Opinie o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Galeria Piotr Rowiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Galeria Piotr Rowiński w Koszalin

Klient

Dla mnie 5 gwiazdek. Będę wracał.

Klient

Tak właśnie trzeba. Wszystko w jednym miejscu. Dla miłośników motoryzacji istny raj. Tak trzymać

Beata N

Myjnia najlepsza na świecie. 100 gwiazdek.

Klient

Jestem po wrażeniem. Sprzedali mi w tydzień samochód. Inny komis nie zrobił tego przez prawie 10 miesięcy. Przygotowanie samochodu pierwsza klasa. Wszystko na miejscu. Polecam każdemu. Roman

Łukasz
@Klient

Piec wcześniej zrobił ;) cwaniaczki

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca w Galerii Sztuki i punkcie z pamiątkami wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Wojak

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Sprawa najprawdopodobniej skończy się w sądzie.

Sabina i Marian

Dla lego zespołu Auto Galerii najlepsze życzenia na Święta. Dziękujemy raz jeszcze. Polecamy Auto Galeria. Najlepszą firmę Moto.

Klientka

Zdecydowanie najlepsza myjnia na jakiej byłam. Polecam.

Grzegorz i Sylwia

Super firma. Polecam. Widać, że samochody to ich pasja. Byliśmy przejazdem i kupiliśmy auto. Tanie i dobre. Zdarza się i tak. Szkoda w nie ma takiej firmy w trójmieście. Wszystko się zgadzało. Możliwość sprawdzenia od a do z na miejscu. Pozdrawiamy Auto Galerie

Mimi

Czy umowa jest na czas nieokreślony?

Cezary

Super firma. Czuć zamiłowanie do moto. Polecam.

Henryk

Miło jak klienci są zadowoleni tylko żałuję, że pracownicy nie zaglądają na forum.

Jan

Najlepsza firma Moto jaką udziałem. Ludzie z pasją do samochodów. Polecam.

Olek

Czy firma się zajmuje tylko naprawą samochodów czy też np. ich renowacją?

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Amedent

Jestem z Dolnego Śląska i byłem służbowo na sympozjum nad morzem. Wpadłem umyć tylko auto, a właściciel Pan Piotr namówił mnie na zrobienie ceramiki z czego do dzisiaj jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Pana Piotra i jego pracowników. ADAM

Jan

Polecam. Super firma. Fajne miejsce.

Tonik

Może wiecie czy firma aktualnie szuka kogoś do pracy?

Czesław

Dziękuję, że wypowiadacie się i dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o firmie, ale pamiętajcie, że na GoWork.pl wymieniamy się informacjami, które dotyczą opinii na temat pracodawcy z perspektywy pracownika. Jak na ten moment wyglądają warunki pracy w firmie Auto-Galeria Piotr Rowiński? Czy polecilibyście tego pracodawcę?

@Czesław

Same pozytywy? Dziwne? Czyżby wpisy samych troli?

Turysta

Miałem awarie na w podróży nad morze. Na szczęście trafiłem do Auto Galerii. Zajęli się nami jak trzeba. Znaleźli miejsce za co dziękuje raz jeszcze. Każdemu będę polecał. Europejski standard. Inni niech się uczą. Polecam.

wiegos

W 2006 kupiłem w Galerii Nissana Almerę, której używam do dziś. Z samochodu jestem wciąż zadowolony, bo auto okazało się tak dobre, jak opinie o nim pracowników. Przez minione 13 lat właściwie nie dokładałem do auta, nie licząc jakichś wahaczy (przednie prawe koło). Almera wciąż jest niezawodna, jednak jej resurs jest taki, że czas na wymianę, na coś zdecydowanie młodszego. Tak, czy siak, polecam Galerię, bo to solidna firma, godna zaufania. Piszę po latach tą pinię, bo prawdopodobnie znów skorzystam z jej oferty!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Galeria Piotr Rowiński - Koszalin

• Jak się pracuje w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Galeria Piotr Rowiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Galeria Piotr Rowiński?

Auto-Galeria Piotr Rowiński
3.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Gnieźnieńska 32
    75-736 Koszalin