Opinie o GASTAMO Job Service w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GASTAMO Job Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GASTAMO Job Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GASTAMO Job Service w Tarnów

Czy jest możliwość pracy w GASTAMO Job Service na część etatu?

Agnieszka L.

Tak :)

Klient z Niemiec

Wspaniała współpraca, duża baza Kandydatów z branży budowlanej. Kontakty do podwykonawców, firm jednoosobowych oraz cenionych fachowców. Kandydaci przysyłani na czas, dzięki czemu możemy realizować projekty w Niemczech. Polecam współpracę z firmą GASTAMO

Łukasz

Witam. Czy Gastamo poszukuje w tym momencie rekruterów? Pozdrawiam

Agnieszka M

Pracownicy są przyjmowani na staże oraz na umowy o pracę. Jeśli się starasz na stażu na pewno dostaniesz umowę.

Agnieszka L.

Sama zaczęłam jako stażysta i już prawie rok pracuje na umowie. Ważne, żeby się starać i dobrze wykonywać swoje obowiązki. Jeśli wszystko jest w porządku pracodawca daje umowę na czas nieokreślony.

Kk

Świetna agencja! Pomagają że wszystkim co związane z zatrudnieniem od a do z. Po czym stałe dociekaja informacji czy wszystko wporzadku itp. Pozdrawiam i polecam

Kucharz

trzy etapy 1. Weryfikują CV 2. Weryfikują język 3. Dają pracę

Pytania o doświadczenie i uzupełnienie CV Pytania o język Pytania o miejsce, które najbardziej mi się podoba Pytania o termin wyjazdu

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Jak długo czekaliście na odzew z GASTAMO Job Service? Oddzwaniają zawsze?

Robert

Jak wysyłałem do nich Cv na drugi dzień od razu dzwonili. Później tez dobry kontakt był.

Dużo dobrych ofert pracy

Yedi5

Ofertę mieli nawet na truskawki Całkiem miło jak oferty pracy są mają zamieszczone całkiem sporo informacji

Polecam

Jagoda86

Wszystko w porządku. Szybko znaleźli mi dobrą ofertę w Austrii.

Zosia

Jak tam z kwaterami na wyjazdach ? Są zadbane ?

Beata

PO RAZ KOLEJNY POWTARZAM, NIE MA NA RYNKU LEPSZEJ AGENCJI DBAJĄ O KLIENTA!! NIE TRAKTUJĄ LUDZI JAK ŚMIECI! POLECAM!POLECAM!POLECAM

Były pracowmik
@Beata

Co Sz.P.się tak podnieca"nie ma"pewnoscia to Ty nikogo wartościowego nie nagniesz,małolata . To zwykły pośredniak. Idź do normalnej Firmy bez pośredniak A gwarantuję że zarobisz o połowę więcej niż u nich. Lubicie pracować za grosze.ok.frajerow nie brakuje na tym forum,a sama działalność każdej agencji/pseudo firmy polega na mamieniu ludzi aby się ktoś złapał bo mają pieniądze z Cb.

Dawid - Cieśla

Polecam! Wyjechałem z nimi już 3 raz do Austrii i zawsze było to co w ofercie.

Marian

Wszystko się zgadza. Warunki pracy potwierdziły się w 100 na miejscu. Jak narazie zadowoleni!

Marta90
@Marian

Ja też jestem zadowolona, przed wyjazdem do Austrii uzgodniłam wszystko z pracodawcą.

Izabelle

Jak dla mnie są perfecto a jak Ty jesteś zaradniejsza od nich to po co szukasz coś na zachodzie żeby narzekać potem skomleć na dobre rzeczy, w Polsce jest super opieka socjalna dużo pracy spoko atmosfera to jeszcze grzebiesz Tu no chyba lubisz (usunięte przez administratora) a to nie ładnie, jak sobie radzisz lepiej od specjalistów to napewno masz dobrze w Polsce a za granicę to wyjeżdżać na wczasy polecam.

Irena
@Izabelle

@Izabelle Opinie na temat pracy w GASTAMO Job Service są bardzo zróżnicowane.Ja chciałabym się dowiedzieć, jakie warunki przy zatrudnieniu oferuje ten pracodawca? Jaką formę zatrudnienia preferują? Dzięki za info.

@Irena

Irena ten pracodawca zawsze oferuje umowę o pracę i pełen socjal. Nie dość że jest wysoka podstawa na rękę to jeszcze premie i dodatki od swojej pracy. Ja sobie chwalę i na pewno będę tu długo pracować.

@:)

Twój wpis wygląda bardzo zachęcająco. Skoro firma oferuje tak dobre warunki zatrudnienia, to zastanawia mnie, jak oceniłbyś atmosferę, która tam panuje? To również bardzo ważna kwestia, dlatego chciałbym wiedzieć.

xyz

Panie w biurze sensowne i rzeczowe, na podstawie cv dobrana praca, na wywiadzie, rozmowie, .........dalej też sprawnie, adekwatnie ........... Dziękuję

Ola

jezeli znacie niemiecki komunikatywnie to mozecie tam aplikowac, maja duzo ofert dla kucharzy , kelnerek i sprzateczek hotelowych. Bez znajomosci jezyka nie polecam , niemiecki pracodawca was odrzuci , juz na wstepie ,chyba ze jedziecie cala grupa i ktos komunikuje sie dobrze po niemiecku.

adam

bardzo dobre podejście, swietny kontakt, profesjonalnie i bez sciemy

abc
@adam

U tego pracodawcy co jestem mi nic nie obcieli nie są pazerni wręcz przeciwnie zdziwiona aż jestem że np za wynajem czegoś do pracy nie płacę a w Holandii sporo by mnie oskubali, to co mam to dbam i to co oni mają dbają widzę to Praca do lekkich moja nie zabardzo należy ale to co mam i tak się cieszę długo trzeba szukać do swoich oczekiwań jak coś jest to coś innego nie pasuje i nie biorą

julkaf3

Dzień dobry, czy ktoś pracował przez gastamo i IBS biuro pośrednictwa pracy w Niemczech? Proszę, dajcie znać co i jak.

Tester nr 2
@julkaf3

IBS ...są w porządku, nie wykiwają pomogą i dopomogą jak znasz trochę nawet niemiecki to tym lepiej formalności wszystko zrobione Miło sympatycznie normalni czysto lubisz te wymienione nie jest Ci z tym obco a jesteś z tym za panbrat to jesteś u siebie. Stawka ok za chatę tanio i fajno :) A robota wiele nauczy :)

Tester nr 2
@julkaf3

Mam w okolicy sklepy tradycyjne zawsze takie są dostępne- aldi edeka rossmann I zawsze najlepiej mieć przy sobie smarta z netem (2 G powinno wystarczyć koszt około 30 zł zresztą w jakimś pakiecie reamingu coś tam dają z Sieci) jest potrzebny niezbędny. IBS P..M..Oki

sylwia

polecam

maciek

ok!!!!!!!

Piotr88

Właśnie wróciłem z wyjazdu zorganizowanego przez Gastamo. Warunki dobrze opisane w umowie, bardzo ładny pokój. Mili właściciele. Bardzo dobry kontakt z agencją przez 6 miesięcy trwania pobytu.

Zostaw merytoryczną opinię o GASTAMO Job Service - Tarnów

• Jak się pracuje w GASTAMO Job Service?

Zobacz opinie na temat firmy GASTAMO Job Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GASTAMO Job Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GASTAMO Job Service?

Kandydaci do pracy w GASTAMO Job Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GASTAMO Job Service
3.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 33-37
    33-100 Tarnów