TSC Poland Sp. z o.o.
2 71 54 5 1
Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w TSC Poland Sp. z o.o. o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Margo Nowy wpis

Praca bardzo ciężka nie wiem czy zdecydowała bym się ponownie usiąść na słuchawce,klienci nie mili i kilka h dzwonienia dziennie to bardzo mozolne. Sama firma bardzo przyjazna jest czas na wszystko nie ma takiej presji jak w innych miejscach a co najważniejsze płacą dobre pieniądze i na czas.

Niki Nowy wpis

Podpowiecie czy firm potrzebuje aktualnie pracowników? Czy do podstawy macie dodatki?

dada Nowy wpis

Mnie się podoba atmosfera jest ok ludzie są super a jak się zdarzy spóźnić to i kierownik ci głowy nie urwie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gruszka

Mnie się tam dobrze pracowało teraz robię co innego ale praca w tsc była pozytywnym doświadczeniem

Jeszcze tu pracuję

Dodam tylko, do komemtarza ponizej: Tak. To pewnie jest obchodzenie placenia najnizszej krajowej. No ale czuja sie bezkarni i nic w tym dziwnego przeciez. Mlodzi ludzie to sie ciesza ze cos maja innego niz ulotki czy praca w maku. Tak czy siak powiem Wam tak: RYBA GNIJE OD GŁOWY. Ale to zrozumieją tylko starsze roczniki. Mi pozostaje dociagnac chwile i tez stad spadam

Tak20Nie

czerwony październik

W 100% zgadzam się z komentarzem powyżej. Do wszystkich chwalących TSC, odpowiedzcie na podstawowe pytanie: jest wypłata pod stołem czy nie? Ludzie przecież to przestępstwo, jak można akceptować takie działanie firmy? Dodam że nie zawsze tak było, no ale trzeba jakoś obchodzić obowiązek płacenia 13 zł/brutto na godzinę. Prawda panie prezesie? Inna sprawa, że ta praca jest cholernie nudna. Przeważnie pierwszy miesiąc ludzie jeszcze wierzą w produkt i w to co robią, ale szybko im przechodzi . Jak dla mnie zajęcie wakacyjne dla studentów, albo tak jak ktoś wspomniał powyżej przebidowanie do czasu znalezienia czegoś konkretnego.

Tak12Nie

xyz
@czerwony październik

Heh wcześniej też tak było :) Kto pracował to wie o czym mówię . Ludzie szukajcie innej pracy bo wyginiecie tam jak dinozaury . Owszem fajna atmosfera , mili ludzie , dobra herbata ale to nie wystarczy bo nie po to tam siedzisz 8 godz . Przychodzi 10 a tu lipa 120 zł (od tego podatek), plus 800 do łapy , a gdzie premia od sprzedaży ? Jeszcze o jakimś bonusie mówili :) szkoda gadać . Dużo obiecywania, ,jak wyrobisz limit to zarobisz " Jednym słowem wielki hałas o nic . Kto mądry to się zwolnił . Zarabia Firma +zarabiasz Ty = Nie w tym przypadku !

Raptor
@xyz

Kolego te czasy dawno minęły więc nie wypowiadaj się bezsensownie :)

Jeszcze pracujacy
@czerwony październik

Tak. Jest wypłata pod stołem. Mnie to nie przeszkadzalo do momentu w ktorym nie dostalem ostrzezenia ze zgadzajac sie na wyplate pod stolem sam biore udzial w przestepstsie. To juz njedlugo potrwa. Ale mysle ze ktos kto to ukroci zrobi kawal dobrej roboty

Tak11Nie

Quo vadis TSC?

Styl wszystkich lozytywnych komentarzy jasno mowi, ze pisze je jedna i ta sama osoba... ZENADA! Skoro sami musicie sobie wystawiac pozytywne opinie. Wracajac do tematu - pracowalem tam kiedys i wyplata pod biurkiem zdecydowala, ze czas sie pozegnac. Szkoda mi tylko tych ludzi, ktorzy daja sobie nawijac makaron na uszy, ciagle sluchajac ze firma sie rozrosnie, ze beda mieli wyzsze stanowiska jak juz to nastapi, etc. I to 'nastapi' trwa juz dlugie miesiace, a te biedaki dalej wierza, ze w koncu nadejdzie ich czas :) kolejny temat - 'w pelni ozusowane umowy' - tyle, ze od kwoty 200zl miesiecznie:D ludzie wasze skladki roczne sa nizsze niz miesieczna jakiegos lumpa na najnizszej krajowej.

Tak13Nie

Tomek

Najlepsza praca jaka miałem ! dobra wypłata i świetna atmosfera . Polecam każdemu !

hehe

zenada: Aplikuj już dziś! W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura nie będziesz musiał długo czekać na odpowiedź! z dopiskiem "Menadżer zespołu" nie bedziesz musial czekac dlugo na odpowiedz bo zaden szanujacy sie menadzer nie skusi sie na prace na takich warunkach totez ciezko znalezc jelenia ktory by pracowal w takim systemie i z taka pensja! przyjdz, zobacz i idz w 2 strone

Tak7Nie

Maciek

Świetna firma , super ekipa i atmosfera. Same pozytywne wrażenia. Rozmowa o pracę przebiegła sprawnie , a osoba która ją przeprowadzała była bardzo miła i konkretna. Polecam wszystkim. ;))

Tak7Nie

Jola

Polecam! Praca bez zastrzeżeń, pracuje od około 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona, rozmowa kwalifikacyjna ? Konkretna i na wysokim poziomie ! polecam każdemu

heheszek

Warto dla samego poznania pewnego Pana Mateusza :)

takiKraj
@heheszek

Serio ?

Tak5Nie

Pyza
@takiKraj

Nudną stronę na facebooku umilają nudnymi rozmowami ...

Tak9Nie

ktoś

Ludzie pracujący na słuchawce są mega i nigdy nie pracowałam w tak fajnej ekipie , jednak szefostwo pozostawia wiele do życzenia, szef jest typowym cwaniaczkiem myśli że jest najmądrzejszy i że wszystkie jego teorie są słuszne, mówie tutaj o szefie Krystianie, ludzie pracujący tam na + jednak szefostwo na duży-

Ceglasty

Pensje na czas, fajna atmosfera jetem zadowolony.

Alexa91

Bez szału ale nie było strasznie wypłatę dostałam na czas i w odpowiedniej wysokości będę miło wspominać chociaż było ciężko.

Terefere

Im dłużej tam pracujesz, tym stosunek od tzw "wyższych" stanowisk jest do Ciebie gorszy, jednak ludzie na słuchawce (prawie wszyscy) są tak wspaniali, że aż żal byłoby ich opuścić :) Ale jeżeli liczycie na to ze coś wam się z tych potrącen od wypłat (obowiązkowych) zwróci, to możecie ewentualnie pomarzyć, pieniążki niestety, tak jak wspomniano wyżej wypłacane są na lewo, pod stołem

Tak5Nie

Ania

Ja zakończyłam współprace z tą firmą w przyjaznej atmosferze (z prywatnych powodów) bardzo dobrze wspominam prace , na wypłatę tez nie narzekałam ;)

Yogi100

Właśnie zakończyłem pracę w TSC bo chcę jeszcze skorzystać z wakacji. Praca na słuchawce do miłych nie należy ale też jakoś źle nie było, ludzie w porządku i starają się pomóc. Generalnie było ok może za rok też sobie u nich dorobię trochę grosza w przerwie od studiów.

No no no
@Yogi100

Trochę grosza - bardzo dobrze napisane! :) to tyle na co stac tsc

Były

Firma TSC dba o pracowników. Mają nawet swój firmowy papier toaletowy! (Nie niestety nie z logo TSC a szkoda, byłoby wszystko w temacie)... Dbają nawet za osobę odpowoedzialną za usuwanie niewygodnych wpisów na goworku :( szkoda, że prawda w oczy kole...

