Opinie o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Galeria Piotr Rowiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Cześć! Od września będę potrzebował miejsca do realizacji praktyk jako mechanik. Czy jest szansa, abym odbył te godziny właśnie tutaj? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Co będzie należało do moich obowiązków? Czy jest szansa, że po zakończeniu praktyk dostanę propozycję pozostania w firmie i pracy na cały etat? :-) Z góry dzięki.

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Ekspedientka w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Zygmunt Nowy wpis

Witam. Z dala od tego Pana . Ma długów po uszy. Bierze auta w komis ,nie płaci ludziom. Komornicy pod jego firmą to norma.

qwerty Nowy wpis

Brał ktoś z was udział w rekrutacji na stanowisko Ekspedientki? :) Ja się niestety spóźniłam, a żałuję. Mam czego? :) Może ktoś był na rozmowie lub dostał pracę, i napisze coś o warunkach, zarobkach, atmosferze? Jak się pracuje na tym stanowisku, idzie się dogadać z kierownictwem?

Boss

Firma totalne nieporozumienie wlasciciel jak i wlascicielka zrobia wszystko zeby swoje raty spacic Jak ktos chce stracic kase lub samochod zapraszam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca w Galerii Sztuki i punkcie z pamiątkami wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Marcin guc

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) opowiadają jakie auta nie są cudne ,wpłaca się zaliczkę, jedziesz 600km i zastajesz (usunięte przez administratora) złomu, a zaliczki oczywiście nie wrócą, słowami (usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora) jak się dałeś zrobić w balona to płać" i po pieniądzach tyle było słychać A nie była to mała suma.

Teresa

parę lat temu pisaliscie ze pensja była w porzadku, zdazaly sie platne nadgodziny wiec zarobki były calkiem w porzadku, czy w przeciagu tych lat były podwyzszane i teraz tez mozecie polecic to miejsce pracy np na stanowisku mechanika? klienci widze ze bardzo zadowoleni z uslug co w sumie powinno przekladac sie na wysokosc pensji, nie?

Klient

Byłem w wielu firmach Moto. Tu ludzie maja pasje. Polecam.

Gaweł

Pozdrawiam wszystkich piszących pozytywne opinie .. ???????????? zrobiliście mi dzień tymi tekstami

Małgorzata
@Gaweł

a można dopytać czym konkretnie go zrobili? Panu coś w usłudze nie podeszło? pod kątem pracy też można odradzić czy tego to już Pan nie wie?

Daria W.

Kobietki polecam. Z samochodem poradzą sobie w każdej sprawie. Moje ulubione miejsce samochodowe.

Klient

Jechałem do nich 700km i powiem tak. Warto było. Firma na medal. Każdemu będę polecał. Dziękuje Panowie.

Marian

Rewelacyjne miejsce. Będę wracał. Polecam

Zalamany

Nie polecam tej firmy pod katem partnera do wspolpracy, sa mi winni pokazna sume...

DeLuxe
@Zalamany

Ja również nie polecam, wykonywałam dla nich usługi przez pewien czas i mi także nie zapłacili, na początku P. Jola się jeszcze tłumaczyła, przepraszała teraz nawet nie odpisuje i nie odbiera telefonu. Totalna olewka, a biedy tam nie widać ????

@Zalamany

Mi też są winni pieniądze

@Paweł

Same kłamstwa. Pracuje w tej firmie 5 lat. Wypłaty są na czas. Uczciwie. Atmosfera super. Te komentarze pisze były pracownik(usunięte przez administratora) Ukrywa się za lewym zwolnieniem. Sprawa została zgłoszona.

Gabriela

Czyli można liczyć tutaj na stabilne zatrudnienie skoro pracujesz już tutaj 5 lat??

Dorota

Ostanie wpisy w tym wątku są z punktu widzenia klienta. Mógłby ktoś z pracowników firmy dodać aktualną opinię o pracodawcy? Chciałabym się dowiedzieć na jakie obecnie stanowiska szukają kandydatów w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, jaka jest atmosfera i relacje ze współpracownikami, można liczyć na jakieś benefity? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Czekam na Wasze opinie.

Majster
@Dorota

Pracowałem tam jako mechanik samochodowy. Z chłopakami tworzyliśmy fajną drużynę. Szef fajny idzie się dogadać. Pensja z nadgodzinami też całkiem spoko. teraz pracuję gdzie indziej ale dlatego, że sie przeprowadziłem. Także poelcam, praca ok.

@Majster

Panie Piotrze . Proszę sobie nie wypisywać sobie pozytywnych opini :-) Jesteś Pan (usunięte przez administratora) i nie wywiązujesz się z omowy o dogadaniu się z Tobą to już w ogóle nie ma mowy. Pieniądze chyba najmniejsze jakie można zarobić w Koszalinie na stanowisku mechanika

Mariusz
@Dorota

Obecnie trwają poszukiwania na stanowisko myjkowego oraz mechanika. Atmosfera między pracownikami jest fajna natomiast sam właściciel żyje chyba jeszcze w PRLu . Umowa na najniższą krajową nadgodziny bezpłatne pomijane na listach płac. Przymus do nadgodzin brak jakich kolwiek premii. Mobing ze strony pracodawcy oraz nie terminowe wynagrodzenie po złości za zwolnienie lekarskie

@Mariusz

Pracuje tam kilka lat. Komentarze wypisuje były pracownik. Pracowałem z nim. Len. Nic nie umie. Do tego (usunięte przez administratora) Miał wylecieć z pracy za swoje wyczyny i uciekł na zwolnienie. Zwykły (usunięte przez administratora) Siedzi na lewym zwolnieniu i pracuje na czarno gdzie indziej. Unika kontroli ale wpadnie. Autom Galeria polecam. Super warunki pracy.

