Opinie o GASTAMO Job Service w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GASTAMO Job Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GASTAMO Job Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASTAMO Job Service w Tarnów

GASTAMO Job Service chce zatrudnić na stanowisko Kelnerka kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4900 będą osiągalne?

Alina

Zarobki są podawane przez niemieckich Pracodawców. Na polskie złotówki są osiągalne:)

Jak wygląda praca w GASTAMO Job Service? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Pracownik Gastamo

Kazdego dnia na pracownika Gastamo czeka dzień pełen wrażeń:) jest to bardzo ciekawa praca polegająca na kontakcie z klientem zagranicznym oraz z kandydatami zainteresowanymi podjęciem pracy. Każdy dział posiada odrębne obowiązki. Kontaktujemy się z kandydatami, przeprowadzamy procesy rekrutacyjne.

GASTAMO Job Service poszukuje pracownika na stanowisko Instalator. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Wacław

Aplikowałem online na stanowisko montera instalacji wod-kan w Niemczech. Podczas rozmowy zostałem zapytany o dotychczasowe doświadczenie na stanowisku oraz o znajomość języka niemieckiego. Zostały mi przedstawione warunki z 3 niemieckich firm. Aplikowałem, aktualnie pracuję w wybranej. Polecam!

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji do pracy w Tarnów. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa GASTAMO Job Service możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Pracownik Gastamo

Praca w miłej atmosferze, bardzo dobry kontakt ze współpracownikami. Stabilne zatrudnienie, bardzo dobry system premiowania. Pracodawca godny polecenia.

Kucharz

trzy etapy 1. Weryfikują CV 2. Weryfikują język 3. Dają pracę

Pytania o doświadczenie i uzupełnienie CV Pytania o język Pytania o miejsce, które najbardziej mi się podoba Pytania o termin wyjazdu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Budowlany? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie GASTAMO Job Service?

Jacek

Praca odbywa się u Pracodawcy zagranicznego. Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą. Pracuje od roku w niemieckiej firmie. Jestem zadowolony.

Roman

Pracujesz bezpośrednio u pracodawcy. Umowę masz niemiecką i wszystkie składki. Jeśli znasz niemiecki możesz wynegocjować dobra stawkę

W GASTAMO Job Service trwa proces rekrutacji na stanowisko Kelner. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji na stanowisko kelner. Obecnie pracuję w niemieckim hotelu. Mój proces rekrutacji: po wysłanym CV kontakt w ciągu jednego dnia. Pytania o wcześniejsze doświadczenie, predyspozycje zawodowe oraz znajomość języków obcych. Następnie dokładny opis miejsca pracy. Wyraziłam zgodę na aplikowanie w kilka miejsc. Kolejnym etapem była rozmowa z niemieckimi pracodawcami. Ostateczny final: podjęta decyzja gdzie będę pracować. Szczerze polecam

Ewelina

Dobry kontakt z Kandydatem, pomoc na każdym etapie. Wyjechałam do Holandii w sprawdzone miejsce. Polecam!!

Wiktoria

Szczerze polecam firmę Gastamo! Wyjechałam do Niemiec do sprawdzonej firmy. Godne warunki zakwaterowania, pensja na czas.

Poszukuję pracy w Tarnów na stanowisku Kucharz. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Gastamo

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutacje na terenie Europy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy:)

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Specjalista ds. obsługi klienta. GASTAMO Job Service szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Alina

Firma rekrutacyjna działająca na rynku europejskim. Praca w młodym zespole, dobry system premiowania. Polecam

Waldemar

Wyjechałam przez firmę Gastamo na komisjonowanie. Polecam, dobre oferty pracy!

Ilona

Polecam firmę Gastamo! pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec, stały kontakt z Pracownikiem. Polecam dla absolwentów szkół

Czy kwota 6000 PLN wzrasta po roku pracy na stanowisku Kadrowa w firmie GASTAMO Job Service?

Gastamo Job Service

Zarobki w firmie Gastamo zależne są w dużej mierze od zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz efektywności. Efektywność jest nagradzana. Zapraszam do aplikowania

MIETEK NOCUL

Mam pytanie do Pizzerów lub Piekarzy czy ktoś z tym fachem pracował w Niemczech przez ta firmę? Proszę o opinie bo mam zamiar jechać do pracy przez ta firmę i jest mi to niezbędne do podjęcia decyzji

@MIETEK NOCUL

Witam, pracowałem w Berlińskiej piekarni. Pomogli z ogarnięciem wyjazdu oraz ze znalezieniem mieszkania. Kontaktowali się czy coś potrzebuję i czy jest ok. Polecam, (usunięte przez administratora)

Jacek

Serdecznie polecam Firmę Gastamo Job Service! Szyki kontakt z działem rekrutacji, pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Niemiec. Stały kontakt przez pierwsze tygodnie pracy.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GASTAMO Job Service?

Odpowiedź

Oczywiście! Jutro mamy szkolenie dla całego zespołu, a spotkania są bardzo często. Świetny Team, młody i wesoły :)

@Odpowiedź

Fajnie, że firma dba o integracje pracowników poprzez imprezy firmowe. Takie aktywności sprawiają, że atmosfera i relacje są bardziej przyjazne. Piszesz, że można także brać udział w szkoleniach. Czy mają na to szansę wszyscy pracownicy, czy tylko Ci, którzy się wyróżniają i osiągają dobre wyniki?

anna
@Marcin

Ja miałam szkolenie bo kompletu umiejętności brakowało i bardzo dobre i przyjazne i jak się coś jeszcze nie wiedziało to dalej ta osoba tak jakby szkoliła że i mogłam też i ją zastępować, nawzajem, dobra atmosfera też była z tą osobą ale to miałam w pracy na firmie i też podobnie kiedyś w 2012 ale przy innych narzędziach obsługi logistycznej, bardzo się cieszę.

Czy GASTAMO Job Service zatrudnia studentów?

GASTAMO

Firma GASTAMO oferuje oferty bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Jak najbardziej posiadamy oferty dla studentów!

Grzegorz

Dobra agencja, traktuje z szacunkiem swojego klienta. Świetnie doinformowana w sprawie pracy. Troszczy się o klienta sprawdzając kilkukrotnie czy wszystko jest w porządku. W skrócie, godna polecenia agencja pracy.

Izabela
@Grzegorz

Nie zgodzę się z Panem. Wyrzucili mnie z pracy w Niemczech i nie zrobili nic by mi pomóc. Zostałem odesłany do Polski.

@Izabela

Dzień dobry, jeśli dojdzie do rozwiązania umowy zawsze wyjaśniamy takie sytuacje, aby poznać przyczynę wypowiedzenia umowy. Przez cały okres zatrudnienia jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami. Można się do nas zgłaszać meilowo czy to telefonicznie . Czy dawała nam Pani znać, kiedy doszło do zwolnienia?

anna
@Grzegorz

Zgadza się. A z mądrymi jest dobrze porozmawiać i posłuchać, są ludzie i ludziska a ludziska powinni widzieć w końcu u siebie problem.

Nemko
@Izabela

Taka sytuacja mnie spotkała wyrzucli mnie z pracy i odeslali do polski gdyby nie znajomi ktorzy byli tam na miejscu prawdopodobnie noc zostala by spedzona na ULICY nie polecam tego biura do pokoju wchodza bez pukania ludzi traktuja jak bydlo nie polecam najgorszemu wrogowi

@Nemko

Czy zgłaszała Pani taką sytuację działowi rekrutacji? Jeśli na miejscu pracy wynika jakiś problem każdy kandydat może się skontaktować z biurem GASTAMO. Niestety bez wiedzy o takich sytuacjach nie jesteśmy w stanie pomóc. Prosimy o kontakt na adres: info@gastamo.pl by opisać w jakim miejscu Pani pracowała abyśmy mogli wszystko zweryfikować.

ff

ok

Były pracowmik
@ff

Cieśla szalunkowy,to nie firma, normalna firma budowlana tak nie postępuje, ogolnie strata czasu w niemczech,bylem i wsadzili mnie miedzy Rumunów, w szatni i na mieszkaniu syf,niemiec stoji jak nad zwierzęciem i patrzy na ręce. Pojechałem by sprawdzić bo jestem ciesla z doswiadczeniem i powiem że straciłem 10dni,tyle w temacie gostamo! Nie POLECAM

Dział Rekrutacji
@Były pracowmik

Dzień dobry, czy zgłaszał Pan zaistniałą sytuację do działu rekrutacji? Każdy problem należy niezwłocznie zgłosić agencji aby ta mogła wyjaśnić sprawę z pracodawcą. W ostatnim czasie firma Gastamo nie miała aktualnych ofert dla cieśli, czy na pewno wyjechał Pan do pracy z naszej firmy? Prosimy o kontakt pod adresem info@gastamo.pl

praca
@Były pracowmik

jeśli wciaż poszukujesz pracy odezwij się na pracaniemcyfrankfurt@gmail.com

Kolanko

Witam polecam firmę w moim przypadku wyjechałem do Norwegi pani z agencji dzwoni pyta interesuje się odpowiada na e-maile Pokecam

Zostaw merytoryczną opinię o GASTAMO Job Service - Tarnów

• Jak się pracuje w GASTAMO Job Service?

Zobacz opinie na temat firmy GASTAMO Job Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASTAMO Job Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GASTAMO Job Service?

Kandydaci do pracy w GASTAMO Job Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GASTAMO Job Service
3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 33-37
    33-100 Tarnów