Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Dzięki Panu Januszowi znaleźliśmy nasze nowe auto. Byliśmy tak zadowoleni z tego, jak przebiegł zakup, że na drugi dzień kupiliśmy auto dla naszej córki.Wszystko przebiegło sprawnie. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkim, przejrzyście, w miłej atmosferze.Profesjonalne doradztwo. Polecamy

Darek

Postanowiełm nabyć pojazd nowym sposobem w tutejszej firmie mobilna transkacja przeprowadzona błyskaiwcznie wszystko zgodne z ofertą pracownicy przeprowadzili dezynfekcje oraz zachowali ostrożność przy transakcji przeglądając opinie napotkaliśmy kilka negatywnych opinii lecz to nas nie zraziło wręcz przwciwnie przekonało nas również mamy działalność i wiemy jak to wygląda pozdarwiam Darek Elbląg email darek1@gmail.com

Jerzy

Zamówiłem dostarczenie auta które było w ofercie wszystko okazało się zgodne z stanem faktycznym samochodu jestem zadowolony rewelacyjna usługa auto pod dom. Pozdrawiam Jurek

Łukasz
@Jerzy

Jak to się stało, że skorzystałeś z usług akurat tej firmy? Chodzi mi o to, w jaki sposób w ogóle dowiedziałeś się o nich? Daj znać, proszę.

Reklama
@Łukasz

Fajnie się ogłaszają to zbyt dużych problemów ze znalezieniem ofert to nie ma

Krzysztof

Fajne miejsce Komis razem z serwisem, genialna opcja. Zostajemy z mężem stałymi klientami :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Dziękuję za sprawne dostarczenie mojego mini coopera , starannie dostarczony, wszystko zgodne z zamówieniem. Szacunek za staranną pracę w tak trudnych warunkach. Pozdrawiam Polecam

Sławek

Miejsce bardzo dobrze usytuowane, niedaleko jest krajowa 11 szybki dojazd z ronda spora oferta pojazdów. Niektóre nawet przekraczają oczekiwania Jeśli chodzi o obsługę to myśle ze kwestia podejścia indywidualnego i oczekiwań Można śmiało szukać w tym miejscu pojazdów

Artur

Miła obsługa i dobra jakość sprzedażowa.Zmieńcie tyko informację co do godziny otwarcia w soboty, bo nie pokrywa się z podaną w ogłoszeniu.

Daniel

Nie polecam omijać szerokim łukiem

POLECAM

grzegorz

Polecam z czystym sumieniem osobom które szukają sprawdzonego auta, a nie tzw. "igły" czy "okazji". Zakupiłem u nich samochód, podczas oglądania można było prosić o postawienie go na podnośnik i obejrzenie od spodu, mają pełną dokumentacje. Auta z przeglądem i kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji. Piszę opinie już pare tygodni po zakupie, gdyż wyszło pare wad auta, których nie zaobserwowaliśmy podczas jazdy próbnej i oględzin. Myślałem, że będzie z tym spory problem, jednak firma zachowała się profesjonalnie i prokliencko wymieniając wadliwe elementy na swój koszt. Wreszcie miejsce gdzie można kupić auto używane i nie bać się władowania na minę, z którą samemu będziemy musieli się męczyć. Daje 5 z czystym sumieniem :)

Ja nie miałem żadnych kłopotów z tym komisem, sprzedali szybko i w dobrej cenie dla mnie Toyote YARIS, dziekuje , polecam

pozytywny

Wszystko odbyło się szybko i sprawnie, samochodem jeżdżę już prawie pół roku nie było żadnych problemów, dziękuję i pozdrawiam.

waldek

Pozytywnie! Niby komis a obsługa jak w autoryzowanym salonie :) Drugie auto kupione w tym miejscu, profesjonalne doradztwo! Auta rzetelnie sprawdzane, pełna opinia o autach. Polecam każdemu kto woli kupić auto bez zmartwień

Szanowni narzekający Państwo. Totalnie powalają mnie opinie ludzi, którzy idą do komisu z samochodami w cenie od 1000 do 3000 zł i chcą mieć wypasioną furę jeżdżącą bez żadnych nakładów finansowych. Część tych malkontentów to ludzie chcący się popisać przed swoimi wiejskimi sąsiadami ( o matko, czym? Starą Laguną Królową Lawet?). Ludzie, to Wy decydujecie o tym, jak wydacie swoje pieniądze. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą rzeczy używane, należy przed zakupem zapoznać się z ich stanem. Jak ktoś nie ma pojęcia o samochodach, to niech weźmie ze sobą mechanika, przecież to proste. A jak nie, to proszę iść do salonu po nowe. Pozdrawiam.

Maciej

Jestem bardzo mile zaskoczony zarówno obsługą klienta jak i w pełni profesjonalnym przeglądem .Polecam w szczególności że można uzyskać w ramach akcji promocyjnych korzystne rabaty.

Maciej

Darek K.

z Euro Auto współpracuje od kilku lat jesteśmy razem na dobre i na złe Polecam Szczęśliwego Nowego Roku 2020

Jacek

Od prawie 13 lat sprzedaje samochody u pana Karola zawsze uzyskuje kwotę która mnie zadawala, nie muszę sam sprzedawać samochodu , dostaję troszkę mniej ale mam pieniązki od razu i oszczędzam czas. Ostatnio kiedy chciałem sprzedać z ciekwości odwiedziłem dwa inne miejsca , w jednym nie chcieli obejrzeć w drugim miałem czekać na telefon . Jak dla mnie skup pana Karola jest najlepszy. Obojetnie kto co pisze ja Polecam i gratuluję Państwu Stefaniak stworzenie tak pięknej firmy która zdobi nasze rondo w Ratajach. Szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawiam Jacek

Wanda

W dzisiejszych czasach nabyć porządne auto jest bardzo ciężko wraz z mężem jeździłam po Polsce ponad trzy miesiące trafiliśmy do Rataj zupełnie przypadkowo kiedy przejeżdżaliśmy obok tej pięknej firmy. Obejrzeliśmy mercedesa nie kupiliśmy od razu wzięliśmy nr Vin sprzedawca pokazał zdjecia uszkodzeń na drugi dzień przyjechaliśmy z mechanikiem wszystko się potwierdziło kupiliśmy ten samochodów jesteśmy bardzo zadowoleni. kurierem firma przysłała opony zimowe. Jesteśmy szczęśliwi ! Polecamy

Iwona

Trafiłam z polecenia. Dziękuję za udzielenie wyczerpujących informacji na temat kupowanego auta. Podczas zakupu można spokojnie zastanowić się w oddzielnym biurze uzyskać wyczerpujące informacje o gwarancji oraz serwisowaniu , podczas rozmowy można napić się dobrej kawy i zjeść ciasteczko :) Po dłuższej rozmowie przyznano rabat A na koniec miła niespodzianka

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

• Jak się pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 63 ocen.

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.