Auto-Galeria Piotr Rowiński

Koszalin

Opinie o Auto-Galeria Piotr Rowiński

Klient

Jednym słowem porażka! Sprzedawca niekompetenty, olewa klienta... Nie polecam...

Krzysztof

Odradzam zakup samochodu w tej firmie.Sprzedawca jest nieuczciwy i nie rzetelny.Jeżeli chcesz kupić samochód szukaj gdzie indziej

Tomasz C.

POLECAM!!

Jan Kaźimierczak

Kupiłem samochód pół roku temu, jestem bardzo zadowolony. Kompetentni sprzedawcy, jestem zadowolony z obsługi. POLECAM

Mr.T

Porażka........ Ceny,jakość.... "Pełna historia pojazdu'.............której nikt nie zna... A przede wszystkim....olewanie klienta...można czekać na kogoś z "obsługi" godzinami a i tak nikt dupy nie ruszy.Z wnętrza słychać tylko bluzgi ...... Żenujący właściciel,żenujące miejsce....i auta wyeksploatowane do granic możliwości stojące tam przez wiele sezonów.....

Tomasz S

Nie polecam. W pełni zgadzam się z komentarzem "Adasia"

Tabloidowy Pesymista

Nie polecam

Pawcio

Kupiłem samochód u tego pana nie polecam zepsuł się po 100 kilometrach.Chińskie gówno

Adaś

Zachęcam wszystkich do dokładnego przemyślenia przed ewentualnym zakupem samochodu u tego Pana, ponieważ moim zdaniem jest nieuczciwy. Byłem osobiście, wdziałem, sprawdzałem. Znam się bardzo dobrze na samochodach i postanowiłem prześwietlić tego sprzedawcę. Od razu zobaczyłem, że większość oferowanych samochodów to przekręt. Obejrzałem kilka aut. Te, które widziałem, miały wydrukowane fałszywe książki serwisowe. Już po rozdzielczości zdjęć na okładkach widać, że to jakaś podrzędna drukarnia. Oryginalne książki serwisowe tak nie wyglądają - 100%. W dodatku są w innym języku niż niemiecki, a samochody kupione w Niemczech... Przyciski do obsługi klimatyzacji i otwierania szyb zużyte jak po minimum 250 tysiącach kilometrach, zmechacone, ale "zaczesane" nici na fotelu kierowcy, w jednym z aut silnik chodził bardzo źle (mimo rzekomo 130 tysięcy przejechanych kilometrów). Jest to handlarz jak zdecydowana większość innych. Schemat działania: zakup drogiego kiedyś niemieckiego auta w niskiej cenie, ponieważ ma 300 tysięcy na liczniku - cofnięcie przebiegu - gruntowne czyszczenie, nałożenie środków nabłyszczających na opony i plastiki, umieszczenie różnych naklejek na progu i pod maską z różnych warsztatów po serwisie klimatyzacji lub innego drobiazgu za 300 złotych (po wcześniejszym usunięciu prawdziwych naklejek) - ewentualna wymiana kilku elementów świadczących o zużyciu - wydrukowanie książki serwisowej - wystawienie ogłoszenia - obsługa klienta na wysokim poziomie (czystko, luksusowo, wyedukowani i pewni siebie sprzedawcy, którzy godzą się na wszelkie sprawdzanie samochodu na stacji diagnostycznej lub w warsztacie, bo dobrze wiedzą że badanie na szarpakach czy obejrzenie z latarką przez diagnostę drążków kierowniczych nie wykaże podstawowego przekrętu - czyli dwa lub trzy razy większego przebiegu - tym bardziej, że wyjeżdżonego na autostradzie). To przykre, bo czasem ktoś zbiera długo na wymarzony samochód lub bierze kredyt a w zamian za to dostaje wielki probl

krzyś

Wreszcie ten burak się wyprowadził,z osiedla i śmieci po sobie zostawił.Prostak zawsze będzie prostakiem,nawet jak w bmw siedzi.

prezes

krzyś ... ha ha - anonimowy ułomek z Modrzejewskiej

krzyś

To burak,jego pies sra na osiedlowym trawniku,a ten śmieć nie sprząta po tym kundlu,a jak parkuje swoje auto to widać na portalu święte krowy.To szmaciarz.

Zostaw opinię o Auto-Galeria Piotr Rowiński - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński