Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.

Adres: Margonińska 4, 64-800 Rataje

NIP: 6070086458 REGON: 369252690 KRS: 0000713528

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.
5 51 65 5 1

Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Janusz
 Opinia

Wybrałem z zakup przez internet z opcją dowozu pod dom. Wszystko przebiegło sprawnie , jestem zadowolony. Bardzo fajna nowoczesna usługa Polecam

Tak4Nie
Borucyc
 Opinia

Fajni ludzie, fajnie zaprojektowany obszar W sumie jak na handel samochodami nie ma się do czego przyczepić. Jesteśmy tutaj czwarty raz (w tym trzeci raz od czasu remontu). Nic nie zmieniło się na gorsze, ani pod względem jakości obsługi (znaczna część załogi jest stała od lat), ani jakości infrastruktury (czystość jest taka, jak pierwszego dnia, szacunek dla sprzątających i dla zarządzających tą infrastrukturą) Polecamy

Jerzy
 Opinia

Interesujące miejsce, obszar zapełniony samochodami ,.brak wyznaczników przedziału cenowego , brak restauracji . Należy zwrócić uwagę na starszego pana który mruczy pod nosem i chodzi z papierosem. Samochody zadbane przygotowane do sprzedaży. Bardzo dobra lokalizacja. Przemieszczając się zauważyłem również innych odwiedzających. W całokształcie firma godna zainteresowania się ofertami.

Marta

Ok

Justyna
 Opinia

OK.Zaświeciła mi się lampka oleju , zadzwoniłam, umówiłam się na ten sam dzień. Przyjechałam, usiadłam w miękkim fotelu, przemiły Pan zabrał mój kluczyk. Po dziesięciu minutach kluczyk oddał. Olej sprawdzony, dolany, nawet komunikat usunięty! Życzył mi miłego dnia i tyle. Oby wszędzie była choć w połowie taka obsługa!

Kamil

Przyjemne miejsce Polecam

Aneta

Udany zakup. Zadowolona polecam

Zdzisław
 Opinia

Przejazdem zobaczyłem duży plac po rozmowach oraz jedzie próbnej zakupiłem citorena saxo z 1999 roku benzyna 1.4 cena wystawiona 3800 po negocjacjach kupiony za 2900 przez pół roku wszystko było po ale zaczeły się problemy najpierw wysiadł akumulator póżniej opona strzeliła nie wspomnę o awarii ukladu chłodzenia pompa wodna.Dzwonie do pracownika , odsyła mnie do szefa , a szef odsyła mnie do swojego eksperta. Ekspert stwierdził normalne zużycie eksplatacyjne.. Ja się pytam dlaczego w internecie jest napisane ze mam dwa lata prawa zwrotu.Co prawda Szef zaproponował wymianę innego samochodu ale ja włożyłem w niego 700zł chcieli oddac tylko 200 zł jak tłumaczyli dla świętego spokoju i że ma się zrelaksować bo kierują mną emocje życia. To tyle na temat ale jeszcze nie odpuszczam

Tak7Nie
Adrian
 Opinia

Inspirujące miejsce możliwość jazd próbnych nie było problemem jak i podłączenia się z komputerem warto!

Waldemar
 Opinia

Zamówiłem samochód z dostawa do domu. Cala translacja przebiegła bardzo sprawnie. Konkretnie! Dziękuje Polecam

Tak7Nie
Patryk
 Opinia

Pojechałem tam do skupu samochodów w Ratajach. Byłem umówiony na wycenę na godz.12 trzebabylo czekać pol godziny w poczekalni ponieważ inni tez chcieli sprzedać i jeszcze jakiś transport przyjechał. Trzeba przyznać komfortowo , kawka ,zimne napoje owoce biura klimatyzowana miłe panie. Pan który wyceniał faktycznie trzeba przyznać robił wszystko profesjonalnie lecz mógłby up robic szybciej po rozmowie z szefem wycenili auto i otrzymałem mniej niz się spodziewałem. Sam próbowałem sprzedać wiem z czym musiałem się spotkać dlatego kiwnąłem palcem i opuściłem z ceny ale samochód który ode mnie odkupili w dwa tygodnie sprzedali pewnie dobrze zarobili. Skup aut ciekawy ale za następnym razem będę trzymał cenę.

Robert
 Opinia

Umawiałem się telefonicznie na pierwszy przegląd samochodu. Pan Janusz z serwisu kilka razy do mnie oddzwaniał, ponieważ zależało mi na konkretnej godzinie w dniu kiedy miałem jechać do serwisu. Mam kawałek drogi do Rataj. Byłem u nich pogoda wymarzona przegląd zrobiony bez zarzutów. Otrzymałem dodatkowo ważne instrukcje odnośnie "użytkowania auta" jestem bardzo zadowolony. Będę na pewno w przyszłości również korzystał z tego serwisu. Według mnie obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pozdrawiam pracowników serwisu i auto detailingu :-) Robert

Jacek
 Opinia

Zadzwoniłem z nietypową sprawą. odebrała bardzo miła Pani z recepcji i już po kilku chwilach załatwiła moja sprawę . Dziękuję bardzo.

Wanda
 Opinia

Brak bankomatu . Zbyt długie oczekiwanie na jazdę próbna , za mało ludzi do pokazywania . Brudne szklanki do picia kawy.

Tak2Nie
Helena
 Opinia

Znam ten punkt i mają tu bardzo fajne auta.Ten punkt ma bardzo dobre rekomendację wiec bez obaw można się do nich zgłosić.

Agencja Artystyczna Pio-Art
 Opinia

Polecamy wypożyczalnie u Karola . Skorzystaliśmy z wypożyczalni , komfortowo , bezproblemowo polecamy

Dawid
 Opinia

Przejeżdżając zauważyłem plac sporo samochodów moja uwaga dotyczy brak oznakowania według cen trzeba było przemieszać się alejkami aby dopatrzyć się kombiaka poza tym przyjemna obsługa. Brak parkingu dla pojazdów ciężarowych

Disco Polo info
 Opinia

Teledysk salon euro auto z zespołem AM trzeba przyznać wyszedł wam . Brawo za marketing

Bartek
 Opinia

Jakość obsługi salonu Euro-Auto jest na bardzo wysokim poziomie. Jazdy testowe oraz zakupy to wielka przyjemność. Udana transakcja! Wszystko szybko i bezproblemowo, kluczyki wręczone wprost od Pana właściciela! Dla lepszego użytkowania otrzymaliśmy prezenty!

Ryszard
 Opinia

Kontakt telefoniczny z rana porażka napisane czynne od 8 telefon odbieraja od 9 albo jak im się zachce utrudniony kontakt telefoniczny po południu co chwile zajęte zwierzenia amore czy co to sobie dokupta jeszcze pic telefonów ale w radio się reklamuj zadzwoń odpowiemy na każde pytanie wiec odbierejta telefony

Tak3Nie1
Maciej Auto Import
 Opinia

Pomimo ze jestem z konkurencji odwiedziłem euro auto. Obserwuje działania na Facebook przejazdem postanowiłem zobaczyć na żywo. Przyznam szczerze jestem miłe zaskoczony. Na wstępnie powiedziałem jestem przejazdem popatrzeć zostałem bardzo mile przyjęty. Spacerując zobaczyłem wszystko dopracowane. Sporo pracowników wszyscy z pozytywna energia. Co prawda nie było kolejki ludzi lecz kilku szukało samochodu . Dwa auta pojechały na jazdę próbna. Panowie nie wiem kto stoi za waszym sukcesem ale obojętnie brawo za wytrwałość w branży wszyscy wiemy jak jest w dzisiejszych czasach. P. S chciałbym również posiadać taki salon

Tak4Nie
Ryszard
 Opinia

Prawidłowe rzadkospotkane miejsce jesteśmy w pełni zadowoleni z transakcji. Jak dla nas strzał w dziesiątkę polecam

Monika

Warto

Michał Wisniewski

Polecam!

Krzysztof
 Opinia

Zakup on linę pod dom okazał się bezpiecznym zakupem. Przyjachala laweta pod mój blok nie musiałem się fatygować ponad 500 km. Bardzo fajna nowoczesna opcja zakupu samochodu. Kierowca rzeczowy uprzejmy dziękuje pozdrawiam was Krzysiek

Teresa
 Opinia

Skorzystalismy z zakupu na raty p.Agnieszka posprawdzila wszystko błyskawicznie . Decyduje mieliśmy w ciągu 2 godzin tego samego dnia wyjechaliśmy naszym nissanem. W oczekiwaniu na decyzje zostaliśmy zaproszeni do pobliskiej restauracji na obiad. Sympatyczni ludzie bardzo fajne miejsce polecamy

Pozdrawiam
 Opinia

Korzystam od 5 lat. Nigdy mnie nie zawiedli.

Jaro
 Opinia

Polecam fachowa miła i przyjemna obsługa. Jasno określone warunki i czytelną oferta. Pani Aneta zadzwoniła poinformowała że samochód jest już dostępny. Wytłumaczyła proces wydania samochodu. Wszystko na plus.

TerWood
 Opinia

Bardzo szczerze polecam. Cierpliwi i chętni do pomocy pracownicy a to się w tych czasach ceni.

pioterr
 Opinia

Miła i kompetentna obsługa, przyzwoita lokalizacja oraz dojazd, a dostępny na miejscu asortyment mieści się w granicach satysfakcji klienta. Można doświadczyć atencji oraz elastyczności sprzedawcy w sytuacji niemożliwości spełnienia oczekiwań klienta, a to nie jest powszechne doświadczenie w dzisiejszym handlu, gdzie "nie da się" znaczy "odczep się pan", więc pięć gwiazdek się należy

Zostaw opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje