Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

WSH

Witam Czytając opinie trochę się uśmiałem. Bo chyba pracowałem w innej firmie Solid, na obiekcie Avenida. Ogólnie nie narzekam, praca jak praca - raz lżej raz ciężej no ale za leżenie płacić nie chcą. Wypłaty na czas, gdy coś się nie zgadzało koordynatorka od razu wyjaśniała sprawę i pieniądze na drugi dzień były na koncie. Premie też się zdarzały. Koordynatorka stanowcza, trzymająca obiekt w twardą ręką ale zawsze za pracownikiem. Rotacja jak na każdym innym obiekcie. Ogólnie miło wspominam i szkoda było odchodzić ale musiałem się wyprowadzić.

Ss pcc
@WSH

Avenida hmm pracowałem tam i powiem tak jedyny koordynator który dawał radę i był Oki to pan M. Reszta szkoda gadać. No ale on też miał dosyć i się zwolnił.

kozek

Pracuje w Solidzie na Biedronkach jako student. Zaczynałem z pensją 11,13 netto, po 3 miesiacach mam 12 netto. Relacje z kierownikiem mam dobre. Ja nie rozumiem jednej rzeczy, tutaj tyle osób narzeka na jakieś poniżanie i znęcanie się, to czemu nie odejdziecie? W Poznaniu jest tyle ofert pracy, że korzystajacc z olx to w jeden dzien mozna sobie coś znaleźć za podobna stawkę. Szczególnie ze pracując na umowe-zlecenie nie jestescie do niczego zobowiązani i z dnia na dzien mozecie sie praktycznie zwolnić i przestać przychodzić.

carek
@kozek

Pensja ...tylko pozazdrościć .

@carek

Ooo jak diabli

typ

12 na łapę na zleceniu i myśli, że złapał Pana Boga za nogi.... Hehe hehe. Ja w Poznaniu na umowie o pracę mam 21 netto. Studenci mają 3300 za 168h. Ale jak chcesz to rób są za te srobki mi chwale tej firmy

qwasek
@kozek

Te, student a ile płacą ci za pracę w święta i za nadgodziny? Ustawowe 100 i 50 procenta czy jednak nie? Młody to i głupi.

Tor
@qwasek

Hahaha. Dobre. I trafne. Niejedno swieto spędziłem na grupach w aucie sam jak palec jeżdżąc po chatach w nocy i w dzień jak (usunięte przez administratora) A stawka najniższa krajowa...

śledzik

Była debata w centrali czy dać po czekoladzie na święta. Doszli do wniosku że to jednak za drogo i trzeba ciąć koszty.

Szkoda gadać pracowałem tam ponad rok i się zwolniłem

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Wygrał w tej firmie ktoś sprawę o mobbing, zniewazenie publiczne lub znieslawienie? Ewentualnie molestowanie seksualne przez przełożonego?

Nie polecam

Nie polecam pracodawcy, dają śmieciowe umowy, obiecują umowę o pracę po 3 miesiącach i na obietnicach się kończy. Trzeba czekać nawet miesiąc i dopraszać się o egzemplarz umowy. Każą odrabiać nawet wizytę o lekarza specjalisty. Moje sugestie dla Solid Security: Sugestia, żeby zaczęli szanować pracowników

obserwator
@Nie polecam

Co do umów zlecenie tzw śmieciowe, przy tej formie zatrudnienia pracownik podejmuje pracę bez podpisanej umowy, tzw wiara w to co powiedział przedmówca pracodawca. Przy umowie o pracę: pracownik zanim podejmie pracę dostaje do reki dokument tzw umowę o pracę na tym dokumencie są zamieszczone inf: wysokość stawki za godzinę pracy, warunki. Potrafią podpisać umowę o pracę na miejscu. Wymusić aby na miejscu podpisali umowę zlecenie, niech to robi pracownik w kadrach, albo niech wyznaczą osobę w zastępstwie tzw wz. Sytuacja jest bardzo dziwna pracownik nie dostaje żadnej umowy do reki ( umowa zlecenie) słyszy tylko zapewnienie: ile wyniesie wynagrodzenie. Pracuje na słowo, w ZUS nie jest zarejestrowany w zasadzie nigdzie praca na tzw potocznie : gębę. Dodam dokumenty wypełnione w kadrach gdzieś wysyłają trzeba czekać, a pracownik pracuje na słowo, na czarno? Nie posiada żadnego dokumentu o zatrudnieniu, nie jest zarejestrowany w ZUS przez dłuższy okres czasu. Mamy do czynienia ze zjawiskiem pracy na czarno. Czy jest rozsądne podejmowanie pracy na obiekcie, na czarno? A jak coś się stanie np wypadek na jakiej podstawie dostanie się odszkodowanie np pracownik przychodzi do pracy, pracuje, nie posiada umowy na zlecenie (podpisanej) nie posiada na piśmie warunków pracy, umowa na zlecenie nie jest podpisana, w fazie przygotowania, w zasadzie niema nic, a co się stanie jak przez roztargnienie w kadrach dokumenty ( druki wypełnione) zgubią. Absurd.

A co z tym burdelem na stacji?

A co z tym (usunięte przez administratora)na stacji paliw?? Wymagania wielkie dla GI, niebezpieczeństwo chodzenia z bronią a jest zakaz palenia papierosów... i(usunięte przez administratora)

@A co z tym burdelem na stacji?

To jak?? Zrobią coś z tym (usunięte przez administratora)?

Aneta

Powiedzcie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Poznaniu na obornickiej? Jaki jest pan Robert G.? Można z nim się dogadać jak z człowiekiem?

Tuc
@Aneta

Jaka rozmowa człowieku. Przyjdziesz i masz robote. Tu nawet kulawych przyjmują. Tylko pamiętaj, że za duzo rzeczy masz kary.

@Tuc

Dzięki za informacje, potwierdzam przychodzisz ustalasz szczegóły i papierologia

@Tuc

Jakie kary masz na myśli?, oraz za co podaj przykłady.

Tog
@Aneta

Za brak służbowych butów, za brak krawatu, za rozmowę przez telefon. Mnie i moją koleżankę wywalili z roboty po tym jak przyjechaliśmy na obiekt bo były cwiczenia straży pożarnej i musieliśmy stać przed drzwiami do obiektu w styczniu w samej bluzie. Zabroniono nam iść po kurtki do auta. Zabroniono również wchodzić do obiektu. Przez 3 godziny marzliśmy na dworze przy -7 stopniach. Gdy po godzinie koleżanka chciala iść po kurtke to szef ochrony jej zakazał. Tego samego dnia przyszla na nas skarga z tej firmy że chodziliśmy zamiast stać w miejscu. Tymczasem wszyscy ochroniarze tam pracujący siedzieli w kanciapach w ciepełku i się z nas smiali.

@Tog

Dziękuję za odpowiedź, lecz kary na pewno mi nie grożą tam gdzie dali mi przydział mam jak u pana boga za piecem. Mnie telefon w trakcie pracy do szczęścia nie potrzebny, w trakcie przerwy zajrzę jeśli będę pamiętała że mam go zabrać z torebki.

Klient
@Tog

Czytam i nie wierzę mam znajomych są szefami Firm ja też, przeglądam tą stronę pijąc kawę, śmieje się, korzystam z usług SOLID mam na obiekcie ochronę z SOLID, zadowolony. Ochraniają obiekt panowie, kwestia dogadania się. Z reakcji centrum ochrony zadowolony, były sytuacje okradliby mnie, zareagowali. Ważne że jest pracownik ochrony, podjedzie grupa na obiekt w razie reakcji systemu ochrony. Nie pozwolić pracownikowi, aby mógł pójść po kurtkę, przy ćwiczeniach ppż. Jeśli grupa by podjechała, nie widzę problemu aby nie mogli wziąć kurtki ..(..) Paranoja. Wszędzie ludzie pracują i trzeba zrozumieć życie i potrzeby ludzi wynikające z sytuacji. Jakiś socjopata ( zakorzenione negatywne wzorce zachowań i je powiela).

@Aneta

Masz Pracę na wielu obiektach w Poznaniu, kwestia doboru miejsca pracy.

Tuwo
@Klient

Patrol podjezdża. Pojedyńczy. Bo ludzi nie ma podobno. Tak mi pracownik grupy powiedzial. Ja mam tzn już miałem, w umowie patrol dwuosobowy. Się nie dziwię. Też balbym się wejść na obiekt samemu w środku nocy z samą pałką przy ręce...

Sol
@Tog

Był taki co karał w Szczecinie potem okazało się ze okradał Solid i kary brał dla siebie wywalili go ale Solid jest spalony w Szczecinie raczej w całej Polsce dno dno uciekajcie do innych firm

Jam

Nie polecam podawać numeru telefonu na publicznym forum, ale jak moderacja zezwala to spoko ;)

prawnik
@Jam

Jaki problem Widzisz w podawaniu nr tel? Nr to tzw kontakt z osoba która posiada jego, z nr telefonu dokonasz oszustwa, wyłudzenia pieniędzy, niemożna skopiować karty sim na odległość. Można jedynie sprzedać nr firmom zajmującym się reklamom, po odebraniu tel od takiej firmy nie rozmawia się długo wyłącza i blokuje się nr telefonu dzwoniącego. Rozpowszechnianie bezprawne bez zgody właściciela nr telefonu np ogłoszenia ( cel narażenie na utratę wizerunku). Problem zgłasza się na policji, do prokuratury, nr identyfikacyjny komputera plus karty sim z której był udostępniony internet ..(..) ustalenie właściciela który dokonał szkody na wizerunku. Sprawa trafia do sadu, właściciel może zażądać rekompensatę pieniężną itd

Aneta

Chłopie super że jesteś chętny do pracy, ale przypuszcałeś że może odpisać Tobie ktoś z innej części kraju niż mieszkasz? Nie lepiej byś zgłosił się do najbliższego oddziału adekwatnego do Twojego zamieszkania tam prędzej dostaniesz fuchę. Może masz wtyki to ogarnij numer do kierownika, z nim bezpośrednio się skontaktuj i ustal szczegóły.

@Aneta

Ten gość wstawił w dobrym miejscu zapytanie o pracę, SOLID -Poznań, tylko osoby z Poznania mogą zareagować. Nie odpowie osoba z SOLID z Warszawy w miejscu: opinie o SOLID z Poznania jaki miałoby to sens.

Bez nadzieja praca dla emerytów bo im nie zależy czy ich zwolnią

Togi

Jak tam się pracuje w Solidzie za dyche na godzinę ?

yogi

Nawet mniej niż dychę, 13, 70 brutto to 9, 74 netto

Typ
@yogi

Słyszałem, że mają być podwyżki. 5gr do godziny więcej. Spotkanie odbyło sie w Warszawie, debatowali 4godziny. Sitek już szczęsliwy, że przyjdą barany do roboty.

Ile
@Togi

Mam pytanie jaką jest stawka netto na Grupach interwencyjnych w Poznaniu??????

Tic
@Ile

Od 10.26 do 10.60 na godzinę. Nigdy niewiesz. Raz ci wychodzi 10.33, na następnej wypłacie 10.28. Różnie. W zależnosci od tego jaki humor będzie miała księgowa. Śmiech na sali. Nie dziwię się, że nie mają ludzi.

matematyk
@Ile

Można to obliczyć na podstawie algorytmu: Ilość godzin przepracowanych + stawka brutto (13,70), kwota jaka pojawi się po pomnożeniu ilości godzin pracy z podstawą 13,70. Wstawia się do kalkulatora pensji brutto/netto. Wyliczy pensję netto dzielisz tą kwotę przez ilość godzin przepracowanych i masz stawkę za 1h pracy. Kalkulator pensji masz w internecie.

@matematyk

13,70 zł brutto np 168h pracy, 168h x 13.70zł brutto = 2301,6 zł brutto/ zlecenie: składka emerytalna, zdrowotne: 1 752,03zł netto/10,42 zł netto/h, umowa o pracę: 1 670,31zł netto/ 9,94 zł netto/h. https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulatory

Damian
@Togi

Togi moze Ty masz 10...Bo ja wiem ze maja wieksze stawki juz...

Tog
@Damian

Ile ? 11 netto ? Haha. Narażając swoje 4 litery, jeżdżąc w nocy sam na ten sam obiekt w środku lasu 8 razy ? Byłem. Pracowałem w tej firmie. Nigdy więcej. W Biedrze na kasie ludzie mają więcej. Ale jak chcecie jeeebać za 11zł gdzie w Poznaniu już płaca w byle magazynie po 14netto to Wasz wybór

Aneta

@hajs się zgadza Którym wpisem Twoim zdaniem kogoś obraziłam? A czy ty jesteś obecnie pracownikiem Solid Security? Możesz się podzielić jakimiś konkretami na temat warunków pracy w Solid Security?

Anty solid

Solid to najgorsza firma w polsce kasa sie nie zgadza brak ludzi nie dziwie sie robisz po 300h za 10h odradzam!!!!!!!!!!

Aneta

@Ktoś czy zapoznałeś się z regulaminem forum przed dodaniem wpisu? Jest tam informacja, że nie można nikogo obrażać. Takie wpisy mogą zostać usunięte.

hajs się zgadza
@Aneta

Aneta , to przestań obrażać i kłamać swoimi wpisami , sama nie wierzysz w to co piszesz - forewer bolid ...... hajs musi się zgadzać ........

Igor

Mając kwalifikacje do innej pracy można zarobić więcej.

Ktoś

"Aneta",a czy Ty nie jestes za ciekawska,czasami,wszustko bys chciala wiedziec,szpiegu jeden...

Biedroneczka

A ja już nie wiem gdzie pracuje czy w Solidzie czy w innych siostrzanych-pokrewnych firmach, co chwila nowa umowy . Nie wiem też z kim pracuje bo co chwile ktoś zmienia mi dyrektora. Stwierdzam ,że jest coraz gorzej

Poznaniak

Zaleta - duża firma, raczej nie plajtnie. Minusów cała masa: dziwne umowy zlecenie, których wydobycie dla siebie graniczy z niemożliwością, napisane tak, że zawsze można nie otrzymać pieniędzy. Jeśli ktoś ma umowę o pracę to tylko na najniższą krajową. Traktowanie pracownika mega słabe. Właściciel furiat - nie polecam go spotykać (w Poznaniu bywa w środy, czwartki). Trudno się czegokolwiek nauczyć. Proponuję trzymać się z daleka

Dawid

Jeśli ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to nie musi jej oczerniać!!!

Duronde
@Dawid

Utrzymać się w tej Firmie hahaha. Tutaj nawet jakbyś oddał kał na biurko prezesa to by ci nic nie zrobili bo nie mają nawet czym pierdnąć. Mają takie braki w ludziach, że zaraz sami ci pod krawatami na aobornickiej zaczną pilnować obiektów.

ela
@Duronde

bo wszyscy wiedzą jaki w tej firmie jest mobbing to odchodzą a nowi pracownicy nie chcą do tej firmy przychodzić. oszukują przy wynagrodzeniach

Xxxay

Jak wam źle w fimie Solid zapraszam do firmy MSU BYDGOSZCZ A ZWLASZCZA NA OBIEKT W POBIEDZISKACH. CZYLI. BAUMIT

kinhong

Pracuję w SOLID i nie mam problemu z otrzymaniem pensji, płacą zgodnie z wyznaczoną datą przekazania środków na konto, mam znajomych na wielu obiektach w Poznaniu, kilka osób z rodziny pracuje nie było problemu.

Pigula
@kinhong

Też pracuje w tej firmie i zero problemów, ludzie tylko umieją narzekac

Haha.
@kinhong

Czyli wszystko po znajomości... Haha.

Sjiko
@Haha.

Żeby się dostać do Solidu wystarczy łamana polszczyzna i 2 zęby na przodzie xD Biorą wszystkich jak leci. Byle była sztuka. Ludzie widzą po czasie co to za firma zwalniają się a potem przychodzą znowu inni i tak to się kręci. Nie dbają nic o pracowników

Haha
@Sjiko

Do biura tez?

Typ
@Haha

Musisz mieć skończona conajmniej podstawówkę xD. Ładnie komuś wyższemu rowa wyliżesz, potem tylko garniak, krawat, obowiązkowo jakiś neseser w dłoni i już rządzisz. Robiłem tam 2 lata na grupach. Za 10,26 jak kretyn. Teraz mam 19 na rękę, robota ciężka, ale po 8 godzinach wracam do chaty i nie jestem w tej chacie gościem. Chcecie, róbcie. Ja wybrałem inną drogę w innej branży nie mając doświadczenia i nie narzekam. 5 stów mniej ale za 168h...

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security