Nie wypisuj bzdur. Żeby zarabiać jako mechanik trzeba coś umieć. Pracowałem z Tobą. Oleju nie umiesz wymienić. Ludzie dali Ci szanse i jeszcze ich opluwasz. Za lewe zwolnienie zapłacisz mam nadzieje. Dziwne ze wszyscy tu pracują po kilka lat. Większość od początku. Weź się do nauki.

Małe sprostowanie. Pracują w tej firmie od początku. Polecam jeśli ktoś chce pracować w fajnych warunkach. Wszyscy tu pracują po kilka lat i jakoś nikt nie narzeka. Wpis powyżej zrobił były pracownik, który deklarował ze jest mechanikiem. Okazało się ze nic nie potrafi. Narozrabiał i uciekł na zwolnienie. Do tego pracuje na zwolnieniu w innej firmie i unika kontroli. Chciał robić prywatę w firmie i wpadł.

Bożena

Na jakiej podstawie stwierdzasz że to właśnie on to napisal? Przecież nikt tu z imienia i nazwiska się nie przedstawiał :P

@Mariusz

To dziwne dlaczego pracownicy tam pracują po 15 lat. Jan-ratuje tu 6 rok. Warunki super. Wzajemny szacunek. Polecam jeśli ktoś szuka pracy w fajnej firmie. „Mariusz” został przyłapany na prywacie. Ukrywa się za zwolnieniem lekarskim. Dla wszystkich ulga ze go już nie ma.

Biuro
@Bożena

To już wyjaśni Policja. Sprawa została zgłoszona. Nikt w sieci nie jest anonimowy. Za szkalowanie ponosi się odpowiedzialność.

Bart

Najlepsza firma Moto jaką widziałem. Wszystko w jednym miejscu. Tokowym plus za normalne ceny. Polecam każdemu. Bart

@Bart

Potwierdzam. Jestem ich klientem od lat. Polecam.

Piotr Zieminski

Pan Rowisnki to (usunięte przez administratora) Nie polecam jego autogalerii sprzedaje samochod i nie rozlicza sie z wlascicielem obecnie juz kilka spraw sadowych przeciw niemu sie toczy on nie stawia sie nawet na sprawy. Omijac go szerokim lukiem!

@Piotr Zieminski

Coś musi chyba z tego wyniknąć? Dzięki za ostrzeżenie, moze nakaz sądowy zapłaty załatwi sprawę? Powodzenia

@Piotr Zieminski

Potwierdzam tą opinie . Bardzo wiele klientów ma takie doświadczenie z tą firmą. Człowiek ma układy i robi sobie co mu się podoba

Dariusz

Niestety tutaj tak nie jest. Niska pensja oraz wynagrodzenie pod stołem nie jest dobrym motywatorem do efektywnej pracy

(usunięte przez administratora) z układami. Nie wywiązuje się z omów. Pieniędzy za sprzedany samochód nie otrzymałem już od 2mies.

Bartek

Pracowałem w Auto Galerii. Warunki super. Jak ktoś szuka pracy to polecam. ważne że atmosfera dobra. Wspominam bardzo dobrze.

Witold
@Bartek

Jak wspominasz tę firmę pod względem możliwości rozwoju? Czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie w Auto-Galeria Piotr Rowiński? Mam nadzieję że niedługo mi to wyjaśnisz, czekam na to co mi powiesz.

Jar
@Witold

Jasne, zawsze możesz nauczyć się czegoś nowego

Kot
@Bartek

Brakuje narzędzi do niektórych samochodów i pretensje ,że samochód stoi. Umowa na najniższą, a reszta kasy pod stołem. Nie terminowa wypłata wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Malgorzata

Korzystam regularnie od lat. Robią mi wszystko przy samochodzie. Polecam 5 gwiazdek

Jan

Polecam. Kupiłem samochód. Już drugi. Pierwszym jeździłem ponad 5 lat.

Jarek

Pełen profesjonalizm. Auto można sprawdzić na miejscu w serwisie. Nie robią z niczym problemów. Polecam.

@Jarek

a czy mozna zawieźc do innego serwisu by sprawdzic niż ten ich ?

Jarek
@Teresa

Można można

Małgorzata
@Jarek

A zdarzyło się może, że jednak po czymś takim wyszły jakieś pomniejsze wady, o których niestety nie wiedzieliście?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Galeria Piotr Rowiński - Koszalin

• Jak się pracuje w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Galeria Piotr Rowiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Auto-Galeria Piotr Rowiński
3.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 32
    75-736 Koszalin