Opinie o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper w Opole

zadowolony klient

Bardzo dobry komis rzetelna ocena i wycena profejonalna obsługa i indywidualne podejscie do klienta bardzo polecam ten komis

Dominika
@zadowolony klient

Tak to prawda. Od lat kupuję auta tylko w komisie Viper w Opolu. Obsługa i wybór aut na poziomie. Polecam gorąco.

Zuzia Nowy wpis
Inne

Super że klienci chwalą komis ale ja chcę wiedzieć o firmie jako pracodawcy. Czy mogłabym tu liczyć na więcej niż najniższa krajowa?? Jak są zadowoleni klienci to wiecie kas tez powinna być odpowiednia.

Miro
Inne

Witam niedawno kupiłem samochód w owym komisie gdzie jest mowa że samochody z gwarancją ale obsługa ok ale nie mówią prawdy o samochodach sprzedają z wadami ukrytym o których wiedzą a jest cisza o tym, ja ledwo przyjechałem do domu nabytym samochodem, obecnie jest u mechanika i widać jak zostałem (usunięte przez administratora) przez ten komis. Tylko zobaczę co dalej będzie z samochodem że albo zwrócę ten samochód albo domagać się będę zwrotu za naprawę,. Na obecną chwilę jestem rozczarowany tym komisem i nie polecam

Patrycja K. Nowy wpis
@Miro

Zapewne pomylił pan komisy. ???? Gdyż sama kupuję samochody w tym komisie od lat i zawsze było i jest wszystko super. Od obsługi, po samochody. Naprawdę najlepszy komis w jakim byłam.

Patrycja K. Nowy wpis
Inne

Super komis, najlepszy w jakim byłam. Polecam.

Edzia Nowy wpis
Inne

Klienci rożnie sie o tym komisie widzę ze wypowiadają ale może pracownicy będą zgodni co do warunków? chłopak może by tu aplikował więc dobrze jakby nie było co narzekać na zarobki.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(275 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Jarosław
Inne

Wszystko sprawnie, rzetelne podejście, miła obsługa.Jestem bardzo zadowolony. Polecam

zadowolony klient

Dominika
@zadowolony klient

Patrycja
Inne

W tym komisie kupiłam już 3 samochody. Wszystkie super służą do dziś. Po kolejne auto też tam pojadę. Polecam wszystkim.

Lila
Inne

Polecam ten komis. Warto kupić tu auto, mają duży wybór, dobre ceny, miłą obsługę oraz fachowe podejście. Polecam :)

Olaf Kot
@Lila

Też tak uważam. Naprawdę komis godny polecenia.

Klient
Inne

Bardzo dobry komis, kupiłam drugie auto w tym komisie bo uczciwie i profesjonalnie pomogli dobrać samochód do moich potrzeb.Polecam najserdeczniej wszystkim!

Aneta
Inne

Kupiłam w tym komisie już drugie autko, super obsługa i kontakt z klientem. Polecam.

Micra
Inne

Polecam ten Komis. Niedawno kupiłam tam samochód I jestem zadowolona.Bardzo miła i rzetelna obsługa, Pan Jaroslaw bez problemu odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące wybranego samochodu. Poza tym za każdym razem odbierał telefon, nie lekceważył klienta. Pani Joanna też konkretna i rzeczowa. Do tego miła atmosfera.

Kacper W
Inne

Kupiłem 10 lat temu auto właśnie z tego komisu i jestem do dzisiaj bardzo zadowolony auto sprawuje się znakomicie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa planuje właśnie zakup nowego auta w tym komisie. Pozdrawiam i polecam.

Stefan
Inne

Byłem ostatnio oglądać samochody gościu był pijany czuć było alkoholem.

Adam G.
Inne

Kłamie w żywe oczy. Okazało się , że pasek rozrządu strzelił po kilku dniach jazdy. Nie kupujcie tam auta!!!

Opolanin
Inne

(usunięte przez administratora) odradzam kupna tam samochodu.

xxcc
Inne

właściciele owszem bardzo mili niestety zakup auta (usunięte przez administratora) auto niesprawne wszystkie zamki do wymiany niepokecan

Artur
Inne

Cześć, mieszkam niedaleko Waszego komisu i szukam aktualnie pracy na miejscu, może kogoś szukacie? Jestem po mechaniku

Slawomir Sekula
Inne

Serdecznie polecam salon samochodowy Viper , korzystalem z uslug czterokrotnie w ciagu ok 15 lat, za kazdym razem bylem bardzo zadowolony, profesjonalne doradztwo i obsluga, solidni i uczciwi wlasciciele, sprawdzone samochody w atrakcyjnych cenach. Prestizowy i najlepszy salon samochodowy w Opolu i okolicach. Polecam Slawomir D Sekula

Arek M.

Chciaiłbym bardzo pochwalić komis Viper w Opolu. Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo. Bardzo otwarte podejście Państwa Właścicieli do klienta. Pozdrawia i polecam A.M.

Staszek
Inne

@Tim Może podpowiesz jak się pracuje i czy firma potrzebuje teraz kogoś?

Zostaw merytoryczną opinię o Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper - Opole

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Stefaniak Jarosław Auto Komis Viper
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wrocławska 90
    45-701 Opole