Sieć Biznesu

Poznań

Opinie o Sieć Biznesu

Zorro

( usunięte przez administratora ) Zamówienie potwierdzone nagraniem rozmowy i telefoniczne nękanie o zapłatę. Nie płacic niczego.

dps

Przeciez oni nic kurierem nie wysyłają ludzie... Aż strach co wy tu piszecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam sie firmy, kupujecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko gdzie wam debile zadzwonia jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naiwne pelikany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam sie w głowach nazwa podmiotu ktory do was dzwoni a potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swiete krowy macie pretensje do pierwszego lepszego podmiotu ktory na rynku dziala i ma dane dostepne tak jak siecbiznesu i sie sieci obrywa, wyruchał was jakis kurier to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płakać że jesteście idiotami i tyle, siecbiznesu to firma ktora dziala 4 lata, zawsze dziala tak samo, masz zawsze mozliwosc sprawdzenia nagrania z rozmowy, dostajesz poczta polska TYLKO I WYŁĄCZNIE dokumenty. Przede wszystkim zacznijcie ogarniać biznes jak na biznesmenów przystało czyli kojarzcie swoich kontrahentów i wtedy nic wam sie nie stanie a nie ze sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zgadzacie a potem wielce wiksy ze myslales ze skoro konsyultant mowi "siecbiznesu" to ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usłyszałeś "inea" XDD mam tylko nadzieje ze w koncu przedsiebiorcy w tym kraju zaczna interesowac sie rozwojem osobistym swoich neuronów zeby miec pojętną głowę a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypierdalaniem se wzajemnie faktur i unikanie wysokich ZUSów. Siecbiznesu nie ma sobie nic do zarzucenia, nigdy nie pozwole zeby im cisnac bo mam u nich 4 reklamy i zawsze dziala na google, tylko ze macie glowy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to sie zgodziliscie no i co, nikt was nie wyruchał, sami sie wyruchaliscie ze wszystko łykacie co sie wam powie i zgadzacie sie to macie problemy. Dojebcie sie do 4kprojekt ktora was wszystkich ruchała od 5 lat w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co pol roku zmieniajac se nazwe portalu ALE O TYM NIE WIECIE BO Z NIMI NIJAK SIE SKONTAKTOWAC BO MAJA CO 2 MIESIACE ZMIANY DANYCH. Firma ktora nie boi sie kontaktow z klientem niestety jednak dostaje po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Lepiej było was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamknac firme po 2 miesiacach i znowu was wyjebywac... Barany Polskie, głosować na Kaczora najlepiej to na pewno wam sie poprawi.

jk

Nie dajmy się nabijać w butelkę tym naciągaczom, nie płaćcie im żadnych pieniędzy - bo i za co? Jaka umowa? Jakie zamówienie? Gdzie ustalone warunki? W końcu żyjemy w Państwie prawa.

Wiem z autopsji

Ludzie, nie bądźcie idiotami! Firma sieć biznesu może w d*** wsadzić sobie wysyłanie tych faktur czy umów. Nie zobowiązują Was w najmniejszym stopniu do zapłaty czy podpisywania czegokolwiek. Po prostu rozłączajcie się i nie rozmawiajcie z tym bydłem. Pracuje tam wiara która ma 1,5 tys zł na łapę i myślą, że Pana Boga za nogi złapali. 3/4 pieniędzy prze***** na imprezy. Niestety takie firemki, niszczą niepotrzebnie rynek callcenter w Polsce. Także nie bójcie się i nie płaćcie tym cwaniakom (fakrura pro-forma wysłana kurierem, serioooooooo)! P.S. Jak już macie wydać kasę na reklamę, róbcie to ze sprawdzonymi firmami.

ANS

To są bezczelni naciągacze. Gdyby mieli dobry produkt a nie popłuczyny, być może m ieliby klientów. Wyciągają informacje ze stron internetowych firm i potem z błędami zamieszczają w swoim niby katalogu. Czasem jak w przypadku mojej firmy dodali zdjęcia chronione prawami autorskimi. Nawet nie zapytali o zgodę. Dostaliśmy już kolejne wezwanie przedsądowe i zamierzamy skierować sprawę do prokuratury.

jerzol_ek

Praca początkowo bez żadnej umowy! Za tydzień pracy - 110 zł wypłaty! NIE POLECAM!

ekus
@jerzol_ek 26.04.2016 13:46

moze to jakies szkolenie bylo? bo jak tak to sie ciesz ze w ogole cos bo masz wszedzie szkolenia bezplatne

ebon

Pracowałem tam i nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa, traktuja pracownika z szacunkiem, wykonuja swoja prace zlecona a wszystko jesli chodzi o klientow jest zgodne z prawem, nie ma zadnych przeklaman, szefowe mega kulturalne i manager spec od sprzedazy jakich malo, ja wynikow nie mialem to sam odpuscilem ale polecam jak ktos umie handlowac bo maja dobre warunki, idzie niezle wyjsc.

DS

Banda naciągaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yt

Zgadzam się, że to naciągacze. Głównym sposobem ich naciągania jest to co napisaliście i informacja, że zawarłeś umowę poza lokalem i że nie masz prawa rezygnacji, bo nie jesteś konsument tylko firma!!! Konsument może w ciagu 10 dni odmówić, a ty nie wiesz o co chodzi, bo w nagranej rozmowie jest mowa o trzech dniach od wysłania oferty. I tu kluczowym jest słowa oferta, bo oni uznają to jako umowę. Mają swój dział windykacji i straszą, ze musisz zapłacić - zamówienie - ale to nie jest przecież faktura.

hrrrr

W moim odczuciu praca w fimie polega na naciąganiu ludzi, 'sprzedawaniu' w sieci - ulotek,czyli naciaganiu na to na co nie maja ochoty, a potem windykacji. Zgadzam się z opiniami http://firma-wnecie.pl/strona-glowna-siec-biznesu-s10178.html

hehr

SWIETNA FIRMA! ajebista atmosfera, to co najwazniejsze to ze produkt broni sie sam, wszystkie wizytowki sa indeksowane i wyswietlane na google a jak wiecie wiekszosc tych portali to ma tak ze wyswietla sie tylko na ich portalu ale z sieci biznesu.pl sa wszystkie na 1 podstronie w google, szefowe zajebiste, ludzkie, mega rodzinna firma i wiem ze jak ktos chce omijac korpo gdzie kazdy jest jak plankton obcy dla siebie to tu jest to idealne rozwiazanie

Ktoś

Nie polecam z uwagi na wykonywaną tam prace i narażanie się , lepiej omijać najgorsza praca jaką miałam brak poszanowania dla pracownika. Lepiej poszukać jakieś uczciwej pracy , a,, wypłata" szczątkowa parę złotych. Jeszcze raz UWAGA LEPIEJ OMIJAĆ .

Zostaw opinię o Sieć Biznesu - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieć Biznesu