Opinie o TELEMEDIC

Zainteresowany

Szkoda, że nikt z pracowników z Łodzi nic nie pisze.

Xx

Możecie przestać pisać o lublinie w grupie dotyczącej ŁODZI ?! Nie można się niczego dowiedzieć przez ten spam

Czytam to i nie wierze. Trenerki wypisują te bzdury. To sa zwykli (usunięte przez administratora) Umawiasz na prezentacje produktów tak drogich, ze ludzie musza kredyty zaciągać. Pranie z mózgu im robią na tych prezentacjach. Składki? Od jakiej kwoty?! Śmiesznej. Niektórzy np nie maja umów. Pracują na czarno. To nie jest uczciwa firma.

lena
@Pracownik 31.01.2018 11:14

to fakt oszustwo i tyle

Kasabla

Jeżeli chodzi o Lublin to kiepsko wspominam współpracę. Szkolenie przeciętne, dziewczyna, która szkoli sama ma problemy z dykcją. Dają dużo osób do obdzwonienia, z czego jeśli się nie wyrobisz aby cały plan zrealizować musisz zostać po godzinach za co nie płacą. Obcinają kasę za błędy typu, że nie powtórzy się karty pacjenta. Atmosfera zależy ... na słuchawce ludzie są spoko. W efekcie nie zarabiasz 2200 na rękę tak jak Ci obiecują. Jest mniejsza pensja, o premiach możesz zapomnieć bo nigdy nie wyrabiasz tak super jakości i tylu osób nie nazbierasz aby dali Ci tą premię plus nadgodziny które masz praktycznie codziennie. Rotacja ogromna jedni rezygnują sami drudzy nie przedłużają umowy, bo szkoda nerwów. I trzeba czytać umowę, wiele kruczków. Tyle dobrego że kasa zawsze na czas.

@Kasabla 08.02.2018 22:44

Pracowałam w LUBLINIE w telemedic i to co czytam to głupoty. Atmosfera najlepsza jaka może być, trenerki bardzo pomocne. Płacą za każdą przepracowaną godzinę w pracy. Fajne konkursy, nagrody. 12 zł na rękę to w Lublinie rzadkość !! POLECAM !!!

Junioresku

Hey Lublin wita u nas w Tele medic jest ok. Pracuje od niedawna ale czuje ze dobrze trafiłem. Mila atmosfera elastyczne godziny :) bez cisnienia ze sreony bossa ;) idzie sie dogadac ! Luzni towarzysze jest wesolo i milo polecam!! Rks

Angela

Jeden kibel w radomiu.. ludzie w kolejce sie ustawiają haha masakra

Daniel

Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna sprawa. Zależy od wielu czynników!

Ewelina

Też poproszę o opinię ma temat pracy i wynagrodzenia w tej firmie, mieszczącej się w Łodzi ????????????

Patrycja

Czym zajmuje się na firma i jakie są realne pieniądze do zarobienia?

Kinga

a wiecie coś na temat Telemedic w Lublinie??

Ciekawa

I jak się pracuje

Stefan

Mam pytanie, w jakich godzinach jest praca i jaką dają umowę?

Kamila
@Stefan 24.08.2017 21:08

Praca od poniedziałku do piątku 8-16 i w soboty 8-15. Umowa zlecenie że skaldkami

damian

spoko tam jest, kasa zawsze na czas a to najwazniejsze. 9,50 na reke to niezla sumka się uzbiera na koniec miesiąca

Agata W.

Pracuję w telemedic od początku wakacji i jest na prawdę spoko. Podstawa 13 zł brutto,a dodatkowo można wyrobić premie za każdy miesiąc. Atmosfera fajna, mili ludzie tam pracują. Ogólnie polecam pracę w tym miejscu !

Adrian

9,5 dla studenta? I maksymalnie 80 godzin na umowie?

tomek

Szkolenie jest jednodniowe po 5h. Na następny dzień już można rozpocząć pracę. Jeżeli ktoś szuka pracy na już to polecam się zgłosić. Kampania nie jest trudna, wystarczy tylko zerkać na skrypt i nie ma absolutnie problemu

michal

ide do nich jutro na szkolenie. moze mi ktos cos doradzic, opowiedziec?

Kuba

też polecam, praca w systemie jednozmianowym 8-16, o wiele lepiej niż na dwie, trzy zmiany. Człowiek od rana bardziej wypoczęty i produktywniejszy.

seba

generalnie spoko... czasami trafiają się cięższe kampanie, ale wtedy trenerka pomaga. Kiero wymagająca, projekt spoko. ja polecam.

Kasia

Jak wygląda kampania projekt który się realizuje? Trudny? Łatwy? Proszę o opinię kogoś z Was :)

Michał

Potwierdzam słowa Pani Krystyny. Nie ma kar finansowych za byle błąd. Jestem tutaj od ponad miesiąca i sobie bardzo chwalę. Trenerzy pomocni i z kierownikiem można się na spokojnie dogadać w kwestii grafiku np.

Kasia

Moja babcia pracuje od tego tygodnia i jak na razie jest zachwycona. Radzi sobie, we wszystkim z czym ma problem pomagają jej na bieżąco... ma stawkę 13 brutto na start a już ma średnią 3,25 czyli ok. 12 zł netto!!! jedyne na co narzeka to na światło, w pomieszczeniu jest za ciemno. ps. sama znalazłam jej to ogłoszenie!;)

Krystyna
@mikiiula 25.04.2017 10:43

atmosfera przyjemna, musisz mieć 30 godzin do premii cotygodniowej. Od średniej 2,5 masz już prowizję. Generalnie jestem tu od 2 tygodni i naprawdę jestem zadowolona. Przeszłam z telepromo....... I co ważne, nie ma kar po 20 zł za głupie błędy.

Ola

Ktoś coś wie o telemedic w łodzi?

Zostaw opinię o TELEMEDIC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEMEDIC