Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

aguś

W moim wieku i z moim doświadczeniem trudno o pracę a o lepszą to zapomnij. Tak więc jestem na tak jak najbardziej.

Aurora

Bardzo fajni ludzie!!! Kadra normalna, można się pośmiać, dogadać z grafikiem no i zarabiać. Im więcej godzin tym wyższa stawka. Fajna sprawa.

Calineczka
@Aurora

Jest tak jak piszesz. I wszystko na czas.

Panna Migotka

Praca do ogarnięcia i od zaraz co było dla mnie ważne.

EL832H

Każdy by chciał na wejście z 10 tysięcy... Tu przynajmniej zarabiam na swoje utrzymanie i nie muszę nikogo o nic prosić.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Caryca

Jednego się nauczyłam. Nie ma sensu kierować się "opiniami" byłych pracowników. Dobrze, że tu jestem.

toitamto321

Nie ma to i tamto... Dają prace i tyle. Wypłacalni i jak na słuchawkę zarobki godne.

Ines

Normalna firma. Praca dla wszystkich, którzy chcą p r a c o w a ć. Takie wymagania.

duszka
@Ines

Dla wszystkich? Jestem już dobrze po 50... czy ja też mogłabym tu pracować?

życzliwa
@duszka

Witaj Duszko :) dla wszystkich także dla Ciebie. A patrząc na konsultantki to muszę Ci powiedzieć, że te w Twoim wieku często radzą sobie lepiej.

papużka

Lubię gadać i jeszcze dostaje za to pieniążki :)

Verum L

Kto tutaj narzeka na pracę ten nigdy nie miał złej... lub żadnej...

Buka

Nikt mi nie broni szukać pracy gdzieś indziej... Jednak tu mnie chcieli a gdzieś indziej już niekoniecznie.

Zagadka

W pracy, jak wynika z nazwy, trzeba pracować. Nie ma o czym mówić. Koncentracja na pracy a nie poboczu i da się żyć.

Amant:D

W każdym telemarketingu to samo... Tu przynajmniej ładnie, sympatycznie i pieniądz się zgadza.

córeczka tatusia

Wszystko czego się tu nauczę kiedyś zaprocentuje. Punktualność, systematyczność, umiejętność prowadzenia dialogu, pieniądze to nie wszystko, a jak dla mnie nie są takie najgorsze. Polecam!

czarodziejka

Podobno każdy człowiek jest inny. Nie wszyscy mogą być telemarketerami. Tutaj każdy może spróbować. I zdecydować. Zostać na chwile czy dłużej. Jakie zaangażowanie takie pieniądze. N

summer

Praca na pewno nie dla wszystkich. Każdy ma inne predyspozycje. Jednak jak na słuchawkę to tutaj jest 7/10.

Anty

Nikt nikogo do tego by pracował w TM nie zmuszał... Zawsze przecież może zostać prezesem, posłem, senatorem, Polska, dla miernych ale wiernych, stoi teraz otworem! Ja jednak wolę tu uczciwie zarabiać pieniądze. I mogę :)

rodzynek2

Cóż... wbrew obiegowej opinii pieniądze nie biorą się z bankomatu... Tylko z pracy. TM umożliwia mi ją. Fajne dziewczyny tu pracują. Miło.

Inna

Można przez całe życie tylko szukać pracy... Zazwyczaj cierpią na tym najbliżsi, chyba że są baaaaardzo bogaci i stać ich na utrzymywanie pasożyta :P Podoba mi się, że w Telemdic dostałam pracę i mogę zarabiać.

introwertyczka

Praca w telemarketingu daje przełamanie się w kontaktach z ludźmi, łatwość rozmowy. Nawet jeśli popracuje tu tylko przez wakacje, to oprócz pieniędzy zyskam doświadczenie. Więc tak czy inaczej będzie lepiej.

Shakira

Generalnie nie jest ciężko, jak się nie bierze do siebie zdarzającego się chamstwa . Można się nauczyć panowania nad głosem, emocjami, dbałości o jasne przekazywanie info. Przydatne to w życiu. I kasę można dobrą zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC