@.

Wszędzie pzsy działają, u nas nie działają... centrala ma problem... i kogo to wina? Oczywiście że pracowników, dlatego że są smutni i nie chcą się rozwijać ;)

Ad

Cześć, jak u Was wygląda nowy system premiowy? Też wszytko od 5-10% w górę i uzależnienie premii za raty od obrotu?

:-)
@Ad

Zmiany: 90% obrotu (+ 5%), usługi i G+ płacone od 80% (+10%) pod warunkiem wykonania obrotu offline przez market. Raty też będą płacone, jeśli market wykona minimum 90% planu. NPS bez zmian. Centrala halo!!! Nawrat już tu nie wróci!!! Pora by jego durne pomysły też odeszły w (usunięte przez administratora) (tu spodziewam się cenzury portalu) Internet to też praca marketów. Znaleźć, przynieść, skasować i spakować.

@:-)

Ta firma to jest kpina. W lidlu i w biedronce już lepiej zarabiają. Za chwilę przy 3600 będzie to najniższa krajowa.

@Adam

Porównaj do gołej a nie z premią za obecność. Albo złóż papier

@Olaf

I niedługo ludzie zaczną składać wypowiedzenia. Chyba, że firma wcześniej padnie lub znowu pojawi się jakiś lockdown

@Jurek

Jak czytam czasem opisy tutaj to załamać ręce to mało. Każdy wie co ma na umowie i wie jaki jest system premiowy. Akceptuje to nie narzekam, jest mi źle to odchodzę. A szczucie na forum to żenada i poziom mułu. A jednak wiele osób nadal nie zmienia więc może nie jest tak źle? Ogarnijcie się ludzie - styczeń to czas postanowień noworocznych, zmieńcie coś lub coś w sobie…

Sam
@Olaf

Wiele osób zamiast coś zmienić w swoim życiu jak jest im źle, to uciekają w szczucie w internecie pod pozorem anonimowości, bo tak jest im najłatwiej. To taka słabość słabych jednostek. I żadne sensowne argumenty do takich nie trafią. W odpowiedzi będą pisać bezsensowne wpisy lub zwalać wszystko na innych, ale i tak będą często dalej trwać w swoim świecie, bo nie mają odwagi nic zmienić i poszukać szczęścia gdzie indziej. Ja zostaję, bo mi starcza. Jak nie będzie starczać, to poszukam czegoś innego. U mnie przynajmniej są fajni ludzie (bez kilku wyjątków) i sensowny dyrektor, choć mocno wymagający. Nie na mobbingu i ludzi się szanuje. Ważne, aby teraz powalczyć o realizację planu, aby dostać premię (sensowniejsze niż o konkurencji) i aby utrzymać sklep. Pozdro dla wszystkich pozytywnych - z Wami jest łatwiej i przyjemnie. Marudy - wypad gdzie indziej i komu innemu psuć humor swoim marudzeniem. :)

@sam
@Sam

Wpisem zapracowałeś na premię. Sowitą na miarę Mediamarkt. Bez konieczności zrobienia 90 procent planu

@Olaf

System premiowy i Pzs, ciągle się zmienia, nawet w trakcie miesiąca. Bez zapowiedzi.O czym ty mówisz?

@zdziwiony300

Nagroda frekwencyjna - info o zasadach było przed obowiązywaniem. Pzs od grudnia - zasady przekazane razem z listą. System premiowy - jest znany od końca grudnia, obowiązuje od stycznia. Jakie zmiany w trakcie?

@Olaf

No to,po co taka niby premia ?Wiadomo, że brzydka pogoda,wypadki losowe.Premia powinna być indywidualna, nie zbiorowa,bo to nie ma sensu.A PZS to nie pieniądze m.markt.Tyle w temacie.

Dokładnie. Za pzs płacą dostawcy

Taaa płacą…

@Olaf

Płacą. W odróżnieniu od media markt, które ma problemy z regulowaniem zobowiązań płatniczych wobec dostawców

@Jurek

Po co kłamiesz? Pod kątem rozliczeń, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych nigdy media markt nie zalegało i nie zalega. Wprowadzasz celowo w błąd, jak (usunięte przez administratora)

@Jurek

Taaa, ciekawe. Na wyjściu nie ma żadnych problemów ani opóźnień które by wynikały z problemów. Zdarzają się błędy ludzkie. Co do otrzymywania ich od dostawców to bardzo różnie z tym bywa.

Hahaha! Błędy ludzkie! Hahaha

Shiba

Mi tam się dobrze pracuje. Idealnie nie jest, ale nie narzekam. Mnie taka dynamika pracy jak tutaj odpowiada.

@Shiba

Możecie mnie zjechać, shejtować, co chcecie, ale ja zdania nie zmienię, tylko dlatego, że ktoś odczuwa to inaczej

@Shiba

zhejtować* chyba tak to się pisze

Ekler
@Shiba

Każda praca wymaga jakiegoś wysiłku, mi się tutaj również ok pracuje

Ekler
@Shiba

Trzeba wiedzieć jakie są wymagania, żeby potem nie narzekać i ja mam spokój bo wszystkiego się spodziewałem

zoro
@Shiba

moim zdaniem każdy może mieć swoją opinię i ją wyrażać, dobrą czy złą nieważne, byle kulturalnie, a tutaj od razu widzę, że minusy lecą pod komentarzami, tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie...

kandydat
@Shiba

o jakiej dynamice pracy tutaj mowa? w sensie ogólnie chodzi o pracę w sklepie czy coś szczególnego tutaj masz na myśli?

karolina
@Shiba

a w czym pracujesz? bo chciałam sobie na część etatu przyjść i się zastanawiam czy zgodzą sie na prace w niepełnym wymiarze godzin

karolina
@Shiba

może się orientujesz jaką w takim przypadku umowę by woleli?

@kandydat

no tak, o to mi właśnie chodziło, o to że praca w sklepie jest specyficzna i ma swoją dynamikę i tu jest tak samo i trzeba się liczyć z tym jak się ktoś zatrudnia

@karolina

no jako sprzedawca w sklepie pracuję, można się zatrudniać na niepełny etat, nie ma z tym problemu

@karolina

tego nie wiem, musisz sama podpytać. ja mam uop, ale jak chcesz coś innego to myślę że to jest kwestia do dogadania

@Shiba

Umowa o prace na niepełny wymiar - sam mam taką. O innych formach nie było rozmowy. Grafik do dogadania w obrębie działu - na rozmowie warto zaznaczyć możliwości i preferencje

@Olaf

o to akurat spoko z umową i z tym, że dostosować można ten grafik, bo mi wypadają zjazdy na studiach, także mam nadzieję, że da się to jakoś dopasować pod moje możliwości

@Olaf

a ogólnie jaka atmosfera? można się dogadać z ludźmi?

@Tomson

Tu gdzie pracuje jest Ok, ale różnie to bywa - zależy od osób z którymi pracujesz. U nas nie ma wyścigu szczurów, chociaż są Ci co ciągną wynik. Większość wychodzi na swoje z celami prawie regularnie i sklep do tej pory tez swoje robi. Zobaczymy co będzie dalej

dzięki wielkie za opinie

@Olaf

a macie jakieś dodatki albo benefity godne uwagi?

@truteń

Medicover, karta multisport, bony świąteczne i coś pewnie jeszcze.

sanda
@Olaf

poczytaj na forum albo w ich ogłoszeniach o prace

@Olaf

to spoko, a jeszcze powiedz mi w jakich godzinach pracujecie? ogólnie jeśli chodzi o soboty to ile w miesiącu wypada?

@truteń

Zależy ile jest w miesiącu. Przy 4 to 2 lub 3, przy 5 jesteśmy w 3. Zależy jakie akcje, jak urlopy itd. Zawsze do dogadania

@Olaf

a powiesz mi jeszcze tylko czy jakieś umowy preferują czy to do uzgodnienia?

jotex
@truteń

na rozmowie zaproponowali mi uop, ale chciałem zlecenie i jeszcze sie mają odezwać w tej sprawie

Roll
@jotex

W MM nie ma umów innych, niż o pracę.

wilkołak
@Roll

to się dobrze składa, bo takiej mi trzeba

wilkołak
@Roll

a ogólnie to zdarzają się tu nadgodziny czy nie bardzo?

Roll
@wilkołak

Zdarzają, ale obecnie są zamrożone chyba we wszystkich marketach. Najwięcej dowiesz się na rozmowie o pracę.

okk
@Roll

dzięki za informacje, a za te nadgodziny to była kasa czy dzień do odbioru? tak na przyszłość pytam

Nikt
@okk

To zależy od marketu, w jednych wypłacają w drugich masz do odbioru godziny.

okk
@Nikt

czyli nie ma reguły, mnie by interesowało akurat to pierwsze rozwiązanie, ale no zapytam o to jak mnie na rozmowę poproszą

sportow
@Olaf

a multisport w całości dofinansowany?

em
@sportow

no właśnie jak to jest? firma dopłaca część czy całość? zazwyczaj jednak jakiś procent z tego co kojarzę, a jak tu jest ?

Alojzy
@em

Część.

@Alojzy

jak dużą? 50%? a w sumie można wciąż ekwiwalent jak ktoś tej karty nie chce? sprawdzaliście?

@Helena

Rany!!!! O jakim ekwiwalencie piszesz?? Co to za pomysł ???? Benefity to są dobrowolne świadczenia dla pracownika. Pracodawca nie ma obowiązku ich wprowadzania. Spieszę z wyjaśnieniem ???? Za kartę Multisport pracownik płaci za swoją osobę 27zł. Jeśli chce dołączyć swoją os.towarzyszącą to jest to dodatkowy koszt 132.58zł Jeśli nie chce korzystać z tej karty może alternatywnie przystąpić do karty żywieniowej i tutaj nie ma potrąceń. Karta jest doładowywana 45zł na miesiąc. Jeśli nie chce ani tej ani tej to trudno...jego/jej wybór ????. Mam nadzieję, że temat wyjaśniłam ????

re
@Xxx

tak, bardzo dokładnie to wyjaśniłaś, dzięki ci wielkie, bo takie konkrety się przydadzą, o ile mnie tu zatrudnią ;)

Ava
@Xxx

W sumie fajnie, że jest ta alternatywa z kartą żywieniową. A z ekwiwalentem się nigdzie nie spotkałam, w sumie to mi się w głowie nie mieści, że ktoś miałby tak robić w. przypadku benefitu

@Ava

dobre rozwiązanie! nie każdy lubi sport, a tak można sobie tę kartę wybrać i spoko

gites
@Xxx

a powiesz jeszcze od kiedy przysługują te benefity? od razu po zatrudnieniu czy po okresie próbnym? jak to jest? pozdrawiam

@gites

Kiedyś było po 4 miesiącach. Na chwilę obecną deklarację można złożyć przy podpisywaniu umowy. Z tym, że jeśli umowa jest podpisana do 20-go danego miesiąca to przystąpić można od miesiąca następnego (np. umowa: 1-20/01 przystąpienie od 01/02/2023). Jeśli po 20-stym to przystąpić można dopiero od marca. Jest to spowodowane naliczaniem listy płac oraz terminami narzuconymi przez firmy zarządzające benefitami.

Hej
@Olaf

A bony tylko na boże narodzenie czy wielkanoc też?

Jeh
@Hej

Boze Narodzenie i 30 lutego co roku. Są też bony za sprzedaż stacjonarną w niedziele niehandlowe.

Ech
@Jeh

Nie (usunięte przez administratora), bo kiedyś były. Jeśli chodzi o benefity to jest równia pochyła.

Pracownik Kraków
@Jeh

Sa tylko na święta w grudniu, a reszty nie ma. Nie wprowadzaj w błąd

Jeh
@Pracownik Kraków

Oczywiście, że są. Jak u nas każdy dostaje w dniu 30 luty i za sprzedaż stacjonarną w niedziele niehandlowe, to wszędzie tak jest. Było to zawsze komunikowane i potwierdzane podczas wizytacji w sklepie rządu, co roku 1 stycznia.

dragon
@Jeh

no to w końcu są czy nie? bo tak mieszacie, że nie idzie się połapać..

Aaa
@dragon

Są tylko na święta w grudniu. Na Wielkanoc nie ma, kiedyś było, po woli wszystko zabierają.

Pół na pół

Czy w waszych halach też są (usunięte przez administratora) ? Czyli nie noszą słuchawki, sprzedają tylko łakome kąski ? Czy taka (usunięte przez administratora) tylko u mnie ? Reszta musi zap. być pod radiem .

Jaki
@Pół na pół

U nas nikt nic nie musi. Jak nie mamy ochoty sprzedawać, to nie sprzedajemy. Jak nie chcemy nosić słuchawek, to nie nosimy. Jak nie chcemy obsługiwać, to nie obsługujemy. Jak nie chcemy chodzić do pracy, to nie chodzimy. Jak nie chcemy otwierać rolety rano dla Klienta, to nie otwieramy. A u Ciebie tak nie jest?

Antyjaki
@Jaki

Pyerdolysz jak potłuczony. Ale doceniam cynizm. A układy są w każdej hali. Donosiciele i lizusi także. Awansowani na piękne oczy i nie tylko. Zycie

Jaki
@Antyjaki

I śmiejemy się z takich jak Ty, bez układów i pięknych oczów. A wystarczyło sobie sztuczne rzęsy dorobić.

Barol
@Pół na pół

Zakład , że najlepszy "doradca" ze smartfonów jutro nie będzie miał słuchawki. Sklep w SCC. Kato. Don Pedro jeden.

Polecam

Hej, jak tam pracuje się na minimalnej krajowej z jeszcze bardziej obciętymi premiami? Ja właśnie złożyłem wypowiedzenie.

Aneta

Nie polecam sklepu media markt lekceważą klienta zero zainteresowania. Suszarka przyszła 05.12.2022 od razu została zgłoszona reklamacja zgodnie z instrukcją Pana z obsługi klienta i cisza mąż dzwonił codziennie każdy mówił co innego... Reklamacja przyjęta dopiero 21.12.2022 i prośba o cierpliwość bo okres przedświąteczny!? Za każdym razem zapewnia że będą wysyłane maile z postępowaniem nic nie wysyłają dzisiaj 03.02.2023 sprawa nadal nie rozwiązana suszarka stoi nieużywana... Totalny brak informacji i zainteresowania klientem ze strony sklepu. Nie polecam!

Dick

Za kilka dni mam rozmowę kwalifikacyjną. Jak wygląda kwestia podstawy na specjalistę ds sprzedaży?

@Dick

Za kilka dni się dowiesz :-) I to z pewnego źródła ;-)

@Xxx

No właśnie nie wiem czy jest sens brać urlop w obecnej pracy na rozmowę, dlatego szukam info

Chaney
@Dick

Brak mi słów. Typ pyta na forum, a przy braku odpowiedzi pisze, że nie wie czy jest sens brać urlop w obecnej pracy na rozmowę kwalifikacyjną do nowej. To po co w ogóle starać się o nową posadę?

@Chaney

żeby może teren obadać? podstawa na tym stanowisku to wszędzie ta sama czy właśnie różnie dają w zależności od predyspozycji? widełki ktoś po prostu poda?

@Chaney

Ponieważ zawsze mogą być gdzieś lepsze warunki. Pracuję w branży, która mnie mało interesuje, ale podstawa jest spoko i zawsze robimy cel poza lutym i sierpniem. Jeśli mam mieć gorsze warunki to wolę sprzedawać w obecnym miejscu dalej. Proszę o odpowiedzi do dzisiaj do 22 :)

Df
@Dick

Bardzo dobrze ze pytasz tutaj, trzeba skalkulowac czy Ci sie oplaca zmiana pracy. Podstawa to 3600 brutto. W wawie i innych duzych miastach moze byc troszkę wyższa. Twoja premia nie zalezy tylko od tego jak ty sprzedajesz ale od tego jakie wyniki robi caly sklep. Mozesz się narobić i g... zarobic albo niewiele więcej. Zeby brac wysokie kilkaset zl premii musisz trafic na fajny dzial w sklepie który ma dobrą lokalizację. Plus jest taki ze w mm nie ma mobbingu i az takiego wyscigu szczurów jak w mexie. To tez jest ważne. Powodzenia.

Pytanie do B2B

Czy dostajecie u sobie premię uznaniową jak zrobicie jakiś dobry wynik?

@Pytanie do B2B

U mnie zawsze jak przekroczę 120 procent. Nie wyobrażam sobie inaczej:)

B2bowiec
@Kasia

To dziwne, bo premie uznaniowe miały być za postawy i robienie czegoś poza swoim podstawowym zakresem obowiązków. Za wynik się dostaje premię wynikająca z tego wyniku.

@B2bowiec

Dlaczego dziwne?, jak robię 170 procent, ciągnę market żeby ludzie dostali premie to nie zasługuje na „uznaniową”? Mogę jak piszesz robić swoje Max 120 % dobić market na 85 wtedy tylko ja będę miała premie. (Niektórzy tak robią, spytaj ilevisib w tych sklepach widzi premie)

re
@Kasia

a z ciekawości długo tu już pracujesz, że tak to ogarniasz? sporo masz doświadczenia w handlu?

gites
@re

pewnie tak, czasem ktoś ma po prostu smykałkę do sprzedaży i kontaktów z klientami

Louis

U mnie w sklepie jest wielki, ogrzewany, w połowie pusty magazyn. Klienci jak przychodzą kupić np. duże AGD, to chcą zabrać towar od ręki (wydaje mi się, że do niedawna byliśmy wyjątkowi w tym względzie). Towaru nie ma, albo jest go bardzo mało. Nawet jak chcę zrobić zamówienie dla klienta do domu, to magazyn centralny świeci pustkami. Dostaw gabarytów do sklepu pod klienta jak na lekarstwo. Listopad i grudzień pod tym względem zawalone.

@Louis

U mnie w magazynie to samo - świeci pustkami. W zeszłym roku mieliśmy na stanie coś ok. 200 piekarników, pralki i zmywarki stały spiętrowane po trzy nie wspominając już o lodówkach. Małe agd wylewało się z magazynu i było poutykane po wszystkich regałach. W tym roku tragedia jeżeli chodzi o ilość sprzętu .

X
@pracownik

Masz coś takiego jak magazyn centralny. Z niego korzystaj. Przechowywanie sprzętu w sklepie jest nieopłacalne. Poza tym warto się orientować w rynku i doczytać, że są problemy z dostępnością dużych sprzętów. Najłatwiej narzekać. A wystarczy minimum wysiłku, zrozumienie sytuacji i podjęcie działań, aby nie było problemów. Również jako sprzedawca.

Pytanie do "X".
@X

Dlaczego przechowywanie towaru w sklepie/na magazynie lokalnym jest nieopłacalne? Market co miesiąc płaci za wynajętą powierzchnię w € za każdy m². Czy magazyn jest pusty, czy też wypchany pod tryskacze czynsz w € jest taki sam . Nie wiem jak w innych marketach, w przypadku mojego umowa o dzierżawę jest dziesięcioletnia.

@Pytanie do "X".

Ponieważ towar też trzeba opłacić. A dostęp wszystkich sklepów do jednego towaru sprawia że szybciej się nim obraca. Ot filozofia.

@Adolf

brzmi dość sensownie, a właśnie pytanie macie tu jakieś inwentaryzacje na koniec roku? chodzi mi o sklepy?

Nopowiec
@Pytanie do "X".

W centrali zmienili się ludzie od zakupów i towarowania na markety. Czasy full stoków dla każdego marketu z osobna odchodzą w niebyt. Dzisiaj taniej jest towarować konkretne markety które mają duży obrót i duże rotacje towaru. resztę da się załatwić. Zresztą ten pomysł jest już wdrażany w innych krajach gdzie MM funkcjonuje. Zresztą najlepiej by było by towar do klienta jechał bezpośrednio z MC bo sklep nie traci kasy na podwójnej spedycji (Czyli coś co nasza konkurencja robi od lat gdzie sklep działa jak showroom gdzie nie kupisz od ręki sporej ilości towaru zwłaszcza tego bardziej wartościowego.

Premiowicz

Jak tam u was były podwyżki? Nowy Stuartem premiowy od 90%? Nam dyro mówił ze zmieni się na gorszy

Cris

Pracuje od niedawna… widac balagan, market w Krakowie Jeden na drugiego donosi, ale robie swoje Dostalem 4700 brutto podstawy… szalu nie ma ale wiem ze starzy ktorzy tam robia po 15 lat tyle nie maja… Trzeba wciskac ubezpieczenia.. ale to jak wszedzie Praca typowa ciecióweczka na sklepie… zle nie jest ale nie jest to super robota

Kazek

Chyba nie sciemna , u mnie w oddziale tez przyszedl nowy : 4500 brutto teraz daja dla doradcy, zawsze nowy ma duzo wiecej od takiego co pracuje nawet 20 lat… Niestety tak jest i nic nie zrobisz, ale na obecne czasy to tez slabe pieniadze :/

Kaska
@Cris

Nie sciemna… tez jestem nowa 4500 brutto Wroclaw… plus premie, kazdy mysli ze to nie wiadomo jaka kasa a to tylko 3200 netto na reke, na obecne czasy to jest(usunięte przez administratora) Praca monotonna , byle przyjsc i wyjsc i nie pamietac ze sie tam bylo… ale jesc cos trzeba i rachunki oplacic

Niestety.
@Kaska

Uuuu, 4500 brutto toż to eldorado. U mnie 3800 mają eksperci. Pewnie dyro nieźle ściemnia, że więcej nie może dać. Norma dla doradcy to najniższa krajowa, kilka osób +100 lub +200.

@Niestety.

Gdybyś myślał, to byś nie łykał takich bzdur. We wszystko wierzysz co jest na takich portalach? Pewnie pisowską propagandę tvpis też łykasz

Michal
@Cris

Niestety prawda to co pisza… takie sa podstawy dla nowych 4500brutto ale to jest raptem 3 na reke z kawalkiem to jest tak duzo wedlug was? To sa grosze przecierz na obecne czasy… premia tez nie zawsze jest wiec z podstawy sie żyje… Jak ktos siedzi za grosze 10 lat to powodzenia.. teraz jak 4 na reke sie nie zarobi, to jak życ powiedzcie mi?? Kredyt hipoteczny plus drogie żarcie… pzdr dla kumatych

@Michal

Nie ma podstaw dla specjalistów 4500. To sprawdzone info. Wszelkie inne wpisy to próby mącenia. Druga sprawa to wolność - nikt, w żadnej pracy nikogo na siłę nie trzyma. Jeśli ktoś uważa że się utrzyma ze stałej stawki około 3600 brutto (taka jest średnia dla specjalisty), to siedzi w danej firmie. Są sklepy, które regularnie też wypracowują premie, wtedy może sobie dana osoba zaplanować coś więcej. A jak ktoś uważa, że nie wyżyje za te pieniądze (ma do tego prawo i może tak być), to dzięki wolności może iść pracować gdzie indziej. Po co nakręcać wszystkich negatywnie? Albo siedzisz w danym miejscu i dajesz z siebie wszystko aby się rozwijać albo szukaj tego rozwoju gdzie indziej. Narzekają tylko malkontenci i wynajęte t rolle internetowe. Chcesz zarabiać dużo to albo na to zapracuj i awansuj (w jakiejkolwiek firmie) albo naucz się czegoś, co jest wysoko wyceniane na rynku pracy. Proste.

ROX

Tylko potwierdzasz jak mało inteligentny jesteś. Tak to jest w necie. Przeczytasz bez zrozumienia i piszesz bzdurki. Rozpiszę Ci, może Twój mózg lepiej przetworzy. Słowo wolność było użyte w tym kontekście, że nikt nie jest zmuszany do pracy za 3500-3600 brutto. Takie są podstawy głównie (u mnie na szczęście też premie dochodzą). Wolność, bo może każdy się albo zgodzić za daną stawkę pracować albo szukać pracy gdzie indziej. Nikt nikogo na siłę w żadnej pracy nie trzyma. Każdy ma prawo iść tam, gdzie mu lepiej. Ty też, więc się tak nie podniecaj. :) Poza tym "każdy (usunięte przez administratora) jak piszesz, nie popracuje długo w media. W tych marketach, gdzie udaje się wyrabiać premie, to ci (usunięte przez administratora) nie daliby rady. U mnie mam mądre koleżanki i kolegów, dlatego nie obrażaj ludzi. Są tacy, co dają radę w sprzedaży w tej branży i są zadowoleni. A kasa wiadomo, że zawsze każdy by chciał więcej. A podstawy dla pracowników w tych innych korpo nie są takie jak piszesz na start. Poza tym każdy może sobie wybrać, jakie warunki pracy, również pozapłacowe, woli.

Anka
@ROX

Nie zgodze sie, rotacja jest co miesiac Nikt juz za grosze 3500 brutto nie pracuje, ludzie sie przebranzawiaja, typ pisze o jakiejs wolnosci… to nonsens… Premie na markecie w Media to jakies grosze z tego nie da sie wyzyc Kazdy ucieka i szuka (usunięte przez administratora)

@Anka

Z czym konkretnie się nie zgodzisz? Pracują ludzie za 3400-3600, plus premie jak zespół ogarnięty. Premie ja i moi koledzy wyciągamy często atrakcyjne. Co ma nonsens do wolności? Nie rozumiesz tego słowa? Oznacza że jesteś wolna i sama możesz decydować gdzie pracujesz. To gdzie tu nonsens ? A na twoje wyzwiska nje będę reagował bo po wpisie widzę, że z twoją inteligencją jest problem.

Ty
@ROX

Na (usunięte przez administratora)nie reagujesz, a jednocześnie wyzywasz. Według tego co sam napisałeś, to z twoją inteligencją jest problem.

@Ty

Sformułowanie "mało inteligentny" nie jest wyzwiskiem, tylko subiektywnym stwierdzeniem postrzegania kogoś w jego lotności. :) Określ co w moich wpisach wskazuje wg Ciebie na małą inteligencję. Konkretnie napisz, co na podstawie moich wpisów takiego wywnioskowałeś? :)

Ty
@ROX

Sformułowanie "mało inteligentny" jest subiektywnym stwierdzeniem postrzegania kogoś w jego lotności. :)

ROX

Nie masz nic ciekawego do napisania, to piszesz takie bz dury. :) Aż taki problem z rozumowaniem, co ktoś pisze? Jeśli dalej pracujesz w tej formie, to mam nadzieję, że niezbyt długo, bo współczuję tym, którzy muszą z Tobą obcować na codzień. Obniżasz poziom. Napisz skąd masz takie rewelacje. :) Poza tym pytanie, czy Ty też pracujesz w mm ? I ostatnie pytanie, dlaczego obrażasz tak duża grupę ludzi, którzy pracują w mm ? Jeśli w twoim otoczeniu nie spotkałeś ludzi z ambicjami, to współczuję. U nas tacy to zdecydowana większość. Może dlatego wyrabiamy plany.. :D

Seba

Bardzo słaby wpis godny tego portalu.

Tutek jaka prowokacja??? Zobacz do mediaexpertu na galicyjskiej w Krakowie cała ekipa łącznie z promotorami poszła tam z media marktu z M1. Ludzie po 15-20 lat doświadczenia. W nowo otwartym sklepie jest 12 osób które robiły wyniki po 120 procent ale dostawały podstawę bo market nie zrobił planu obrotowego.Teraz nowy sklep będzie zarabiał na wyszkolonym pracowniku ale pracownicy też zgodnie z ich oczekiwaniem. To są fakty i można do tych ludzi podejść i zapytać co się stało? Proszę nie poniżaj ludzi którzy piszą tu jak jest naprawdę.

Nikoś

Zgadzam się

z

Nikt

M1 to kiedyś był jeden z lepszych marketów pod względem premii, nie którzy pracowali tam od otwarcia, teraz najlepsi sprzedawcy się zwolnilo ponieważ ciężko było dopiąć obrót żeby dostać premie, wgl im się nie dziwie, ze poszli do konkurencji. Czasy mamy takie, ze przy inflacji podstawa nie wystarcza do normalnego życia. Ja dalej pracuje w jednym z Krakowskich marketów, nie mogę narzekać, obrót zawsze robimy. Jedyna przewaga mexa w porównaniu do mm jest to, ze ile wyrobisz na swoje konto tyle zarobisz, a u nas wiadomo jak to wyglada. Pozdrawiam ;)

Z ciekawości

Który market?? Bronowice?

@Niestety.

Szok! Ja mam 3600 podstawy brutto w dużym wojewódzkim sklepie

Skichał
@Michał

Bo to jest standardowa podstawa w większości marketów. Jak ktoś chce więcej to prosta sprawa: zdobycie z innymi pracownikami premii (jednym marketom sie udaje to łatwiej a innym trudniej), albo awans na wyższe stanowisko (wtedy trzeba się wykazać i szerzej patrzeć na pracę niż na czubek własnego nosa), albo praca poza branżą (jeśli ma się kwalifikacje i możliwość znalezienia takiej za wyższą podstawę). Żadna z powyższych opcji nie jest niemożliwa i zależy od każdego indywidualnie.

@Skichał

Jest jeszcze czwarta opcja.. można chodzic i narzekać na wszystko, rowniez na tym portalu, bo tak jest najłatwiej i może inni wiecznie narzekający dadzą lajka. ;)

@Pol

Można też wiernie powtarzać propagandę centrali, żeby plebs nie odważył się myśleć

@Exit poll

A co masz dokładnie na myśli? :) Bo poza bezsensownością Twojego wpisu nie idzie zrozumieć przekazu.

@Pol

Przekaz jest oczywisty, jeśli go nie rozumiesz, to znaczy że prawidłowo zdiagnozowalem twój przypadek. Pisz dalej...

@Exit poll

No nie jest, bo nie odniosłeś się do żadnego wpisu. Jedyne co zrobiłeś, to niekonstruktywne narzekanie na centralę (choć nie było we wpisach nic o niej), bo prawdopodobnie nie potrafisz mieć wpływu na swoje życie i jesteś sfrustrowany swoją bezsilnością.

@Pol

W takim razie zapytaj kogoś z centrali, może ci wytłumaczy, a przynajmniej dostaniesz instrukcje.

Qba

Witajcie Czy dostaliście już karty świąteczne? U Nas w Piasecznie jeszcze nie mamy. A święta tuż tuż Pozdrawiam Was serdecznie Sprzedaje gwarancje jak mało kto ????

Allenstein
@Qba

Masz na myśli karty Edenred? My dostaliśmy 1 grudnia.

Alojzy
@Qba

U nas też już dawno temu.

@Allenstein

a co to za karta? każdy dostaje?

Kiemon
@lorka

Właśnie też miałem pytać, bo pierwsze słyszę

Zzz

Słabe kierownictwo, targety nie do osiągnięcia itd itd. Czy nadal są przeszukiwane torby i plecaki pracowników, podczas kończenia zmiany? To chyba mało zgodne z prawem

@Zzz

Ty jesteś niezgodny z prawem.

@Zzz

Przy zatrudnieniu podpisujesz "OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PODDAWANIE SIĘ KONTROLI PRZEZ PRACOWNIKA". Zapoznajesz się również ze stosownymi Regulaminami Sklepu. Jeśli nie zgadzasz się na takie procedury, po prostu nie podpisujesz umowy i szukasz "szczęścia" u innego pracodawcy...proste. Jednak skoro takie oświadczenie podpisujesz tzn. że nie masz nic przeciwko. O jakim łamaniu prawa zatem piszesz?? Kłania się po prostu czytanie ze zrozumieniem przy podpisywaniu umowy. ;)

Kiemon
@Xxx

Standard, jeden z drugim podpisują w ciemno, a potem szok i niedowierzanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 824.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 713, z czego 46 to opinie pozytywne, 437 to opinie negatywne, a 230 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Markt Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Media Markt Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Markt Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 637 ocen.

Media Markt Polska Sp. z o.o.