counter
5 58 121 5 1
Kamil Nowy wpis

teledysk wstawać upadać mistrzostwo świata gratulacje

Ewa Nowy wpis

Z reguły nie wystawiam opinii i sie tym nie intersuje ponieważ prowadze firme ale zakup pojazdu w Ratajach przebiegł wręcz wzorowo i zasługuje na polecenie. Transakcja przeszła bezproblemowo dzięki wysokim kompetencjom pana Janusza który okazał się być niezwykle pomocny, profesjonalnie doradził . Tak uroczystego zakupu jeszcze nie mieliśmy nawet przy zakupie nowego samochodu ciężrowego który kosztował 350 tyś zł. Profe3sjonalne standardy , wysoka jakość samochodów wchodząć na plac od razu rzuca się w oczy pasja ludzi tam pracujących. Gratulacje dla menadżerów salonu wiemy ile to kosztuje pracy. Polecam .Brawa dla waszego salonu. Pozdrawiam Ewa z Poznania

Tak1Nie2
Anna Nowy wpis

Dzięki Panu Januszowi znaleźliśmy nasze nowe auto. Byliśmy tak zadowoleni z tego, jak przebiegł zakup, że na drugi dzień kupiliśmy auto dla naszej córki.Wszystko przebiegło sprawnie. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim, przejrzyście, w miłej atmosferze.Profesjonalne doradztwo. Polecamy

Tak1Nie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 92 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Darek
 Rekomendacja

Postanowiełm nabyć pojazd nowym sposobem w tutejszej firmie mobilna transkacja przeprowadzona błyskaiwcznie wszystko zgodne z ofertą pracownicy przeprowadzili dezynfekcje oraz zachowali ostrożność przy transakcji przeglądając opinie napotkaliśmy kilka negatywnych opinii lecz to nas nie zraziło wręcz przwciwnie przekonało nas również mamy działalność i wiemy jak to wygląda pozdarwiam Darek Elbląg email darek1@gmail.com

Tak1Nie1
Jerzy
 Rekomendacja

Zamówiłem dostarczenie auta które było w ofercie wszystko okazało się zgodne z stanem faktycznym samochodu jestem zadowolony rewelacyjna usługa auto pod dom. Pozdrawiam Jurek

Łukasz
@Jerzy

Jak to się stało, że skorzystałeś z usług akurat tej firmy? Chodzi mi o to, w jaki sposób w ogóle dowiedziałeś się o nich? Daj znać, proszę.

TakNie
Reklama
@Łukasz

Fajnie się ogłaszają to zbyt dużych problemów ze znalezieniem ofert to nie ma

Krzysztof
 Rekomendacja

Fajne miejsce Komis razem z serwisem, genialna opcja. Zostajemy z mężem stałymi klientami :)

Ewa

Dziękuję za sprawne dostarczenie mojego mini coopera , starannie dostarczony, wszystko zgodne z zamówieniem. Szacunek za staranną pracę w tak trudnych warunkach. Pozdrawiam Polecam

Sławek
 Rekomendacja

Miejsce bardzo dobrze usytuowane, niedaleko jest krajowa 11 szybki dojazd z ronda spora oferta pojazdów. Niektóre nawet przekraczają oczekiwania Jeśli chodzi o obsługę to myśle ze kwestia podejścia indywidualnego i oczekiwań Można śmiało szukać w tym miejscu pojazdów

Artur
 Rekomendacja

Miła obsługa i dobra jakość sprzedażowa.Zmieńcie tyko informację co do godziny otwarcia w soboty, bo nie pokrywa się z podaną w ogłoszeniu.

Daniel

Nie polecam omijać szerokim łukiem

Tak3Nie
Daniel

Sprzedali mi auta z popsutym silnikiem A dodatku wykupilem gwarancję ze jak auto się popsuje to tamrawia auto oddałem auto A oni bez mojej wiedzy wystawili je na sprzedaż nie mam auta ani pieniędzy

Marta

POLECAM

Tak1Nie3
grzegorz
 Rekomendacja

Polecam z czystym sumieniem osobom które szukają sprawdzonego auta, a nie tzw. "igły" czy "okazji". Zakupiłem u nich samochód, podczas oglądania można było prosić o postawienie go na podnośnik i obejrzenie od spodu, mają pełną dokumentacje. Auta z przeglądem i kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji. Piszę opinie już pare tygodni po zakupie, gdyż wyszło pare wad auta, których nie zaobserwowaliśmy podczas jazdy próbnej i oględzin. Myślałem, że będzie z tym spory problem, jednak firma zachowała się profesjonalnie i prokliencko wymieniając wadliwe elementy na swój koszt. Wreszcie miejsce gdzie można kupić auto używane i nie bać się władowania na minę, z którą samemu będziemy musieli się męczyć. Daje 5 z czystym sumieniem :)

Tomek
 Rekomendacja

Ja nie miałem żadnych kłopotów z tym komisem, sprzedali szybko i w dobrej cenie dla mnie Toyote YARIS, dziekuje , polecam

pozytywny

Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, samochodem jeżdżę już prawie pół roku nie było żadnych problemów, dziękuję i pozdrawiam.

waldek
 Rekomendacja

Pozytywnie! Niby komis a obsługa jak w autoryzowanym salonie :) Drugie auto kupione w tym miejscu, profesjonalne doradztwo! Auta rzetelnie sprawdzane, pełna opinia o autach. Polecam każdemu kto woli kupić auto bez zmartwień

Tak2Nie2
Michał

Szanowni narzekający Państwo. Totalnie powalają mnie opinie ludzi, którzy idą do komisu z samochodami w cenie od 1000 do 3000 zł i chcą mieć wypasioną furę jeżdżącą bez żadnych nakładów finansowych. Część tych malkontentów to ludzie chcący się popisać przed swoimi wiejskimi sąsiadami ( o matko, czym? Starą Laguną Królową Lawet?). Ludzie, to Wy decydujecie o tym, jak wydacie swoje pieniądze. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą rzeczy używane, należy przed zakupem zapoznać się z ich stanem. Jak ktoś nie ma pojęcia o samochodach, to niech weźmie ze sobą mechanika, przecież to proste. A jak nie, to proszę iść do salonu po nowe. Pozdrawiam.

Maciej
 Rekomendacja

Jestem bardzo mile zaskoczony zarówno obsługą klienta jak i w pełni profesjonalnym przeglądem .Polecam w szczególności że można uzyskać w ramach akcji promocyjnych korzystne rabaty.

Maciej

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 58 ocen.