Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

dzika płotka

Jeśli nie oczekujesz, że za nic lub prawie nic zarobisz wiadra złota, polecam.

Nikita

W porządku ten call center. Wszystko wedle tego co ustalone. A że tele to już inna sprawa...

IL

I to ma być ciężka praca??? Niektórym to się chyba klepki poprzestawiały :) Gdyby tylko było trochę mniej ciasno to niczego więcej nie trzeba.

Dominika K.

Kto się rozmawiać nie boi temu szczerze polecam.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Nowalijka

Tu aż się chce pracować. Banalne zasady i uczciwa umowa.

Uprzejmy

Bez gadania dobra firma, proste projekty i zasady. Można zarobić nawet bez doświadczenia w telemarketingu.

Margo

Przyzwoite pieniądze i na czas. Dla mnie wystarczy.

Prawda

Nie ma się co rozpisywać: 7 na 10.

Kwiatuszek

Bardzo dobra w tej branży. I zarobki uczciwe bo rosnące stawki wraz z godzinami. Jak w ulu ale w końcu to telemarketing a nie zakład pogrzebowy.

wawa w łodzi
@Kwiatuszek

Dokładnie, a Łódź to jednak nie Stolica :P

Kakadu
@Kwiatuszek

Czasem naprawdę boki można zrywać ze śmiechu. Nie ma porównania żadnego do roboty na kasie albo w jakimś zakładzie na taśmie, jest lepiej mimo że jak w sklepie z papugami :)))

TB

Telebiuro jak telebiuro. Pracuję, zarabiam, jestem ubezpieczona, godziny pracy ludzkie, jak dla mnie na 4.

ToJa

Kto chce pracować - a nie udawać - temu szczerze polecam.

Piega

Pierwsze wrażenie podobno najważniejsze :) jest bardzo dobre ciesze się, że po aplikacji wreszcie znalazła się firma, która oddzwoniła. Może być tylko lepiej :)

wudu

Najtrudniejsza i ciężka jak cholera praca jest wtedy jak jej nie ma. Może tu i ciasno i głośno ale to jest telemarketing a nie klub głuchoniemych. I jest praca i płaca.

Aga

Pieniądze - jak na telemarketing - przyzwoite ale ludzie zajeekstrafajni!!! Szybko mija czas.

xy

jestem zadowolony, że mam tu pracę.

gaduła

Nagadać się muszę kilka razy więcej niż przeciętna Nowakowa, fakt, ale mi za to uczciwie płacą i nie jest to zła praca.

80-60-80

Bardzo dobry i uczciwy pracodawca. Fajnie, że bez sprzedaży i zarobki na czas.

AJ1986

Tragedia była bez pracy, tutaj odbiłam się od dna.

Rarity

Im więcej takich firm dających pracę i młodym i starym tym lepiej. Zawsze można zdobyć doświadczenie, nauczyć się rozmawiać, argumentować lub dorobić do emerytury. Popieram.

Mia

Słyszałam o syndromie wypalenia... Jak na razie nic takiego mnie nie spotkało. Na szczęście bo pracować trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC