Opinie o Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Dzień dobry wszystkim. Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w kwestii możliwości współpracy z firmą. Czy zespół wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy firma oferuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

Firma Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Najlepszy Handlowiec poszukiwany, Łódź - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wierzejska 94
    97-300 Piotrków Trybunalski
  • NIP: 7712879110 KRS: 0000504868

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Polska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii