TELEMEDIC

Opinie o TELEMEDIC

okej

OK. Tymczasowo może być.

Fiona

Jest tak jak oczekiwałam ciężko ale dobrze płacą, no i wśród sympatycznych ludzi a to też bardzo ważne.

może ja?
@Fiona 17.10.2018 14:49

przyznaję rację a w domu tego nie wysiedzę

Dorota1989

Ani bardzo ciężka ani bardzo lekka ta praca. Dobre jest to, że każdy kto na serio szuka pracy dostanie szansę na całkiem dobry zarobek.

Katarzyna

@Sylwia To bardzo istotne, żeby mimo wad danego pracodawcy, zawsze dostrzegać jakieś jego pozytywne strony. Jak długo obejmujesz swoje stanowisko w strukturach firmy TELEMEDIC? Jeśli dysponujesz jakimiś informacjami o ewentualnej rekrutacji, to daj nam znać, bowiem na pewno wiele osób chciałoby tam aplikować.

Mądrala

Tu jest tak, że stawka godzinowa rośnie wraz z ilością wyrabianych godzin. Jeśli przy tym masz dobrą średnią poprawnie zaproszonych osób na godzinę (od 3,1 wzwyż) to dostajesz premię w postaci jeszcze lepszej stawki godzinowej. Najlepsi mogą liczyć na 14-16 złotych (netto).

@Mądrala 10.10.2018 10:28

Prawdą jest to, że nigdy mniej niż 2ooo nie dostałam.

Sylwia

Można się przyzwyczaić i robić swoje. Różowo nie jest ale czarna d to byłaby bez tej roboty.

Katarzyna

@ELa Masz w zupełności rację - zawsze trzeba dbać o jakość swojej pracy. Długo już pracujesz w TELEMEDIC? Twierdzisz, że premie są uzależnione od wyniku - a możesz nam wyjaśnić na czym polega konkretnie ten system premiowania? @Ania A zatem dobrze, że ta firma daje Ci poczucie jakiejś stabilności. A co z pokietem socjalnym - macie zapewniony?

jestem

Dobrze płacą jak za taką pracę, także jestem na tak :)

Widzewi@nka

Dobrze płacą. Taka prawda i każdy kto chce może tu zarabiać. Nic za darmo rzecz jasna, swoje trzeba wygadać.

Kamil

Witam. Pytanie kieruje do osób, które pracują lub pracowały w TELEMEDIC. Czy można pracować 8h od pon do pt czy godziny pracy są narzucane z góry na cały tydzień ?

P.K.
@Kamil 05.10.2018 11:58

Odpowiadam. Można a nawet jest to dobrze widziane :) Praca od 8 do 16 i obowiązek 2 sobót (8-15). Jeśli chcesz jakieś wolny dzień/dni to musisz to ustalić z wyprzedzeniem.

Ania

Jak w gnieździe szerszeni :) ale nikt na nikogo nie wrzeszczy (chyba, że z drugiej strony słuchawki :)) przyzwoite zarobki. Tyle. Call center jak call center tylko tutaj mogę być pewna pieniędzy, które zarabiam.

ELa

Najważniejsze to dobrze wykonywać pracę. Nikt za darmo nie płaci a tu jak się starasz płacą i to całkiem nieźle. Premie uzależnione od wyniku.

Katarzyna

@Pati A zatem trzymamy kciuki za Twój rozwój i awans! Może nam jeszcze powiesz, jakimi cechami trzeba pokazać, by mieć realne szanse na awans w TELEMEDIC? I jaki rodzaj umowy dostają Kierowniczki? @Klaudusia Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? A może już to zrobiłaś? @ELa A możecie liczyć na jakieś premie i dodatki pozapłacowe?

ELa

Nie ma to tamto ;) praca w fajnych godzinach 8-16 i wśród fajnych koleżanek. Im mniej się stresuję tym lepsze mam wyniki i więcej zarabiam. Warto się starać.

Klaudusia

Chcę tu pracować. Dość się wysiedziałam na bezrobociu.

Pati

Wierzę i wiem, że można tutaj awansować od konsultantki do kierowniczki działu (wtedy jest inny rodzaj umowy), tylko trzeba być najlepszą a wtedy trudno się pogodzić, że przez pierwszy okres bedzie się zarabiać nieco mniej niż najlepsze konsultantki/ci. ;) Zamierzam tu zakotwiczyć na dłuższy czas. Warto.

Katarzyna

@Pati A długo pracujesz w TELEMEDIC? Nawet po dłuższym czasie od zatrudnienia nie ma szans na umowę o pracę? Czy zatem macie jakieś przywileje, pracując na takiej umowie? @mandarynka Widzę, że Ty też polecasz nam pracę w tym przedsiębiorstwie. Podpowiedz nam - prowadzą teraz rekrutację? Jakie wymogi trzeba spełnić, by zostać zatrudnionym?

Pati

Jak w większości firm zajmujących się telemarketingiem tak i tu umowa zlecenie. Jednak mając do wyboru czekanie na pracę na umowę o pracę a zarabianie na życie to chyba jasne, że wybiorę zarobek. Praca nie jest najlżejsza trzeba się nagadać ale wśród sympatycznych osób i normalnej kadry. Pieniądze zawsze na czas i nie są śmieciowe. Wiadomo pieniędzy nigdy dość :)

Smok
@Pati 24.09.2018 08:43

Podpisuje się pod tą opinią. Ze swojej strony trochę pomarudzę, że trochę ciasno...

mandarynka

Istotne jest to, że naprawdę zatrudniają a nie nawlekają makaron na uszy. Można zarobić, dorobić, tyle ile godzin zrobisz za tyle dostaniesz co do złotówki i na czas.

Katarzyna

@jestem która jestem Fajnie, że dobrze Ci się pracuje w TELEMEDIC. Na podstawie jakiej umowy tam pracujesz - umowy o pracę, czy tylko zlecenie? @tak tak nie nie Praca w tej branży jest bardzo specyficzna, dlatego faktycznie - trzeba być odpornym na stres. W sposób pochlebny wyrażasz się o tym pracodawcy - może w związku z tym wiesz, czy zatrudniają aktualnie nowych pracowników?

jestem która jestem

Trochę ciasno, niektórzy klienci podnoszą ciśnienie, ale to co istotne czyli kasa zawsze się zgadza i w terminie.

tak tak nie nie

Trzeba się napracować. Odporność na stres bardzo ważna. Pieniądze i godziny pracy dobre. Spoko kadra i współpracownicy.

Cataleya

Lepszego cc w Łodzi nie ma. Praca w normalnych godzinach, ile godzin tyle pieniążków. Uczciwie i na czas. Jestem od prawie roku i nigdy się obsuwa nie zdarzyła.

terka

Witam,czy całe 8 godzin trzeba siedzieć czy czasami w ciągu dnia jest coś do zrobienia że trzeba wstać i gdzieś pójść? Czy wszyscy są w jednym pokoju? Ile osób przebywa w takim pomieszczeniu?

...
@terka 15.09.2018 21:52

Cześć, każdy ma swój boks z laptopem. Na 8 godzin pracy masz 45 minut (płatnej) przerwy. W call center jak to w call center pracuje się w otoczeniu innych osób. Praca może nie najlżejsza ale jeśli wyrabiasz godziny to nie można narzekać przy wypłacie. Najlepiej przetestuj sama. Nikt tu na siłę nikogo nie trzyma :)

Miśka

Kto lubi pracę na słuchawce ten ma tu dobrze. Firma ok.

Przyszły telemarketer

Do kiedy są wypłacane wynagrodzenia? Tz do którego? Jest wypłacana całość wynagrodzenia naraz (pełna kwota?) ;)

@Przyszły telemarketer 11.09.2018 11:21

zawsze na czas, maksymalnie do 15 każdego miesiąca

Felice

Zarabiać na słuchawce leciutko i słodko nie jest ale można wszystko ułożyć pod siebie a kasa nie najgorsza i zawsze na czas.

Summer day

Dobre pieniądze, praca ani lekka ani ciężka, zależy czy ktoś lubi rozmawiać czy nie. Ludzkie godziny pracy. Nie trzeba się po nocy szwendać.

Madzia

Witam. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Pieniążki do ręki czy na konto? Do którego dnia wypłacane?

majka
@Madzia 06.09.2018 11:38

Maksymalnie do 15 każdego miesiąca, pracuję tu niespełna rok i nigdy nie było obsuwy, jak wolisz te pieniądze. 160 godzin = 2 tysiące na ręke (bez wzgledu na wynik) a jeśli wynik ok to dochodzą premie. Polecam.

Ania

Łatwe projekty, fajni ludzie, dobre godziny pracy, kadra super :)

Zostaw opinię o TELEMEDIC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEMEDIC