Opinie o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Galeria Piotr Rowiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Auto maniak

Poczytałem opinie i skorzystałem z serwisu olejowego. Nie widziałem nigdzie takiej jakości. Pełen profesjonalizm. Poziom Europa. Wymiana oleju za 1 zł. To jest promocja. Zarobili na oleju i niech maja. Jestem tak zadowolony że umówiłem sie na rozrząd. I na wiosnę na klime. Polecam każdemu.

Zadowolony bardzo

Korzystałem z wypożyczalni. Samochód nowy, czysty. Bogate wyposażenie. I do tego najtaniej. Za 5 dni nowiuteńkiego mini zapłaciłem 500 zł. Jeszcze raz dziękuje. Pozdrawiam załogę Do następnego razu

Janusz

Korzystałem z usług serwisu. Szybko i profesjonalnie. Dostałem kosztorys i nie było żadnych niespodzianek. Panowie pozdrawiam serdecznie. Będę już korzystał na stałe.

Zadowolony

Byłem dzisiaj w sprawie samochodu i kredytu. Pełny profesjonalizm. Polecam polecam polecam. Wszystko zgodne z opisem. Kredyt tanio, nawet bardzo i wszystko w jeden dzień, na miejscu. Maja we mnie stałego klienta

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca w Galerii Sztuki i punkcie z pamiątkami wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Klient

Ja również potwierdzam. Firma jakich mało w Polsce. Co tam w Polsce. W Europie ciężko spotkać tak profesjonalna firmę. Od wejścia czuć zamiłowanie do motoryzacji. Ład i porządek. Może za mało miejsca na zaparkowanie. Za to samochody pierwsza klasa. Byłem w trasie. Trafiłem do serwisu z awarią. Poradzili sobie. Przyjęli bez kolejki. Miałem czas żeby przyjemnie poczekać na wykonanie usługi. Polecam każdemu.

A.W

Musze przyznac ze dziwie sie ze takie sa tu opinie. Kupilem juz 3 samochody w Auto Galeri i bylem naprawde zadowolony. Korzystam rowniez z serwisu i podobnie pelen profesjonalizm. Mila konkretna obsluga dbajaca o klienta. Rewelacyjne miejsce. Naprawde polecam to miejsce.

Klient

Jednym słowem porażka! Sprzedawca niekompetenty, olewa klienta... Nie polecam...

Krzysztof

Odradzam zakup samochodu w tej firmie.Sprzedawca jest nieuczciwy i nie rzetelny.Jeżeli chcesz kupić samochód szukaj gdzie indziej

Tomasz C.

POLECAM!!

Jan Kaźimierczak

Kupiłem samochód pół roku temu, jestem bardzo zadowolony. Kompetentni sprzedawcy, jestem zadowolony z obsługi. POLECAM

Mr.T

Porażka........ Ceny,jakość.... "Pełna historia pojazdu'.............której nikt nie zna... A przede wszystkim....olewanie klienta...można czekać na kogoś z "obsługi" godzinami a i tak nikt dupy nie ruszy.Z wnętrza słychać tylko bluzgi ...... Żenujący właściciel,żenujące miejsce....i auta wyeksploatowane do granic możliwości stojące tam przez wiele sezonów.....

Tomasz S

Nie polecam. W pełni zgadzam się z komentarzem "Adasia"

Tabloidowy Pesymista

Nie polecam

Pawcio

Kupiłem samochód u tego pana nie polecam zepsuł się po 100 kilometrach.Chińskie gówno

Adaś

Zachęcam wszystkich do dokładnego przemyślenia przed ewentualnym zakupem samochodu u tego Pana, ponieważ moim zdaniem jest nieuczciwy. Byłem osobiście, wdziałem, sprawdzałem. Znam się bardzo dobrze na samochodach i postanowiłem prześwietlić tego sprzedawcę. Od razu zobaczyłem, że większość oferowanych samochodów to przekręt. Obejrzałem kilka aut. Te, które widziałem, miały wydrukowane fałszywe książki serwisowe. Już po rozdzielczości zdjęć na okładkach widać, że to jakaś podrzędna drukarnia. Oryginalne książki serwisowe tak nie wyglądają - 100%. W dodatku są w innym języku niż niemiecki, a samochody kupione w Niemczech... Przyciski do obsługi klimatyzacji i otwierania szyb zużyte jak po minimum 250 tysiącach kilometrach, zmechacone, ale "zaczesane" nici na fotelu kierowcy, w jednym z aut silnik chodził bardzo źle (mimo rzekomo 130 tysięcy przejechanych kilometrów). Jest to handlarz jak zdecydowana większość innych. Schemat działania: zakup drogiego kiedyś niemieckiego auta w niskiej cenie, ponieważ ma 300 tysięcy na liczniku - cofnięcie przebiegu - gruntowne czyszczenie, nałożenie środków nabłyszczających na opony i plastiki, umieszczenie różnych naklejek na progu i pod maską z różnych warsztatów po serwisie klimatyzacji lub innego drobiazgu za 300 złotych (po wcześniejszym usunięciu prawdziwych naklejek) - ewentualna wymiana kilku elementów świadczących o zużyciu - wydrukowanie książki serwisowej - wystawienie ogłoszenia - obsługa klienta na wysokim poziomie (czystko, luksusowo, wyedukowani i pewni siebie sprzedawcy, którzy godzą się na wszelkie sprawdzanie samochodu na stacji diagnostycznej lub w warsztacie, bo dobrze wiedzą że badanie na szarpakach czy obejrzenie z latarką przez diagnostę drążków kierowniczych nie wykaże podstawowego przekrętu - czyli dwa lub trzy razy większego przebiegu - tym bardziej, że wyjeżdżonego na autostradzie). To przykre, bo czasem ktoś zbiera długo na wymarzony samochód lub bierze kredyt a w zamian za to dostaje wielki probl

krzyś

Wreszcie ten burak się wyprowadził,z osiedla i śmieci po sobie zostawił.Prostak zawsze będzie prostakiem,nawet jak w bmw siedzi.

prezes

krzyś ... ha ha - anonimowy ułomek z Modrzejewskiej

krzyś

To burak,jego pies sra na osiedlowym trawniku,a ten śmieć nie sprząta po tym kundlu,a jak parkuje swoje auto to widać na portalu święte krowy.To szmaciarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Galeria Piotr Rowiński - Koszalin

• Jak się pracuje w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Galeria Piotr Rowiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Auto-Galeria Piotr Rowiński
3.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 32
    75-736 Koszalin