CC Promotions
2 120 189 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w CC Promotions?

Eudezwt Nowy wpis

Gruba był na liście poszukiwanych przez polliscje w Kielcach ale ogłoszenie zniknęło jakiś czas temu. Ta Olka pewnie pali Freda i wychowuje ich dziecko. Licza, że sprawa ucichnie. Trzeba iść na zeznania. PROKURATURA OKREGOWA W KATOWICACH I KOMENDA WOJEWÓDZKA WYDZIAŁ RPZECIWKO MIENIU PROWADZI TP ŚLEDZTWO.

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w CC Promotions i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

z Nowy wpis

szkoda

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w CC Promotions? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

majty juz obsrane?

no i jak tam Obary? ktos cos?

Spoko

Ludziska! Beda dojechani! Odsiadka za majty bedzie zapewne ciekawa.

Kicka

Jakies newsy w sprawie Oparow? Wiecie czym zajal sie Tomek, Darek, Renata, Karolek czy Ola? Stary Darek ma zaklad mechaniczny pod Kielcami, Karolek cos tam w Kielcach prowadzi a reszta bandy?

Kielczanin

Firma juz nie dziala. Szuka ich Zus i Skarbowy. Zajeli sie robieniem czegos innego. Ciekawe czy prokuratura stanie na wysokosci zadania i ich w koncu oskarzy.

Tak5Nie

Zuzanna

@Kielczanin a czyli firma nadal funkcjonuje? Ktoś jeszcze tam pracuje? Skąd wiesz, gdzie przebywają pracownicy?

Zuzanna

@Kielczanin co masz na myśli? Czy Waszym zdaniem firma CC Promotions już nie istnieje? Według KRS jest ciągle aktywna? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

Tak2Nie

@Zuzanna

Oni jej nie zamkną. Tomus bedzie udawać, ze to nie on byl prezesem tylko jakis bezdomny słup. Czyli on juz jej nie zamknie a zulowi nie zależy. Sprawa wyjasni sie w Sądzie za pare lat. Tomus mysli, ze jak zalozyl rodzine z Olcia to mu sędziowie daruja mlodziencze wystepki. Mam nadzieje, ze beda sadzeni za czasow PiSu. Na komendę wojewódzka w Katowicach dzwoncie cisnac temat. Wydzial do przestepst przeciwnko mieniu.

Kielczanin

Obary siedzą zagranicą, myślą, że sprawa ucichla,. Policja ich obserwuje. Prokuratura musi ogarnąć wiele tomów akt co nie jest proste. Ich adwokat też będzie miał problem więc nie ma tego złego :)

poszkodowana

Coś ucichło w ich sprawie. Macie może jakieś info co się dzieje w ich sprawie? Są jakieś postępy? Dorwali ich już?

ale beka

haha w jakiejś wsi na końcu świata się ukryli

Oszukana

A który numer domu w Mąchocicach Kapitulnych? Pojadziemy po kase

Kielczanin

Ludziska wszysyc juz wiedza gdzie sa obary, cala Machocice Kapitule i okloce i Kielce współpracują z Policja i prokuraturą. Niebawem bedzie final tej smutnej historii. Mamy ich!

Dokladnie

Tez mialem wczoraj telefony z zusu i us. Bardzo ckeszy ze w koncu wzieli sie za sparwe pozadnie :) milo Olu i grubasie ze nadal to wszytsko czytacie i tak o nas pamietacie i regularnie zagladacie na strone . Domyslam sie ze kisiel w MAJTACH jest :) spokjnoie , macie ich duzo to mozecie czesto zmieniac :)

Tak11Nie

Dokladnie

Tak ja tez mialam telefon z zusu , w papierach widniejemy jako wciaz zatrudnieni w cc . Ale na szczescie z naszej strony wystarczy oswiadczenie za to oni.... :D o wspolczuje po tym co kobieta w urzedzie mi powiedziala ..w sumie nie wspolczuje ale wiecej nie powiem bo prezeski by za duzo wiedzialy a nie moga , dowiedza sie w swoim domku w odpowoednim czasie. Caluski :)

Botoja

Bedzie sie to ciagnelo jeszcze dlugo ale na pewno w koncu grubo beka , nawet za granica prezeski :) mnostwo osob wzywanych do zusi , urzedow skarbowych i komende. Dzisiaj wlasnie mialem telefon w tej sprawie i zaproszenie na wiztye. Ale chetnie pojde i ponownie opowiem :) pozdrawiam wszystkich i duzo cierpliwosci a w koncu Ole i tego gtubaska na korytarzu w sadzie zobaczymy ;)

gość

Zauważyliście, że ostatnio bardzo dużo wpisów stąd zostało usuniętych? Przede wszystkim zniknęła większość postów z listopada i grudnia 2016 i część styczniowych. Tomek, wpisy tutaj możecie sobie usuwać, ale tych wpisów w policyjnych i prokuratorskich dokumentach już nie pousuwacie ;)

Tak9Nie

ccccc

odsiedzą swoje w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to może się życia nauczą i odnajdą drogę właściwą zagubieni młodzi ludzie hehehe

Tak5Nie

cecece

taaa biedni zagubieni młodzi ludzie..no proszę was...z wyrachowaniem wiedzieli co robią

Tak4Nie

Nie mój cyrk - nie moje małpy

Bezsensowny komentarz. Skoro wszystkiemu winny jest świat to "dajmy spokój" np. mordercom. Przecież to w dzisiejszym świecie w TV pokazują tyle brutalności i agresji. Na szczęście żyjemy na takim świecie, ze za swoje błędy trzeba odpowiadać. I zupełnie nie interesuje nikogo czy są zagubieni czy nie. Już pomijając kwestie uczciwości prowadzonych przez nich działalności. Do tego dochodzi traktowanie pracowników, oszustwa podatkowe, niezgłaszanie pracowników do ZUS mimo podpisanej umowy. Za głupotę się płaci. Nie wspominając nawet o profesjonalnym podejściu - romanse w pracy, odstawianie jakiś tragikomedii - Ola latająca po biurze z łzami w oczach a za chwilę wpatrzona w Tomeczka jak w obrazek. Symulowanie jakiś wyimaginowanych chorób i oczekiwanie na współczucie. Robienie z siebie ofiary non stop.

ulala

hohoho skad te info?

xu

wiesz może czy przebywają nadal w lodzi?

i ezu

no skoro tak bardzo cie ten temat interesuje to jedz pod wskazany adres

mhm

jak ktoś jest z łodzi to niech jedzie, pocałuje klamke bo tam nikogo nie ma, ale przynajmniej się sam przekona i może uwierzy...numeru telefonu też nie mają

taa

no to sobie tam pojedz, na zeligowskiego do siedziby jak nie wierzysz no co za problem...strony tez sobie poszukaj w necie, powodzenia

ehh

oni nie mają strony www, nie mieli nigdy bo to firma krzak

kupa

ty czytać ze zrozumienie potrafisz? skoro nie wypłacili pieniędzy za prace to jak umowa była respektowana? i co dobrze o nich swiadczy? chcesz za darmo pracować?

Tak4Nie

W tej firmie obiecuja gruszki na wierzbie. Cisna jak cholera, zeby szybciej pracować, nie wystawiaja PITow. Daja umowe zlecenie a powinni umowe o prace, bardzo pilnuja pracowników. Wiadomo, ze Tomek z Ola kreca i ciagle zmieniaja adresy swoich spółek i firm.

Zostaw opinię o CC Promotions - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie