Opinie o TELEMEDIC

Kinga

a wiecie coś na temat Telemedic w Lublinie??

Megi

A jakie sa te negatywne?bo wybieram sie na rozmowe

Ciekawa

I jak się pracuje

Stefan

Mam pytanie, w jakich godzinach jest praca i jaką dają umowę?

Kamila
@Stefan 24.08.2017 21:08

Praca od poniedziałku do piątku 8-16 i w soboty 8-15. Umowa zlecenie że skaldkami

damian

spoko tam jest, kasa zawsze na czas a to najwazniejsze. 9,50 na reke to niezla sumka się uzbiera na koniec miesiąca

Agata W.

Pracuję w telemedic od początku wakacji i jest na prawdę spoko. Podstawa 13 zł brutto,a dodatkowo można wyrobić premie za każdy miesiąc. Atmosfera fajna, mili ludzie tam pracują. Ogólnie polecam pracę w tym miejscu !

Adrian

9,5 dla studenta? I maksymalnie 80 godzin na umowie?

tomek

Szkolenie jest jednodniowe po 5h. Na następny dzień już można rozpocząć pracę. Jeżeli ktoś szuka pracy na już to polecam się zgłosić. Kampania nie jest trudna, wystarczy tylko zerkać na skrypt i nie ma absolutnie problemu

michal

ide do nich jutro na szkolenie. moze mi ktos cos doradzic, opowiedziec?

Kuba

też polecam, praca w systemie jednozmianowym 8-16, o wiele lepiej niż na dwie, trzy zmiany. Człowiek od rana bardziej wypoczęty i produktywniejszy.

seba

generalnie spoko... czasami trafiają się cięższe kampanie, ale wtedy trenerka pomaga. Kiero wymagająca, projekt spoko. ja polecam.

Kasia

Jak wygląda kampania projekt który się realizuje? Trudny? Łatwy? Proszę o opinię kogoś z Was :)

Michał

Potwierdzam słowa Pani Krystyny. Nie ma kar finansowych za byle błąd. Jestem tutaj od ponad miesiąca i sobie bardzo chwalę. Trenerzy pomocni i z kierownikiem można się na spokojnie dogadać w kwestii grafiku np.

Kasia

Moja babcia pracuje od tego tygodnia i jak na razie jest zachwycona. Radzi sobie, we wszystkim z czym ma problem pomagają jej na bieżąco... ma stawkę 13 brutto na start a już ma średnią 3,25 czyli ok. 12 zł netto!!! jedyne na co narzeka to na światło, w pomieszczeniu jest za ciemno. ps. sama znalazłam jej to ogłoszenie!;)

mikiiula
@Kasia 06.04.2017 14:52

A coś więcej można wiedzieć ? W sensie jaka atmosfera tam jest, w jakich godzinach się tam pracuje i czy warto tam iść do pracy ?

Krystyna
@mikiiula 25.04.2017 10:43

atmosfera przyjemna, musisz mieć 30 godzin do premii cotygodniowej. Od średniej 2,5 masz już prowizję. Generalnie jestem tu od 2 tygodni i naprawdę jestem zadowolona. Przeszłam z telepromo....... I co ważne, nie ma kar po 20 zł za głupie błędy.

Ola

Ktoś coś wie o telemedic w łodzi?

Zostaw opinię o TELEMEDIC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEMEDIC