Opinie o Glam Rap Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Glam Rap Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glam Rap Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glam Rap Sp. z o.o. w Warszawa

Profesoor Trapu Nowy wpis

W firmie panuje atmosfera LGBTQ+, dostępne są wanny do kąpieli i osoba odpowiedzialna za utykanie.

Ryszard Wąski Nowy wpis

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć, jakie benefity i szeroko pojęty social oferuje pracodawca? Byłby wdzięczny, gdyby wypowiedział się ktoś z byłych bądź obecnych pracowników.

Magister Techniki Nowy wpis
@Ryszard Wąski

Z benefitow mamy karnet na darmowe wejścia do klubu Błękitna Ostryga i bony na darmowa depilację miejsc intymnych.

Ogar Nowy wpis

W tej firmie panuje jawna dyskryminacja osób heteroseksualnych a Pan Bartłomiej C. obnaża sie przed męska częścią pracowników.

Elko

CODZIENNIE KOMPIELE Z RAFALALO i PSEM FAFIKIEM, POLECAM

Redaktor
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zaglądali mi do anusa, a potem musiałem zaspokoić Ciepłotę ręką

Pytania

Ciepłota pytał gdzie ma dojść

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co możesz powiedzieć o rekrutacji w przedsiębiorstwie Glam Rap Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Napisz o tym w komentarzu, niech wszyscy się dowiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Glam Rap Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Glam Rap Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.