;)

jak widać przyjmujecie wszystko a powiedzmy sobie szczerze nie każdy nadaje sie do tego wymagającego zadania , stąd ludzie idą do was ;)

Ccig Tarnów

Wszystkich chetnych, obecnych czy bylych pracownikow tsc zapraszamy do ccig :) wiekszy zarobek, wieksze mozliwosci godzinowe (sam ustalasz kiedy pracujesz i ile pracujesz) i swietne towarzystwo!

Zabawne
@Ccig Tarnów

Vice versa,słyszałam że macie masowe odejścia w firmie.

Ccig Tarnów
@Zabawne

Ciekawe dlaczego tylu byłych już pracowników tsc mamy w swoich zasobach? Pytanie dlaczego ludzie musza was klamac ze biora wolne z takich czy innych powodow tylko po to aby przyjsc do ccig na rozmowe? Jesli pracownik nie ufa pracodawcy to robi wlasnie tak jak wyzej opisano. I robi miedzy innymi sztuczny talk time :) Nie mniej jednak cieszymy sie ze powstalo tsc :) moze ludzie nie do konca dobrze przeszkoleni ale po roznych przejsciach u was u nas maja sie bardzo dobrze i w koncu moga odczuc to finansowo oraz moga zdobyc odpowiednia wiedze, nauczyc sie umiejetnosci potrzebnych do tak wymagajacego zadania :) Pozdrawiamy

Pracuje Nadal

przede wszystkim jeżeli chodzi o talk-time to nie ma problemu żeby go wyrobić , po moich doświadczeniach w call center w większym mieście takim jak Kraków , śmiało mogę powiedzieć ze jest luz , nie ma stresu , wiadomo ze każdy boi się o prace , w każdej branży tak jest , nic w życiu pewne nie jest. wypłaty ? super , wole siedzieć sobie w biurze i zarabiać minimalną plus duże premie ( w tym momencie zostały podniesione stawki premiowe) niż pracować w sklepie z jedzeniem czy ubraniami i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca naprawdę świetna i daje wiele możliwości, ludzie zawsze pomocni, po pracy można wyjść na piwo wyluzować się. gorąco polecam , najlepsza praca w jakiej miałam możliwość pracować .

Sylwia

Najlepsza praca jaką dostałam, w sumie pierwsza ale na nic innego bym jej nie zamieniła. Uwielbiam każdego z osobna. Genialna atmosfera w pracy; każdego dnia mam ochotę wstać i iść do pracy. Jeśli się starasz i robisz to co powinieneś to zarobisz, jeśli się obijasz to nie masz co się dziwić, że nic z tego nie masz, bo jak wiadomo nie ma nic za darmo. Z drugiej strony też nie każdy jest do takiej pracy stworzony.

nowy

A ja pracuje od niedawna i uważam że jest naprawdę spoko, wiadomo callcenter jak callcentre jednak ludzi fajni i atmosfera naprawdę w porządku

nigdywiecej

pracowałam w tej firmie krótko i DZIĘKI BOGU... zostałam wyproszona przez "kierownictwo" w sumie bez sensownych powodów, szkolenia to jakaś porażka, albo żarciki na poziomie gimnazjum, albo jakieś wiejskie zaloty dwóch samców do dziewczyn. ALE NAJGORSZE JEST TO CO ZOBACZYŁAM WCZORAJ, czyli "wypłatę" - nie dość, że ludzie zarabiają tam śmieszne kwoty, to dodatkowo z tej pożal się boże sumy 80% jest wypłacane pod stołem, żadnego opodatkowania, żadnych składek, nic... za krótko tam pracowałam, żeby robić jakieś awantury, ale dziwię się ludziom którzy pracują tam już trochę i dalej nic z tym nie robią... z ich wypłaty może z 20zł idzie na emeryturę, a wszystko inne to machlojki - jakaś skarbówka już dawno powinna się zająć takim podejściem do pracownika oceniam to na -4/10 i odradzam z całego serca, już lepiej zbierać maliny

Serwis pracy
@nigdywiecej

Pewnie dostałaś deadline i robiłaś sztuczny toktime ???? dokładnie nigdy więcej !

Zazenowanycalasytuacja
@Serwis pracy

dobrze kolego ze ty wyrabiasz TALKTIME. Nie dotrwalem nawet do konca szkolenia po tym co sie dzialo i po rozmowach z pracownikami o dluzszym stazu. Miedzy innymi wyplaty faktycznie w kopertach to zenada,do tego jedna lazienka na tyle osob, ludzie ktorzy maja przerosniete ego i sa tymi lepszymi, (podczas rozmow kwalifikacyjnych bylo wielkie obiecywanie jak to nie jest super) ... Bylem tam dwa dni i podczas tego czasu odeszlo kilka osob, takze rotacja rowniez ogromna

Ren
@Serwis pracy

To jacy kierownicy sa w tej firmie skoro mozna robic sztuczny talk time? Jestem w szoku! Widze ze od zeszlego roku sie wiele zmienilo. Pracowalam ze stara ekipa kilka miesiecy nieraz nas bylo duzo nieraz malo ale w zyciu sie nie slyszalo o sztucznych talktimach.

@Ren

Szybko to wyłapano i problem został rozwiązany, każdy by chciał zarobić a się nie o robić... Oszustów wszędzie pełno...

Lepiejlepicpieroginizpracowacwtsc
@:)

Oszustow? Za najnizsza krajowa i to bez zadnych skladek - powiedz sobie uczciwie kto tu jest oszustem pan czy sluga... A to tego: pracowalam, nie chcialabym wiecej i nie polece tej pracy nikomu. Fakt poznalam tutaj wielu wartosciowych ludzi, ale kazdy z nich mial juz dosc i zapewne inni tez odejda. Praca na typowe 'przebiduj miesiac i w miedzyczasie szukaj lepszej pracy' i to dla ludzi bez jakichkolwiek checi by znalezc cos lepszego i OZUSOWANEGO!

@Lepiejlepicpieroginizpracowacwtsc

Popieram w calej rozciaglosci! Przykro mi to pisac. Wierzylem mocno w to co tam sie robilo. Teraz piora mozgi pracownikom. Nie szkoda mi ich. Pozyja zobacza. Albo nie.

a.

Mega atmosfera to była kiedyś, ze starym kierownikiem który potrafił wlaczyć o pracownika i pomagać. Teraz się powoli robi obóz pracy, nawet do wc nie można wyjść (na całe biuro tj 50 osób jedna toaleta) a każą ci chodzić na przerwie. Nie da sie do niej dostać i to jest poważny problem. Zwalnianie ludzi nawet takich którzy mieli dobrą sprzedaż (np. Damian) tylko dlatego, że zadeklarowali że będą przychodzić do końca tyg.bo wyjeżdza za granicę. Nie dane mu było bo go wykopali wcześniej mimo, ze pomagał innym. Szczyt chamstwa. I to nie jest odosobniony przypadek. W firmie panuje chaos, nowy kierownik mimo że podobno kiedyś pracował na orange nie zna podstawowych ofert a dyrektor obiecuje gruszki na wierzbie bo pali mu się z d.. :/ Przykre to. Kiedys naprawdę była to fajna firma. Teraz i ja stąd będę odchodzić bo tu dłużej nie wytrzymam. Oczywiście o tym nie powiem kierownikowi czy dyrowi bo zwolnią mnie w tym samym dniu. REASUMUJĄC ;) jeśli chcecie pracę za marne grosze i w atmosferze której już nie ma, to śmiało

Tak4Nie

Tuptuś

Mega atmosfera i zmienili na plus premie, wiadomo, że trudno się sprzedaję, ale na kasie w sklepie albo z łopatą nie jest lepiej :) I nawet połowy tego co tu możesz nie zarobisz :)

...

W firmie było dobrze jak była Ela szkoda że odeszła teraz jest bałagan. Zatrudnianie ludzi na potęgę a każdy się zastanawia kto następny poleci.

Katarzyna

Nie polecam

Tak8Nie

Zostaw opinię o TSC Poland Sp. z o.o. - Tarnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie