Opinie o TELEMEDIC w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TELEMEDIC. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TELEMEDIC o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELEMEDIC w Łódź

Pati

Jak w większości firm zajmujących się telemarketingiem tak i tu umowa zlecenie. Jednak mając do wyboru czekanie na pracę na umowę o pracę a zarabianie na życie to chyba jasne, że wybiorę zarobek. Praca nie jest najlżejsza trzeba się nagadać ale wśród sympatycznych osób i normalnej kadry. Pieniądze zawsze na czas i nie są śmieciowe. Wiadomo pieniędzy nigdy dość :)

Smok
@Pati

Podpisuje się pod tą opinią. Ze swojej strony trochę pomarudzę, że trochę ciasno...

mandarynka

Istotne jest to, że naprawdę zatrudniają a nie nawlekają makaron na uszy. Można zarobić, dorobić, tyle ile godzin zrobisz za tyle dostaniesz co do złotówki i na czas.

Katarzyna

@jestem która jestem Fajnie, że dobrze Ci się pracuje w TELEMEDIC. Na podstawie jakiej umowy tam pracujesz - umowy o pracę, czy tylko zlecenie? @tak tak nie nie Praca w tej branży jest bardzo specyficzna, dlatego faktycznie - trzeba być odpornym na stres. W sposób pochlebny wyrażasz się o tym pracodawcy - może w związku z tym wiesz, czy zatrudniają aktualnie nowych pracowników?

jestem która jestem

Trochę ciasno, niektórzy klienci podnoszą ciśnienie, ale to co istotne czyli kasa zawsze się zgadza i w terminie.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tak tak nie nie

Trzeba się napracować. Odporność na stres bardzo ważna. Pieniądze i godziny pracy dobre. Spoko kadra i współpracownicy.

Cataleya

Lepszego cc w Łodzi nie ma. Praca w normalnych godzinach, ile godzin tyle pieniążków. Uczciwie i na czas. Jestem od prawie roku i nigdy się obsuwa nie zdarzyła.

terka

Witam,czy całe 8 godzin trzeba siedzieć czy czasami w ciągu dnia jest coś do zrobienia że trzeba wstać i gdzieś pójść? Czy wszyscy są w jednym pokoju? Ile osób przebywa w takim pomieszczeniu?

...
@terka

Cześć, każdy ma swój boks z laptopem. Na 8 godzin pracy masz 45 minut (płatnej) przerwy. W call center jak to w call center pracuje się w otoczeniu innych osób. Praca może nie najlżejsza ale jeśli wyrabiasz godziny to nie można narzekać przy wypłacie. Najlepiej przetestuj sama. Nikt tu na siłę nikogo nie trzyma :)

Miśka

Kto lubi pracę na słuchawce ten ma tu dobrze. Firma ok.

Przyszły telemarketer

Do kiedy są wypłacane wynagrodzenia? Tz do którego? Jest wypłacana całość wynagrodzenia naraz (pełna kwota?) ;)

@Przyszły telemarketer

zawsze na czas, maksymalnie do 15 każdego miesiąca

Felice

Zarabiać na słuchawce leciutko i słodko nie jest ale można wszystko ułożyć pod siebie a kasa nie najgorsza i zawsze na czas.

Summer day

Dobre pieniądze, praca ani lekka ani ciężka, zależy czy ktoś lubi rozmawiać czy nie. Ludzkie godziny pracy. Nie trzeba się po nocy szwendać.

Madzia

Witam. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Pieniążki do ręki czy na konto? Do którego dnia wypłacane?

majka
@Madzia

Maksymalnie do 15 każdego miesiąca, pracuję tu niespełna rok i nigdy nie było obsuwy, jak wolisz te pieniądze. 160 godzin = 2 tysiące na ręke (bez wzgledu na wynik) a jeśli wynik ok to dochodzą premie. Polecam.

Łatwe projekty, fajni ludzie, dobre godziny pracy, kadra super :)

Pati

Rotacja większa niż w innych branżach ale pracować uczciwie tu na pewno warto. Praca, której każdy może się nauczyć bez względu na wiek i doświadczenie. Szczerze polecam.

Pola

O czym dokładnie się rozmawia z klientem? Co to za praca? Jutro mam rozmowę i nie wiem na co się szykować.

@Pola

Zapraszasz ludzi na spotkania związane z szeroko rozumianym zdrowiem. Można bez wielkiej harówki zarobić 2 tysiące netto i więcej, zależy od ilości godzin jakie wypracujesz i wyniku. Ja polecam.

margherita

Dopóki nie znajdę czegoś lepszego albo nie trafię 6 będę tu pracowała. Nie jest tak źle jak niektórzy mówili. Wszystko co potrzeba to pracowitość a kasa wcale niezła.

yx

Dobra tak praca jak firma, przynajmniej dopóki nie znajdę czegoś lepszego :)

Nówka nie śmigana

Jest tak jak się umawiałam czyli nieźle i stawka i projekt do ogarnięcia w kilka godzin.

Skoczek

Dla kogoś takiego jak ja ta firma jest idealna. Gotówka do rączki, stawka wcale nie najgorsza, mnie pasuje, nawijam i zarabiam.

Hej , dzisiaj idę na rozmowę ???? powie mi ktoś co i jak ? Jakieś wymogi mają ? Czy poprostu jak jesteś chętna do pracy to na 2 dzień przychodź i pracujesz ?

telemarketerka
@Ania

Wymagana jest chęć do pracy :)

jedna
@Ania

Trzeba pracować ale jest efekt przy wypłacie. Za siedzenie nikt tu nie płaci. Lubisz rozmawiać? To będziesz zadowolona. Wymagana jest motywacja i dyspozycyjność na poziomie przynajmniej 30 godzin tygodniowo.

Zostaw merytoryczną opinię o TELEMEDIC - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELEMEDIC?

Kandydaci do pracy w TELEMEDIC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELEMEDIC
4.5/5 Na podstawie 123 ocen.

TELEMEDIC