Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

zyta

Z grafikiem nie ma problemu tylko się trzeba wcześniej umówić. I najważniejsze, że nie wciskam ubezpieczeń, telefonów, garów... Jest dobrze.

Matka Teresa

Fajne towarzystwo pracuje więc robota się nie dłuży.

BOY

Bez stresu ponad 2 na rękę dostaję :)

Miss

Kto szuka pracy ten tu ją znajdzie. Wiek i doświadczenie bez znaczenia. Ludzie przesympatyczni.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
śmieszek

Wszystko na plus. Minusem jest to, że trzeba pracować..... xd

kiepski

Jest tu praca również dla osób z moim wykształceniem hehehe. I dobrze bo nic nie robienia miałem dość.

Nowa

Rozmowa kwalifikacyjna była krótka, łatwa i przyjemna. Dostałam pracę :) Rodzaj umowy jak i warunki dla mnie ok. Myślałam, że nie będę ubezpieczona a tu niespodzianka i jestem bezpłatnie. Jak dostałam potwierdzenie, że niczego nie sprzedaję odetchnęłam z ulgą.

4o+

Już nie te czasy, że czy się stoi czy leży pięć tysięcy się należy. Jestem zadowolona. Wiem, że to co wyrobie to dostanę.

Może być.

Może być.

Sroka

Przetestowałam, płacą na czas i co do grosza, a to ważne. Atmosfera przyzwoita, no chyba, że ktoś przyzwyczajony do królewskich hołdów...

szwagier

Gadam sobie na luzie i jakoś leci, znam o wiele gorsze zajęcia. Jest pozytywnie, kobitki fajne.

zadzior

Pracuję dla siebie i na siebie, niekiedy zaciskam zęby z wściekłości, ale lepiej tu pracować niż nie robić nic. Daje radę!

zołz@

Pracuję na słuchawce w TM i się tego nie wstydzę! Niech się wstydzi ten co na rodzinie żeruje i nie robi nic.

barby

Atmosfera i kasa ok. Oczywiście jak za pracę na słuchawce.

FERDYNAND

Kurde :) jakbym miał ze 3 fakultety albo bogatych starych albo trafił 6 albo super znajomości albo nie wiem jeszcze co to nie szukał bym tu roboty. Tymczasem - dopóki coś się nie wydarzy - dziękuję TM.

Smutas

Warto spróbować. Dostałem pracę co dalej zobaczę.

oportunista

Jak czytam niektóre opinie to normalnie nie wiem o co chodzi? Pracuję od jakiegoś czasu i nie mogę zrozumieć tych zawistnych frustratów, którym się najzwyczajniej w świecie nie chce pracować. Dostaję to co umówione bez marudzenia, ile to w dużej mierze uzależnione od średniej. Z tym jest nieco gorzej ale bez przesady. Jak macie takie cudowne wykształcenie i jakże bogate doświadczenie to nie pchajcie się na słuchawkę tylko do radia albo tv. Normalnych pozdrawiam.

MarlenaB

Same bzdury, zupełnienie się z tym nie zgodze, pracowalam w Lublinie 3 miesiace odeszlam tylko dlatego ze musialam zmienic miejsce zamieszkania. Godziny nieplatne??nigdy nic takiego mi sie nie przytrafilo wrecz odwrotnie zawsze moznabylo liczyc na jakis bonus np w postaci dodatkowej godziny jezeli zostawalo sie dluzej. A umowa wyglada jak kazda inna nie doczytalam sie tam zadnych ukrytych gwiazdek.Nie oszukujmy sie jezeli ktos przychodzi do pracy po to zeby sie poobijac to sorry..chcemy zarabiac dajmy cos od siebie samo sie nie zrobi. Rotacja moze i jest ale tylko wsrod osob ktorym sie poprostu nie chce. Ja osobiscie polecam to miejsce pracy, ja wspominam je bardzo pozytywnie.

Pracowałam w LUBLINIE w telemedic i to co czytam to głupoty. Atmosfera najlepsza jaka może być, trenerki bardzo pomocne. Płacą za każdą przepracowaną godzinę w pracy. Fajne konkursy, nagrody. (usunięte przez administratora)zł na rękę to w Lublinie rzadkość !! POLECAM !!!

Nikt ważny s
@Kasia

Czy firma faktycznie zajmuje się powierdzaniem wizyt? (usunięte przez administratora)

Zenek

Czy firma prowadzi jeszcze rekrutację?

Nadia

Witam, Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do Łodzi w firmie Telemedic. Wszystko wyglądało bardzo ciekawie, warunki standardowe (usunięte przez administratora)zł netto/h na początek,plus premie za wyrobienie 160/h, plus różne inne cuda. Po dwóch dniach bezpłatnego "szkolenia" bo tak to można nazwać, gdyż Pan który prowadził szkolenie był w pracy zatrudniony od... uwaga: 9.03.2018 i już został "trenerem" w owej firmie przekazał nam czym będziemy się zajmować, co będzie należało do Naszych obowiązków oraz fakt iż: najlepiej nie przedstawiać się własnym imieniem i nazwiskiem, gdyż żaden z konsultantów tak nie robi???!!!! na moje pytanie czemu usłyszałam tekst: "nie sprzedaje się sobą czegoś czego nie ma". Nie dziwne?? Jak Myślicie czemu nikt nie pisał info z Łodzi? Kolejna rzecz, na 8 h pracy jest 35 min czasu wolnego, gdzie nawet KP przyznaje więcej. Całe szczęście, że doprosiłam się drugiego egzeplarza umowy szkoleniowej, którą podpisywałam bo inaczej niestety bym jej nie dostała. Nie ma tam wody która przysługuje pracownikowi, nie wspominając o kawie, herbacie czy broń Boże mleku i cukrze. Kiedy wyraziłam bardzo kulturalnie swoją opinię o szkoleniu, które nie miało nota bene nic z tą nazwą wspólnego, pani kierownik tego przybytku na ul. A. Struga 78 wystosowała do mnie sms z informacją iż na te godziny pracy (czyli 5 h dziennie i wszystkie soboty) oni nie wyrażają zgody i nie podpiszą ze mną współpracy-tak właśnie wygląda elastyczny grafik, gdyby ktoś pytał:), jak widać pani kierownik nie przyjmuje do wiadomości też słów krytyki. Pozdrawiam serdecznie

Pola
@Nadia

Pani Nadio czy Pani składała swoje CV na stanowisko rejestratorki medycznej? Z czym to było w ogóle związane?

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC