Opinie o Enea Pomiary Sp. zo.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Enea Pomiary Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Enea Pomiary Sp. zo.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enea Pomiary Sp. zo.o. w Poznań

Heniek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz ludzi? Jakieś wskazówki o atmosferze i zarobkach?

Krystyna

@Henio Czy nadal pracujesz w firmie Enea Pomiary? Może od Twoich ostatnich wpisów na forum, zmieniło się coś w firmie? Jeżeli posiadasz duże doświadczenie, może porozmawiaj z przełożonym o swoim wynagrodzeniu. Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważną częścią zespołu i zależy Ci na rozwoju własnym oraz firmy, będzie Ci łatwiej wynegocjować wyższą pensję?

Arek
@Krystyna

Ta Krystyna to jakas idiotka jest.

@Arek

I am looking for a job in Poland. do you help me?

@Krystyna

Tak pracuje nadal....zmieniło się tyle że towarzystwo etatowe dostało podwyżki ze spłata od stycznia.... Obecnie szykują się na wakacje....A ja zapierdzielam żeby zarobić 1234 zł na ZUS o wakacjach na Kanarach mogę pomarzyć. Po 25 latach pracy......z pensja netto 2300 zl

henio
@Krystyna

czekam kiedy tą bandą zajmie sie prokuratura.....

do Krystyny
@Krystyna

PENSJA ZALEŻY ILE ZROBISZ ODCZYTÓW LUB WYMIAN,,(AKORD) TERENY ENII SA PODZIELONE NA INKASENTÓW I MONTERÓW..

J-23
@Arek

Enea Pomiary to firma nastawiona na zarabianie wielikiej kasy kosztem monterów i inkasentów ja (usunięte przez administratora) od 7do 20 bo terminy za 5400 brutto gdzie ZUS i koszt samochodu to jakieś 110 zł dziennie i te zlecenia 30 szt w tym miesiącu za darmo bo jak jedziesz je sprawdzić a tam jest zlecenie zrobione. Umawianie odbiorców na godz 17 -czy my jesteśmy innymi ludżmi od tych etatowych

Monter
@J-23

Robisz od 7 do 20? i masz 5.5k brutto? hahaha to musisz chyba bardzo sie starać

stefan

odpowiedź brygadzisty z ul Strzeszyńskiej---- nie możecie być na etatach bo za dużo będziecie chorować !

Henio

Inni pracownicy są zadowoleni bo zarabiają 2500 na rękę mają spodnie z napisem enea i koszulki ..W upalne dni można się nabawić udaru......z kim będę rozmawiał w tej firmi....?Pracuje w energetyce od 94 roku zarabiam mniej jak pracownicy etatowi....I mniej jak w latach 90.Ta firma krzywdzi ludzi nie kupujcie prądu od ENEA ....wszystkie inne firmy tylko nie ENEA

do Krystyny
@Henio

HENIO...to dlaczego jeszcze tam pracujesz..??

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Enea Pomiary Sp. zo.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Poznań
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Monter

Pracuje od 3 lat i szczerze jest coraz gorzej, co jakiś czas przychodzą aneksy do umowy z nowym niższym cennikiem. Gdybyś nawet chciał robić więcej żeby więcej zarobić to niema jak bo wiecznie czegoś brakuje. Liczników kart plomb itp. Co chwilę zmienia się sposób wykonywania zleceń lub rozliczania oczywiście z zamysłem gdzie jeszcze można uciąć złotówkę.

pracowacz

no ruszać sie pozmieniali tereny (usunięte przez administratora) liżący dostali miasto a normalni wiochę w lesie brawo PANOWIE (usunięte przez administratora) wszyscy jesteśmy tacy sami wobec tego u góry może też poliże ale mi to ,,,,

Krystyna

@Arek, na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Zachęcam do ponownego zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim wspomniane, że należy zachować kulturę wypowiedzi i nie obrażać innych. @Henio, a jaka atmosfera panuje w Enea Pomiary? Czy sprzyja pracy w zespole?

Arek
@Krystyna

Z tego co tutaj pani pisze dochodzę po prostu do wniosku ze ma pani "nie równo po sufitem",bo jak można pytać o atmosferę w firmie,w której takową nie istnieje a paplanie o rozwoju firmy i tym co mogę do niej wnieść to czysta herezja

henio
@Krystyna

tak nadal pracuje w tej firmie....odpowiedniej atmosfery w pracy nie ma zadnej traktowani jesteśmy jak śmieci i zbyteczny balast.mamy przykład jak firma nas traktuje praca w upale 35 stopniowym w pełnym słoncu i granatowym umundurowaniu....no bo są terminy i musimy zrobic odczyty.Brak jakiegokolwiek zaopatrzenia nas w napoje....w cokolwiek sprawą powinna zając sie juz dawno PiP.Tak dba o nas firma.....

Henio

Panowie z enea pomiary mają długi weekend a my do piątku mamy zrobić jakieś odczyty śmieszne .Ta dziadowską firmą powinna się prokuratura zająć i inspekcja pracy ....!!!

Krystyna

@Xyz Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać ze swoim przełożonym, albo pytać o to innych pracowników? Czy myślisz, że mogą oni potwierdzić Twoje zdanie? Jak uważasz, dlaczego Enea Pomiary konstruuje w ten sposób umowę. Na jakim stanowisku pracowałeś? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Krystyna

@henio Jak długo pracowałeś w firmie Enea Pomiary i na jakim stanowisku? Pracodawca jest zobowiązany uregulować swój stosunek z pracownikiem za pomocą odpowiedniej umowy. Na jakich zasadach funkcjonowało to w Twoim przypadku? Czy próbowałeś zgłaszać gdzieś swoje zastrzeżenia do pracy w tej firmie? Opowiedz nam jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na tym stanowisku i czy zostały Ci przedstawione warunki umowy?

Xyz
@Krystyna

Byłem w inspekcji pracy,tak że znają sprawę oraz w zakładowej solidarności.pokazałem im warunki umowy,poradzili by iść z tym do sądu.Umowa jest ,tylko tak skonstruowana ze nie gwarantuje nawet najniższej płacy

zyga

Firma krzak ,brak urlopu ,po opłaceniu wszystkich kosztów i najmniejszym ZUSie zostaje 2 tyś złotych.Kpina i śmiech na sali.Są również pracownicy którzy robią to samo co osoby na samozatrudnieniu mają mniejszy rejon pensja przyzwoita .Niewolnictwo XXI wieku.Tę firmę należy zlikwidować.Za takie praktyki za naszą zachodnią granicą odpowiada sie przed sądem.

Bogdan

Aplikowałem,dostałem pracę ale musiałem założyć działalność gospodarczą.Po krótkim czasie firma zmieniła warunki umowy na gorsze wraz z obniżeniem wynagrodzenia nie informując mnie o tym,wysyłając aneks na skrzynkę mail.Niestety musiałem zrezygnować z pracy,bo po prostu nie mogłem się utrzymać.

momo

Przestrzegam przed pracą dla tej firmy.Przede wszystkim zarobki bardzo niskie,na poziomie lat 90tych ubiegłego wieku w dodatku bez umowy o pracę.Nepotyzm sięgający zenitu.Zbyt wysoko wyśrubowane normy jeśli chodzi o jakość pracy,zdarzają się przypadki, że zamiast zarabiać dokłada się do interesu.Nie polecam.

Jarek

Dziadowska firma!brak umowy o pracę i wyzysk za głodową wypłatę. Nikomu nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Enea Pomiary Sp. zo.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Enea Pomiary Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enea Pomiary Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enea Pomiary Sp. zo.o.?

Enea Pomiary Sp. zo.o.