Opinie o Golden Expert Łukasz Osuch w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Golden Expert Łukasz Osuch. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Expert Łukasz Osuch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Expert Łukasz Osuch w Poznań

Anna Woźniczak

Obsługa klienta na wysokim poziomie, wszystko załatwione szybko i profesjonalnie, zachęcam wszystkich do korzystania z usług Golden Expert w Niemczech a na pewno się nie zawiedziecie. Ekspresowo załatwili kredyt gotówkowy w Niemczech.

Michał- przedsiębiorca Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Łukaszem. Bardzo rzetelna i profesjonalna analiza potrzeb klienta, która w efekcie skutkowała właściwym doborem kredytu bankowego, spełniającego moje oczekiwania oraz profesjonalizm w każdym calu, zarówno w kontaktach z konsultantem jak i dokumentowania analizy sprawiły, że szczerze polecam i gwarantuję każdemu owocną współpracę. Polecam i zapewne wrócę jak będę planował kolejne inwestycje w firmie.

Zbych Nowy wpis

Czy do kredytu w Niemczech wymagane jest konto bankowe na terenie Niemiec? Bo mam tylko meldunek i stała pracę

Łukasz - doradca Nowy wpis
@Zbych

Witam, do kredytu w banku niemieckim jest wymagany meldunek min. 2 m-ce i konto z wpływami z pensji. Jednak do kredytu w Polsce uzyskiwanego z dochodów z Niemiec nie wymagamy konta w Niemczech oczywiście. Pozdrawiam.

Michał- przedsiębiorca-Poznań Nowy wpis

Anna Woźniczak

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Golden Expert Łukasz Osuch? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Michał Walczyk- przedsiębiorca

Korzystałem z usług firmy goldenexpert.pl. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo dobre podejście do klienta, szybka i rzetelna usługa. Firma jak najbardziej godna polecenia. Polecam firmę www.goldenexpert.pl z Poznania. Kredyt dla firmy załatwiony w 24h od przesłania dokumentów.

Mateusz- Niemcy

Od roku pracuję w Niemczech i potrzebowałem kredytu. Pan Łukasz ekspresowo załatwił dla mnie kredyt w banku. Pan Łukasz to profesjonalista w każdym calu, tematy kredytów ma w małym palcu, potrafi doradzić i wyjaśnić wszystko nawet największemu laikowi, takiemu jak ja. Jakby na rynku byli tylko tacy fachowcy jak On, to świat byłby lepszy. Bardzo polecam wszystkim firmę www.goldenexpert.pl i usługi tego doradcy.

@Mateusz- Niemcy

to taki pośrednik? nie jest to jedynie dodatkowy koszt? to samo można zrobić przecież samemu i nie trzeba wydawać dodatkowo kasy. ile od Ciebie wziął za doradztwo?

Joanna

czy skoro sami zadowoleni klienci polecaja firme to moze wlasciciel chcialby kogos zatrudnic do pomocy w tych kredytach ?

Mateusz- przedsiębiorca

W 100% mogę polecić współpracę z firmą www.goldenexpert.pl szybka i skuteczna obsługa klienta, decyzja na kredyt w 1 godzinę. Wysoka jakość świadczonych usług, rzetelna i godna zaufania firma, wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zapewniają dobrze dobrany produkt do możliwości klienta, a ich profesjonalizm gwarantuje satysfakcje każdej osobie!!!!

Magdalena

Bardzo polecam firmę Golden Ekspert a w szczególności Pana Łukasza.Od samego początku zostałam objęta fachową pomocą przez Pana Łukasza.Kredyt na firmowy samochód został bardzo szybko załatwiony.Pan Łukasz jest bardzo uczciwym i cudownym człowiekiem i bardzo dziękuję za pomoc.Polecam serdecznie i dziękuję bardzo za tak fachową obsługę pozdrawiam serdecznie

Witold- właściciel firmy

Polecam. Ekspresowa załatwiony kredyt w 48h z wypłatą. Profesjonalizm, uczciwość i przede wszystkim skuteczność to coś co wyróżnia Firmę GOLDEN EXPERT z Poznania. Jak dla mnie nie mają konkurencji na rynku. Dziękując raz jeszcze za pomoc i miłą współpracę wszystkim niezdecydowanym szczerze polecam Pana Łukasz i cały zespół! Polecam firmę www.goldenexpert.pl

Grzegorz - właściciel firmy

Dziękuję firmie goldenexpert.pl za pomoc w wyborze i skutecznym załatwieniu kredytu firmowego na zakup auta. Pan Łukasz znalazł bank i doprowadził z sukcesem do podpisania umowy. Na pewno wrócę w przyszłości w razie innych potrzeb. Polecam każdemu z czystym sumieniem firmę www.goldenexpert.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Expert Łukasz Osuch - Poznań

• Jak się pracuje w Golden Expert Łukasz Osuch?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Expert Łukasz Osuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Expert Łukasz Osuch?

Golden Expert Łukasz Osuch
  • Mielżyńskiego 27 lok. 29