TELEMEDIC
4 24

Opinie o TELEMEDIC

Kwiatuszek

Bardzo dobra w tej branży. I zarobki uczciwe bo rosnące stawki wraz z godzinami. Jak w ulu ale w końcu to telemarketing a nie zakład pogrzebowy.

Kakadu
@Kwiatuszek 12.07.2018 13:38

Czasem naprawdę boki można zrywać ze śmiechu. Nie ma porównania żadnego do roboty na kasie albo w jakimś zakładzie na taśmie, jest lepiej mimo że jak w sklepie z papugami :)))

TB

Telebiuro jak telebiuro. Pracuję, zarabiam, jestem ubezpieczona, godziny pracy ludzkie, jak dla mnie na 4.

ToJa

Kto chce pracować - a nie udawać - temu szczerze polecam.

Piega

Pierwsze wrażenie podobno najważniejsze :) jest bardzo dobre ciesze się, że po aplikacji wreszcie znalazła się firma, która oddzwoniła. Może być tylko lepiej :)

wudu

Najtrudniejsza i ciężka jak cholera praca jest wtedy jak jej nie ma. Może tu i ciasno i głośno ale to jest telemarketing a nie klub głuchoniemych. I jest praca i płaca.

na drugie gabrysia

Zalety praca jednozmianowa umowa z ubezpieczeniem stawka godzinowa proporcjonalna do ilości odpracowanych godzin rośnie wraz nimi atmosfera przyjazna pracownikowi współpracownicy i kadra generalnie ok płaca na czas wady trochę ciasno głośno zawsze by mogli więcej płacić ale ten problem dotyczy wszystkich pracodawców :D

szary teletubiś
@na drugie gabrysia 06.07.2018 10:13

Bez ściemniania tak jest. Polecam.

Aga

Pieniądze - jak na telemarketing - przyzwoite ale ludzie zajeekstrafajni!!! Szybko mija czas.

xy

jestem zadowolony, że mam tu pracę.

gaduła

Nagadać się muszę kilka razy więcej niż przeciętna Nowakowa, fakt, ale mi za to uczciwie płacą i nie jest to zła praca.

80-60-80

Bardzo dobry i uczciwy pracodawca. Fajnie, że bez sprzedaży i zarobki na czas.

AJ1986

Tragedia była bez pracy, tutaj odbiłam się od dna.

Rarity

Im więcej takich firm dających pracę i młodym i starym tym lepiej. Zawsze można zdobyć doświadczenie, nauczyć się rozmawiać, argumentować lub dorobić do emerytury. Popieram.

Mia

Słyszałam o syndromie wypalenia... Jak na razie nic takiego mnie nie spotkało. Na szczęście bo pracować trzeba.

aguś

W moim wieku i z moim doświadczeniem trudno o pracę a o lepszą to zapomnij. Tak więc jestem na tak jak najbardziej.

Aurora

Bardzo fajni ludzie!!! Kadra normalna, można się pośmiać, dogadać z grafikiem no i zarabiać. Im więcej godzin tym wyższa stawka. Fajna sprawa.

Calineczka
@Aurora 02.07.2018 12:02

Jest tak jak piszesz. I wszystko na czas.

Panna Migotka

Praca do ogarnięcia i od zaraz co było dla mnie ważne.

EL832H

Każdy by chciał na wejście z 10 tysięcy... Tu przynajmniej zarabiam na swoje utrzymanie i nie muszę nikogo o nic prosić.

Caryca

Jednego się nauczyłam. Nie ma sensu kierować się "opiniami" byłych pracowników. Dobrze, że tu jestem.

toitamto321

Nie ma to i tamto... Dają prace i tyle. Wypłacalni i jak na słuchawkę zarobki godne.

Ines

Normalna firma. Praca dla wszystkich, którzy chcą p r a c o w a ć. Takie wymagania.

życzliwa
@duszka 03.07.2018 13:31

Witaj Duszko :) dla wszystkich także dla Ciebie. A patrząc na konsultantki to muszę Ci powiedzieć, że te w Twoim wieku często radzą sobie lepiej.

papużka

Lubię gadać i jeszcze dostaje za to pieniążki :)

Verum L

Kto tutaj narzeka na pracę ten nigdy nie miał złej... lub żadnej...

Buka

Nikt mi nie broni szukać pracy gdzieś indziej... Jednak tu mnie chcieli a gdzieś indziej już niekoniecznie.

Zagadka

W pracy, jak wynika z nazwy, trzeba pracować. Nie ma o czym mówić. Koncentracja na pracy a nie poboczu i da się żyć.

Amant:D

W każdym telemarketingu to samo... Tu przynajmniej ładnie, sympatycznie i pieniądz się zgadza.

córeczka tatusia

Wszystko czego się tu nauczę kiedyś zaprocentuje. Punktualność, systematyczność, umiejętność prowadzenia dialogu, pieniądze to nie wszystko, a jak dla mnie nie są takie najgorsze. Polecam!

czarodziejka

Podobno każdy człowiek jest inny. Nie wszyscy mogą być telemarketerami. Tutaj każdy może spróbować. I zdecydować. Zostać na chwile czy dłużej. Jakie zaangażowanie takie pieniądze. N

summer

Praca na pewno nie dla wszystkich. Każdy ma inne predyspozycje. Jednak jak na słuchawkę to tutaj jest 7/10.

Anty

Nikt nikogo do tego by pracował w TM nie zmuszał... Zawsze przecież może zostać prezesem, posłem, senatorem, Polska, dla miernych ale wiernych, stoi teraz otworem! Ja jednak wolę tu uczciwie zarabiać pieniądze. I mogę :)

rodzynek2

Cóż... wbrew obiegowej opinii pieniądze nie biorą się z bankomatu... Tylko z pracy. TM umożliwia mi ją. Fajne dziewczyny tu pracują. Miło.

Zostaw opinię o TELEMEDIC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEMEDIC