Opinie o GASTAMO Job Service w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GASTAMO Job Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GASTAMO Job Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASTAMO Job Service w Tarnów

Marcellus

Dobra firma

Według mnie jedna z lepszych agencji, takich warunków nie dostaniecie nigdzie

Pawełk

Jak dla młodych ludzi fajna oferta dorobienia , u mnie było tak że chodziłem kiedy chciałem ;) i 1200 euro wyszło w miesiącu , szkoda ze tylko pół roku było.

Świetny kontakt oraz informacja. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Miła i kompetentna obsługa. Same superlatywy!!! Gorąco polecam!!!

Kucharz

trzy etapy 1. Weryfikują CV 2. Weryfikują język 3. Dają pracę

Pytania o doświadczenie i uzupełnienie CV Pytania o język Pytania o miejsce, które najbardziej mi się podoba Pytania o termin wyjazdu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Murarz

Bardzo profesjonalne podejście. Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej - dostałem umowę i zaczynam prace w Lutym jako murarz. Myślę, że można polecać agencję.

Filomena

Profesjonalna obsługa. W razie zaistniałej wątpliwości niezwłoczna odpowiedź administracji. Zdecydowanie polecam.

Beata

Dobra Agencja, Dobry kontakt !

Un4given.

Najlepsza Agencja, jak do Norwegii to tylko z Gastamo!!!

JacekFirmaM.

Dzięki firmie Gastamo znalazłem dobrych pracowników do mojego zespołu. Serdecznie polecam

Zdzicha1991

Zarobki są dobre, poza tym firma płaci za mieszkanie, zapewniają ubezpieczenie, w zasadzie wszystko co jest potrzebne, żeby legalnie pracować za granicą.

Ladi Venea

Ja też bardzo polecam. Pomogli mi znaleźć dobrze płatną pracę w Austrii.

Polecam

Tomasz

Agencja Gastamo ma najbardziej opłacalne oferty mówię tu głównie o Tyrolu . Ja jako kucharz dostałem 1900 podstawy. Za darmo pokój i wyżywienie. Pracuje sobie lekko. Co trzy tygodnie jade do domu. Pełen luz. Kontrakt mam do kwietnia. Zobaczymy co będzie później Ale podobno inna ofertę mogą załatwić albo przedłuże z tym pracodawcą. Pozdrawiam

Witam, wyjeżdżam z Firmą Gastamo w Grudniu, chciałem zapytać jakie macie doświadczenia związane z tą agencją? Jak wrażenia? Jakie warunki pracy i płacy?

@Ewa

Do tej pory bez zastrzeżeń

@Ewa

Dziękuje Andrzeju

Adamus

Pomocna agencja, nie oszukuje ludzi, nie mydli im oczu. Wszystko od a do z . czarno na białym. Co prawda na oferte czekałem troche dłużej niż dwa tygodnie. Ale była bez konkurencyjna z innymi agencjami. Powiem krótko - czasami dłuższy czas oczekiwania = dużo lepsza oferta pracy. Polecam

Madzia

Bardzo miły Pan rekruter ????????

to dobra agencja, w Polsce jeszcze jeszcze tylko kilka dobrych firm, ale mozna je na palcach jednej ręki policzyć. Cała reszta to oszuści i naciagacze. Dlatego wybierzcie madrze żeby nie żałowac. tylko gastamo

Agnieszka P.

Poleca,,m bardzo

Arek

Polecam

Rad0m

Moją przygodę z Gastamo rozpoczałem jakieś 4 miesiące temu. Zaprooponowali mi prace w Hotelu. Sprzatanie pokoi itd. Po przyjeździe właściciele z niemiec całkiem miło mnie przyjeli. Miejscowość troche mała, ale pojechałem tam w końcu pracować. Byłem już wcześniej w Niemczech ale z moim jezykiem nie było idealnie. Fajnie, że w niemczech nikt nie oczekuje od Ciebie żebyś potrafił wszystko w dzień. Także na spokojnie się wdrożyłem, byli też inni polacy i ogólnie sobie chwalili. Praca całkiem normalna (dużo lżejsza niż w Polskim Hotelarstwie) Musiałem jechać do córeczki do Polski z powodów rodzinnych i szef bez problemu dał mi urlop. W razie problemów zawsze dzwoniłem do arencji i nigdy mnie nie zostawili bez pomocy. Także ogólnie całkiem dobrze. nie można złego słowa powiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o GASTAMO Job Service - Tarnów

• Jak się pracuje w GASTAMO Job Service?

Zobacz opinie na temat firmy GASTAMO Job Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASTAMO Job Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GASTAMO Job Service?

Kandydaci do pracy w GASTAMO Job Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GASTAMO Job Service
3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 33-37
    33-100 Tarnów